arhivna-sprava_02

     Якщо у вас є потреба в пошуку документів, які б підтвердили єврейство – звертайтеся, ми допоможемо зробити це ефективно!

        Підтвердження єврейського походження – пошук архівних документів, де вказано, що Ваша мати, батько, бабуся чи дідусь мають єврейське походження.

       Кому і в якій ситуації послуга потрібна, корисна?

    Дана послуга буде корисна людям, які мають єврейське походження і бажають виїхати до Ізраїлю, Німеччини чи для інших цілей. Можливо, потрібних документів немає і попередні пошуки були невдалими. Ми допоможемо відшукати необхідні документи, опираючись на власний досвід.

      Який зміст, послідовність проведення робіт?

   Робота проводиться в два етапи. Перший – аналіз документальної бази та аналіз Вашої ситуації. Після нього зможемо вияснити, які архівні документи збереглися по населеному пункту та визначити подальшу перспективу дослідження. Другий етап – безпосередній пошук запису з графою про національність в документах, які збереглися.

       Що стане результатом надання послуги?

    Результатом пошуку, при умові збереженості документів та наявності запису “єврей” ви зможете підтвердити єврейське походження для еміграції, репатріації чи для інших цілей.

    Довіривши архівний пошук матеріалів, де б вказувалася національність, нам, ви зможете сконцентруватися на інших справах та можете бути впевненими у тому, що ми зробимо максимум можливого, щоб допомогти вам вирішити проблему відсутності документів.

      Що ви отримаєте. як результат роботи?

    Як результат роботи ви отримаєте виписку з архіву з “мокрою” печаттю. Передамо вам особисто, або перешлемо поштою.

     Що потрібно від вас в процесі надання послуги? Яка передбачається технологія взаємодії?

      Для початку роботи від вас потрібні наступні дані: назва населеного пункту, де народився член сім’ї, рік народження (хоча б приблизно), його ПІБ та інша інформація: АНКЕТА
У процесі роботи, при виникненні потреби, може знадобитись додаткова інформацію про родичів. Ефективна взаємодія можлива лише при умові точності вихідних даних.

      Яка тривалість роботи?

       Термін виконання – три місяці.

        Яка вартість роботи?

     Вартість – 4900 грн. На Західній Україні – 5900 грн. При складних випадках ви можете скористатися більш спеціалізованим пошуком за окрему плату (виїзд на місця, пошук рідкісних документів).

      Які гарантії та гарантійні зобов’язання ми надаємо у зв’язку з послугою?

   Якщо документи із записом про еврейську національність в архівах є, ми їх обов’язково знайдемо. Ми дорожимо своєю репутацією і зацікавлені в тому, щоб перевершити Ваші очікування.

      Якщо Ви готові скористатися нашими послугами або у Вас виникли ЗАПИТАННЯ – звертайтеся (КОНТАКТИ), будемо раді допомогти. Консультація безкоштовна!

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

572 thoughts on “Підтвердження єврейського походження

  1. Добрый день, меня интересует изучение архивов на предмет нахождения подтверждений ейвсейскоропроисхождения.

Loading Facebook Comments ...