Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, Погосподарські книги, і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка. Вартість послуги 3900 грн.

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде. 

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період — з 1922 до 1950-х років в центральних, східних, південних регіонах України (окрім Західної України і тимчасово окупованих територій). 

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки не можливо.

Анкета для послуги «підтвердження польського походження»

Щоб замовити послугу «підтвердження польського походження» пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97

Viber: +38 (093) 799-68-97
Skype: prashhur.zakaz

м.Вінниця,
вул.600-річчя, 66В, кв.2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

100 комментарии на “Підтвердження польського походження

  1. Доброго дня!потрібна допомога,щоб встановити національність пращурів!!!!вони поляки,за словами родичів

  2. Прабабця Докуменкова Ганна, переїхала з родиною з Польщі і поселились в Житомирській області, прадід Радеуш Вацлав Станіславович, переїзав з Чехії і поселився в Житомирскій області …… одружились, переїхали в Жмеринку

Loading Facebook Comments ...