Як наші предки використовували сили природи для блага своїх рідних і для себе? Чи можливо відтворити ці знання і, найголвніше — навчитися навичкам, якими володіли наші прабабусі-берегині? Як простим і безпечним методом можна допомогти своїй дитині? Читайте далі!

IMG_0586

     Мабуть, кожен з нас хоча б раз в житті звертався до народних цілителів, або звертались його близькі.  Найчастіше до них звертаються мами, які хочуть «зняти переляк» своїй дитині, щоб зрозуміти причину якихось невдач чи покращити здоров’я. Я теж не стала виключенням, і, в дитинстві, мама мене водила до цілительки. Це була добра та позитивна жінка (яка, до слова, ще й зараз допомагає людям, які звертаються, хоча солідний вік змушує це робити все рідше), яка жила на краю села. Пам’ятаю, що вона розповідала, що навчилася цьому у академії нетрадиційної медицини (хоча, можливо, назва не вірна, оскільки розмова була надто давно). Мені стало дуже цікаво, цо ж це за академія така, овіяна тайною, про яку не прийнято говорити. 
.
 І ось нещодавно, мені довелося познайомитися з чудовою майстринею, яка розповіла, що, насправді, методи, які використовувала відома мені бабуся, передавалися споконвіку нашими предками і використовувалися мало не в кожній родині. Мистецтву побутової магії може навчитися кожна жінка, здібності до цього закладені у нас від природи і не передбачають, насправді, нічого загадкового, все працює по законам природи, які діють не залежно від нас.
.
   Про це я дізналася на унікальному семінарі Тетяни Басюк — арт-терапевта, арт-коуча, майстра слов’янських жіночих практик та побутової магії. У мене дуже багато позитивних вражень і я вирішила поділитися з вами однією технікою побутової магії, яка виявилася дуже простою і дієвою. Нею може скористатися кожен охочий і застосувати як для себе так і для іншої людини. Ця техніка на стільки проста і результативна, що, на переконання майстра Тетяни Басюк, нею має володіти буквально кожен.
.
   Ця техніка називається «скидання на сірники», де використовується енергія води і вогню для зняття легких енергетичних нездужань. При відчутті втоми, різких перепадів настрою, фізичного виснаження після великих скупчень людей. Словом, після того, як ви чи ваша дитина могли підпасти під негативний емоційний, енергетичний вплив, щоб відновити енергетичний запас та запобігти можливому розвитку хвороби.

Техніка «Скидання на сірники»

Що потрібно:
1) 9 сірників

Знак

Знак «перуниця»

2) 0,5 літрова банка, наповнена на дві третіх частини водою
3) Воскова свічка
4) Ніж

Підготовка:
Запалюємо свічку біля себе чи навпроти людини
Налаштовуємо себе, ч
итаємо обережну молитву (це може бути молитва «Отче наш» або інша відома в родині)
Людина має сидіти на схід сонця обличчям
Ставимо ніж вістрям від людини та від себе
Банка з водою перед людиною або нехай людина тримає її у руках.

Послідовність дій:

1. Запалюємо від свічки перший сірник і кажемо: «Не 9».
2. Над банкою з водою запаленим сірником схематично наносимо знак «Перуниця» схожий на знак «блискавки»  і кажемо: «Силою вогню очищаю»
3. Кидаємо сірник у банку рухом від себе.
4. Беремо наступний сірник і кажемо: «Не 8» — і так далі в порядку зменшення з кожним сірником. «Силою вогню очищаю» і ставимо «Перуницю», кидаємо сірник у воду рухом від себе. І так з кожним сірником повторюємо.
5. Після того, як сірники догоріли, дати людині надпити по-трохи води з банки з 4 різних місць. Ця вода очищена і несе позитивний вплив. Вода зчитує енергетичний стан людини, вогонь очищає і вже зцілену воду людина надпиває і очищається.
6. Далі макаєте 2 пальця в воду (вказівний і середній) і наносите знак перуниці по чакрах людини + плечі, долоні і коліна і кожен раз промовляєте: «Силою вогню очищаю».
7. Можна побризкати водою на людину.
8. Закриваєте банку долонею та перевертаєте, повертаєте в попереднє положення.
9. Дивитесь, скільки сірників опустилось на дно — це покаже, на скільки на людину був здійснений вплив. Якщо 1 сірник опустився — легкий енергетичний вплив. У хворих людей (вірусні захворювання, інші стани) може опуститись 5-6 сірників.
10. Якщо опустилось декілька сірників, повторюєте ще 2 рази. Воду виливаєте.

   Для надання більш серйозної допомоги людині при різних хворобах і нездужаннях, знятті більш сильних негативних програм у енергетичному полі людини наші предки використовували також і інші техніки, такі, як викачування яйцем та виливання воску. Яйцям здавна приділялася увага як таким, що за своєю формою та властивостями нагадують модель всесвіту та схожі на енергетичну оболонку людини. Суть техніки полягає в тому, що за допомогою замовляння (молитви) та яйця можна зняти певні енергетичні впливи. При цьому яйце вбирає в себе та акумулює негативну інформацію, яка вже більше не впливає на людину. 

   Виливання воску. Віск — як природній матеріал, який має унікальні фізичні властивості теж може легко змінювати форму при застиганні та виступати як діагностичний інструмент. Форма та структура воску можуть повторювати, наприклад, анатомічну форму органів людини, що може свідчити про розвиток захворювання в цьому органі. Суть техніки — розтопити віск та вилити його у ємність з водою, де він застигає та набуває нової форми. Виконується в особливому медитативному, спокійному стані майстром та зі спеціальними  замовляннями.

   Ці методи є дуже результативними та дієвими, адже працюють уже впродовж багатьох віків і випробувані нашими предками. Допомагають людині зрозуміти суть певних роцесів, що вдбуваються в її житті, а особливо вони незамінні при дитячих переляках чи інших неконтрольованих станах. Якщо вам цікаво дізнатися більше про традиційне цілительство наших предків та побутову слов’янську магію — звертайтеся в Центр розвитку людини та родини «РОСТОК» або безпосередньо до Тетяни Басюк за номером +380975512943

  Кожна жінка від природи має велику силу і багато перевірених часом інструментів, які нам залишили наші предки-слов’яни. Кожна жінка є творцем свого простору, і саме від неї залежить багато в чому доля, здоров’я і стан всієї родини. Невід’ємною частиною культури наших пращурів була магія. Звернення до сил природи або стихій — було звичайною практикою для того, щоб очищати та гармонізувати свій стан та простір. Давайте відтворювати та застосовувати забуті та заборонені знання наших предків, продовжуймо традиції нашого роду! 

 

P.S.Logo-prashhur-5

 Статтю підготовлено спеціально для Пращур.укрЯкщо Ви зацікавлені в дослідженні своїх сімейних коренів, хочете створити генеалогічне дерево, знайти документи про походження для Карти Поляка – звертайтеся до нас. Ми допоможемо!

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

Loading Facebook Comments ...