Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 3900 грн.

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період – з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім Західної України і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги “підтвердження польського походження”

Щоб замовити послугу “підтвердження польського походження” пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.600-річчя, 66В, кв.2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

110 thoughts on “Підтвердження польського походження

  1. Здравствуйте! Хочу подтвердить польские корни мужа (для карты сыну). Ситуация выглядит следующим образом.О бабушке точно известно, что была она полячкой, но все ее дети уже умерли, а внуки помнят только имя и фамилию уже по мужу, а отчества и даты рождения вообще никто не может вспомнить, умерла в 1963 году. Для сына она получается прабабушка. Реально ли получить карту по прабабушке, если получится что-то найти и сколько это будет стоить? Спасибо

  2. Здравствуйте! Интересуюсь наличием польскийх корней. Информации знаю не много. Можете выслать условия сотрудничества?

Loading Facebook Comments ...