Архівний пошук матеріалів
— пошук в архіві підтвердження певного факту, цікавого для клієнта.
Це може бути дослідження сімейної легенди, підтвердження національності, супровід у проведенні Вашого генеалогічного дослідження або самостійне повноцінне дослідження родоводу.

Для початку потрібно проаналізувати Вашу ситуацію, зіставити з відомої в сім’ї інформацією і з’ясувати, які документи збереглися в архівах. Потім безпосередньо починаємо працювати над пошуком фактів.

Щодо запитань пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com
Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97
 +38 (0432) 50-84-70
Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz
м.Вінниця,
вул.Мури (колишня П.Осипенко) 9, оф. 102
Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та державні свята.

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

35 thoughts on “Архівний пошук матеріалів

  1. Доброго дня! Для родового древа. Не потрібні докази та підтвердження мого якось причетності до польскіх пращурів. Мені потрібні данні о Липовецьком Лавре, народження не пізніше 1885, смерть – не раніше 1905. Псаломщик. Я отримала відповідь від православної церкви ХХ ст. Знаю, де він служив. Це Подольска та Брацлавська єпархія Подольскій губернії (1885 рік), Літінський повіт с. Гришки (1885-1894), Могілевський повіт село Слишковці (1894-1905)., Ямпольскій повіт село Тиманівка. Мав двох дочок – Клавдію та Лідію. Клавдія була одружена з рідним братом мого діда -Докучаєвим Анатолієм. Після розтрілу останньго зв;язки обірвались. Остання подія, яка в мене в свідоцтві про крещення мого діда, що Лавр був присутній там (село Тиманівкв, 1903 рік) . Від онука звісно, що Липовецький був поляк, але православний. В ті роки до моїх рідних надходили листи з Польші, але знищувались по відомим причинам. Ще звісно, що там мешкав родич Липовецький Юрій. Як можливо дізнатися хоча б його по-батькові та дружину? Дякую

    • Вам цікаво самостійно провести пошукову роботу чи Вам потрібна наша допомога,уточніть,будь ласка.

  2. Доброго дня! Шукаю інформацію про свою бабусю Pauline Schmalz яка , можливо, народилася у селі Anselmowka (Німецька колонія під Житомиром), 1900 року народження.

Loading Facebook Comments ...