15350661_1318867854842455_7537951689438705687_n

 Поділіться своїми враженнями про роботу центру вивчення генеалогії “Пращур”

 

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

76 thoughts on “Відгуки

 1. Доброго дня! Шукаючі польське коріння на Карту Поляка зверталися до “Пращура” за консультацією. Отримали корисні поради)
  Суть ситуація така: віднайшли документ про репресію прадіда, в якому вказана національність “поляк”. На прабабцю віднайти документів не вдалося – перерили весь Вінницький Архів. Знайшли хіба що записи про хрещення і про вінчання – але в костьольних книгах до революції не вказувалася національність, тож ці документи не є доказом “полячності. В “Пращурі” нам порадили продовжувати шукати, але спробувати податися на Карту Поляка тільки з цими документами.
  Звернулися до консульства. Дружина добре знає польську мову, є католичкою і змогла на словах переказати всю ситуацію. Що не змогли віднайти коріння прабабці і бабці, оскільки прабабця після арешту чоловіка скрізь писала, що вона і її діти українці. Всі “польські” документи вона знищила. Консул довго розпитував про родичів і про всю цю ситуацію, але врешті іспит здано. Раджу жобре готуватися до іспиту: вчити мову, історію, традиції і географію Польщі.

  “Пращуру” дякую за допомогу. Приємно, коли в житті натрапляєш на профессіоналів своєї справи.
  Раджу всім звертатися, якщо у вас є якісь питання щодо документів по ваших родичах – вам обов’язково допоможуть)

 2. Співпрацювати з “Пращур” мені порадили знайомі, які були задоволені їх працею і я не помилилась. Зверталась за пошуком документів на карту поляка – і тепер я зможу зблизитись до мрії про безкоштовне навчання за кордоном. Серед аналогічних пропозицій “Пращур” виділила їх ввічливість і чуйність. Все сподобалось – швидкість пошуку, вихованість персоналу. Всі дуже приємні.

  Надія була, але трохи сумнівалась, бо сама шукала, але не знайшла документів, а коли
  це роблять професіонали то завжди все виходить.
  Звертатись до центру вивчення генеалогії “Пращур” раджу всім, хто цікавиться генеалогією і шукає коріння.

  Бондаренко Вероніка, м.Сміла Черкаської області. Вчитель образотворчого мистецтва, студент

Loading Facebook Comments ...