Часто до нас звертаються люди, яким цікаво дізнатись про своє прізвище. Деколи таким чином вони хочуть дізнатись про польське, німецьке, дворянське коріння або просто цікавляться, що означає і як виникло їхнє прізвище. 
 

Яке з цих питань допоможе вияснити генеалогія?

В першій ситуації ми дійсно допомагаємо, але частіше це відбувається, коли про поляків в роду, як мінімум, було відомо в родині. Якщо Вас цікавить Карта поляка, то для її отримання потрібно підтверджувати польське походження бабусі або дідуся чи прабабусі і прадідся, не глибше. Якщо документів вдома немає – ми допоможемо з підтвердженням національності через архіви.  При цьому важливим є не стільки саме прізвище, як те, ким себе вважали Ваші предки. Адже національність в ті часи записували зі слів. 
 
Також ми допоможемо підтвердити чи спростувати сімейні легенди про дворянство, про виникнення прізвища, його носіїв тощо.
 

Щодо історії появи прізвища – варто сказати, що головна задача генеалогії є саме вивчення родоводу – вияснити життєві події предків, інформацію про те, ким вони були.  Відповідно, провівши дослідження генеалогії є можливість дізнатись, звідки походить Ваше прізвище, хто був першим носієм в населеному пункті, версії виникнення прізвища саме у вашого предка.

Пошук інформації буде відбуватись поступово від найстаршого відомого пращура. Ви отримаєте родове дерево до 7-10 покоління з фактами про ваших предків, основними деталями щодо їхнього життя і дізнаєтесь історію своєї родини. 

 

Це досить об’ємна робота, яка триває близько року і першим етапом якої є аналіз наявних джерел по населеному пункту, де проживав предок з прізвищем, яке Вас цікавить.

Звертайтесь, будемо раді допомогти! 

Наконечна Тетяна

 

P.S.

  Статтю підготовлено спеціально для Пращур.укрЯкщо Ви зацікавлені в дослідженні своїх сімейнихкоренів, хочете створити генеалогічне дерево, знайти документи про походження для Карти Поляка – звертайтеся до нас. Ми допоможемо!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

95 thoughts on “Походження прізвища

  1. Доброго дня, хотів дізнатися походження свого прізвища (Зубило)?

    • Доброго дня. Щоб дізнатись походження прізвища – потрібно провести генеалогічне дослідження. Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

  2. Добрий день, яке походженя прізвища Герц ?

    • Доброго дня. Ми це можемо спробувати визначити провівши генеалогічне дослідження. Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

Loading Facebook Comments ...