віктор долецький

   

    Говорять: наведи лад у своїй сім’ї, в роду, в будинку, на вулиці, у місті, країні, а вже потім допомагай Землі. Нещодавно ми долучились до першого аукціону проектів в рамках програми «Клуб донорів», організованого БФ «Подільська Громада», де мали нагоду зробити добру справу вже на рівні міста.

   Суть проекту полягає в залученні громади міста, свідомого бізнесу до вирішення актуальних потреб. В рамках проекту було розроблено близько двадцяти проектів, які розглядала конкурсна комісія. З цих проектів комісією було обрано п’ять найцікавіших та найкорисніших, які і були презентовані на аукціоні.

   Центр вивчення генеалогії «Пращур» виступив в якості генерального спонсора, амбасадора проекту «Живи свідомо», суть якого полягає в підвищенні екологічної свідомості підлітків шляхом використання нових методів навчання.

   Коментує Маріна Забаштанська, керівник проекту «Живи Свідомо»: «Щиро вдячна за підтримку центру вивчення генеалогії “Пращур”, що вони відкликнулись та підтримали проект «Живи свідомо». Завдяки підтримці наших амбасадорів ми зібрали необхідну суму коштів для втілення проекту в життя. Будемо популяризувати екологічну свідомість у молоді, вирощувати знання про раціональне поводження з ресурсами та підтримувати екологію міста на гідному рівні». 

    Ми щиро вболіваємо за місто, де живемо, ростуть наші діти та будуть надалі жити не одне покоління наших нащадків. Бажаємо і вам жити свідомо!

©Тетяна Наконечна

Про Аукціон проектів на 20minut.ua

Маріна Забаштанська, керівник проекту

Маріна Забаштанська, керівник проекту «Живи Свідомо»

DSC08489

..DSC08488

DSC08532
DSC08511

DSC08500

.лDSC08501
DSC08493

 

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

Loading Facebook Comments ...