Часто до нас звертаються люди, яким цікаво дізнатись про своє прізвище. Деколи таким чином вони хочуть дізнатись про польське, німецьке, дворянське коріння або просто цікавляться, що означає і як виникло їхнє прізвище. 
 

Яке з цих питань допоможе вияснити генеалогія?

В першій ситуації ми дійсно допомагаємо, але частіше це відбувається, коли про поляків в роду, як мінімум, було відомо в родині. Якщо Вас цікавить Карта поляка, то для її отримання потрібно підтверджувати польське походження бабусі або дідуся чи прабабусі і прадідся, не глибше. Якщо документів вдома немає – ми допоможемо з підтвердженням національності через архіви.  При цьому важливим є не стільки саме прізвище, як те, ким себе вважали Ваші предки. Адже національність в ті часи записували зі слів. 
 
Також ми допоможемо підтвердити чи спростувати сімейні легенди про дворянство, про виникнення прізвища, його носіїв тощо.
 

Щодо історії появи прізвища – варто сказати, що головна задача генеалогії є саме вивчення родоводу – вияснити життєві події предків, інформацію про те, ким вони були.  Відповідно, провівши дослідження генеалогії є можливість дізнатись, звідки походить Ваше прізвище, хто був першим носієм в населеному пункті, версії виникнення прізвища саме у вашого предка.

Пошук інформації буде відбуватись поступово від найстаршого відомого пращура. Ви отримаєте родове дерево до 7-10 покоління з фактами про ваших предків, основними деталями щодо їхнього життя і дізнаєтесь історію своєї родини. 

 

Це досить об’ємна робота, яка триває близько року і першим етапом якої є аналіз наявних джерел по населеному пункту, де проживав предок з прізвищем, яке Вас цікавить.

Звертайтесь, будемо раді допомогти! 

Наконечна Тетяна

 

P.S.

  Статтю підготовлено спеціально для Пращур.укрЯкщо Ви зацікавлені в дослідженні своїх сімейнихкоренів, хочете створити генеалогічне дерево, знайти документи про походження для Карти Поляка – звертайтеся до нас. Ми допоможемо!

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

69 thoughts on “Походження прізвища

 1. Доброго вечора)
  Хочу дізнатись про історію прізвищ Бабчук і Кукушкіна.
  А також,чи були у поколінні євреї і містичні люди.

  • Доброго дня.
   Дякую за коментар
   Будь ласка, ознайомтесь, якщо умови співпраці вас влаштовують, будемо раді допомогти.
   Пошуки інформації, в основному, проводяться у архівах.
   Послуга є платною, детально про вартість дослідження – https://prashhur.com/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya/
   Головна задача генеалогії є саме вивчення родоводу – вияснити життєві події предків, інформацію про те, ким вони були. Відповідно, провівши дослідження генеалогії є можливість дізнатись, звідки походить Ваше прізвище, хто був першим носієм в населеному пункті, версії виникнення прізвища саме у вашого предка.

   • Доброго дня
    Можете звернутись в групу Українське прізвище https://www.facebook.com/groups/1622415604706647
    І до нас, ми зможемо провести генеалогічне дослідження та дослідити, звідки походить Ваше прізвище, хто був першим носієм в населеному пункті, версії виникнення прізвища саме у вашого предка.

 2. Доброго дня!
  Хочу знати історію свого роду! Походження прізвища Колодруб!Вдалось накопати інформацію до 1900 р. Є також інформація за раніші часи, але не впевнений на 100% , через брак відомостей!

  • Доброго дня. Дякую за коментар. Відповіла на пошту

Loading Facebook Comments ...