Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 3900 грн.

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період – з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім Західної України і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги „підтвердження польського походження”

Щоб замовити послугу „підтвердження польського походження” пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.600-річчя, 66Г, кв.2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

129 thoughts on “Підтвердження польського походження

  1. Здравствуйте,прошу помочь мне в подтверждении польского гражданства моей бабушки по отцу Ковальской Ольги Эдуардовны1910-1974,документы ее утеряны моими родственниками,которых нет уже в живых никого,в нашем роду я самая меньшая и о молодости бабушки и ее родословной ничего не знаю.Что успела узнать о ней,что жила она в Польше,только не знаю в каком воеводстве.По молодости сбежала с молодым русским милиционером через границу.А до этого ни о ней, ни о ее семье я ничего не знаю и не могу ничего рассказать своим детям…можете ли вы мне помочь?С большой надеждой и благодарностью к вам,Лариса.

  2. Да,давайте более подробно пообщаемся?

    Напишите нам на почту:prashhur.zakaz@gmail.com

    • Здравствуйте. Обращаюсь к Вам с просьбой об удалении моего комментария.

      • Здравствуйте! Ваш комментарий удалили

Loading Facebook Comments ...