Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання карти поляка.

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

20 thoughts on “Підтвердження польського походження

  1. підкажіть:прадід в 43р поїхав служити в польщу,невернувся.мав другу сімю.там помер.звязок підтримував.чи можна претентувати на кп

    • Виходячи з даних швидше ні.Чи є у Вас згідно Закону про Карту Поляка документ,який би засвідчував що Ваші предки поляки( документ з графою національність)?

  2. Доброго дня! В мене питання чи я можу якимось чином взнати і знайти тому підтвердження,що мій прадід і дід мали польське походження (національність).Зі слів батька- в нас польські корені але на жаль немає вже в кого докладніше випитати,всі родичі ,котрі щось знали на превеликий жаль вже повмирали,документів немає( незнаємо взагалі де запропастились),так як тітка продала батьківську хату де проживав дідусь в селі Перемишлянського району.Так як я взагалі не мала даних дідуся ,розпочала пошуки в архіві у м.Львові ,там мені видали випис з метричної книги римо-католицької парафії рік ,дату народження та христини дідуся, чий він син(тобто вказані імена батьків)і адреса,а от чи був він поляком(національність) там не вказано.Працівник архіву сказала ,що вони не надають такої інформації ,так як ніде немає такого запису що до національності.Чи є хоч якась можливість взнати ,а саме куди звертатись по підтвердження польської національності дідуся.Хочу зробити карту поляка.Заздалегідь дякую за відповідь!

    • Будь ласка,наберіть нас.0937996897. Я зможу пояснити всі нюанси даного регіону та пошуків там.

Loading Facebook Comments ...