Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 3900 грн.

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період – з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім Західної України і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги “підтвердження польського походження”

Щоб замовити послугу “підтвердження польського походження” пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.600-річчя, 66Г, кв.2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

123 thoughts on “Підтвердження польського походження

  1. Доброго дня! В мене питання чи я можу якимось чином взнати і знайти тому підтвердження,що мій прадід і дід мали польське походження (національність).Зі слів батька- в нас польські корені але на жаль немає вже в кого докладніше випитати,всі родичі ,котрі щось знали на превеликий жаль вже повмирали,документів немає( незнаємо взагалі де запропастились),так як тітка продала батьківську хату де проживав дідусь в селі Перемишлянського району.Так як я взагалі не мала даних дідуся ,розпочала пошуки в архіві у м.Львові ,там мені видали випис з метричної книги римо-католицької парафії рік ,дату народження та христини дідуся, чий він син(тобто вказані імена батьків)і адреса,а от чи був він поляком(національність) там не вказано.Працівник архіву сказала ,що вони не надають такої інформації ,так як ніде немає такого запису що до національності.Чи є хоч якась можливість взнати ,а саме куди звертатись по підтвердження польської національності дідуся.Хочу зробити карту поляка.Заздалегідь дякую за відповідь!

    • Будь ласка,наберіть нас.0937996897. Я зможу пояснити всі нюанси даного регіону та пошуків там.

  2. Здравствуйте,прошу помочь мне в подтверждении польского гражданства моей бабушки по отцу Ковальской Ольги Эдуардовны1910-1974,документы ее утеряны моими родственниками,которых нет уже в живых никого,в нашем роду я самая меньшая и о молодости бабушки и ее родословной ничего не знаю.Что успела узнать о ней,что жила она в Польше,только не знаю в каком воеводстве.По молодости сбежала с молодым русским милиционером через границу.А до этого ни о ней, ни о ее семье я ничего не знаю и не могу ничего рассказать своим детям…можете ли вы мне помочь?С большой надеждой и благодарностью к вам,Лариса.

    • Ваша бабушка родилась в Польше?

Loading Facebook Comments ...