Статистика проекту станом на початок 2015 року

 

Опис проекту

   В своїй діяльності ми помітили, що більшість сімей, які мешкали в межах певної території, об’єднані родинними зв’язками. Виходячи з цього виникла ідея створити родове дерево не окремої родини, а всіх прихожан цілого костелу.

   Чому саме костел? Прихожанами костелів в переважній своїй більшості була чиншова шляхта у 18 -19 століттях. Ця група населення мала свободу пересування і часто змінювала своє місце проживання, але зазвичай їх міграція була сконцентровано навколо одного приходського костелу. Виникло бажання з’ясувати ступінь родинних зв’язків безземельної та земельної шляхти, та відслідкувати шляхи пересування чиншової шляхти. Цей проект також дасть можливість встановити точну кількість цієї групи населення.

   Об’єднавши в одну базу дані всіх наявних метричних книг за період 1793-1917 років і поєднавши персон родинними зв’язками, ми отримаємо колосальну базу знань про всі родини католиків, що жили на цій території. Наступним етапом може бути доповнення бази інформацією із інших архівних документів (ревізійних переписів населення, різних реєстрів, тощо).


погребищенський костел
   Цей проект може бути цікавий з точки зору: генеалогії, історії, демографії, статистики. Також він буде цікавий нащадкам польської шляхти, які походять з околиць містечка Погребищ, та різним польським організаціям, які займаються історією східних кресів.

  Хто хоч раз працював із архівними документами, той зрозуміє наскільки цей проект трудомісткий. Тому ми шукаємо партнерів та спонсорів для його успішного завершення. По завершенню планується написання та видання книги про прихожан Погребищенського костелу. Також буде опублікована методологія цього проекту для можливості її використання в інших костелах України.

   Пропонуємо всім небайдужим долучитись.    Період дослідження: 1793-1917 роки

  Костел: Римсько-католицька церква Непорочного Зачаття Діви Марії м-ка Погребище Бердичівського повіту Київської губернії

   Географія дослідження: м-ка Погребище, Плисків, сс.Білашки, Босий Брід, Бурківці, Васильківці, Гопчиця, Іваньки, Круподеринці, Кулешів, Левківка, Ліщинці, Люлинці, Малинки, Наказне, Павлівка, Педоси, Попівка, Розкопане, Саражинці, Сахни, Соколівка, Спичинці, Степанки, Талалаї, Хмелівка, Черемошне, Чернявка, Ширмівка та ін. 

По питанням співпраці звертайтесь:

Керівник проекту: Долецький Віктор.

Тел. +380977050124; +380631417602

——————————————————————————————–

2 thoughts on “Проект “Родове дерево прихожан Погребищенського костелу”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
Website

Это не спам.
сделано dimoning.ru