Дорогі друзі! Щиро запрошуємо вас відвідати восьмий міжнародний етнофестиваль «Живий вогонь», що відбудеться 25-26 червня у місті Хмільник Вінницької області. Ви поринете в атмосферу стародавніх традицій, свята, творчості, неймовірної сили та краси українського народу. Відвідаєте різноманітні майстер-класи та доторкнетесь до укрїнської музичної культури. 

    До участі можуть долучатися усі бажаючі, вхід вільний. Свою роботу фестиваль спрямовує на підтримку українських захисників. Центр вивчення генеалогії «Пращур» — незмінний партнер заходу.

живий вогонь

    Традиційно, плануються виступи сучасних рок-гуртів та народних виконавців: солістів, фольклорних колективів, козацьких осередків. Будуть проводитись майстер-класи народних ремесел (гончарство, ковальство, лозоплетіння, витинанки, валяння, «петриківський» розпис), уроки гри на народних інструментах (сопілка, кобза, дримба, бандура, окарина), ярмарок майстрів, відкриті галявини (дитяча, краєзнавча, літературна, козацька, та ін.), учасників навчатимуть обрядовому, польовому та хатньому співу, стрільбі з лука і з пневматичної зброї в тирі.

   У суботу вулицями Хмільника пройде марш вишиванок, завершенням якого стане нагородження переможців конкурсу на кращу вишиванку. Окрім цього, у завершальний день фестивалю для учасників організовують велоквест історичними місцями Хмільника. 

     Основною ж родзинкою святкувань, традиційно буде видобування «живого вогню» — коли без жодного сірника за допомогою спеціальної конструкції, кількадесят дужих чоловіків видобувають вогонь з дерева. Потім відбудеться скочування вогняного колеса до річки. За цим слідує пускання вінків на воду, хоровод навколо вогнища та стрибки через багаття.

   Більш детальна інформація про програму, виконавців та інші деталі в групах «Живого Вогню» у Фейсбуці і Вконтакті

 

 

    Для того, щоб заздалегідь спланувати свою подорож, ми подумали, що корисною для вас буде розмістити тут розклад маршрутних таксі до міста Хмільника.

   Отже, Розклад маршруток із Вінниці на Хмільник від Західного автовокзалу. ЗУПИНКА в ЦЕНТРІ БІЛЯ ПАРКУ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ОДРАЗУ НА ФЕСТИВАЛЬ «ЖИВИЙ ВОГОНЬ»!
розклад

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

Loading Facebook Comments ...