325 thoughts on “(Українська) Пошук документів в архіві для Карти Поляка: Що варто знати?

 1. Добрый день. У меня прапрабабушка полячка. Но жила на Украине есть приблизительные даты её рождения и место проживания + у нас есть её фотография. Можно ли как-то найти больше информации?

  • Здравствуйте
   Если искать информацию для Карты поляка, то этого мало (нужно чтобы поляками были прабабушка и прадедушка, не далее)
   А в общем, конечно, можно искать. Зависимо от того, на сколько сохранились документы в архивах

 2. Добрий вечір
  Скажіть будь ласка для карти поляка буде достатьно домової книжки? Там вказано що моя бабця полька.
  Дякую

  • Доброго дня
   Маєте на увазі погосподарську книгу?
   Так, цього може бути достатньо
   Удачі!

 3. Доброго дня! В мене прадідусь і прабабуся були поляками і жили в Сутисках Вінницької області. В свідоцтві про народження мого дідуся прабабуся записана полячкою, а прадідусь українцем. Родина мала його старий паспорт( він мав 2, в другому вже запис українець), де він був записаний поляком. Цей паспорт був загублений. В архіві мені сказали, що копію його старого паспорту дістати неможливо. Його шлюб був укладений приблизно 1941 або і раніше ( точно ніхто не знає). До якої установи можна звернутись по копію свідоцтва про шлюб? В архіві Вінницької області кажуть, що в них книг із записами про шлюб 1941 року немає. Однак в РАГсі до якого я зверталась в системі теж не знайшли такої інформації( занадто ранній рік). Тепер не знаю куди йти, щоб дістати цю інформацію

  • Здравствуйте!
   Можна перевіряти записи про шлюб раніше і пізніше 1941 р. в архіві. Також, можливо, в 20-х роках народжувались брати і сестри діда, ці факти також потрібно шукати. Можемо допомогти в пошуках.

 4. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста мой пра-пра дед был польским паном Варфаломей Добрянский после революции переехал жить в Киев по не известным нам причинам. Там же в Киеве родился мой прадед в 1918г добрянский Николай варфаломеевич.прадед служил на Кубани где его застала война. На войне погиб. Можно ли сейчас найти его корни в киеве или в польше?

  • Так,можна спробувати.
   Інформація про Вашого предка могла зберегтись,головне,аби ви надали інформацію,яка б дозволяла здійснювати пошуки.

 5. Доброго дня, підкажіть будь ласка, де можна взяти свідоцтво про народження дідуся, він народився в селі Селец (Селець) Холмского р-ну Люблінської області, в паспорті стоїть рік народження 1930, а насправді 1927 року народження.

  • Спробуйте звернутись в Люблінський архів або ж РАЦС с.Селець.

 6. Скажіть будь ласка в якому архіві в Україні можна знайти документи про бабцю свою яка була полячка і переїхала в Україну по операції Вісла в 1947 році.Дякую.

  • Спробуйте звернутись у Львівський обласний архів.

   • Доброго дня. моя мама має карту поляка на основі документів шо її прадід та прабабка поляки.
    я повнолітній. чи можу я отримати карту поляка?

    • Ппо відношенню до Вас це прапра-, швидше цього вже недостатньо для її отримання.
     Згідно закону “Про Карту Поляка,ви,як повнолітній маєте надати документи,які б свідчили, що Ваші предки являються для Вас прадідусем та прабабусею.

 7. Доброго вечора, в мене така ситуація.
  Прабабця – полячка, маю свідоцтво про народження/шлюб/дітей, але в жодному з них не зазначено «поляк» шукав документи в костелі м.Чорткова, в обласному архіві міста тернополя, немає нічого.
  Думаю, можливо в Варшаві є якійсь документи в цьому роді.
  + батько здав на КП, сестра неповнолітня получає автоматично, а мені (повнолітньому) вже зовсім ніяк не можливо зробити??
  Чекаю відповіді..

  • В якому році та де народилась прабабуся?

 8. доброго дня. Скажіть будь ласка, моєї бабусі(тата мама) рідний брат поляк, чи можу я зробити собі карту поляка чи тільки тато? чи взагалі ніхто?

 9. Доброго дня. Ми одержали документи, та фотокопії їз Тернопільського архіву, де вказується, що наші дід і баба, прадід і прабаба, були у списку виборців до Польського Сейму і Сенату. У нас є свідоцтво про народження нашого батька, де у графі його батьків, стоять прочерки. Підтвердити національність наших родичів, ми не в змозі. Надайте, будь ласка відповідь, чи достатньо цих документів для одержання КП, і які наші подальші дії? Завчасно дякуємо.

  • Якщо внесені зміни в закон про “Карту Поляка”вступлять в силу,то даних документів Вам не вистачить для того аби претендувати на Карту.

 10. Добрий день. Допоможіть розібратись. Мого чоловіка прадід був поляком, а прабабця україна. Вони мали 4 дітей. Двоє синів за національністю записано як поляки , а дві дочки – українки. Бабця чоловіка українка. Один з дядків чоловіка жив і помер в Польщі. Чи може чоловік подавати на КП. Підскажіть будь ласка. Дякую.

 11. Доброго дня. Маю на руках архівну копію де вказано що мій прадідусь та прабабуся поляки. Чи буде цього достатньо? Чи потрібно виготовляти архівну довідку?

  • Буде достатньо таких фактів.

   “архівну копію де вказано що мій прадідусь та прабабуся поляки.”Якщо тільки фотокопію,цього може не вистачити.

 12. Доброго дня.В моєї мами в свідоцтві про народження вказано що національність її батька(мого діда, 1928 р.н) поляк.Із документів діда збереглось свідоцтво про народження видане в 1983 році де графи національність немає,а його батьків (мої прадід і прабаба) напроти національності стоїть прочерк,є також діда військовий квиток виданий УРСР 1963 року де в графі національність вказано Поляк. Чи можу я на підставі цих документів отримати карту поляка чи військовий квиток УРСР не підходить??? Дякую

   • Додивився що у воєнному квитку невірно вписана дата народження, замість 28 липня 1928 вказано 8 жовтня 1928 року( що не дивно бо у післявоєнні роки часто дату народження писали аби як, нагадаю воєнний видали 1963 році). Я так розумію що документ по суті для мене уже не підходить???
    На томість вибрав довідку із обласного архіву де вказано що дід родився 28 липня 1928 у римо-католицькому костелі. Також у мами у свідоцтві вказано що її тато за національністю поляк. Не підскажете чи підійдуть документи? Бо з військовим квитком я так розумію пролітаю???

 13. Доброго дня ! Допоможіть мені вияснити, чи можу я подати документи на отримання карти поляка, якщо мій дід є поляком. оригінальних документів про народженння мого діда немає , я отримала з обласного архіву списки колгоспників для отримання паспортів , де там в мого діда написано національність -поляк., також є витяг з обласного архіву з метричної книги про народження , хрещення діда в католицькому костелі? Буду щиро вдячна Вам за відповідь.Що ще потрібно мені додатково.

  • Зібрати документи,які б показали родинну лінію по відношенню до дідуся.(свідоцтва про народження)

 14. Мой дед получил свидетельство о рождении и там указано, что его отец(мой прадед поляк). Со слов бабушки моей они побоялись в коммунистическое время указывать настоящую национальность моего деда. Я хочу получить карту поляка. Достаточно ли документа о рождении. А если нет можете ли вы помочь в поисках корней? Или подскажите к кому мне надо обращаться

  • Напишите подробно о Вашей ситуации на почту:prashhur.zakaz@gmail.com

 15. Дед служил в польской армии ,есть выписка из архива что был призывником ,досточно ли этого ?

  • Так,швидше б мало вистачити.
   Призовниками до польської армії були громадяни Польщі.

   • А якщо прадід репресований (вирок – розстріл) і реабілітований.Вистачитбдля карти поляка таких даних?

    • Одного прадідуся,швидше,може бути замало.

 16. Доброго дня.Мої прапрадідусь та прапрабабуся поляки. Обидва по маминій стороні. Для мене це 5-е покоління і я по ним виробити карту поляка не зможу, а мама, як для 4-того зможе.Питання: чи можу я виробити собі карту поляка , якщо мама буде її мати (саме на підставі цього)?На різних форумах пишуть по різному і тут не зрозуміло.

  • Якщо ви повнолітні,то для Вас цього недостатньо.

 17. В моєї мами в свідоцтві про народження вказано, що батьки її поляки можу я розраховувати на отримання карти поляка і куди з цим документом звернутися якщо да…

  • Так,можете.

   Ви зверніться в консулат, попередньо підготувавшись до бесіди (сформуйте необхідний пакет документів та заповніть вньосек).

 18. Доброго дня. В мого діда в свідоцтві про народженння записано що прабаба була польської національності, а прадід українець, але маю довідку що він голосував у Польський сейм. Вистачить мені цих документів на КП. Дякую.

 19. Доброго дня!Чи можна претендувати на КП,якщо у мого діда ,дід і баба були поляками их ній діти листувалися з нами до 1988.Потім зв’язки обірвалися,лишилася адреса з листівок и більш нічого.Потім після смерті дяді мого діда и його сина ,переслали спікуватися.Адресат не відповідав.

  • А у Вас є документи,що підтверджують їх польську приналежність?

 20. здравствуйте! бабушка родилась 1926 г.ее родители поляки –оба.моя бабушка по папиной линии,но в папином свидетельстве о рождении написано,что она украинка.получается прабаба и прадед мои–поляки.достаточно ли этого для получения кп и подачи на пмж в польше по польским корням?нужно ли искать или подтверждать ее национальность?в каких архивах,если родилась в с.Гвоздяр,Житомирской обл? 25 января 1926.Благодарю!!!!!!!

 21. Доброго дня!
  Прошу вашої поради. У свідцтві про народження моєї прабабці є відмітка, що вона полька. а ось у прадідуся свідоцтва немає. По розповідям родичів він був українцем. Жили вони в Польщі. Потім їх зі всією родиною ( тобто моїм дідусем ) переси з Польщі у Івано-Франківську обл. А також всю сім”ю моєї бабці теж преселили, але вони були українцями.Чи можу я подаватися на К.П? тобто згідно закону, одного з прадідів не вистачає, але вони були переселенцями . заздалегідь вдячна.

 22. Добрий день. Моя бабця Броніслава проживала в Тернопільській області, в селі Галич. Зі слів багатьох моїх родичів і свідків вона була полькою, і брала шлюб в костелі. На жаль, її документів не збереглось. Я зверталась у РАГС та районний архів, і узнала дату її народження, де у графі : “національність”-прочерк. А в свідоцтві про смерть, вказано – українка. Також зі слів родичів, я узнала, що прадід і прабаба були поляками., і також брали шлюб в костелі. Напишіть, будь ласка з чого мені починати пошуки для підтвердження національності моїх пращурів? Куди, та в який архів мені звертатися: у м. Тернопіль, чи у м. Львів? Дякую.

 23. Доброго дня!
  Маю витяг з актової книги про одруження моєї бабусі, де вказано її національність (полька). Проте свідоцтва про її народження в архіві Хмельницької області не збереглося…
  Чи можу я розраховувати на отримання карти поляка, маючи тільки витяг про одруження? а якщо додати фото сторінки самого запиту в книзі?

 24. Доброго дня в мене в діда в свідоцтві написано шо він українець але в воєнному білеті написано що поляк а його батьки поляки написано в свідоцтві я моду подавати на карту. Дякую

 25. Доброго дня! Дід мого чоловіка народився у Польщі, 1926 року, так написано у паспорті – Гневно, Люблінська область, Польща. Його рідна сестра з родиною живуть у Польщі, а сам дід із своєю мамою переїхали до Дубна, Рівненської області, щоправда, ми не знаємо в яких роках. Не можемо знайти такого населеного пункту в Польщі. До якого архіву краще звернутися, щоб знайти свідоцтво про народження діда чи шлюб його батьків? У св-ві про народження чоловікового батька дід вказаний як українець. Але в 1953 році мабуть, мало хто писав правду про національність. Наперед вдячні за будь-яку підказку чи пораду.

 26. Доброго дня. Мій дідо родився в Польщі, закінчував там школу, призваний до війська радянської армії в Ляшківським райвоєнкоматом, але в паспорті та свідоцтві про народження пише що він українець, також де батьки (мій прадіт, що вони теж українйці). Але є багато документів таких як Dowod ubezpieczeniowy, powszechny zaklad ubezpieczen wzajemnych, Tymczasowe zaswiadczenia pradziadka. Wezwanie do przewodu spadkowego – всі польською мовою та відповідно органами польськими. Можу я претендувати на карту поляка? Чи що мені ще потрібно зробити щоб доказати причеиність до Польського народу? ДЯкую.

 27. Добро дня, чи можу я притендувати на КП, якщо моя прабаба була полькой і є довідка про те що вона голосувала в Сейм, а прадід був українцем але мав польський паспорт чи хватить цих документів?

  • Вишліть документи для попереднього ознайомлення.
   Дякую.

 28. Добрый день. Мой дед был поляк, но когда он родился на поляков были гонения и он записан украинцем, а его родная сестра, которая родилась позже уже записана полькой.Как мне доказать его польскость, у его родителей есть только заметки в церковных книгах, без национальностей

  • Вишліть документи на пошту нам,які маєте ознайомимся з ними.

 29. Здравствуйте. Моя бабушка родилась в г. Криница в 1930 г., а потом была переселена в Украину. Эта запись внесена в свидетельство о браке. При подаче документов на карту Поляка, уточнили не в каком году была переселена. И если попадает в период 1944-1957 то необходимы документы с архива о том, что прадедушка и прабабушка поляки.
  Подскажите как можно получить такую информацию. Спасибо.

 30. Здравствуйте. Пожалуйста подскажите как восстановить всидоцтво про народження мого деда вин народився селище Щирец в1936г

 31. Доброго дня.Модливо претендувати на К.П якщо прабабуся була полькою а прадід українцем?дякую

  • Ні,не можете згідно закону про КП.

 32. Добрый день. В моем свидетельстве о рождении национальность отца написано “поляк”, матери “украинка”, и я тоже украинка. Я знаю, что мать отца была украинкой, а его записали поляком по его отцу, который жил в Украине. Получается мне нужно искать документы в архиве про моих прадедушку и прабабушку для КП и обязательно нужно чтобы они оба оказались поляками? Родственников по линии отца уже нет в живых и отца тоже.

  • Швидше за все,відповідних документів Вам має вистачити для того аби претендувати на отримання Карти Поляка.

 33. Доброго дня. Бабця моєї дружини була полькою. Її звали Юзефа. Вона померла в 64-му році у Львові. Моя мама народилася у Львові у 1942 році (померла у 2002). Але в нас немає маминого свідоцтва про народження. Ми також не впевнені, що там зазначено, що її мама була полькою. У якій установі ми можемо спробувати відновити мамине свідоцтво про народження? І де ще ми можемо пошукати підтвердження польського коріння дружини? Про бабцю відомо, що вона народилася в Польщі, десь у 1912-му році (але то не точно). дякую

 34. Здравствуйте,пишу вам из Казахстана!Дело в том,что у мужа мама и бабушка(она уже умерла) поляки,т.е. в свидетельстве о рождении мамы стоит национальность-полька,но мой муж взял национальность своего отца-русский,хотя и в его свидетельстве о рождении указано,что мать- полька,а отец-русский.Бабушка жила в Украине,но ее отца как она рассказывала забрал “черный ворон”,т.е. он наверное репрессированный,это было в Хмельницкой области,как найти подтверждение этому? С моей стороны мама тоже полька из Белоруссии,но в свидетельстве о рождении она записана белоруской,в довоенные годы дед чего-то испугался и записал всех белорусами,хотя мама хорошо до сих пор знает польский язык,а ей 85 лет,можно ли тут доказать ,что она полька?И можно ли нам рассчитывать на что-то?

 35. Добрий день. Підскажіть будь-ласка чи маю я право подавати документи на карту поляка, якщо у мене на руках дідове свідоцтво про народження, яке видано в Польщі, але в ньому не вказана національність. Дід проживав на території Польщі до 7 років.

 36. У меня бабушка 01.01.1918 года рождения, фамилия Квятковская.. В сведетельстве о рождении указана что полячка и у мамы тоже полячка. Можно как то это проверить и документально оформить?

  • Ви пишете , що вказані “польками”, тобто у Вас є ці документи?

 37. Здравствуйте!
  Какие шансы получить карту поляка если фамилия деда польская, вся семья знает что мы поляки но документально в свидетельствах это не записано так как в то время боялись об этом упоминать. Сестра моей прабабушка уехала в Польшу и там создала семью, связи с ними нет но есть фото оттуда с польскими печатями. Знаю толь то что она жила в Варшаве. И еще один момент. Есть документы о прохождение службы деда в Польше в годы второй мировой и медаль “за освобождение Польши”

  • Факту про участь у війську полсьькому мало б вистачити для отримання КП.

 38. Доброго дня, така неприємна ситуація. Моя бабуля полька, в свідоцтві про народження вказана тільки прабабуся , а там де прадід – прочерк. Прабабуся вказана полькою. В свідоцтві про народження моєї мами бабуля вказана українкою, але в свідоцтві про народження мого рідного дядька ця ж сама людина полька. Чи можу я отримати карту поляка?

  • Так, покажіть, що це одна і та ж людина документально і можете звертатись з свідоцтвом рідного дядька

 39. Добрий день.
  Якщо в Баби 1937 р.н. в свідоцтві про народження де національність нічого не вказано.
  А місце народження Діброва, Томашівський повіт, Любенське воєводство.
  Чи можна взнати національність?

  • Доброї ночі!
   Можна шукати документи про національність або підтверджувати громадянство – шукати в списках виборців до Сейму її батьків.

 40. Добрый день
  Хотел бы Вас спросить ,Есть ли у Вас в Варшаве кто работает в архиве Министерства обороны Польши .Надо найти данные о службе в Войске Польском 1944 -1946 год .
  о человеке знаем только ,что он призвался в 1944 году в апреле с Житомирской области ,в 1945 году служил в одной из частей Щецина .военная специальность возможно художник ,киномеханик ..
  Александр .

  • А Ви можете надати точніші дані про Вашого предка?

 41. Доброї ночі! Підскажіть будь-ласка чи можу я отримати карту поляка на підставі архівної довідки про народження мого прадіда 1905 рік де вказано віросповідання римо-католицьке?

  • Ні, відповідних даних замало,спробуйте пошукати додаткові документи.

 42. Здравствуйте!
  Моя покойная мама 1930 г.р.родилась в с.Хревть Нижне-Устрицкого района Польша.Об этом записано в свидетельстве о рождении.В записях о ее родителях указана национальность обоих-“украинцы”.В 1951 году семья была вывезена в Николаевскую обл.Есть ли у меня основания получить карту поляка?

  • Komu nie może zostać przyznana Karta Polaka?

   Osobie która posiada obywatelstwo polskie lub zezwolenie na osiedlenie się w Rzeczypospolitej Polskiej (posiada kartę stałego pobytu). Nie mogą uzyskać Karty Polaka osoby repatriowane (przesiedlone), z terytorium Polski na mocy umów zawartych przez Polskę w latach 1944-1957 z republikami radzieckimi Białorusi, Litwy i Ukrainy oraz z ZSRR, do jednego z tych państw.

 43. Доброго дня!
  Маю витяг з актової книги про одруження моєї бабусі, де вказано її національність (полька). Проте свідоцтва про її народження в архіві Хмельницької області не збереглося…
  Чи можу я розраховувати на отримання карти поляка, маючи тільки витяг про одруження? а якщо додати фото сторінки самого запиту в книзі?

 44. Доброго дня!
  Маю витяг з актової книги в РАЦСі Києва про одруження моєї бабусі, де вказано її національність. Свідоцтво про її народження а архіві Хмельницької області не збереглося.
  Чи можу розраховувати на отримання карти поляка?

 45. Доброго дня. Маю свідоцтво мого діда ( на російській мові ) , який народився 1892 року в с. Петрилів , Холмського району , Люблінської області. Національність не вказана. Також маю * Евакуаційний лист * який одночасно перекладється іншим шрифтом на польську , де він за дозволом якогось головноого по евакуації на території Польщі , евакуюється в Рівненську область ( воєводства Польщі ) . З ним разом евакуюються його жінка , син і дочка. І ще примітка , що він перевозить з собою певну кількість худоби , зерна , і т.д.
  Також маю постанову * про передачу переселенцю з Польщі мого діда , хати такого-то власника *. І ще розрахунок по * возмещению гр-на – мого діда – за сданное имущество польскому правительству при переселении его с Польши на Украину *.

  Сам навчаюся в Любліні , а так як мій дід народився в цьому районі , я пішов до архіву в Любліні з метою пошуку якихось документів , які можуть показати те що він поляк , бо національності не вказано. Через деякий час мені відписали з питанням яких саме документів я шукаю.

  Не знаю що їм відповісти і взагалі чи маю я шанс з цими документами отримати КП , або на їхній підставі щось довести чи знайти в тому ж архіві?

  Дякую.

 46. Здравствуйте. У меня есть свидетельство о браке прадедушки і прабабушки в местности Kunów в 1917году, там есть данные об их дате рождения и месте рождения, только не указано национальность. Прабабушка родилась 15.09.1892 в Eliaszówka parafia Noworodczyce, а прадедушка 4.02.1894 в селе Mikulsdorf parafia Otynija. Где я могу найти их паспорта? В какой архив обращаться?

  И ещё вопрос. У моего отца в свидетельстве о рождение нет национальности поляк, потому что, в свидетельстве нового образца не указывается, но если брать выписку с ЗАГСА, то в графе национальности пишет поляк. Что ещё могут потребовать в консульстве?

  • Відповідних документів мало б вистачити.

   Вам потрібні документи,які показували родинні зв’язки+вньосек.

 47. Добрый день! Давно веду переписку с польскими архивами, но не могу найти нужных документов. Знаю со слов бабушки, что ее мама была полячка. Она вышла замуж за украинца. Отец записал ее в православной церкви.В ее паспорте запись украинка Место рождения Польша в 1909 г. Я дала запрос в архив г.Замосць о польской национальности прабабушки Василевской Марии 1882 г Мне пришло письмо с православного прихода, где есть запись о ее коещении. Но там нет ничего о национальности. Также архив г. Замосць прислал документ из православного прихода о венчании прабабушки и прадеде Квасьного Антона ( со слов бабушки знаю, что он был украинцем) В этом документе нет записей о национальности. Они похоронены в Польше -прадед в 1943г, а прабабушка в 1925-30? Сейчас в их могилах похоронены их сын и внучка. И табличек, о том, что они там похоронены нет( узнала от польских родственников) Писала священнику в костел, чтобы выслал мне документы об их смерти. Может там указана национальность бабушки. Ответа не получила. Где можно узнать об обывательстве прадедушки?

  • З польських архівів ви можете отримати факт народження та хрещення.Національності там вказано не буде.

   Ситуацію було б здорово розглядати комплексно Вашу.Практика показує,що народження на території Польщі не дає підстав для отримання КП+ віросопвідання- православне,а поляками зазвичай були римо-католики.

 48. Моя бабушка родилась 1934 году в с. Чорне Нижне-Устрицкий р-н в 1951 году были отселены в Донецкую обл .В свидетельстве написано было родилась в Польше. Можно ли востановить документы?

  • Які саме документи відновити,не зовсім ясно,уточніть?

 49. Добрый день.
  Есть свидетельство(думаю что копия) о рождении моей бабушки Nadiezda Karpiej.
  Выданное в 1933 году “SWIADECTWO URODZENIA” “Warszawsko-chelmski konsystorz prawoslawny”
  Рождённой в 1910 году с актовой записью 1912 годом и умершей в 1942 году в г.Харьков (Украина).
  Дедушка украинец,считающийся пропавшим без вести с 1943 года.
  Отец мой рождён в 1934 году в г.Харьков (Украина),в свидетельстве о рождении (копия 1948г.) записано что родители украинцы.
  Есть ли у меня шансы получить карту побыту или карту поляка?

  • З даними документами,не зовсім.Варто пошукати документи додаткові.

 50. Добрый день. Все что у меня есть это свидетельство о рождении бабушки, повторное, выданное в Гродно. В нем есть номер и дата записи о рождении сделанной в костеле в 1914 г.В графе национальность прочерки. Живых родных у меня давно нет.Но мама родилась в 1935 г возможно там же остались какие то следы . Есть ли у меня шансы и можете ли мне помочь . Спасибо.

  • Шанси можуть бути.

   Потрібно глянути 1935-й рік.А в мами сестри і брати могли бути,коли вони народились?

 51. Моя бабушка,как мама рассказывала раньше жила в Виннице,Тростянецький район,с.Савинцы,1939 году. И она говорила что она полячкой была. В тех годах как бы, это место было Польша… Как я могу узнать на самом деле это так? Действительно моя бабушка полячка? И могу ли я получить какой либо документ об этом?

  • Можете просто глянути в СПН її,що там пише?Хто її батьки по національності?

   Вони точно народилась у Вінницькій області?

 52. Дивне формулювання має Ustawa z dnia 7 września 2007 r. o Karcie Polaka:
  ‘1. Karta Polaka może być przyznana osobie, która deklaruje przynależność do Narodu
  Polskiego i spełni łącznie następujące warunki:
  […]
  3) wykaże, że co najmniej jedno z jej rodziców lub dziadków albo dwoje pradziadków
  było narodowości polskiej lub posiadało OBYWATELSTWO polskie’
  Тобто з таким розумуванням, 90% населення Західної України могло би отримати Карту Поляка, на підставі польського ГРОМАДЯНСТВА їхніх дідусів або прадідусів, бо ж яке ж інакше громадянство вони могли мати, проживаючи від 1918 до 1939 на терені РП, правильно?

  • Теоретично так,практично – ні.

   1.Не всі приймали участь у виборах.
   2.Не по всіх регіонах збереглись списки.

 53. Здравствуйте. Сколько стоят Ваши услуги?

 54. Доброго вечора. Нещодавно знайшла військовий квиток свого прадіда з записом «Служба в Польській армії».Національність вказана українець. Можна думати, що у нього було польське громадянство?У іншої прабабці польське прізвище Самчинська її брат жив у Польщі. По національності «русская». Всі народились на Волині. Можна зробити запит про можливість участі у виборах для підтвердження громадянства. Скільки б коштували Ваші послуги?

  • Добрий вечір. В мене схожа ситуація-дід служив в польській армії)Ви пробували подавати на карту поляка?

 55. Доброго дня!!! Маю документи які підтверджують, що прабабця- полячка. Допоможіть знайти прадіда документи, які б підтверджували його причетність до польського коріння, щоб скласти на карту поляка. Чекаю на відповідь. Дякую!!!

 56. мом батьки померли.. документи про народження і шлюб їх втрачені .. хотів би їх поновити так як знаю що вони були Поляки .але не знаю чи це було записано я народився і проживав в Тернопільській обл село Лучка Микулинецького району де шукати документи і чи може мій син отримати карту поляка ??? дякую

 57. Доброго дня. Чи є свідоцтво про народження бабусі (там не вказано національності) підставою для отримання карти поляка? Дякую.

 58. Доброго дня! Мій прадід Коршак Михайло Васильович служив у Австрійській армії під час І-ї Світової війни був поранений внаслідок чого був визнаний інвалідом і отримував австрійську пенсію до приходу радянських військ на Західну Україну. Проживав у с.Терло Львівська область. Як і де можна отримати підтвердження цих даних?

  мій дід Яворський Михайло Миколайович, проживав у селі Росохи Львівська область, проходив службу у Польській армії. Аналогічно, де можна отримати підтвердження про це.

 59. Доброго дня! Умене є в оригіналі з мокрою печаткою “Odpis skrocony aktu urodzenia” з urzadu cywilnego w Krynicy – то свідоцтво про народження баби. Чи могли б ви знайти в польських архівах документ де буде писати що баба – полька. Готовий оплатити послуги. Дякую!

  • Ми ж свою чергу готові допомогти,та досить складно сказати,чи такий документ можна знайти.

   А де народилась бабуся?

 60. Здравствуйте! Я хочу найти польские корни но знаю только фамилий бабушки и дедушки и примерные года. Мама говорит что они были поляками но на словах не доказательство. Вы можете мне помочь?

  • Так,можемо.
   А де народились чи проживали дідусь(бабуся)?

 61. Здравствуйте! Имеется паспорт бабушки 1951 г. в котором указана национальность :ПОЛЬКА. Паспорт выдан на основании: СПРАВКИ ОБ ОСВОБОЖДЕНИИ. Также имеется свидетельство о браке бабушки (оно думаю пригодится т.к. менялась фамилия). На основании вышеуказанных документов можно ли претендовать на карту поляка? Заранее благодарна. Кристина

 62. Здравствуйте!
  Написала Вам в мейл вопросы о стоимости Ваших услуг. Прошу Вас ответить
  С уважением.

 63. доброї ночі! Скажіть будь ласка, якщо у моєї прабабусі рідна тітка польська шляхтичка, то чи можливо отримати карту поляка, зважаючи на таку далеку відстань між поколіннями?

  • Ні.
   “..wykaże, że co najmniej jedno z jej rodziców lub dziadków albo dwoje pradziadków było narodowości polskiej lub posiadało obywatelstwo polskie albo przedstawi zaświadczenie upoważnionej organizacji polskiej na Ukrainie, potwierdzające aktywne zaangażowanie w działalność na rzecz języka i kultury polskiej lub polskiej mniejszości narodowej przez okres co najmniej ostatnich 3 lat. Organizacjami upoważnionymi do wystawiania takiego zaświadczenia na Ukrainie są: Federacja Organizacji Polskich na Ukrainie oraz Związek Polaków na Ukrainie…”

 64. Добрый день. Подскажите пожалуйста, мы с западной Украины , бабушка – полька, её брат родной и его сын жили и умерли в Вроцлаве, А вот как доказать , что имею польские корни, на право получить карту поляка , не имею понятия .

  • Я допоможу розібратись.
   1.Потрібно зорієнтувати де народилась Ваша бабуся.
   2.Я розповім,які доки до перегляду можемо запропонувати виходячи з даних.
   3.Ви плануєте режим самостійного пошуку?

 65. Добрый день! Есть свидетельство о рождении дедушки в котором указано что он родился в с.Горинка, Кременецкого р-а, Тернопольской обл. в 1934 г., национальность отца – поляк, национальность матери – украинка, национальность деда не указана. Подскажите пожалуйста в каких документах можно поискать национальность дедушки? Это для КП. Заранее спасибо!

  • Списки виборців та..гляньте метричні книги.

 66. Добрый день!Хочу найти корни бабушки Кисель Екатерины Савельевна, которая родилась в 1903 году в селе Чартория Новоград-Волынского уезда Волынской губернии. Её сестра Надежда жила в Польше, я часто ездила к ней в гости, сейчас в Варшаве живут две тети, которых тоже часто посещаю. Дело в том, что у нас нет документов, что мы родственники.

 67. Добрый вечер.Дедушка и бабушка были поляки.В подтверждение нашли только военный билет деда.Там написано,что он поляк ,служил в польской армии.В свидетельстве о рождении моего отца, 1942 г.р. написано в графе национальность: белорус. Родители его(мой дед и бабушка)записаны тоже белорусами…Отец говорит,что в то время всех так записывали.Получаются противоречивые какие-то документы….что делать?заранее спасибо

  • Подаватись на Карту.
   Удачі.
   Фактів достатньо.

 68. Добрий день ! Мого прадіда( по маминій лінії) мама була полькою(її тато , а мій прапрапраДід був бурмістром м.Стрия , сам проживав в с.Кавське,Львів.область).Маю ланцюжок до прадіда.І дерево генеалогічне свого роду Лісовських + сага .

  • Ви орієнтуєтесь на отримання Карти Поляка?

 69. Добрий день, в мене є свідоцтво про народження сестри мого батька в якій мій дідо записаний поляком але у свідоцтві мого батька записаний українцем. Свідоцтво сестри за 1962 а батька 1966, а також є свідоцтво про народження мого діда але там національність його батьків не вписана є тільки запис про реєстрацію в костелі. Чи буде достатньо цих документів для отримання Карти поляка?

 70. Здравствуйте, нужна Ваша помощь! Мои родители родились на территории Львовской области, отец-1931 год, мама-1936 год,Раньше это была территория Польши ( село Велика Волосянка , район Стрілки, Дробичивська область), есть свидетельство о рождении папы там написано , что украинец так как документ уже восстанавливался и выписан в 1949 году, есть свидетельство о браке родителей , в живых нет не родителей , не дедушек и бабушек. Могу я получить карту поляка, вы оказываете такие услуги , и какая цена .Заранее спасибо.

 71. Добрый день Анна. Можно узнать стоимость услуг вашей компании.

 72. Здрастуйте!У моей бабушки по матери в свидетельстве о рождении родители оба поляки.А у моей мамы уже указано что мать( моя бабушка) украинка.Могу ли я подать документы на оформление карты поляка?Говорят что по новым требованиям должны быть поляками родители или бабушки ,дедушки,а прадедушки и прабабушки теперь роли не сыграют.На сколько это верная информация?

  • “в свидетельстве о рождении родители оба поляки”

   ТАК,можете.”Komu może zostać przyznana Karta Polaka?

   Karta Polaka może zostać przyznana osobie, posiadającej w dniu złożenia wniosku obywatelstwo jednego z państw dawnego ZSRR, bądź posiadającej status bezpaństwowca w jednym z tych krajów i spełni łącznie następujące warunki:

   Wykaże swój związek z polskością przez przynajmniej podstawową znajomość języka polskiego, który uważa za język ojczysty oraz znajomość i kultywowanie polskich tradycji i obyczajów;
   W obecności konsula Rzeczypospolitej Polskiej złoży pisemną deklarację przynależności do Narodu Polskiego;
   Wykaże, że co najmniej jedno z jej rodziców lub dziadków albo dwoje pradziadków było narodowości polskiej lub posiadało obywatelstwo polskie
   albo
   przedstawi zaświadczenie upoważnionej organizacji polskiej na Ukrainie, potwierdzające aktywne zaangażowanie
   w działalność na rzecz języka i kultury polskiej lub polskiej mniejszości narodowej przez okres co najmniej ostatnich 3 lat.
   Karta Polaka może być przyznana także osobie, której pochodzenie zostało prawomocnie stwierdzone zgodnie
   z przepisami ustawy dnia 9.11.2000r. o repatriacji (Dz.U. nr 53, poz. 532, z późniejszymi zmianami).”

 73. Доброго дня.
  У мого прадіда і прабаби – польські прізвища, але у свідоцтві про народження бабусі (де вони записані батьками), вони вказані українцями. Власне кажучи, окрім бабусиного свідоцтва про народження (радянського зразка) інших документів немає. А хотілось би дізнатись справжню національність прадіда та прабаби, де вони народились та коли (хай навіть якщо вони виявляться не поляками).
  З чого почати? Що порадите?
  Дякую.

  • Ви в самостійному режимі плануєте здійснювати пошуки?

 74. Добрый день ) : у меня прабабушка полька , а дедушка родился вроде как в Белорусии и в графе национальность записан он тоже как белорус . Хотя фамилия » Друцко» , а это княжеский польско -литовский род . Могу ли я в этом случае претендовать на карту поляка ? Спасибо заранее)

  • По закону “Про Карту Поляка” ,ні.

 75. Здравствуйте, писала сообщение и оно пропало, не поняла отправилось или нет, поэтому еще раз. Спасибо.
  Дед служил в польской армии есть Войскова книжка 1920-1925гг. Подтверждает ли это гдражданство, и что дает мне его гражданство? если в свидетельстве прочерк, а отец говорит что он украинец (так всем говорил), и допустим это правда, пока не пришли документы с архивов (жду ответы). Хочу проработать все варианты. Спасибо.

 76. Доброго дня ви змоглиб знайти пра діда якщо після війни він переїхав до Польщі В Данськ.

  • Можемо пошукати.

   Яка Ваша ціль пошуку?

 77. Мой дед служил в польской кавалерии в 1923- 1924
  запись об этом сделана в 1946 году в военном билете советского образца
  указанная национальность — украинец
  могу ли я претендовать на карту поляка ?

  • Так,це свідчить про польське громадянство.
   Удачі.

 78. Добрый день! Ищем информацию для карты поляка. Моя бабушка родилась на территории Польши в 1926 г. В 1944 вместе со своими родителями была принудительно переселена в Украину ( есть свидетельство о эвакуации) Во всех документах СССР указана национальность – украинка. Есть выписка из свидетельства о рождении (церковная). Знаем точное место проживания до переселения. Хотим воспользоваться вашими услугами для поиска нужной информации!

   • так в законе о КП написано, что тех, кого переселили в Украину (операция Висла) не могут претендовать на КП

    • Однозначно.

     Ви бачите вузько ситуацію, а ж намагаюсь зрозуміти чи це єдина лінія поляків була у клієнта,можливо,разом проаналізувавши всі гілки виявимо,що хтось із предків родом із Західної України,і тоді,варто пошукати їх польське громадянство.

 79. Доброго дня ! Моя бабця полька , дідо украінець . Після того як вони були репресовані , в бабці в свідоцтві про народження написали що вона украінка , моі цьотки , ( татові рідні три сестри е польками ) , і проживали в Польщі і іх діти е поляками і проживають в польщі . Як і з чого починати шукати підтвердження що моя бабця полька . Батько мій був народженний в Польщі , с .Юліанів , Хелм

  • Пошуки починати з Польщі.З того місця,де народились предки.
   А що писалось в актових записах сестер бабусі?

 80. Доброго дня!
  У мене дідовий паспорт громадянина Польщі, який був дійсний до 1931 року, також Dowod Osobisty виданий 1933 роком, також Karta Rejestracyjna Reemigracyjna видана 1926 роком. Хоча у свідоцтві про народження тата вказано що дідо був українцем. Чи можу я розраховувати на отримання карти поляка? Дякую!

 81. Добрый день , а какие особенности получения Карты поляка для людей, предки которых родились на Западной Украине(вы в начале статьи упоминали об этом)

  • Особливість полягає у: даних,якими Ви володієте; даних,якими волоіє архів; документами,які варто шукати у даних регіонах.
   Якщо коротко,то можу відповісти так.

  • Добрый день, сколько стоят ваши услуги по поиску данных в архивах Украины и Польши (найти подтверждения гражданства Польши (если по национальности украинец) и поиск данных о службе в Польской армии

 82. Добрый день. В мене запитання. На руках маю свідоцтво про народження діда і свідоцтво про шлюб з бабою. Вони проживали на території Польщі, а потім були переселенні на Україну. Свідоцтва вже видані за радянських часів і вказано що національність українці. Також маю виписку 1944 року про те що і скільки майна було оставлено на території Польщі. Більше нічого незнаю так як батько мій також помер. Ось і запитання чи вартуе шукати більш детальну Інформацію? А також чи можливо щоб шукати прадіда і чи це буде поводом для отримання КП? Наперід Дякую!

  • “Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, na podstawie umów repatriacyjnych zawartych w latach 1944–1957 przez Rzeczpospolitą Polską albo przez Polską Rzeczpospolitą Ludową z Białoruską Socjalistyczną Republiką Radziecką, Ukraińską Socjalistyczną Republiką Radziecką, Litewską Socjalistyczną Republiką Radziecką i Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich, do jednego z państw będących stroną tych umów.”

   Факт переселення дає можливість отримати репатріаційну візу.

   У Вашому випадку, очевидний такий варіант.

 83. Доброго дня! Чи є у мене шанси отримати карту поляка на основі таких документів:
  1. Архівна довідка про те, що мої прадід і прабабця перебували у списках виборців до польського Сенату за 1930 рік (національність чи громадянства там не вказане);
  2. Завірена копія картки про видачу паспорта СССР моїй бабці з архіву паспортного столу, де в графі національність вказано “полька”.

 84. де я можу знайти підтвердження про шлюб своїх дідуся і бабусі?

  • Дивлячись якого року той шлюб був?

 85. Добрый день подскажите пожалуйста как найти польские корни если 1939 году эта территория была присоединена к Белорусии
  мой прадед Козел Иван Кондратьевич 1910 г.р проживал с.Огово
  прабабушка Куратник Наталья Никифоровна 1905 г.р проживала до свадьбы село Осовница
  бабушка до замужества Козел Стефанида Ивановна 1933 г.р с.Огово.
  До присоединения к Белорусии это был район Яново

  • Пошуки здійснювати потрібно в архівах Білорусі.

 86. Добрый день! Мне необходимо найти документы подтверждающие рождение моего деда в Польше. Данные о его родителях есть. Вы можете помочь в этом вопросе?

  • Так,спробуємо.Пишіть на пошту.

 87. Мої бабуся і дідусь були виселені по операції Вісла , чи можу я претендувати на карту поляка або карту сталого побуту? Є свідоцтво про народження бабусі де вказано що вона українка.

  • Ви можете отримати візу репатріанта.

 88. Доброго Дня. Підскажить будь ласка,у чоловіка є свідоцтво про народження бабусі,народилась вона в 1914 році,є графа що ії батьки поляки.Зверху сідоцтва написано(запись востонов.)Читала статтю і там написано, що не було документів з графою національність до 1917р. Чи будуть вважаться дійсним такий документ? Є ще сідоцтво про народження його мати 1944 року народження ( мого чоловіка)там вказано,що в неї мати була полька ,а зверху написано(повторное) Чи дійсні такі документи,і чи вистачить для чоловіка щоб отримати карту поляка свідоцтва про народження його матері?(Тому що не можем знайти свідоцтво про брак його бабусі,щоб звязати ії з ії батьками. Буду дуже вдячна за консультацію.

  • “у чоловіка є свідоцтво про народження бабусі,народилась вона в 1914 році,є графа що ії батьки поляки.”

   Так,цього достатньо.

 89. Добрый день ,
  Я разыскиваю информацию о моем отце , а именно номер части в которой он служил , у меня есть фото где сфотографирован мой отец с другом в форме войска польского , и на обороте надпись : “1945 год Щецин” .
  Я обращался вразличные архивы и на территории Польши ,там запрашивают номер части . Уменя нет никаких документов ,отец умер в 1970 году .
  Родился он в Рыхальске ,Житомирской области и призван был от туда .
  Ни житомирские архивы ни подольский архив не имеют информации .уже к ним обращался .
  С уважением
  Александр

  • А ми можемо спробувати ідентифікувати фото і з відповідними даними пошукати його участь у польському війську.

   За деталями пишіть:http://prashhur.com/#contact

 90. Мій дід народився Польщі в 1944, які шанси на отримання Карти Поляка. Є хоча б невеликі? За національністю він українець, його батьки вроді також.

  • А що по громадянству,можливо предки мали?Можемо перевірти.

 91. Добрый день. Сейчас я в процесе установления польских корней.Польские корни у меня по бабушкиной линии со сотроны мамы. На данном этапе у меня есть подтверждение о том, что мой прадед поляк ( это указано в деле). Также указана национальность поляк его сына ( тоже в деле), родного брата моей бабушки. Для всех есть выписки из римо-католической церкви( прадед, прабабка, бабушка, сестры и брат бабушки). Можно ли доказать, что бабушка по национальности полька, если я не найду других подтверждений? Спасибо.

  • З Вашими даними,Вам має вистачити фактів,особисто я б спробувала подати на КП.Знаю випадки успішні.
   Якщо Ви бажаєте себе впевненіше себе почувати,пишіть на пошту,я спробую детальніше Вас зрозуміти http://prashhur.com/#contact

 92. Моя бабушка Регуш Гелена (Галина) Ивановна (мать отца) была (со слов моей матери) полячка. Родилась бабушка в Сухая Долина Николаевский р-н Львовская обл. или с. Глуховец Львовская обл. Николаевский р-н, точно не знаем, дата рождения:06.02.1922 (23) (точный год неизвестен), девичья фамилия Мовна Гелена Ивановна. Практически всю жизнь прожила в г. Николаеве Львовской обл. Там же и умерла 10.07.2011г. Куда мне обратиться за получением данной информации? в архив г. Николаева? или во Львов? Сколько это будет если делать через вас? Мама говорит что дед был заинтересован переписать ее украинкой, поэтому необходимо свидетельство о рождении. Сколько будет стоить ваша помощь в этом деле? Знаю только что семья бабушки (папа и мама, сестры и братья) были репрессированы в Сибирь, выжила только она и ее сестра, которая всю жизнь прожила в Польше. Буду благодарна за любой ответ.

 93. Доброго дня! В погосподарчій книзі вказано національність мого діда поляк, але у свідоцтві вказано українець, чи можна змінити на основі цього через суд національність, якщо його вже немає в живих

  • Відповідних фактів має вистачити для Карти.
   Удачі.

 94. Добрый день .Подскажите какие мои шансы получить карту поляка по сви

  детельству о рождении моего деда, выданным польским USC в 1977г. Свидетельство В польском архиве он заказывал для себя, для получения советского паспорта, так как никаких других документов у него не было. Национальности ни его отца ни матери не указано.Спасибо.

  • Досить складно говорити щось конкретне.

   Можна побачити документ та задати додаткові питання?
   Вишліть,будь ласка, на пошту.

 95. Добрий день!підскажіть, чи можливо знайти документи для КП. Маю свідоцтво про народження дідуся 1927р Собібор, воєводство Люблін, повіт Влодава, націон. не вказана.Прабабуся при пологах померла. Прадід з дітьми приблизно в 39р переселився на Волинь. Чи варто шукати документи на прадіда і прабабу? Ціна роботи?

  • У мене зазначає,що при відправці повідомлення збій системи,напишіть нам.

 96. хочу замовити довідку з архіву львівського,такі послуги надаєтк?

 97. як підтвердити польське походження свого діда, у нас нічого немає. в 50-х був розстріляний, проживав славутський район хмельницької обл?? куда посилати документи?? можливо ви можете допомогти і скільки це буде кошкувати??? на карту поляка??? бабушкі є все а діда немає???

  • А Ви можете вислати для початку документи,які у Вас є?

   • Добрий день ! У мене прабабушка полячка. Із документів є тільки дідове свідоцтво про народження , але в ньому зазначено що він українець, а його мати полячка. Можна щось зробити і скільки це буде коштувати?

    • Дивлячись на що Ви націлені.
     Особисто я пропонувала б пошукати інших предків-поляків.
     Крайній варіант-зміна національності через суд.

 98. Добрий вечір, Мій дід народився в Любленській обл.Томашівському рн.Умене є тільки Витяг з Державного реєстру про шлюб,де вказано дата, рік і місце народження,але національність Українець.Для кп я так розумію цього мало.Скільки будуть коштувати ваші послуги.

 99. Добрый вечер. Ищу подтверждения своего польского происхождения. Прадед был родом из Луганска.
  Сохранились сведения о прапрадеде в книгах Вся Россия за 1895 -1902 годы. Дат рождения не знаю, может только примерные. Можно ли найти подтверждающие документы в архивах? Спасибо

  • Прапрадід – досить віддалене покоління.
   Маючи на руках факти,Вам цього буде замало.

 100. скажіть вартість Ваших послуг в пошуку документів в церковних архівах польщі та інших архівах теж польщі документів мого діда для отриманяя кп.
  дякую.

 101. Здравствуйте я хочу найти польские корни но знаю только фамилий бабушки и дедушки и примерные года. Мама говорит што они были поляками но на словах не доказательство. Вы можете мне помочь?

  • Давайте уточнимо певні моменти?
   Перейдіть на свій емейл.

 102. Доброго вечора! Мій прадід був етнічним поляком, прабабуся українкою жили на межі Волинського та Поліського воєводств. До 39 року були громадянами Польської республіки,також є близькі родичі вже отримали польське громадянство. Чи маю я підстави для отримання карти поляка? Також цікавить співпраця з вами, скільки коштує послуга пошуку документів для КП?

  • Вітаю.
   Я відписую Вам лист на пошту.Очікуйте.

 103. скажіть вартість Ваших послуг в пошуку документів в церковних архівах польщі та інших архівах теж польщі документів мого діда для отриманяя кп.
  дякую.

 104. Здравствуйте моя мама родилась в 1935 году в с, Липа Перемышлянского району Львовской области. Как я могу получить выписку ее свидетельства о рождении и моих бабушки и прабабушки с дедушкой они поляки. Если можете помочь помогите пожалуйста, Заранее СПАСИБО

 105. Здравствуйте,скажите пожалуйста мой прадед жил в Польше,после войны у него остались документы на землю,но адресса там нет вроде..могу ли получит карту поляка если есть документы на землю..до войны..

  • Більш ймовірніше,що документів не вистачить.
   Шукати потрібно додаткові документи.

 106. Здраствуйте подскажите пожалуйста как узнать национальность прадеда

  • Я пропоную Вам почитати поради та рекомендації досвідченого генеалога Віктора Долецького стосовно даних пошуків : http://prashhur.com/blog/statti/
   Якщо Вам буде потрібно буде допомогти у пошуках пишіть або телефонуйте!http://prashhur.com/#contact

 107. Добрый день! Мне хотелось бы узнать свою родословную только для себя,а не для карты поляка. Хотелось бы понять сможете ли вы мне помочь,если сведения на счет рождения не точные. Точно знаю,что прадедушку привезла его бабушка из Польши в Курскую область после смерти родителей. Может из Варшавы. Но точного города не знаю.С чего можно начать в таком случае и сможете ли вы мне помочь и за сколько? Спасибо.

 108. Добрый день! Если в анкете в следственном деле на моего прадеда, указано что он поляк, этого достаточно будет для посольства или нужны другие документы?

  • Одного прадіда Вам недостатньо для отримання КП.

 109. Добрый день! Я нашла в архиве следственное дело на моего прадеда, где он указан поляком. Понимаю, что этого будет мало, чтобы претендовать на карту поляка. Но хотя бы этой информации хватит, чтобы доказать его национальность или нет?

 110. Скажите пожалуйста у меня мать была полячка в свидетельстве о рождении было указано СССР ,я его потерял ,пошол в загс г.ВИННИЦА они его обновили а там не указано национальность родителей , мать умерла еще 28 лет назад.заранее спасибо.

  • Можливо спробуйте пошукати інші документи, де може бути вказана її національність.

 111. Здравствуйте. Очень прошу помочь. У меня дед 1897 года рождения служил в Польской армии, предположительно в кавалерии (про лошадей рассказывал). Куда можно дать официальный запрос? И могу ли я его дать при том, что знаю только Ф.И.О., год рождения, место рождения и примерные годы службы. Фото нет. В его свид.о рождении в графе национальность у родителей обоих прочерк (но они были поляками). Я моего папы (мой дед белорус, бабка белоруска). Спасибо огромное.

  • Можете спробувати подати на основі відомої Вам інформації.
   Запити до військового архіву польського.Правда,будь ласка,будьте конкретними,приблизні дати вказуйте та наголосіть на цьому.

   Якщо виникають проблеми з пошуком, пишіть нам,спробуємо Вам допомогти.

 112. Добрый день!
  Подскажите, пожалуйста, достаточно ли наличие свидетельства о рождении отца (образец СРСР), в котором указано, что его отец был поляком, для получения карты поляка?

 113. могли ви б мені скинути інформацію про ціну ваших послуг?

 114. підскажіть , будьте добрі. Мій дід народився у Польщі , в с. Березки. При народженні мав одне прізвище , а коли його переселили його мама одружилась і поміняла прізвище. Зараз у нього в паспорті пише національність поляк , але прізвище не те що при народженні, а свідоцтва про народження нема. Як правильно довести що це саме він , не маючи свідоцтва?

  • Потрібно пошукати документи в польських архівах.

 115. Добрий день!Моя мама народжена в Польщі і мама її полька але немає маменого свідоцтва про народження матері,чи можете мені допомогти і як з вами можна звязатися?

 116. Моя мама народилась 1929 року.В її свідоцтві про народження вказано ,що її мама -полька.Чи це є підставою для отримання карти поляка?Дякую!

 117. подскажите,есть ли шанс найти подтверждение польской национальности прадедушки и прабабушки в архивах Житомирской области Андрушевском районе селе Зарубинцы,я точно знаю,что родители моей бабушки поляки.она родилась 25/12/1916 года.у меня нет ее свидетельства о рождении.скажите,сколько это будет стоить с учетом пересылки документов до Молдовы,мне это необходимо для получения карты поляка моим детям

 118. Вітаю!
  Чи могли ви б мені скинути інформацію про ціну ваших послуг? Ми шукаємо інформацію на карту поляка і родовід в загальному. Поки що тільки знайшли запис в римо-католицькому костелі про народження моєї прабабки. (1908р. Озеряни, Тернопільської обл) але немає графи національність, для пошуку цих документів нам знадобляться ваші послуги скоріше за все.

  Гарного дня,
  Жанна

 119. ЗДРАСТВУЙТЕ МОЙ ДЕД СЛУЖИЛ В ПОЛЬШЕ НО САМ УКРАИНЕЦ ЕСТЬ ПОЛЬСКИЕ ГРАМОТЫ МОГУ Я ПОЛУЧИТЬ КАРТУ ПОЛЯКА ЗАРАНЕЕ СПАСИБО

  • Я пропоную Вам підсилити Ваші позиції.
   Грамот може бути замало.

 120. Добрый день!
  Хотел бы воспользоваться Вашими услугами по поиску в архивных и церковных книгах данных о национальности моей бабушки и моего отца для подтверждения Польской национальности для оформления КП
  Как связаться, что бы обсудить все вопросы, включая и финансовую сторону вопроса.
  Заранее благодарю!

  • Доброго дня,п.Олег.

   Відповідь надіслала на Вашу пошту.

 121. Добрый день!
  Мои прадед и прабабка по бабушкиной линии родились в 1875 году в Житомирской области, Коростышевский р-н. Фамилия польская, имена польские, дети названы польскими именами. Растреляны в 1943 году. Можно ли узнать национальность?

  Мой дедушка родился в 1913 году носил польскую фамилию, есть свидетельство о рождении выдано в 1979 году с прочерком в графе национальность. Есть ли шансы? Подскажите первые шаги пожалуйста?
  Спасибо огромное!

 122. Добрый день. После второй мировой войны мои бабушка и дед были принудительно выселены в Челябинскую область на ПМЖ (как им тогда объяснили советские власти в связи с выравниванием границы). Их Родина и место жительства до отселения – село Мочары (это старое название из воспоминаний бабушки) – сейчас территория Польши. https://uk.wikipedia.org/…/%D0%9C%D0%BE%D1%87%D0%B0%D1… Здесь есть девичья фамилия бабушки и фамилия дедушки. Бабушка жива, дед умер. Все проживаем в Украине. На основании вышеизложенной информации могу ли я получить документы для проживания в Польше?

  • *Можна виготовити шенген візу,отрують її родичі людей, які потрапили під переселення з Польщі в Україну у 1945 – 1947 роках.
   *Є також можливість отримати репатріаційну візу,при умові що Ви доведете польське коріння.

 123. Доброго дня!
  Шукаю підтвердження мого прадіда з Польщі для КП. Знайшов в метричній книзі запис про вінчання, народження чотирьох з восьми дітей до 1912 року включно. Інші діти народжені після 1918 року. Серед них моя бабуся 1926 року народження. Знаю достоменно, що брат моєї бабусі, який 1918 р.н.був мобілізованим під час другої світової війни. Де саме мені шукати по ньому інформацію? Прізвище моєї бабусі Голубйовська(дівоче) відрізняється від прізвища прадіда Галембіовський(з метричної книги РКЦ), хоча за усіма даними то наші родичі, як довести юридично цей факт?
  Дякую.

  • Пишіть на пошту,детальніше опишіть відомі Вам факти про прадіда.

   ДОРЕЧІ, а Ви знаєте,що одного прадіда замало для КП?

 124. Помогите разобратся в ситуации.Имею на руках(оригинал)свидетельства о браке моих пра дедушки и пра бабушки,где четко написано:год рожнение,место рождения.Оба они Поляками были.Но в свидетельстве о рождении моей бабушки,указано что пра бабушка и пра дедушка по национальности украинцы.Будут ли проблемы с консулом?
  Записано в свидетельстве о браке :Гражданин Хмилевский Иван Васильевич
  Год рождения 1923г.Польша,Люблинская обл, Томашевский р-н с.Терноватка и Макара Лидия Ивановна год рождения 1922 Польша,Люблинская обл,Томашевский р-н,с.Терноватка.
  Заступили в брак 1949 г 8 июля 8/У11Я-1949
  о чем в книге записей актов гражданского состояния о браке 1949г июля месяца 8 числа произведена соответствующая запись номер 34,после регистрации брака присвоена фамилия Хмилевский.Что подписью и печатью свидетельствуется.
  Ну и после печать мокрая и фамилия.
  Еще нашел свидетельство о рожденни пра бабушки (оригинал)

 125. Вітаю! Коротко опишу історію: матір мого тата була полячкою, однак, немає впевненості, що саме так було вказано в документах. Оскільки з батьком я не спілкуюсь, а бабуся померла, то всі відомості, які відомі мені на старт пошуків – це ПІП, дата народження бабусі. Місце народження та інші дані – невідомі. Проте, я знаю місце народження батька (Славута Хмельницької області). Підкажіть, чи вірно я розумію, що коментаря у радянському свідоцтві про народження тата про національність його матері як полячки буде достатньо для подання документів на отримання карти поляка? Чи зберігаються ці відомості (про національність батьків) в архіві? Якщо рік народження батька – 1962-й, то, вочевидь, треба звертатись до обласного архіву? Наперед вдячний за відповіді.

  • СПН батька має вистачити для КП.

 126. Добрый день. По линии отца у меня есть бабушка, которая живет в Житомирской области в селе где все жители Поляки (бывшие переселенцы наверно). Знаю что ее родители были поляками, обратился в Житомирский государственного архива по установлению их национальности в ответ, предоставили запись из метрических книг регистрации рождений из римско-католического парафиального костела за 1906. написано – Национальность Украинцы(, но почему-то у брата моего отца в паспорте написано что он Поляк и брат моей бабушки живет Польше. Скажите пожалуйста у меня есть какие-то шансы собрать документы для получения карты поляка?

 127. Добрий день. У моєї баби був чоловік він помер і тоді бабуся вийшла другий раз заміж за поляка. Бабуся заажди згадувала як його вбили рускі партизани. Можу я пробувати робити карту поляка. Чи є шанс?

 128. Мои прадедушка и прабабушка переехали с Польши в Украину до 1926года в ровенскую область в свидетельстве рождения дедушки в графе национальность стоит цифра 1. Как можно сделать запрос о моих предках и узнать их национальность!? И сколько стоят ваши услуги по подтверждению их национальности.

  • Ціна формується від місця,де будуть проводити пошуки.
   Висилаю прайс на пошту.

 129. Є фото діда з польської армії – де можна отримати підтвердження його служби, якщо він 1902 року народження
  Баба встигла закінчити тільки 2 класи польської школи -це буде достатьньо, за умови що потрібно сертифікат зі школи?

  • Даний факт (навчання в польській школі не буде лишній).
   Підтвердження служби дідуся можна відшукати в польських архівах,якщо потрібна допомога в пошуках,пишіть.

 130. Доброго дня ! Цікавить чи є зміст розшукувати документи про польське походження, коли “ярих” поляків у родині не спостерігалося ? Хоча, усі жителі Західного регіону, до 39-рр навчалися у польських школах. Напр. у однієї бабусі батько був єврей, а вітчимчистий поляк( утік у Польщу згодом) і по-батькові вона була саме по-ньому. Чула також краєм вуха колись, що якщо в старих польських документах стоїть прочерк, то таке теж підходить??? Яка вартість Ваших послуг ??? Пошук інф. по Стрийському та Вінницькому архіву.

  • Добре,висилаю Вам блок орієнтовних питань.
   Ознайомимось із Вашою ситуацією і будемо аналізувати перспективи її.

 131. “Є особливості для людей, предки яких народились на західній Україні.” А можна детальніше дізнатися про ці особливості, будь-ласка?! Щиро вдячний!!

 132. Підскажіть будь ласка , мій пра пра дідо поляк (Кантицький) , маю лише розповіді мого діда , ну це покищо ( бо я ще нічого не шукав) . Він помер в 1946 році . Локація проживання – Зборівський р-н , Тернопільська обл . З розповідей мого діда , мій пра пра дід був поляком , говорив по польське і частково по українською . Чи можу я претендувати на карту поляка . Дуже дякую за відповідь .

  • Ні, Ви не можете претендувати на Карту Поляка.
   Можливо, якщо знайти підтвердження Вашим словам,змінити національність (по чиїй лінії поляки дідусю чи бабусі (в залежності від того кому потрібна КП)), то є невеликий відсоток ймовірності,що Ви отримаєте Карту.

 133. Доброго дня!
  В мене наступне запитання, допоможіть будь ласка зорієнтуватися. В мене прадід чи то пра-прадід(уточню в батьків), обирався в Польський Сейм та проживав на тереторії сучасної Білорусі в Брестській області, але наскільки мені відомо не був поляком. Чи я маю право отримати карту поляка? На цій ж підставі моя 3- юрідна тітка в Білорусі отримувала карту поляка і відповідно моїй тітці він був дід. Чи має значення в даному випадку глибина коліна, та чи в Україні такіж вимоги до отримання КП як в Білорусі(мається наувазі глибина родства).

  • Так, степінь рідства важливий, по закону польському.
   Якщо у Вас є гіпотези громадянства чи національності польської когось із Ваших предків окрім прадідуся,то варто перевірити.

 134. Добрый день.
  Если родной брат моего прадеда был поляк и жил в Польше, где в таком случае искать подтверждение его национальности, а так же подтверждение моего с ним родства?

  • А де народився брат Вашого прадіда?

   Надайте більше фактів,будь ласка.

 135. Доброго дня, підкажіть на даний час маєм з чоловіком відкриту шенген візу С ціль 23 на два роки по переселенню, не підкажете будучи в Польщі можна якось получити вид на прожиття тимчасовий чи постійний чи репатріацію, чи карту поляка чи побуту?Дякую за відповідь.

  • Ймовірність є отримання Вами :

   * Карти побиту
   * Карти Поляка
   * Репатріаційну візу

   etc…

   Все залежить від багатьох акторів.

   Поспілкуємось в повідомленнях за поштою prashhur.zakaz@gmail.com? Я задам питання + дізнаюсь Вашу ситуацію і зможу відповісти точними словами.

 136. Доброго дня! Мої дідусь та бабця були громадянами Польщі до 1939 г. Маю відповідні документи. Але – не були поляками. Я маю право на Карту Поляка чи ні? Дякую за відповідь.

  • Ваші “відповідні” документи,мають свідчити про громадянство,цього має бути достатьно.

 137. Здравствуйте! У меня дед родился в Ровно, в 1922 году, когда ещё это была территория Польши. Как можно узнать, был ли дед поляком или украинцем? Спасибо.

  • Только путем поиска фактов в архивах.

 138. Добрий день! яким чином можна скористатись вашими послугами?

 139. Доброго дня!скільки буде коштувати ваша допомога в пошуку даних?

 140. Скільки коштують ваші послуги?

 141. А где можно подробнее об этом? “Є особливості для людей, предки яких народились на західній Україні. Ми про ці особливості поки що не говоримо. Хто захоче – ми потім поясним.”
  Мой дед родился и жил до 1939 года в Ровно, служил в польской армии. В архив в Ровно запрос отправила, могут ли хранится данные об украинских солдатах в центральном военной архиве в Варшаве?

  • В рамках даного заходу ми спробували для Вас прояснити деякі питання по отриманню Карти Поляка.
   Якщо Ви бажаєте проконсультуватись або замовити відповідну послугу по підтвердженню національності, пропоную писати на емейл prashhur.zakaz@gmail.com

 142. Добрый день.Мой дед погиб,когда его дети были маленькие.Потом его старшая дочь,ездила в село,где он родился,под Житомиром(село Годыха)и там узнала,что он был поляк.Он воевал,был в плену и после войны остался жить в Донецке,где женился и поменял вроде и имя и фамилию.Вроде был Штефан,а стал Степан.Она это всё раскопала и даже к ней приезжал в 90 х годах какой-то Марьян из Польши,родственник.Но тётя умерла и не осталось никаких документов об этом.Я узнала об этом недавно,от другой моей тёти.Сделала запрос в Житомирский архив,они ответили,что за 1921 год,это село книгу в архив не отдавало.Я бы хотела заказать у вас поиск на карту поляка,сколько это будет стоить.

  • Хорошо, пишите нам на почту prashhur.zakaz@gmail.com

   Я ознакомлю Вас с ценами и формой работы по Вашему делу.

 143. Доброго дня! Якщо в моєї мами в свідоцтві про народження записано, що батько поляк і мама полька можу я подавати документи на карту поляка?

   • Я подала документи на карту поляка у Польщі,надала документи що мій дідусь і бабуся приймали участь у голосуванні у польському сеймі,пройшло 4 місяці прийшов лист,принести ще якийсь доказ польського походження,надалі нічого немає,так як дідусь з 1910 року…Який вихід ?дякую

    • Складно сказати,Ваш ситуацію потрібно достеменно аналізувати.

     Пишіть на пошту:prashhur.zakaz@gmail.com

 144. Доброго дня. Дід був громадяниним Польщі до війни, з документів нічого не збереглося крім польского шкільного свідоцтва. Національність в радянских документах українець. Прадід і прабабуся теж були українцями – громадянами Польщі. По них є тільки австро-угорські метрики – свідоцтва про народження і акти власності на землю де вказані їхні дані. Я зараз мешкаю в Польщі. Які шанси отримати карту сталого побуту на підставі польского громадянства моїх родичів? Які ще документи бажано мати, щоб підтвердили їх громадянство? Дякую

 145. Добрый день!
  Подскажите, пожалуйста, достаточно ли наличие свидетельства о рождении отца (образец СРСР), в котором указано, что его отец был поляком, для получения карты поляка?
  Также имеется свидетельство дедушки, родители которого были поляками.
  Спасибо!

  • Да, поздравляю, достаточно.
   Успехов на собеседовании.

 146. У мене мої прабабуся і прадід по мамині лінії були поляками, їхні прізвища Сікорська Маріяі Теравський,Микола є довідка про тимчасове перебування у Польщі, що мій 3-юродний брат Цвень Саша їздив до них в гості у м.Краків. Де мені ще можна шукати інформацію про належність до польського народу, в облархіві Вінниці, чи де? Я живу в м.Немирів, вінницької обл., мій тел.0978696244. Будь-ласка підскажіть.

  • Кидаю посилання ознайомтесь для початку:http://goo.gl/mPUY26 та http://goo.gl/AouXMr.

   Якщо на фоні прочитаних Вами статей виникатимуть питання, пишіть.

 147. яка вартість Ваших послуг з побудови генеологічного дерева?

 148. Здравствуйте! Интересует какая стоимость составления генеологического дерева?

  • Отвечаю на Ваш емейл.

 149. Доброго дня. Моя бабуся народилась у 1918 році в селі Бяла під Жешувом (Biała (Rzeszów)). Зараз це село адміністративно включене до меж міста Жешува. Перед війною вона одружилась з моїм дідом, котрий був українцем із Західної України (котра в той час була частиною Польщі) на заробітках у Жешові. До одруження з моїм дідом бабуся не мала жодного прямого відношення до України, не знала української мови. Після війни бабусю з дідусем і моєю маленькою мамою (їй було біля 1 року) насильно виселили з Жешува (де вони мали свою квартиру) до СРСР, як етнічних українців в рамках операції «Вісла». У свідоцтві про народження моєї мами (радянського зразка) записано, що як вона сама, так і її батьки (мій дід і бабуся) є українцями. Польських документів про народження мами чи про якісь інші події у нас немає.

  Чи можна спробувати знайти якісь документальні підтвердження того, що бабуся була фактично полькою, а не українкою? Які саме документи можуть це засвідчити і де їх шукати?

  Додаткове ускладнення в тому, що в тому селі, де бабуся народилась, церква до якої вона належала в ті роки чомусь була не римо-католицька, а греко-католицька. Я не знаю, чому воно було саме так, бо село то до України жодного прямого відношення не має, і більшість мешканців там з Україною жодним чином не асоціюється. Але, зі слів мами і покійної бабусі, саме це стало одним з вирішальних аргументів, чому її (разом з її чоловіком) після війни віднесли до категорії осіб, які підлягають примусовому виселенню в рамках операції «Вісла».

  Цікаво, що всі бабусині родичі (брати, сестри, інші), які залишились в Жешові, ніколи українцями себе не вважали і жодного стосунку до України не мають, а також без жодних питань вважаються там поляками згідно усіх документів.

  Однак, коли я пробував довідатись у польському консульстві у Львові, то отримав відповідь, що особи, які були переселені в рамках операції «Вісла», не можуть претендувати на карту поляка, бо це де факто етнічні українці.

  Наскільки реально в такій ситуації щось довести і які перспективи отримати карту мені (чи, можливо, моїй мамі)? Які польські документи можуть в цьому допомогти і в яких саме установах можуть такі документи бути?

  Як я згадував, бабуся після переселення до України мусила фактично з нуля вивчити українську мову. Як я так і моя мама вільно володіємо польською.

  Дякую заздалегідь.

  • Відповіла на Вашу пошту.

   Дякую за таку детальну інформацію.
   Повторно наголошу, що, існує можливість того,що ми зможемо відшукати відповідні документи,які будуть доводити польське коріння Вашої бабусі. Правда, для цього потрібно буде докласти чимало зусиль.

   Говорити про наявність доків,які допоможуть Вам отримати КП важко, поки не зробити відповідний аналіз архівних даних під Вашу ситуацію.

 150. Доброго дня. Маю майже усі документи для отримання карти, неможу найти лише одного документу в Польському архіві. Чи могли б чимось допомогти?

 151. на якому польському сайті можна залишити заявку на пошук будь-яких даних/свідоцтва про народження діда? він був поляком-пересенцем, а в мене нема ніяких документів. знаю тільки, що він народився 2 серпня 1920 року в селі Завадка-Риманівська Сяніцького району Краківської області в Польші.

 152. Мои бабушка и дедушка родились в Польше, Грубешевський повіт в 1914 и 1915годах, у меня есть на руках документы из архива, подтверждающие, что они там родились, проживали, указано также сколько земли и какое хозяйство они там имели ,но их национальность не указана, имею ли я право на основании этого документа получить карту поляка? Также знаю, со слов бабушки, что прадед служил в польской армии и был полный Георгиевский кавалер, документального подтверждения не имею

  • В Вашей ситуации не хватает одного документа – о службе в польськой аримии, вот достаньте его, и все будет ОК’.

 153. Доброго дня, чи можна отримати інформацію по пошуку інформації про польську національність, якщо предки народились на території західної України?

  • “інформацію по пошуку інформації про польську національність” можна глянути за посиланням http://prashhur.com/blog/poshuk-dokumentiv-dlya-karti-polaka/
   Якщо є додаткові питання по конкретній ситуації, ми готові її розглянути.

 154. дідусь народився у 1892 році на території Польщіс.Жлобек, біля Влодави), яка була під владою Російської Імперії. Орієнтовно у 1902 велика родина (батьки і брати та сестра) переїхали на Волинь. Була німецько-польська колонія- Яно-Каролінка, поблизу Нового Двора та Купичева( р-н Коовеля). Дідусь воював у 1 світосу, нагороджений Георгіївськими хрестами і медалями, в чині унтер-офіцера перебував у Петрограді на курсах у лютому 1917р. Загинув у січні 1944р від рук напевно НКВД. Яким чином варто здійснювати пошук родинних звязків. Прізвище рідкісне. Вся родина розкидана по цілому світу-від Америки до Далекого Сходу.

 155. Моя мама Бельская Александра Семеновна 1910г.р. родилась и до 1949г. жила в Гродненской обл.Беларусь. Умерла в 1969г.в Украине. Докуменнтов к сожалению не сохранилось.

  • Тогда ищите архивные данные по Вашей матери.

 156. Мои бабушка и дедушка- поляки. Но переехали в Сибирь детьми вместе с родителями в начале 20в, там же и венчались . Дед репрессирован в 1937. Помогите найти документы , подтверждающие мое польское происхождение.

  • Хорошо, напишите нам письмо на почту будем смыслить по Вашей ситуации – prashhur.zakaz@gmail.com

 157. Здравствуйте!Какая стоимость составления генеологического дерева?

   • Добрый день.Мой прадед по маминой линии поляк, национальность указана в свидетельстве о рождении его дочки(моей бабушки) образца СРСР. свидетельства о рождении прадеда нет. Подскажите, могу ли я подавать документы на карту или нужно иметь что-то ещё?Спасибо.

    • Одного прадеда недостаточно для КП надо еще прабабушка.
     НО, можно пробовать менять национальность через суд бабушке с целью получения Карты.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*
Website

Это не спам.
сделано dimoning.ru