Задавайте запитання, будемо раді відповісти!

вопросы-и-ответы

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

1,224 thoughts on “Запитання

 1. Здравствуйте! Моя бабушка родилась в Польше, но во время войны ещё ребенком её вывезли на Украину (её папа и две родные сестры остались в Польше), удочерили и записали украинкой. Можно ли доказать теперь то , что она по национальности полячка?

  • Доброго дня. У вашому випадку потрібно шукати документи на території Польщі. На жаль, ми не займаємось підтвердження національності поза межами Украіни, не зможемо допомогти.

   • Но удочерение оформляли на территории Украины. Или это не важно? Спасибо.

     • Свидетельство о рождении выдано Загсом Сталинской области . При его оформлении будет ли видно кем она была до удочерения? Можно ли начать поиски? И с чего начать? Спасибо!)

     • Доброго дня. Написали на пошту

 2. Добрий день. Дуже потрібна Ваша допомога. Мій дід поляк, народжений в Америці, є копія про народження, але національність там не зазачена. Він приїхав на Україну в молодому віці і одружився з моєю бабусею, яка була українкою. В 1939 році , коли почалася Друга Світова війна пішов служити в Польську Армію ( є фото), під час війни пропав без вісті, але ми його розшукували через Червоний Хрест і отримали інформацію, що до 1960 року він жив і Польщі, а тоді виїхав в Америку. Які документи можуть мені допомогти довести його національність і з чого мені починати. Якщо цим займетесь ви, скільки це коштує? З нетерпінням чекаю вашої відповіді.

Loading Facebook Comments ...