Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 2900 грн або 3900 грн, залежно від регіону. 

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період – з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім західних регіонів і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги “підтвердження польського походження”

Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97
 +38 (0432) 50-84-70

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.Мури (П.Осипенко) 9, оф. 102

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

40 thoughts on “Підтвердження польського походження

  1. підкажіть:прадід в 43р поїхав служити в польщу,невернувся.мав другу сімю.там помер.звязок підтримував.чи можна претентувати на кп

    • Виходячи з даних швидше ні.Чи є у Вас згідно Закону про Карту Поляка документ,який би засвідчував що Ваші предки поляки( документ з графою національність)?

  2. Доброго дня! В мене питання чи я можу якимось чином взнати і знайти тому підтвердження,що мій прадід і дід мали польське походження (національність).Зі слів батька- в нас польські корені але на жаль немає вже в кого докладніше випитати,всі родичі ,котрі щось знали на превеликий жаль вже повмирали,документів немає( незнаємо взагалі де запропастились),так як тітка продала батьківську хату де проживав дідусь в селі Перемишлянського району.Так як я взагалі не мала даних дідуся ,розпочала пошуки в архіві у м.Львові ,там мені видали випис з метричної книги римо-католицької парафії рік ,дату народження та христини дідуся, чий він син(тобто вказані імена батьків)і адреса,а от чи був він поляком(національність) там не вказано.Працівник архіву сказала ,що вони не надають такої інформації ,так як ніде немає такого запису що до національності.Чи є хоч якась можливість взнати ,а саме куди звертатись по підтвердження польської національності дідуся.Хочу зробити карту поляка.Заздалегідь дякую за відповідь!

    • Будь ласка,наберіть нас.0937996897. Я зможу пояснити всі нюанси даного регіону та пошуків там.

Loading Facebook Comments ...