У кожного з нас в тій чи іншій мірі зберігається інформація про сімейну історію – свідоцтва про народження, шлюб, інші документи, які розповідають історії про нас і наших рідних. Родинні фото, архівні довідки, записи спогадів, родові схеми, листи та інше. Це все елементи, які створюють сімейний архів. На початку заняття генеалогією до перечисленого приєднується сімейний сайт, так як це є найбільш надійний спосіб збереження інформації. 

Листи і документи, навіть певні особисті речі Ваших пращурів, викликають ні з чим не зрівняні почуття і за секунди здатні переносити вас в минуле. Їх потрібно зберігати за особливих температурних умов і вологості повітря, в спеціальних місцях і контейнерах. Якщо вони збереглись до цього часу, варто звернути на них увагу і сприяти тому, щоб строк їх життя якомога продовжився. Проте кожен документ і фото, які стосуються родини, варто також оцифрувати і зберігати (окрім сімейного сайту), ще на, як мінімум, двох надійних цифрових носіях інформації в різних місцях.

Робота над сімейним архівом кропітка і тривала, продовжується постійно. В результаті ви маєте легко знаходити інформацію про членів родини, вести облік всіх речей і документів, постійно поповнювати його новими фактами і знахідками.

Ми будемо раді допомогти у архівуванні сімейної історії, допоможемо систематизувати наявну інформацію, зафіксувати її для подальшого зберігання для кращої роботи та для майбутніх поколінь, доповнимо та створимо цифрові копії інформації та родинний сайт.

Щодо всіх запитань пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97

Viber: +38 (093) 799-68-97

м.Вінниця,
вул. 600-річчя, б.66B, кв.2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та державні свята.