Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 3900 грн.

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період – з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім Західної України і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги “підтвердження польського походження”

Щоб замовити послугу “підтвердження польського походження” пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.600-річчя, 66В, кв.2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

100 thoughts on “Підтвердження польського походження

  1. Здравствуйте, ищу подтверждение польского происхождения для получения карты поляка. Бабушка (Бялик Ялосовета Сигизмундовна 13.02.1925 – 30.03.1996 ) была полячкой, её отец (Бялик Сигизмунд Адамович) был репресирован. Бабушка жила и умерла в Ульяновском районе, Кировоградской области. Сама я живу в другой стране, поэтому не имею возможности заняться поиском документов лично, поэтому хочу у вас заказать эту услугу.

    • Доброго дня. Відповіли на пошту

  2. Добрий день, хочу знайти документи підтвердження що моя прабабця була полячкою.

    • Доброго дня. Переписуємось по пошті

Loading Facebook Comments ...