Задавайте запитання, будемо раді відповісти!

вопросы-и-ответы

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

939 thoughts on “Запитання

  1. Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужно собрать, что бы получить карту поляка? Возможно ли это вообще? У меня бабушка родилась в Польше( есть свидетельство о рождении). По линии дедушки и бабушки все поляки.

  2. Доброго дня! Намагаюся зіставити родословну. Пошуки розпочинаються з старообрядського поселення с. Петрашівка Віньковецького району Хмельницької області (до 1925 року с. Петраші Зіньківська волость Летичівский повіт Подільська губернія). Ще зустрічав назву Петромировское. Більшість моїх предків проживало у цьому селі починаючи з 1749 року, куди переселились з Помор’я. Більшість моїх предків приписувались до Хотина. Вдалося знайти ревізькі сказки за 1850 рік по Хотину, але інформацію співставити важко, не знаючи своїх предків з 1850-1900 років.

    Також хочу дізнатися про хутір Дружба Віньковецького району Хмельницької області (до 1945 р хутір Хлоп’я, до 1925 р. Женишковецька волость, Летичівський повіт Подільської губернії) Там мої два прапрадіда проживали після 1861 року. Зі слів Сергія Таранця, матеріали по цьому хутору були у Кам’янець-Подільському архіві, але в 2003р. він згорів. Можливо залишок архівів були перенесені в Хмельницький архів.

    Ще одна гілка мого генеалогічного дерева на теренах України походить з с. Сорокодуби Немирівський район Вінницької області. Приблизно з 1861р переселялись в слободу Русська Чернишівка під Брацлавом, яке заснували мої предки старообрядці. Деяка інформація повинна бути у Вінницькому архіві.
    Також відомо, що були предки з с. Людавка Жмеринського району, приписувались також до Хотину. Можливо з с. Майдан-Олександрівський Віньковецький район Хмельницької області.

    Хотілося б продовжити складання родословної і більше дізнатися про поселення проживанни предків, але без архівних данних, якщо вони є це уже складно робити.

Loading Facebook Comments ...