Задавайте запитання, будемо раді відповісти!

вопросы-и-ответы

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

813 thoughts on “Запитання

 1. Доброго дня! У моєї бабусі в свідоцтві про народження написано, що її мати українка а батько поляк – це получається мій прадід поляк. А в цього прадіда поляка, батьки поляки – тоїсть мій прапрадід і прапрабаба поляка… Чи зможу получити карту поляка якщо мій прадід, прапрадід і прапрабаба – поляки? Дякую.

  • Можливо пощастить,можете спробувати.

   Якщо ні,пишіть,будемо шукати пра- з інших ліній;)

   Якщо писати буквами закону польського,то одного прадідуся може виявитись замало.

 2. Добрий день! Цікавить ціна питання вашої допомоги в пошуку підтвердження належності до відповідної нації!? Переселенці с.Дзвеняче Турківського району

  • “złoży oświadczenie, że ona lub jej wstępni nie repatriowali się lub nie zostali repatriowani z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej albo Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, na podstawie umów repatriacyjnych zawartych w latach 1944-1957 przez Rzeczpospolitą Polską albo Polską Rzeczpospolitą Ludową z Białoruską Socjalistyczną Republiką Radziecką, Ukraińską Socjalistyczną Republiką Radziecką, Litewską Socjalistyczną Republiką Radziecką i Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich do jednego z państw będących stroną tych umów.”

   Якого року переселені?

   • В ці роки 1945-1948! Нажаль інформація є обмежена! Дідуся і Бабусі вже немає! історія яка в нас є від Бабусі чому співпадає з історією іншої родини яку я знайшов в інтернеті. Бабуся розказувала що хата їхня згоріла і документи відновлювали вже після переселення по словам прабабусі і тому в мене є підозра що прабабуся дала неправдиву інформацію про себе і дітей і що хату спалила сама! Тому я шукаю Список переселених людей з Дзвенячого в Рівенську область (Жінка і двоє дітей)

    • Напишіть прізвище свої родини. Багато переселенців на Рівненщину знаю особисто

  • Цікавить вартість ваших послуг по пошуках та підтвердженні польского походження… І які саме дані вам для цього необхідні!?

Loading Facebook Comments ...