Дослідження по певному прізвищу — опрацьовуються всі знайдені документи по населеному пункту, звідки походить предок з певним прізвищем, і складається схема роду, де видно усі гілки носіїв прізвища від спільного пращура до сьогоднішнього дня.
 

По суті це те ж саме генеалогічне дослідження по певній лінії, але ми в пошуковій роботі концентруватимемось на носіях прізвища. В результаті Ваше родове дерево поповниться як предками по прямій лінії, так і, можливими родичами, з якими прямий родовий зв’язок не встановлено. 

Щодо всіх запитань пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул. 600-річчя, б.66B, кв.2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та державні свята.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

40 thoughts on “Дослідження по певному прізвищу

  1. Добрий день!Чи можна знайти звідки походить предок з певним прізвищем відомості про народження та підтвердження національност ,які проживали в Вінницькій обл.с.Каришків

    • Доброго дня. Так, написали Вам на пошту

  2. Здравствуйте! Знаем что наша бабушка была полячка, в паспорте записана украинка, нужно разыскать подтверждение о смене гражданства. Есть ее паспорт, и свидетельство о браке. Девичья фамилия Масловская Евгения Ивановна, родилась в Комсомольском, Винницкая область, Комсомольский район, с.Бродецкое. Дата рождения 1907г.

Loading Facebook Comments ...