Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 2900 грн або 3900 грн, залежно від регіону. 

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період – з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім західних регіонів і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги “підтвердження польського походження”

Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97
 +38 (0432) 50-84-70

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.Мури (П.Осипенко) 9, оф. 102

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

46 thoughts on “Підтвердження польського походження

  1. Моя мама народилася у Польщі і була переселена в 1946 році із сім’єю в Україну. Маю довідку із Львівського архіву в якій вказана їх національність – українці, свідоцтво про одруження дідуся і бабусі видане радянською владою (1969). Прізвище бабусі Гаврилюк, а дідуся – Ковальський. За переказами : дідусь поляк, коли переселяли українців перед ним стояв вибір – бути поляком без сім*ї чи назватися українцем і бути вивезеним із дружиною-українкою та 3 дітьми. Його рідний брат був одружений на полячці і національність не змінював. Зв*язок у 80 роках з родичами існував, але, нажаль, втратили всі контакти. Чи можна знайти докази польської національності дідуся, а отже і моєї мами?

    • На жаль,ми не проводимо пошуки по підтвердженню національності на території Польщі,якщо Ваш дідусь себе ідентифікував уже на той час українцем,складно впевнено говорити,що можна буде знайти документи,які б доводили його польське походження.
      Та, перевірити документи варто,якщо в домашньому архіві можуть певні бути відсутні.

  2. Доброго дня. Шукаю своїх польських родичів. Мама говорить, що мої прадід і прабабка (по маминій лінії). Дівоче прізвище своє бабусі -Ковалевич).

Loading Facebook Comments ...