Кілька тижнів тому в офіс “Пращур” завітав наш друг Вадим Нівінський, який розповів про співбесіду на карту поляка у польському консульстві м.Вінниця. Ми подумали, що така розповідь буде корисна тим, хто теж хоче отримати Карту поляка. Свіжі враження одразу після події пропонуємо переглянути у короткому відео нижче.

     Так як ми допомагаємо з пошуком фактів для підтвердження польського походження на Карту поляка до нас часто звертаються з питаннями, що стосуються і інших аспектів проходження співбесіди та здачі документів. Ми вирішили поспілкуватись з Вадимом про його досвід. Все пройшло добре, тепер лише залишилось дочекатись пластикову картку, яку обіцяють видати за три місяці.

   Окрім фактів, які доводять приналежність до польського народу, які відображені в ваших документах дуже важливим є знання мови та елементарне орієнтування у інформації, що стосується Польщі. Є маса джерел, де можна дізнатись перелік питань, які зазвичай задають під час співбесіди, тому в підготовці не має бути ніяких складнощів. Варто не принижувати значення цього, як розповів Вадим. Потрібно вчити польську мову та розмовляти нею кожного разу при взаємодії – навіть при розмові з охоронцем та зателефонувавши до консульства, щоб записатись на співбесіду, адже це вважається вже першим її етапом. Про інше – дивіться у відео

 

P.S.

Logo-prashhur-5

  Статтю підготовлено спеціально для Пращур.укрЯкщо Ви зацікавлені в дослідженні своїх сімейних коренів, хочете створити генеалогічне дерево, знайти документи про походження для Карти Поляка – звертайтеся до нас. Ми допоможемо!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

2 thoughts on “Інтерв’ю після співбесіди на Карту поляка (відео)

  1. скажите а как мне записаться на собеседование для получения карты поляка ..095 3527123 Максим, если сможете позвоните мне очень прошу у меня документы все собраны осталось записаться и попробовать получить карту .

    • Добре,поспілкуємось .
      В разі потреби наш номер 093 799 68 97

Loading Facebook Comments ...