Архівний пошук матеріалів
— пошук в архіві підтвердження певного факту, цікавого для клієнта.
 

Це може бути дослідження сімейної легенди, підтвердження національності, супровід у проведенні Вашого генеалогічного дослідження або повноцінне дослідження родоводу.

Для початку потрібно проаналізувати Вашу ситуацію, зіставити з відомої в сім’ї інформацією і з’ясувати, які документи збереглися в архівах. Потім безпосередньо починаємо працювати над пошуком фактів.

 
Щодо запитань пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com
Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97
 
Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz
м.Вінниця,
вул. 600-річчя, б.66B, кв.2
 
Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та державні свята.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

78 thoughts on “Архівний пошук матеріалів

 1. Добрый день помогите найти информацию про семью моей бабушки , после войны информация потерялась.(Лісяна Катерина Ксенефонтівна ) Родственники должны быть в европпе , найти информацию сам не могу.

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 2. Доброго дня. Допоможіть знайти інформацію про сімю мого прадіда.
  НОВИЦЬКИЙ АПОЛЛОН ФРАНЦОВИЧ

  1899 р.н., м. Бар, українець, із селян, освіта початкова, колгоспник, одруж., 2 дітей. Арешт. 06.04.1935 р. Звинувач. за ст. 54–4, 11 КК УСРР. За постановою УНКВС Вінницької обл. від 28.05.1935 р. справа припинена.
  Бабця говорила що мав велику сімю .

  • Добрий день! Моя прабабуся Новіцька Софія Францівна 1904 р.н. м.Бар, Вінницької обл., ймовірно одна із рідних сестер вашого прадіда.Наскільки мені відомо Аполінарій Францевич був єдиним хлопцем в родині- всі інші дівчата. Одну із сестер звали Софія(моя прабабця), іншу Броніслава. Про інших сестер поки що нічого невідомо. Однак попросила маму максимально розпитати і все занотувати. Ще відомо про Броніславу- вона була заміжня за Казиміром, ймовірне прізвище Скалови. Казимір був чудовим фельдшером і мав багато книг . Проживали на Хмельниччині. Під час репресій їм дали добу, щоб покинути Хмельницьку область. Так вони повернулись в Бар. Приїхали підводою, повністю завантаженою книгами, також привели корову. Згодом проживали в Козарівці. Казимір лікував людей в Козарівці та Гармаках. “Совєтам”не подобалась його лікувальна справа, за що його вбили і кинули під лід. Про Броніславу нічого не відомо.

Loading Facebook Comments ...