8 thoughts on “(Українська) А які родові прізвища у Вас?

 1. Знайшов і своїх в вашому переліку – дід з Шпікова, Тульчинського району Петро Кирилюк – 1909 р.н. – загинув на війні в Румунії 24 авг 1944, прадід – Іван Кирилюк.

 2. Шановний Віктор Долецький, бабуся Наталка Макарівна Осадча народилась у Киівській області.
  Миронівський район, село Вікторівка. Це прізвище з Вашого списку, яке співпало. Допоможіть, якщо зможете.

 3. Прапрадід Яник Хмельовський, село Мітлинці Гайсинського району Вінницької області.

  • Дякую за коментар, Особисту пропозицію для Вас вже прописав Вам у фейсбук. Буду радий попрацювати над родом Хмельовських із Митковець.

 4. У Вашому списку співпало тільки одне прізвище – мого прадіда Хмельовського, про якого я майже нічого не знаю, бо про нього і мій дід мало що знав, бо бачив його лише раз у житті, а мого діда я й сам ніколи не бачив, то ж вкрай мізерна інформація про Хмельовського в мене лиш через треті руки. При потребі я напишу все, що мені про нього відомо. Дуже хотілось би отримати від Вас хоч якусь інформацію. Сподіваюсь на співпрацю. З повагою, Михайло Сиволап (м.Черкаси).

  • Дякую за Вашу цікавість. З радістю допоможу Вам розплутати цю ситуацію і якщо Ваші Хмельовські вийдуть на моїх передам Вам всю досліджену інформацію(хоч гілка Хмельовських в мене не дуже детально вивчена). Прошу напишіть Лист що Вам відомо на електронну пошту: prashhur.zakaz@gmail.com так як я не маю Ваших контактів.

  • Звичайно бачив Яворських в Погребищенському костелі, та з моїми пращурами пересікались тільки в бокових гілках. Однозначно можу сказати, що рід з чиншової шляхти, пізніше були в однодворцях і на кінець XIX ст. вийшли вже як селяни.
   Навіть при такому розкладі ви можете розрахувати на сутєву знижку при дослідженні так як це мій рідний регіон. Хоч знижок ми майже ніколи не робимо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*
Website

Это не спам.
сделано dimoning.ru