Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 2900 грн або 3900 грн, залежно від регіону. 

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період — з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім західних регіонів і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги «підтвердження польського походження»

Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97
 +38 (0432) 50-84-70

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.Мури (П.Осипенко) 9, оф. 102

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

31 комментарии на “Підтвердження польського походження

  1. Доброго дня. Шукаю своїх польських родичів. В родині говорять, що прадід і прабабка були поляками, але нічого конкретного не знають. Дівоче прізвище своє бабусі не знаю.

    • Давайте пошукаємо документи разом.
      Орієнтовні питання відправляю на пошту.

  2. Здравствуйте. Помогите с поиском информации. Хочу узнать были ли в моем роду поляки.Дед 1899 года Реуцкий Андрей Игнатович. прадед Реуцкий Игнат Александрович

Loading Facebook Comments ...