Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 2900 грн або 3900 грн, залежно від регіону. 

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період – з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім західних регіонів і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги “підтвердження польського походження”

Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97
 +38 (0432) 50-84-70

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.Мури (П.Осипенко) 9, оф. 102

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

46 thoughts on “Підтвердження польського походження

 1. В 2014 году мы переехали из Крыма в Винницу.Сын закончил Винницкий медуниверситет.Прошёл интернатуру и так как в семье все говорят по польски и жена полька,он решил подтвердить диплом в Польше и пройти там стаж последипломный,для получения европейской лицензии.
  Сдал все с первого раза,сдал язык,получил все сертификаты.Я ему говорю узнай ,что нужно на сталый побыт ,ты же поляк по рождению.
  Нужно свидетельсво о рождении образца СССР.Вот тут начались проблемы,кинулись искать,а ни жены ни его нет.Короче где то пропали при переезде,не можем найти.Получили они новые.Получили выписки из реестра,где сказано поляки,но в уржонде эти документы не приняли.Сдавайте на карту поляка говорят,по месту жительства.
  Примут ли новые украинские документы на карту поляка?

  • Пане Вікторе,кожна ситуація є досить індивідуальною,консул приймає рішення покладаючись на документи,закони та свій досвід,тому однозначно спробуйте подаватись на КП.Успіхів.

 2. Добрий день
  Скажіть, будь ласка, скільки орієнтовно буде коштувати ваша допомога в пошуку польського коріння?
  Дякую

  • Все залежить від регіону, де проводиться пошук,це може бути 2900 грн або ж 3900 грн.

Loading Facebook Comments ...