Дослідження по певному прізвищу — опрацьовуються всі знайдені документи по населеному пункту, звідки походить предок з певним прізвищем, і складається схема роду, де видно усі гілки носіїв прізвища від спільного пращура до сьогоднішнього дня.
 
По суті це те ж саме генеалогічне дослідження по певній лінії, але ми в пошуковій роботі концентруватимемось на носіях прізвища. В результаті Ваше родове дерево поповниться як предками по прямій лінії, так і, можливими родичами, з якими прямий родовий зв’язок не встановлено. 

Щодо всіх запитань пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97
 +38 (0432) 50-84-70

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.Мури (колишня П.Осипенко) 9, оф. 102

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та державні свята.

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

29 thoughts on “Дослідження по певному прізвищу

  1. Добрый день, я бы хотела узнать сколько стоят ваши услуги. В частности исследование по оприделённой фамилии и комплексное генеалогическое исследование?

  2. Добрый день, ищу информацию о своем прадеде Кишакивский (Кишаковский) Станислав Григорьевич 1910 г.р., проживавшего в 1941 в с.Винницкие Ставы Васильковского района Киевской области, известно что менял национальность с поляка на украинец, имел брата Франца 1906 г.р, числится безвести пропавшим (есть документ фото), скорее всего был в немецком плену так как по рассказам очевидцев бежавшим из плена он не бежал (причины не важны).

    Надеюсь что дожил до старости, хотелось бы восстановить документы о его национальности

    • Давайте уточнимо деякі деталі?
      Питання,які є цікавими з точки зору пошукової робити відправляю на Вашу пошту.

Loading Facebook Comments ...