Підтвердження польського походження — пошук документів, де вказана польська національність ваших пращурів для отримання Карти поляка.

Послуга з підтвердження національності включає в себе пошук трьох різновидів документів: актові записи, справи репресованих, погосподарські книги і орієнтована на отримання архівних документів для претендування на Карту поляка.

В разі позитивного результату пошуку ви отримуєте довідку з архіву, в якій вказана національність предка (предків) з мокрою печаттю. Додатково звертатись в архів не потрібно буде.

Здійснюємо пошук документів про родину в архівах за радянський період – з 1922 до 1946 р.р. в центральних, східних, південних регіонах України (окрім західних областей України і тимчасово окупованих територій до 24.02.2022).

Для початку пошуків ключовою є інформація про місце і рік народження предка, національність якого потрібно підтвердити. Без цієї інформації здійснювати пошуки неможливо.

Вартість послуги 200$.

Анкета для послуги “підтвердження польського походження”

Щоб замовити послугу “підтвердження польського походження” пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

Або телефонуйте +38 (093) 799-68-97

Telegram, Viber, WhatsApp: +38 (093) 799-68-97

м.Вінниця, вул.600-річчя, 66Г, оф.2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та держ. свята.
За потреби домовимось про зустріч до 20.00

127 thoughts on “Підтвердження польського походження

 1. Доброго дня! Моя бабця народжена 1925року у Житомирській області,прадідо був поляк.Чи можна знайти записи принажлежності баби до польської національності? Дякую.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 2. Доброго дня. Моя бабушка полячка(і вся її родина поляки), скільки будут коштувати ваші послуги щоб зробити карту поляка чи цього не достатньо ( які документи ще потрібно)? Дякую.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 3. В мене дідо і баба народилися на території Польщі,але в свідоцтві про народження пише,що вони по національності українці. Є свідоцтва. Є архівна довідка зі Львова,що родина діда була переселена в Харківську область в 1945 році. Чи можу я претендувати на карту поляка?

  • Доброго дня. Ні, цих документів не достатньо для підтвердження полської націонльності

 4. Доброго дня! У мами в свідоцтві про народження написано, що її матір полька. Це моя бабуся. Чи можу я пробувати оформлювати документи на карту поляка

  • Доброго дня. Так, цього достатньо для підтвердження польського походження. Удачі!

 5. Добрый день.
  Скажите, а почему Вы не работаете с Западной Украиной?
  Спасибо.

  • Добрий вечір. Тому що згідно нового закону підтвердити польське походження для КП можна лише надавши документи, де вказується націонльність. Такі документи на Західній Україні почали вестись в радянський період. Після 1938 року. На нашій практиці цих документів практично немає. Якщо і є якісь документи, вони знаходяться на руках у родини або в сільских радах.

 6. Добрий день. Хочу дізнатись, чи є польскі корні, так як мама сказала що мій прадід був поляк. Дякую.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 7. Какие нужны документы чтобы подать на карту поляка!Есть свидетельство о рождении дедушки,где указано что он поляк.И вы можете мне их подготовить к подаче.

  • Доброго дня. Потрібно ще підтвердити родинний зв’язок з дідусем.

 8. Вітаю. Моя бабця народилася в м. Хойніце ( на даний час Куявсько Поморське воєвудство ) в 1928 році. Хрещена в польскому костелі. Отримав з ужонду міста акт народження та з костелу акт хрещення. В акті про народження відсутні відомості про національність, хоча моя прабабця була з польскої родини. Дані про прадіда на даний час відсутні ( місце народження та національність ) окрім дати народження та смерті.
  Мав намір подати документи на Карту Поляка, але за відсутності вказання національності пращурів, неможливо це зробити. Чи можете допомогти ?

  • Доброго дня. На жаль, не можемо допомогти в пошуках. Працюємо по цій послузі лише на території України (окрім Західної України і окупованих територій)

 9. Доброго дня,в Хмельницькій обл. можливий пошук польського коріння?

  • Доброго дня. Так, можливий. Звертайтесь prashhur.zakaz@gmail.com

 10. Здравствуйте, интересует нахождение польских корней для полцчения карты поляка. Как с вами лучше связаться.
  Благодарю

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 11. Добрий день. Чи займаєтесь пошуком документів для підтвердження болгарського походження?

  • Доброго дня. Так, займаємось. Написали на пошту

 12. Здравствуйте! Хочу подтвердить польские корни мужа (для карты сыну). Ситуация выглядит следующим образом.О бабушке точно известно, что была она полячкой, но все ее дети уже умерли, а внуки помнят только имя и фамилию уже по мужу, а отчества и даты рождения вообще никто не может вспомнить, умерла в 1963 году. Для сына она получается прабабушка. Реально ли получить карту по прабабушке, если получится что-то найти и сколько это будет стоить? Спасибо

  • Доброго дня. Відповіли вам на пошту

 13. Здравствуйте! Интересуюсь наличием польскийх корней. Информации знаю не много. Можете выслать условия сотрудничества?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 14. Здравствуйте, ищу подтверждение польского происхождения для получения карты поляка. Бабушка (Бялик Ялосовета Сигизмундовна 13.02.1925 – 30.03.1996 ) была полячкой, её отец (Бялик Сигизмунд Адамович) был репресирован. Бабушка жила и умерла в Ульяновском районе, Кировоградской области. Сама я живу в другой стране, поэтому не имею возможности заняться поиском документов лично, поэтому хочу у вас заказать эту услугу.

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 15. Добрий день, хочу знайти документи підтвердження що моя прабабця була полячкою.

  • Доброго дня. Переписуємось по пошті

 16. Доброго вечора ! Потрібна допомога, щоб встановити національність пращурів! Вони поляки, за словами родичів…

  • Доброго дня. Написали на пошту

 17. Доброго дня мені потрібно фото копію свідоцтва про народження з архіву завірену печаткою архіву , мого діда що він був Поляком для карти поляка в консульство. Рафальський Анатолій Павлович .Житомирська обл Лугинський р-н с. Рідня-Вигранка. Дякую . Скільки коштує.

  • Доброго дня. Написали на пошту деталі

 18. Доброго дня!
  Маю витяги з Драцсу про народження рідньої сестри моєї бабусі(1931), в яких вказана національність її батьків «поляки», а на мою бабусю ніяких даних про народження (1926) ні в ДАВіО ні Драцсі немає
  Із документів, що їх споріднюють, маю записи із погосподарських книг і довідку про заміну паспорта, але там вже скрізь «українець»
  У витязі про смерть (1979)батька бабусі (мого прадіда) національність «поляк», а от прабаби (1984) «українка». Шлюб прадіда(1883) і прабаби (1907) був у 20-х роках, але в ДАВіО теж нічого за ці роки не має.
  Який може бути вихід із ситуації , що можете порадити і чи можете допомогти?
  Буду вдячний за відповідь!

  • Доброго дня. Хоча б одного документу, в якому вказується національність предків буде достатньо для того, щоб підтвердити національність. Вам варто звертатись з цими документами до консульства.

 19. Доброго дня хотів взнати чи походить моя бабця з Польщі і чи є якась родословність на даний час проживає в Україні.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 20. Доброго дня!потрібна допомога,щоб встановити національність пращурів!!!!вони поляки,за словами родичів

  • Доброго дня. Надіслали умови співпраці на пошту

 21. Прабабця Докуменкова Ганна, переїхала з родиною з Польщі і поселились в Житомирській області, прадід Радеуш Вацлав Станіславович, переїзав з Чехії і поселився в Житомирскій області …… одружились, переїхали в Жмеринку

 22. Здравствуйте, хочу подтвердить то что мой дед был поляком. 1909 года рождения. Харьковская область, Шевченковский район, с.Кравцовка. сколько это будет стоить?

  • Доброго дня. Відписали на пошту

  • Доброго дня! З дитинства батько розказував, що його батько і його дід походять з польського роду. Хочу підтвердити польське походження. Повідомте, будь ласка, умови співпраці! Дякую!

   • Доброго вечору. Спілкувались на пошті

 23. Доброго дня. Маю свідоцтво про народження дідуся, де вказано, що він поляк(але проживав в Україні). Підкажіть, будь-ласка, які мої подальші дії?! Яка цінна політика? Буду дуже вдячна

  • Доброго дня. Підтвердження національності дідуся у вас уже є. Додатково шукати документи не потрібно, можете одразу записуватись до консула.

 24. Здравствуйте! Хочу подтвердить то, что мой прадед поляк. Он родился в 1907 году, место я знаю. Это возможно? Пришлите, пожалуйста, условия сотрудничества. Благодарю

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 25. Доброго дня!Розшукую родину чоловіка, яка була депортована з польських земель в 1945-1947 роках(акція “Вісла”) на Дніпропетровщину.Прізвище – Михалко, сім’я проживала в с.Черемха Яслиського повіту

 26. Здравствуйте! Хочу подтвердить наличие польскийх корней. Информации знаю не много. Можете выслать условия сотрудничества?

  • Доброго дня
   Дякую за коментар
   Написали на пошту

 27. Доброго времени суток
  Интересует подтверждение польских корней. Пришлите условия и анкету на почту.
  Спасибо огромное

  • Здравствуйте! Ответила на почту

 28. Доброго дня, скажіть будь ласка,що потрібно, щоб підтвердити польське коріння з чого розпочати???

  • Доброго дня
   Відповіла на пошту

 29. Добро дня. Чи можемо розпочати співпрацю з мінімом свідоцтва про моїх польських пращурів, але моя тітка (її мати і моя бабця рідні сестри) має у свідоцтві про народження національність – полька.
  Знаю, що обидва пра діда були репресовані 1937-38 р Ян Кашперський ( мірошник, село Солоківка, тоді Остропольського району)та Антон Русецький(коваль,село Цимбалівка). За Яна Кашперського його донька отримала компенсацію 220 рублів. Дід мій Русецький Мар”ян Антонович був призначений головою колгоспу у село Ожарівка Хмельницької області у 1946 році.
  Бабця Русецька Мальвіна Янівна – народилася 21 вересня 1907 року село Терешпіль-Держанівка Вінницької обл.
  Моя мама, в дівоцтві-Русецька Земфіра Мар”янівна після заміжжя Антипіна.

  • Доброго дня
   Так, можемо допомогти в пошуках документів
   А також ви можете підтвердити родинний зв’язок з своєю тіткою, показати, що батьки у них спільні

 30. Добрый день
  Интересует подтверждение польских корней. Пришлите условия и анкету на почту.
  Спасибо

  • Доброго дня
   Надіслала

 31. Хотів поцікавитися скільки коштує підтвердження польского коріння.

  • Доброго дня
   Відповіла на пошту

 32. Доброго дня. Можна мені отримати інструкції щодо співпраці для підтвердження польского коріння. Для отримання карти поляка.

  • Доброго дня
   Надіслала умови на пошту)

 33. Доброго дня. Можна мені отримати інструкції щодо співпраці для підтвердження польского коріння. Для отримання карти поляка.

  • Доброго дня.
   Надіслала інформацію на пошту

 34. Доброго дня, можна і мені інструкції щодо співпраці для підтвердження польского коріння.

  • Доброго дня. Дякую за звернення. Відписала на пошту

 35. Hello, my name is Andres Sawicki, son of Miguel Sawicki, Grandson of Tadeu Sawicki, the latter, born in POLAND, I understand that I travel first to BRAZIL and then move to ARGENTINA, I am looking for information, in POLAND, and I would like to know How can I confirm my origins, or if there is any documentation, thank you very much

 36. Добрый день! хочу составить генеалогическое древо и заодно подтвердить свои польские корни со стороны папы. Родители папы были беженцами с Польши. их данные: Сидор Михаил и Драгущак Прасковья. Как заказать услугу? спасибо

  • Доброго дня. Напишіть, будь ласка. нам на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

   • Добрый день, подскажите, вы работаете с Тернопольскими архивами для получения данных на КП? Какова стоимость Ваших услуг?

    • Доброго дня. На жаль ні, не працюємо

     • Добрый день. Меня интересует Кировоградский архив-есть возможность у вас?Спасибо.

     • Доброго дня
      Так, можемо допомогти в пошуках
      Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

 37. Доброго дня. Хочу знайти підтвердження польського коріння бабусі. Точно знаю, що походить з польського роду.
  Чи можете допомогти?

  • Доброго дня, Богдан! Напишіть нам, будь ласка, на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

 38. Шукаю інформацію на підтвердження польської національності моїх діда і прадіда.
  якщо можете допомогти, то відпишіться на пошту.

  • Добре,відписую.

 39. В 2014 году мы переехали из Крыма в Винницу.Сын закончил Винницкий медуниверситет.Прошёл интернатуру и так как в семье все говорят по польски и жена полька,он решил подтвердить диплом в Польше и пройти там стаж последипломный,для получения европейской лицензии.
  Сдал все с первого раза,сдал язык,получил все сертификаты.Я ему говорю узнай ,что нужно на сталый побыт ,ты же поляк по рождению.
  Нужно свидетельсво о рождении образца СССР.Вот тут начались проблемы,кинулись искать,а ни жены ни его нет.Короче где то пропали при переезде,не можем найти.Получили они новые.Получили выписки из реестра,где сказано поляки,но в уржонде эти документы не приняли.Сдавайте на карту поляка говорят,по месту жительства.
  Примут ли новые украинские документы на карту поляка?

  • Пане Вікторе,кожна ситуація є досить індивідуальною,консул приймає рішення покладаючись на документи,закони та свій досвід,тому однозначно спробуйте подаватись на КП.Успіхів.

 40. Добрий день
  Скажіть, будь ласка, скільки орієнтовно буде коштувати ваша допомога в пошуку польського коріння?
  Дякую

  • Все залежить від регіону, де проводиться пошук,це може бути 2900 грн або ж 3900 грн.

 41. Моя мама народилася у Польщі і була переселена в 1946 році із сім’єю в Україну. Маю довідку із Львівського архіву в якій вказана їх національність – українці, свідоцтво про одруження дідуся і бабусі видане радянською владою (1969). Прізвище бабусі Гаврилюк, а дідуся – Ковальський. За переказами : дідусь поляк, коли переселяли українців перед ним стояв вибір – бути поляком без сім*ї чи назватися українцем і бути вивезеним із дружиною-українкою та 3 дітьми. Його рідний брат був одружений на полячці і національність не змінював. Зв*язок у 80 роках з родичами існував, але, нажаль, втратили всі контакти. Чи можна знайти докази польської національності дідуся, а отже і моєї мами?

  • На жаль,ми не проводимо пошуки по підтвердженню національності на території Польщі,якщо Ваш дідусь себе ідентифікував уже на той час українцем,складно впевнено говорити,що можна буде знайти документи,які б доводили його польське походження.
   Та, перевірити документи варто,якщо в домашньому архіві можуть певні бути відсутні.

 42. Доброго дня. Шукаю своїх польських родичів. Мама говорить, що мої прадід і прабабка (по маминій лінії). Дівоче прізвище своє бабусі -Ковалевич).

  • А де проживали предки?

 43. Здравствуйте. Помогите с поиском информации. Хочу узнать были ли в моем роду поляки.Бабушка 1902 года Соколовская Федора Яковна, прадед Соколовский Яков-репрессированн 1930г. Проживали в Киевской губернии с.Соколовщина. Сейчас это Киевская обл. Яготинский р-н. с.Кулябовка ,нужна информация для карты поляка. Т 0932701526

  • Відповіла на електронну пошту.

 44. Добрий день. Мій батько хоче знайти підтвердження свого польського походження. Мого батька звати Вінярський Вадим Казимирович, 07.09.1966 р.н. Мій дід: Вінярський Казимир Михайлович 1941 р.н. Прадід: Вінярський Михайло Іванович 1912 р.н. Усі мешкали у с. Поляхова, Теофіпольського р-ну, Хмельницької області. У прадіда було ще два рідні брати, у селі іх називали Франик та Юзик, сестра Геля та Роза(яка маленькою згоріла в хаті разом з батьками Марією(Маня) та Іваном). Відомо, що братів Франика та Юзика під час репресій заслали в Казахстан(як кажуть родичі у м. Целіноград), Михайло ж пішов на війну та не повернувся. Рахується пропавшим безвісти. Вони усі були поляками.

  • Відповідаю на електронну пошту.

   • Франик і Юзик були заслані в Казахстан як поляки.

    • Здравствуйте, подскажите пожалуйста. Мой дед (Захожий Владимир Ульянович, 19.05.1936г. родился на территории Польши ( Ровненская область , костопольский район, село Жалин). В военном билете указано « украинец» можно претендовать на КП?

     • Доброго дня. Ні

 45. Доброго дня. Шукаю своїх польських родичів. В родині говорять, що прадід і прабабка були поляками, але нічого конкретного не знають. Дівоче прізвище своє бабусі не знаю.

  • Давайте пошукаємо документи разом.
   Орієнтовні питання відправляю на пошту.

 46. Здравствуйте. Помогите с поиском информации. Хочу узнать были ли в моем роду поляки.Дед 1899 года Реуцкий Андрей Игнатович. прадед Реуцкий Игнат Александрович

  • Умови співпраці відправляю на мейл.

 47. Доброго дня. Допоможіть з пошуком інформації. Хочу дізнатися чи були в моєму роду поляки.

  • Спробуємо Вам допомогти.Пропозиції до співпраці відправляю Вам на електронну пошту.

 48. Доброго дня. Мені потрібна інформація про походження бабусі для отримання карти поляка. Допоможіть,будь ласка,з архівними даними,прадід і прабабка були поляками
  0960976475

  • Відписую на пошту.

 49. Доброго дня. Мені потрібна інформація про походження бабусі для отримання карти поляка. Вона народилась у 1924 році в селещі Деребасово Луницького району Брестської області (тоді ще Польща).Під час війни вона була відправлена у Німеччину на примусові роботи, в Україну вона переїхала вже з Німеччини після війни. В її свідоцтві про народження, видане вже в СРСР, національність не вказана. Підкажіть з чого почати пошуки?

  • Ви бажаєте самостійно проводити пошуки чи з нашою допомогою?

 50. Прадід служив жовняром в польській армії в 1938 році. Уродженець Польщі.

 51. Доброго дня! В мене вся мамина лінія поляки. Але є документи тільки на дідуся і бабусю (домова книга, свідоцтво про народження діда і свідоцтво про шлюб). Там де народжується мама і її сестра вже іде запис – українка… Що робити?

  • Вишліть документи на пошту,я прогляну і дам відповідь,чи цього достатньо для отримання Карти Поляка.

 52. Здравствуйте, хочу найти документы подтверждающие польское происхождение прабабушки. Благодарю

  • Скажіть,будь ласка,Вам відомо,що згідно Закону “Про Карту Поляка”, однієї прабабусі – польки,може не вистачити для КП.
   Можливо, давайте спробуємо пошукати дані про дідуся чи бабусю, по чиїй лінії прабабця-полька.

 53. Допоможіть,будь ласка,з архівними даними,прадід і прабабка були поляками

  • Напишіть нам, будь ласка, на пошту prashhur.zakaz@gmail.com Та напишіть, по якій лінії прадідусь та прабабуся – поляки.

 54. Доброго дня Допоможіть віднайти походження матері або батька мати робилася м Шаргород в 1946р а батько на Закарпатті с великий бичків 1940р хочу отримати карту поляка спасібо

 55. Доброго дня, у мене прадід польської національності, але він був нацистом, чи можна претендувати на кп?

  • Згідно закону “Про Карту Поляка”,необхідно довести, що дідусь або бабуся,або ж ОБОЄ:прадідусь і прабабуся – поляки за національністю.
   Виходячи з Ваших даних, одного прадідуся Вам може не вистачити для отримання Карти Поляка.

 56. Доброго дня. Мені потрібна інформація про походження матері для отримання карти поляка. Вона народилась у 1929 році в Стрийському районі (тоді ще Польща). В її свідоцтві про народження, видане вже в СРСР, національність не вказана. Підкажіть з чого почати. Бо зараз я проживаю на Закарпатті.

  • Замало інформації.Уточніть,які ще документи у Вас є,та де проживала після 40-х років?

   Напишіть на пошту:prashhur.zakaz@gmail.com

 57. підкажіть:прадід в 43р поїхав служити в польщу,невернувся.мав другу сімю.там помер.звязок підтримував.чи можна претентувати на кп

  • Виходячи з даних швидше ні.Чи є у Вас згідно Закону про Карту Поляка документ,який би засвідчував що Ваші предки поляки( документ з графою національність)?

 58. Доброго дня! В мене питання чи я можу якимось чином взнати і знайти тому підтвердження,що мій прадід і дід мали польське походження (національність).Зі слів батька- в нас польські корені але на жаль немає вже в кого докладніше випитати,всі родичі ,котрі щось знали на превеликий жаль вже повмирали,документів немає( незнаємо взагалі де запропастились),так як тітка продала батьківську хату де проживав дідусь в селі Перемишлянського району.Так як я взагалі не мала даних дідуся ,розпочала пошуки в архіві у м.Львові ,там мені видали випис з метричної книги римо-католицької парафії рік ,дату народження та христини дідуся, чий він син(тобто вказані імена батьків)і адреса,а от чи був він поляком(національність) там не вказано.Працівник архіву сказала ,що вони не надають такої інформації ,так як ніде немає такого запису що до національності.Чи є хоч якась можливість взнати ,а саме куди звертатись по підтвердження польської національності дідуся.Хочу зробити карту поляка.Заздалегідь дякую за відповідь!

  • Будь ласка,наберіть нас.0937996897. Я зможу пояснити всі нюанси даного регіону та пошуків там.

 59. Здравствуйте,прошу помочь мне в подтверждении польского гражданства моей бабушки по отцу Ковальской Ольги Эдуардовны1910-1974,документы ее утеряны моими родственниками,которых нет уже в живых никого,в нашем роду я самая меньшая и о молодости бабушки и ее родословной ничего не знаю.Что успела узнать о ней,что жила она в Польше,только не знаю в каком воеводстве.По молодости сбежала с молодым русским милиционером через границу.А до этого ни о ней, ни о ее семье я ничего не знаю и не могу ничего рассказать своим детям…можете ли вы мне помочь?С большой надеждой и благодарностью к вам,Лариса.

  • Ваша бабушка родилась в Польше?

 60. Да,давайте более подробно пообщаемся?

  Напишите нам на почту:prashhur.zakaz@gmail.com

  • Здравствуйте. Обращаюсь к Вам с просьбой об удалении моего комментария.

   • Здравствуйте! Ваш комментарий удалили

Comments are closed.