arhivna-sprava_02

     Якщо у вас є потреба в пошуку документів, які б підтвердили єврейство – звертайтеся, ми допоможемо зробити це ефективно!

        Підтвердження єврейського походження – пошук архівних документів, де вказано, що Ваша мати, батько, бабуся чи дідусь мають єврейське походження.

       Кому і в якій ситуації послуга потрібна, корисна?

    Дана послуга буде корисна людям, які мають єврейське походження і бажають виїхати до Ізраїлю, Німеччини чи для інших цілей. Можливо, потрібних документів немає і попередні пошуки були невдалими. Ми допоможемо відшукати необхідні документи, опираючись на власний досвід.

      Який зміст, послідовність проведення робіт?

   Робота проводиться в два етапи. Перший – аналіз документальної бази та аналіз Вашої ситуації. Після нього зможемо вияснити, які архівні документи збереглися по населеному пункту та визначити подальшу перспективу дослідження. Другий етап – безпосередній пошук запису з графою про національність в документах, які збереглися.

       Що стане результатом надання послуги?

    Результатом пошуку, при умові збереженості документів та наявності запису “єврей” ви зможете підтвердити єврейське походження для еміграції, репатріації чи для інших цілей.

    Довіривши архівний пошук матеріалів, де б вказувалася національність, нам, ви зможете сконцентруватися на інших справах та можете бути впевненими у тому, що ми зробимо максимум можливого, щоб допомогти вам вирішити проблему відсутності документів.

      Що ви отримаєте. як результат роботи?

    Як результат роботи ви отримаєте виписку з архіву з “мокрою” печаттю. Передамо вам особисто, або перешлемо поштою.

     Що потрібно від вас в процесі надання послуги? Яка передбачається технологія взаємодії?

      Для початку роботи від вас потрібні наступні дані: назва населеного пункту, де народився член сім’ї, рік народження (хоча б приблизно), його ПІБ та інша інформація: АНКЕТА
У процесі роботи, при виникненні потреби, може знадобитись додаткова інформацію про родичів. Ефективна взаємодія можлива лише при умові точності вихідних даних.

      Яка тривалість роботи?

       Термін виконання – місяць-півтора.

        Яка вартість роботи?

     Вартість – 4900 грн. При складних випадках ви можете скористатися більш спеціалізованим пошуком за окрему плату (виїзд на місця, пошук рідкісних документів).

      Які гарантії та гарантійні зобов’язання ми надаємо у зв’язку з послугою?

   Якщо документи із записом про еврейську національність в архівах є, ми їх обов’язково знайдемо. Ми дорожимо своєю репутацією і зацікавлені в тому, щоб перевершити Ваші очікування.

      Якщо Ви готові скористатися нашими послугами або у Вас виникли ЗАПИТАННЯ – звертайтеся (КОНТАКТИ), будемо раді допомогти. Консультація безкоштовна!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

402 thoughts on “Підтвердження єврейського походження

 1. я знаю, що батьки по лінії моєї мами були євреями, хоча у паспортах значилися українцями. дід точно був єврей, а бабуся наполовину. Моя мама цього теж довго не знала, бо вони це приховували. Коли мій брат поступав на службу у МВС, то там все і вияснилося. Тепер я живу у Німеччині (заміжня за місцевим), але хотіла б забрати і мою доньку сюди. тому й прошу про допомогу.
  З повагою. Олена.

  • Доброго дня. Дякую за коментар. Відповіла на пошту

  • Добрый день! Интересует информация о происхождении моей пробабушки. Рапота Матрёна Яковлевна Харьковская обл. г.Валки перевод жизни 1905-1978. Есть только свидетельство о рождении моей уже бабушки. Есть ли шансы найти полную информацию о ней.

   • Доброго дня
    Дякую за коментар.
    Відповіла на пошту

 2. Здравствуйте, я ещю свидетельство о рождении моих двух бабушек евреек.
  Обе родилась в Днепропетровске.
  Рита Яковлевна Вишнепольская 20.04.1922
  Вера Владимировна Вишнепольская 15.07. 1903. (Девечая фамилия могла быть Авербах или Гершенгорн).
  До 1931 года они обе проживали в Днепропетровске.
  Буду рада любой информации
  Я проживаю в Израеле.

Loading Facebook Comments ...