Задавайте запитання, будемо раді відповісти!

вопросы-и-ответы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*
*

1 506 thoughts on “Запитання

 1. Вітаю. Скільки коштує зняття копії зі справи репресованого? чи скан чи паперова копія?Знайшла номер справи у вас на сайті

  • Доброго дня. Замовте копію напряму в архіву, буде значно дешевше. Трохи довше, якщо справа ще не оцифрована та все ж.
   Ми виготовляємо копії за ціною 1$ за розворот.

 2. Про мого дідуся колись був випуск на
  місцевому телебаченні в рубриці “Сільські вісті” про його роботу водієм на Здолбунівському цементному заводі. Його ім’я Горбаль Михайло Григорович (хоча насправді Юрійович, просто припустилися помилки в паспорті). Яким чином можна було б знайти архівні записи?

  • Доброго дня. Дякую за запитання. Яку б аме інформацію про дідуся ви б хотіли дізнатись?

 3. Доброго дня , потрібно знайти свідоцтво про народження та піб батьків і дати їх народження с Вовчинець Бердичівський повіт Київськоі губернії Острожинський Євген Северинович або Северʼянович приблизний рік народження 1904 може бути плюс мінус 4 роки

  • Доброго дня. Відписала вам на ел. пошту

 4. Здравствуйте, у моей мамы отец еврей, мать украинка, это подтверждено вытягом из архива. В первом своем паспорте национальность мамы еврейка, предположительный год получения 1954. Очень хотелось бы получить вытяг ее первого паспорта старого образца. Если это возможно, напишите как это сделать? Спасибо за ответ.

  • Доброго дня. Це практично неможливо. Самі паспорти знищувались, а заяви зразка 1954-го року можна попитати хіба в паспортному столі чи їх правонаступників по міцю видачі, ймовірність вкрай мала що вони збереглись та спробувати можна.

 5. Чи можливо зараз проводити (або хоч починати) дослідження, якщо сім’я з ЗП області, в районі, який зараз ТОТ?
  Як проводиться дослідження, якщо знаходяться родичі з територій які зараз росія – з БНР чи Кубані?

  • Доброго вечору. У Запоріжській області цілком можливо досліджувати, працюємо з обл. архівхом. Якщо предки – з РФ, то на цьому дослідження припиняється, бо через війну там зараз не шукаємо інформацію.

 6. Здравствуйте, подскажите как мы може доказать свои корни.
  Мы не можем доказать родство бабушки Лизы с бабушкой Татьяной.
  Была Бадешко Елизавета Федоровна, а стала Артемьева Людмила Федоровна
  Год рождения 15. 05.1915 или 16 или 14 год. Умерла 16.12.1992г. Прабабушка Лиза поменяла свои данные, бабушки Раи, она была Руслана и Гарика, он был Славик, но фамилии родного отца их никто не знает.
  Прабабушка вышла замуж перед войной и родила бабушку Раю, когда она родила Гарика, я не знаю. Потом ее муж погиб. Она вышла замуж за прадедушку Костика и оформила отцовство на него поменяв им имена и фамилии. Потом она с ним развелась, но через время опять расписалась . Когда она поменяла свое имя я не знаю
  Моя бабушка Рая знала Михаэля и сестра старшая училась в еврейской гимназии в Киеве нам тогда предлагали уехать в Израиль но мама не захотела а сейчас бабушки нету и единственный человек посол Я так понимаю Михаэль только он знает что мы евреи он ещё жив но как найти его я не знаю а бабушка умерла .
  Вы можете доказать мои корни и в какую сумму это мне обойдется

  • Доброго дня. Дякую за запитання. Якщо зміна імені не зафіксована, то нічого доказати не вдастся (

 7. Добрий день. Чи можливо провести генеалогічне дослідження, якщо населені пункти, де народилися мої батьки, в Донецькій області на тимчасово окупованих територіях? Чи є у вас доступ до тамтешніх архівів?

  • Доброго дня.
   Написали на пошту

   • Здравствуйте, у моей мамы отец еврей, мать украинка, это подтверждено вытягом из архива. В первом своем паспорте национальность мамы еврейка, предположительный год получения 1954. Очень хотелось бы получить вытяг ее первого паспорта старого образца. Если это возможно, напишите как это сделать? Спасибо за ответ.

    • Доброго дня. Це практично неможливо, за такі пошуки не візьмемось( Відповідь надіслала вам ще на пошту.

 8. Доброго ранку. Батько мого тата був євреєм, але у 1944 році він загинув на війні. Бабуся записала папу на своє прізвище. Ніяких документів не залишилось. Мабуть, нема сенсу і починати розшук? Підкажіть, будь ласка.

  • Доброго дня. Дякую за запитання. Важливо розуміти чи вказаний батько у актовому записі про народження. Потрібно перевіряти оригінальний документ. Можемо допомогти з пошутком.

 9. Доброго дня. Скільки коштують ваші послуги? Якщо потрібно знайти 3-5 поколінь по одній лінії?

  • Доброго дня. написали вам на пошту

 10. Добрий вечір. Потрібно знайти свідоцтво про народження бабусі. Народилася в Білорусі. Чи можливо це зробити?

  • Доброго дня. Дякую за запитання. Наразі неможливо, не шукаємо інформацію у Білорусі.

 11. Мої вітання шановна редакція сайту пращура. Підскажіть будь ласка, до якого архівного відділу органу влади звернутись за отриманням архівної копії заяви про видачу паспорту радянського зразку ( рік видачі невідомий), відома лише дата народження покійної. Завчасно дякую

 12. Добрий вечір. Потрібно знайти свідоцтво про народження дідуся і свідоцтво про одруження його батьків. Вони жили на території Білорусії, в ті часи коли Булорусія була територією Польщі.
  Займаєтесь таким пошуком і яка ціна?
  Дякую

  • Доброго дня. У вашому випадку краще звернутись до місцевих спеціалістів. Але якщо цей пошук потрібен для підтвердження національності. то національность там писатись не буде.

 13. Добрий вечір.Родом з Житомирської області.Мама говорила що її бабця була Полька про що свідчить навіть фамілія бабки Годлевська.Шукав самостійно через архів та знайшов тільки прабабки сестру.Мама та її родичі дуже погано пам’ятають що стосується баби життя: народження,прадіда (якої народності)зовсім не пам’ятають,де точно проживали,тільки все приблизно.Чи можливо що знайти по ним для карти Поляка шукаю коріння.Дякую

  • Доброго дня. Написали вам лист на пошту.

 14. Здравствуйте!У меня прадед был поляк,но подтверждающих документов у меня нет,.Знаю что его звали Городецкий Григорий Михайлович дата рождения (1911-1914)Если сможете помогите мне пожалуйста ..

  • Доброго дня. Дякую за коментар. Написали лист на пошту.

 15. Доброго дня. Мій дідусь, Сторцовий Олександ Пилипович, 1906 р.н. (на жаль точнішої інформації не маю), загинув у Німеччині, орієнтовно біля річки Одер (зі слів моєї мами, Мамі вже 86 років), Місце народження дідуся Хмельницька обл. , Миньковецький р, с. Городиска. Чи можливі якісь варіанти пошуку хоч якоїсь інформації ? Буду дуже вдячна.

  • Доброго дня. Дякую за запитання. Так, можна шукати. Написала вам лист на пошту.

 16. Добрий день.Хочемо знайти хоч якусь зачіпку про прабабусю-вона була єврейкою,але втікла від батьків,щоб вийти заміж за українця,та зрікалася своєї віри,і перейменувалася.Це все було в архівах…але церква де зберігалися архіви згоріла….і ніхто не знає як її звали раніше…чи можливо це знайти ? Може десь ще є записи про реєстрацію шлюбу тих часів…

  • Доброго дня. Можна пробувати шукат інформацію, але вихрести не мають права на репатріацію(

 17. Добрго дня, у моєї бабусі, в свідоцтві про народження, в графі національність зазначен що її мати полька. Чи можливо моїй мамі подавати документи на карту поляка? І чи можливо на основі карти поляка матері, подати документи дитині, якщо вона вже повнолітня? Дякую.

  • Доброго дня. Так, можливо.

 18. Доброго вечора! У мене прабабця полька, а от її дочка( моя бабця(1934 року народження) ) вже записана ,як українка(бо прадідусь українець). Чи можливий такий варіант,що в якихось документах вона могла бути записана ,як полька? Чи варто шукати такі документи чи це марна справа? Дякую.

  • Доброго вечору. Дякую за запитання.
   У фактах народження рідних братів і сестер бабусі національність батьків може бути вказані по-різному. Тому ми би радили провести пошуки через архіви.

 19. Добрий день. Чи займаєтесь ви пошуками, якщо пращури походять з нині окупованих територій Запорізької області?

  • Доброго дня. Так, займаємося. Обласний архів працює.

 20. Добрий вечір. Допоможіть розібратися, мій прадід 1899 р.н. отримав паспорт на території Хмельницької області ( маю номер паспорту) чи можу я отримати форму Ф-1? Дякую

  • Доброго вечору. Дякую за запитання. Можливо. Уточніть, будь ласка, коли помер прадідусь?

 21. Доброго дня! Хочу подати запит на копію заяви на отримання паспорта громадянина СРСР (форма 1) своєї бабці. Підкажіть як має виглядати заява, можливо якийсь приклад/шаблон.

 22. Добрый день . У меня есть такой вопрос мой прадед по линии матери польский еврей Ассон Бершадский погиб на втором мировой в Венгрии на озере Балатон. Никаких документов не сохранилось кроме как с военного архива по местожительстве в Украине с его именем о гибели . Есть фотография прадеда, и фотография списков с этого архива. По словам матери призывался с села в Одесской области ( Волово) Балтский район , и там была фото с сельского клуба . Является это признаком для еврейской родословной, спасибо

  • Доброго дня. Має бути запис про національність чи факт народження з єврейської метрики. Можемо допомогти в пошуках. Пишіть на мейл prashhur.zakaz@gmail.com

 23. Доброго вечора,яка вартість дослідження роду по лінії батька?

 24. Доброго дня, шукаю підтвердження польської національності у прадіда і прабабці, скільки буде коштувати ваша послуга, мешкаю зараз у Пльщі

  • Доброго вечору. Дякую за запитання. Вартість послуги – 200$ Написала деталі на ел. пошту

 25. Також цікавить чи є єврейське коріння.Бабуся з Полтави,але є ймовіреість що її мати або батько мали єврейське коріння.

  • Доброго дня. Написала на пошту

 26. Доброго дня, яка ціна складання родового дерева до максимально знайдених…

  • Доброго дня, дякую за запитання. Стартуємо з 200$ Кінцева вартість індивідуальна, залежить від багатьох факторів. Орієнтовно в середньому 2-4 тис. $ Ознайомитись з принципом формування вартості гееналогічного дослідження можна за посиланням https://prashhur.com/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya/

 27. Добрый день, как мне можно подтвердить еврейское родство моей дочери по линии ее отца и что для этого необходимо?

  • Доброго дня. Написала вам на пошту.

 28. Доброго дня,чи підходить для подачі на карту поляка свідоцтво про народження мого тата ,де вказано національність його тата (тобто мого дідуся) поляк?

  • Доброго дня. Так, має підійти.

 29. Доброго дня.
  Потрібно підтвердження національності, спорідненості.
  Бабуся Прокуратор Юлія була підданою Австро-Угорської імперії, (націоналіність чешка) проживала з батьками в селі Уладівка Вінницької області.
  Віросповідання сімї католицизм, відвідували костел напевно у селі Пиків, там бубуся була похована на католицькому кладовищі 9 жовтня 1927 році (померла 7 жовтня 2027 р.)

  • Доброго дня. Відпишу на пошту.

 30. Доброго вечора,маю свідоцтво про народження татове де пише національність дідуся поляк ,і дідусеве свідоцтво про шлюб ,де пише теж поляк. Свідоцтво про народження дідуся втраченого . Чи підходять ці документи для подачі на карту поляка,та підтвердження родового зв’язку? І чи треба це все перекладати на польську? Дякую за відповідь

  • Доброго дня. Так, підходять. Потрібне ще ваше свідоцтво про народження та якщо ви одружена і змінили прізвище – то ваше свідоцтво про одруження. Перекладати не потрібно ( або ж про випидки, де цього вимагають, мені не відомо).

 31. Доброго вечора,Чи потрібно для подачі на карту поляка,якісь документи,щоб підтвердити,що це справді мій дідусь (буду подавати по документах дідуся )?

  • Доброго дня. Звісно, потрібні. Потрібно показати родинний зв’язок по прізвищу. Мають бути свідоцтва про народження та про одруження, якщо це по маминій лінії і вона змінювала прізвище.

   • Це все оригінали мають бути ,так?

 32. Добрий день, Ви працюєте?

  • Доброго дня. Так, працюємо.

 33. Добрий вечір.
  Якщо в мене пра-дід та пра-бабця поляки але по різних лініях пра-дід по мамі а пра-бабця-по татові (не чоловік та жінка) чи я можу отримати карту поляка?

  • Доброго дня. Так, якщо доведете це документально.

 34. Добрый день! Мой дедушка еврейского происхождения родом из г. Енакиево, Донецкой области. В данный момент этот город находится в оккупации … Есть ли возможность получить доступ к архивам этого города (возможно их куда-то эвакуировали) или в данный момент это невозможно? Благодарю.

  • Доброго дня. На жаль, наразі, доступу до архіву у нас немає(

 35. Добрий вечір! Скількииеоштть ваші послуги? Мене цікавить початок дослідження. Я ще нічого не робила, але давно хочу.

 36. Доброго дня. Моя бабуся по батьковій лінії була полькою. Про це написано у батьковому свідоцтві про народження. Як я маю документально довести консулу, що це дійсно моя бабуся? Після заміжжя я маю інше прізвище, ніж батько. Маю її і батькове свідоцтво про народження, оригінали. Що ще потрібно? Паспорт батька, і т.д.

  • Доброго дня. Потрібно додати ваше свідоцтво про одруження.

 37. Добрий день. В архівних книгах знайшла замиси про народження прадіда і прабаби в Польщі. Чи буде це підтвердженням польського коріння для сталого побуту. (Десь читала, що народженні на території Польщі до 1920р. Автоматично отримували г ромадянство)

  • Доброго дня. На даний момент потрібне підтвердження саме національності, не громадянства, зокрема для карти поляка. Для сталого побуту можливо є інші особливості.

 38. Доброго дня, моя прабабуся по татовій лінії була єврейкою, скажіть будь-ласка чи можу я довести своє єврейське коріння та емігрувати до Ізраїлю?

  • Доброго дня. Так, якщо маєте відповідне документальне підтвердження.

 39. .баба і дідусь були переселенцями з Польщі але не маємо документів пронаціональньсть прабабуся і пра дідусь що бабці що дідуся теж були переселенцями

  • Доброго дня. Переселенці по програмі Вісла не мають права на отримання карти поляка

 40. День добрый, нужнп помощь в поиске

  • Доброго дня. Дякую за коментар. Написала вам на пошту. Для пришвидшення відповіді краще одразу писати напряму prashhur.zakaz@gmail.com

 41. Доброго дня. Ми хочемо дізнатися інформацію про Лаговський Євстафій Станіславич 1870 та Лаговська Ірина Стефанівна 1875. Їхню національність та місце народження

  • Доброго дня. Написала на пошту

 42. Доброго дня. Допоможіть з пошуком інформації. Хочу дізнатися чи були в моєму роду поляки, з метою отримання карти поляка.

  • Доброго дня. Написала на пошту.

 43. Добрый день! Моя бабушка родилась в сентябре 1939 года в селе Ясенов, повит Броди, Тернопольское воеводство. Архив предоставил справку, что у бабушки греко-католическое вероисповедание. В тот период эта территория было Польшей. Можно ли где-то найти документы, в которых была бы написана национальность? Заранее благодарю за ответ.

  • Доброго дня. Можна пошукати погосподарські книги, які велись із 1944 року у сільських радах.

 44. Добрий день. Дуже хочу дізнатися хто мої предки . Цікаво четверте покоління
  Дякую
  Дуже хвилююсь.

  • Доброго дня. Відповіла на пошту.

 45. Доброго вечора! Маю інформацію, що моя прабабуся по батьковій лінії можливо була єврейкою. Хочу знайти цьому підтвердження. Яка вартість даної послуги і скільки часу це займе?

 46. Добрий день! Хочу зробити карту поляка. Документи, що прадід був репресований в мене є, а пробабці документи не можу знайти. Скільки будуть коштувати Ваші послуги

  • Доброго дня. Написала на пошту.

 47. Добрый день! Помогите , пжл, подтвердить еврейские корни. У отца моего еврейская фамилия и знаю , что прадед был еврей, но у меня нет данных своих родственников
  Подскажите, пжл, какие нужны документы и возможно ли определить наши корни ?
  С уважением Светлана

  • Доброго дня. В разі позитивного результату пошуків це вам нічого не дасть, оскільки на цьому рівні визнається лиш коли прабабуся єврейка, прадідусь уже не підходить.

 48. Доброго вечора, я маю підтвердження, що мої пра пра дідусь і бабуся(тобто мамина пра бубуся і дідусь) народилися в польщі, там жили і померли. Якщо моя мама зробить карту поляка, а я є неповнолітня, чи зробиться мені карта поляка?

  • Доброго дня. Для карти поляка потрібно, щоб у документах була зазначена саме польська національність. Вона у Польщі практично не зазначалась( Так, якщо мама отримає, ви зможете теж отримати, навіть якщо б ви були уже повнолітні.

 49. Добрий день, підкажіть, якщо я точно знаю, що в мене є корні. Ви займаєтесь допомогою з оформлення громадянства єврейського ?

  • Доброго дня. Ні, тільки пошуком документів через архіви.

 50. Доброго дня !
  Мене звати Степан Мирославович.
  Я проживаю в м.Долина Івано-Франківської обл. 77503.
  Я займаюсь збиранням даних по свому родинному дереву.
  Свої дані зберігаю в програмі MyHeritage.
  Мене цікавить чи можете мені допомогти у виданні книги або підготовці до друку ( з тих фактів які вже є ) і створення великого плакату типу картини родинного дерева .
  Можливо зможете роздобути більше інформації до родинного дерева?

  • Доброго дня. Написала на пошту.

 51. Доброго дня! Шукаю відомості про військовий шлях мого діда Удовиченко Данило Григорович, 24.12.1898 рік народження. С. Фастівці Бахмацький рн, Чернігівська область. У Другій світовій війні. Порадьте,куди звернутись. Дякую

 52. Доброго вечора!Я на даний момент знаходжусь у Польщі.Хочу підтвердити польське коріння.Мій батько народився в Україні і в свідоцтві про народження було записано,що він поляк.Свідоцтво втрачене і батько помер давно.Чи можу я отримати його свідоцтво не виїзжджаючи з Польщі?

  • Доброго дня. Написала на ел. пошту.

 53. Доброго дня. Цікавить така ситуація.
  По словах моїх родичів, я знаю, що моя прабабуся по батьковій лінії була єврейка, чомусь родичі називають її єврейка-американка,
  Шмуль Євгенія Лейбовна. Цю інформацію мені розповіла моя мама. Батько помер, а з родичами батька я майже нікого не знаю. Документів ніяких в мене немає. Чи могли б ви мені допомогти?

  • Доброго дня. Лист відправила на пошту

 54. Добрый день підскажить як що у селі де мама була крещена згорів костіл і в ньому записи де можливо ще найти документ ,що вона крещена у костілі.

  • Доброго дня. Потрібно шукати в обласному архіві.

 55. Добрый день сколько стоят ваши услуги. Узнать кто родственники до 1900 года. И возможно узнать какими землями владели. Предположительно Изюм , Харьковской обл.

 56. Доброго дня!
  Маю встановлене дерево до прапрадідусів до середини 19ст з обох сторін. Але є одна проблема. Моє прізвище дуже рідкісне, і є тільки в нашому регіоні. Тому ймовірність однофамільців дуже мала. Але коли робила дослідження (маю ступінь магістра з історіі) то знайшла репресованих у концтаборах і гулагах, а також під час війни людей з моїм прізвищем з моєі місцевості. На жаль, живих родичів бабусі та дідусі не маю, аби розпитати чи були в їхнього батька брати/сестри, або дядьки і тітки.
  Наразі пошукова робота ще ускладнюється тим, що місто окуповане і чи виживуть архіви незрозуміло.
  Можливо у вас є якісь рекомендації для мене? Буду вдячна.

  • Доброго дня. Дякую за повідомлення. Потрібно проводити дослідження вглиб та шукати чи ви пов’язані чи то однофамільці. Можемо допомогти в пошуках, напишіть нам на пошту prashhur.zakaz@gmail.com звідки ваші предки?

 57. Добрый вечер, мне нужно выяснить национальность и подтвердить родство, для еврейского консульства, как можно с вами связаться?

  • Доброго дня. Написала на пошту

 58. Добре утро я від прабабусі і часто чув що ми із роду романових царів як я трохи дізнався не всіх розстріляли я раніше не зважав на це доки знову у дорослому віці не почув у вісні від покойної прабабусі про романових царів як дізнатись чи це так я не претендую на їхні гроші якщо в мене тече така кров як дізнатися

  • Доброго дня. Можна спробувати пройти тест ДНК. Якщо справді так як кажете, то можуть бути співпадіння по крові.

 59. Складаю родове дерево. чи можливо і де можна узнати П.І.Б. і роки народження своїх пращурів з 1840 – 1890 роки с .Лясівки Жотомирської обл. Андрушівського р -у , в яких архівах? Прівища Пастовенські, Дмитрук , Кондратюк.

  • Доброго дня. Дякую за коментар. Для того, щоб відповісти на ваше запитання, потрібно проводити генеалогічне дослідження. Можемо допомогти. Звертайтесь – prashhur.zakaz@gmail.com

 60. Шукаю родичів у Канаді. Нащадків Поляк Анастасії Казимирівни. Я є нащадком її сестри Поляк Анни Казимирівни 1894 року народження у с.Фащівка Тернопільської області.
  В тернопільському архіві є запис про народження Поляк Анни Казимирівни, але нема графи національність. Чи є якісь шанси на карту поляка?

  • Доброго дня. Національність в документах на цій триторії почали вказувати тільки після 1939 року. До того шукати сенсу немає.

 61. скільки коштує дослідження для карти поляка

  • Доброго дня. Вартість послуги 200$

 62. Яка ціна дослідження родоводу та прізвища?

 63. Добридень!

  Хотілось би дізнатися більше про роботу безпосередньо в архівах (дуже хочеться спробувати пошукати самотужки). Орієнтовно знаю, що саме шукати, але питання – де? Адже Полтавщина і Київщина територіально не раз перемінювалися, та й архіви можуть зберігатися не там же, де територіально велися записи. Маю орієнтовні зачіпки ФІО і локацій народження, але відсканованих метричних книг чи тощо по них поки не зустрічала.

  Наперед дякую за допомогу!

  • Доброго дня.
   Пошукайте вебінар “перші кроки в дослідженні родоводу” у ютюбі Віктора Долецького. Там багато інформації про те, як досліджувати самостійно. А також на інших наших соц.мережах регулярно публікуємо інформацю.
   Щодо вашого запитання – потрібно вивчати окремо щодо кожного населеного пункту. Ми це робимо вручну при дослідженні родоводу.
   Зазвичай документи зберігаються в обласному архіві.

 64. Скіжіть, чи можуть отримати карту поляка ті, у кого предки переселенці з Польщі?

  • Доброго дня. Ні, нащадки переселенців по операції Вісла, якщо саме її маєте на увазі, не мають права отримати Карту поляка.

 65. Доброго дня!
  Цікавить дослідження генеалогічного дерева. Прочитала в коментарях що не працюєте з західними областями, це так? Якщо так, підкажіть будь ласка можливо ви знаєте до кого можна звернутись?
  Я просто хочу дізнатись більше, як можна більше про свій рід.
  Народжена в Луцьку в 1994р.

  • Доброго дня.
   Дякую за запитання.

   ​Ми не працюємо з західними областями лише по послузі підтвердження польського походження, але родовід досліджуємо.

   Більш детально про вартість дослідження – https://prashhur.com/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya/

 66. Добрый день! Хочу подтвердить еврейские корни, знаю что таковы есть, но у меня нету данных своих родственников . Так возможно найти, если я только свои данные или какие еще нужны документы ?
  С уважением Натали

  • Доброго дня. Пошуки здійснюються на основі наданої вами інформації. З запитаннями можете ознайомитись за посиланням: https://prashhur.com/anketa-dlya-poslugi-pidtverdzhennya-yevrejskoyi-natsionalnosti/
   Якщо наявної інформації недостатньо, можна зайнятись дозбором даних через ДРАЦС. Це окрема послуга.

 67. Доброго вечора!!!!Як дізнатися чи є коріння єврейські?!

  • Доброго дня. Відповіла на пошту.

 68. Доброго вечора!!!!Як дізнатися чи є коріння єврейські?!

  • Доброго вечору. Чи чули ви в родині, що хтось спілкувався єврейською мовою? Чи ходив до синагоги? Найкраще, для того, щоб дізнатись, здати тест ДНК-генеалогії. Ми ж уже шукаємо документи через архіви, якщо були євреї, щоб підтвердити їх походження.

 69. Здравствуйте. Ищем подтверждение наличия польских корней, для получения карты поляка.

  • Доброго дня. Написали на пошту, відповідь не отримали

 70. Доброго дня!
  Мені потрібно підтвердити єврейську національність по бабусі Аскерман, яка проживала і народилася в Одесі.
  Можна відповідь на пошту

  • Доброго дня. Надіслала лист.

 71. Добрий день. Я поляк. Мій прадід народився під Львовом у 1905 році. Чи можу я на цій підставі претендувати на українське громадянство?

  • Доброго дня.
   Дякую за запитання.
   Ми не є спеціалістами з даного питання. Ми є експертами з пошуку документів у архівах. Але на скільки відомо, на даний момент це не є підставою для отримання українського громадянства.

 72. Здравствуйте, хочу исследовать материнскую линию на наличие еврейских корней. Родственники родились и жили на территории Винницкой области, Барский район. Мамина фамилия Францишко, бабушка, Романюк, прабабушка Дяченко. Возможно ли это и стоимость.

  • Доброго дня. Написала на пошту

 73. Доброго дня!
  Потрібна допомога в пошуках підтвердження єврейського коріння моєї прабабусі з Ново-Георгієвську.

  • Доброго дня. Відповідь на пошті.

 74. Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, чи можна дослідити, хто з пращурів записаний як поляк (для карти поляка), якщо цей період йде раніше 1922 року?
  Мій прадідусь народився 1912 року, він записаний як українець, хоч його батько має цілковито польське ім’я та прізвище. Дата народження прапрадідуся не відома. Але логічно, що це кінець 1800-х років.
  Буду вдячна за відповідь на email одразу зі вказанням ціни на послугу, якщо така послуга можлива.

  • Доброго дня. Так, дослідити хто з пращурів записаний поляком можливо, але до 1922 року національність в документах не вказували. Відповіла на пошту.

   • Якщо не вказували то як можна дослідити? Прабабця 1894 р.н. в тернопільській області. В метричномі записі графа національність відсутня.

    • Є ще факти одруження, народження дітей, смерті. Але у Тернопільській обл. графа національності з’явилася після 1939 року.

 75. Доброго дня. Сьогодні дізнався, що моя прабабуся була єврейського походження, але будь яких доказів цього, нажаль, не залишилось або ж ми не можемо знайти. Цікаво як відбувається цей процес пошуку і доказової бази для подальшого розвитку ситуації та надання це для посольству Ізраїлю. Це материнська лінія, батьківської я практично нікого не знаю. Буду вдячний дізнатись роз’яснення

  • Щодо подання до консульства Ізраілю і усієї процедури там не підкажу, а лише можу проконсультувати щодо підтвердження єврейства.
   Для вас підійде хоча би один документ, де би батько чи мати, дідусь або бабуся або прабабуся були би вказані як євреї.
   З пошуком цих документів через архіви ми можемо допомогти. Деталі по послузі надіслала мейлом.

 76. Доброго дня я звертаюсь до вас з таким питанням ви допомагаєте в оформленні параграфу 24 для Німечинни щоб отримати тимчасовий прихисток в країні, якщо так то скільки це коштує, що для цього потрібно і скільки часу це займає. І ось ще таке питання ми з чоловіком зараз в Польщі ми тут уже близько півтора року але мені сестра привозила сина і я переходила кордон то штамп в паспорті є про те що я заїхала після початку війни, чи це може якось повпливати на отримання статусі. Дякую.

  • Доброго дня. Ні, не допомагаємо.

 77. Доброго дня, хочу зайнятись дослідженням свого родоводу, я на сайті не знайшла вартість послуг. Розумію, що це може бути пристойна копійка, тому мабудь хочу робити це поступово, і розпочати з одного із своїх дідів. На даний момент мене цікавить звідки був мій дід, хто були його батьки, бо про нього знаю найменше, лише що він переїхав з Черкаської області до Київської і що в нас дуже рідке прізвище

  • Добрий вечір.Переписуємось поштою.

 78. Добрий день.Хочу знайти інформацію моєї родословни.А саме чи були в роду люди з польською національністю?!Живу в іншій країні,тому хочу отримати інформацію онлайн.І яка взагалі вартість цього посилання?

  • Доброго дня. Написали Вам на пошту, але відповідь не отримали.

 79. Доброго дня. Дуже хочу більше дізнатися про свій рід. Призвище мого батька Дробязін, знаю що діда звали Семен Кузьмич а бабусю Євдокія дівоче прізвище Задорожная. Жили вони у Харкові. Нажаль не знаю років народження. В мене є тільки батькові 19.05.1946 – 03.11.2021 ще знаю що бабуся народилася 11.02

  • Доброго дня. Написали на пошту

 80. Доброго вечора.
  Мені треба встановити та підтвердити національність по жіночій лінії.
  Останні документи належать моїй пробабусі.
  Маю інформацію щодо неї.

  • Доброго вечору. Написала на пошту

 81. Доброго дня!
  У мене таке питання:
  Хочу дослідити лінію свого дідуся. Але нажаль не знаю його справжнього прізвища. Знаю що народився В Ясах, Румунія, при деяких обставинах їм довелось виїхати звідти і взяти прізвище свого вітчима, Думенко.
  Чи можливо при таких умовах дізнатись справжнє прізвище?

  • Доброго дня. Написала на пошту

 82. Добрий день! Потрібна допомога в підверджені єврейського коріння

  • Доброго дня. Написала на пошту.

 83. Доброго дня. Хочу дізнатися про своїх пращурів , що зі сторони батька, що зі сторони мами. Яка ціна ваших послуг ? Дякую

  • Доброго дня. Написали вам лист. Ціна залежить вид мети пошуків. Якщо підтвердження національності – 200$ за пошуки документів по бабусі або по дідусю і по її/його батькам. Якщо ж цікавить генеалогічне дослідження – старт з 200$, далі робота і оплата поетапні. Середня вартість генеалогічного дослідженння по одній лінії (одному прізвищу) 2-4 тис. $ Робота триває близько року (за умови відкритих архівів).

 84. Доброго дня!
  Цікавить родинне дерево хоча б декілька поколінь назад є дані бабусь та дідусів, далі про предків знаю мало, хотілось би більше і цікавлять декілька конкретних фактів про предків
  Які ціни на такі послуги?

  • Доброго дня. Написала на пошту

 85. Доброго вечора. Как заказать вам исследование своей родословной. Есть данные бабы и деда и моей матери. Хочу дознатись настоящую национальность.

  • Доброго дня. Написали лист на пошту.

 86. Добрий день. Цікавить вартість ваших послуг.

 87. Доброго дня, надішліть будь-ласка прайс-лист на всі ваші послуги

 88. Доброго вечора, мій дудісь народжений в Польщі в с. Крамарівка в 1943 році. Його мама полячка,народила його там, але під час репресій переїхала на Україну і взяла український паспорт, виходить мій дідусь не мав вибору лишатись в Польщі чи в Україні. Карти поляка він не має, і робити їхати не хоче. Чи можливо зробити карту поляка без нього?

  • Доброго дня. Фактично підтвердити польську національність для Карти поляка ви не зможете, оскільки на території Польщі національність не вказували.

 89. Доброго дня, а якщо в метрику за 1866 рік написано “козакъ”, то кого слід очікувати в сповідних казках за 1796?

  • Доброго дня. Швидше за все і в сповідках будуть козаки, але потрібно дивитись сповідку.

 90. Добрий день. Пришліть будь ласка прайс на всі послуги які ви надаєте.

 91. Доброго дня, підкажіть, будь ласка, ціну ваших послуг, а також чому ви не виведете прайс в загальний доступ? Чому це така таємниця для можливих клієнтів?)
  Замість писати тисячу коментарів, вони б одразу оцінили свої можливості і зекономили б
  вам час на листи, а собі – нерви на зайву писанину.
  Буду вдячна за відповідь, оскільки у вас справді класний сайт і прайс “відповім на пошту” дуже сильно псує усе враження.

  • Доброго дня. Дякую за коментарта за високу оцінку сайту! Ціни в основному вказані на сторінках відповідних послуг у розділі “Послуги” та зазвичай потрібно задати декілька уточнюючих запитань щоб точно зорієнтувати людину. Тому пишемо в особисті. Прислухаємося до Вашого зауваження та подумаємо, як спростити доступність інформаціїї про ціну на сайті. у нас є два основні напрямки по послугам. Пидтвердження національності по бабусі чи по дідусю та його/її батькам – 200$, дослідження родоводу – ціна індивідуальна, залежить від багатьох факторів та формується залежно від кількості переглянутих документів. Перший етап – 200$, середня вартість генеалогічного дослідження до 7-10 покоління по одній лінії (одному прізвищу) 2-4 тис.$

 92. Доброго дня! Мене цікавить прайс

 93. Добрый день,ищу свидетельство о рождении своего дедушки еврея.Вы можете в этом помочь?

  • Доброго дня. Спілкуємось поштою

 94. Добрий день! Чи може бути підставою для підтвердження польського походження документи такого типу:
  1. Військовий білет діда, виданий у 1972р., там вказано національність в графі «Національність»
  2. Свідоцтво про народження матері. Там є графа для заповнення національністі батька
  Якщо подібна консультація платна, тоді, звісно, буду радий домовитись. Гарного дня!

  • Доброго дня. Так, звычайно, якщо у ций графи вказано “поляк”.

 95. Добрий вечір! Яка вартість послуг!

  • Доброго дня. Написала лист на пошту.

 96. Доброго дня. Мій дід Казимір – поляк, є документи .Був репресований всією родиною до Казакстану , на 12 років через своє походження . В нього родилося два сини, у одного сина ( Олег 1954 року) пише в свідоцтві про народження -поляк , в іншого сина (Володимир 1958 р) пише- українець. Якраз в мого батька Володимира написано українець. Тепер онуки Володимира не можуть зробити карту поляка,так як в свідоцтві пише українець. Підкажіть , як можна довести , що мій батько Володимир, син Казиміра є поляком, так як і його брат Олег ?До кого звернутися з цим питанням ? Чи то тільки через суд ? Чи хто може підтвердити походження польське? Дякую.

  • Доброго дня. Для підтвердження польського походження вам буде достатньо показати свідоцтво про народження сина Олега, так як батько той самий. Просто сказати про це консулу та показати документи, що всі інші дані співпадають.

 97. Добрий день. Напишіть, будь ласка, ціни на послуги та терміни (розумію, що це індивідуально, але хоча б усереднено)

  • Доброго дня. Відповіла на пошту

 98. Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можна визначити національність прабабусі, яка народилася 1904 і померла 1938 року на аЗхідній Україіні? Є запис в метричній книзі про хрещення і віросповідання

  • Доброго дня. Національність в ті роки практично не вказувалася в документах. Тому ми не надаєму послугу по підтвердженню національності та заході України, окрім євреїв, наприклад, оскільки їхня національність визначається віросповіданням. Якщо польска національність – то, на жаль, ні.

 99. Здравствуйте меня тоже интересует прайс

  • Доброго дня. Відповіла

 100. Надішліть,будь ласка,прайс послуг,які ви надаєте

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 101. Добрий день. Пришліть будь ласка прайс на всі послуги які ви надаєте.

  • Доброго дня. Написала на пошту

 102. Доброго дня. Можете надати прайс на Ваші послуги, заздалегідь дякую.

  • Доброго дня. Відповідь на пошті

 103. Добрий день. Цікавлять ціни на послуги.

  • Доброго дня. Написала на пошту

 104. Добрий день. Пришліть будь ласка прайс на всі послуги які ви надаєте.

  • Доброго дня. Написали лист.

 105. Доброго дня, яка ціна на генеалогічне дослідження в 2 західних областях України?

 106. Доброго дня)скажіть будь ласка чи можна знайти документи які підтвердять приналежність моєї прабабусі до поляків?

  • Доброго дня. Так, можемо допомогти. Написала на ел. пошту

 107. Доброго дня! У моєї доньки прадід був поляк, національність вказана в справі репресованого, копія справи є на руках, його донька( бабуся моєї доньки) в тій же справі названа Регіною, але у свідоцтві про народження, яке видане в 1949 році уже вказано Ірина, а її сестра проживала в Польщі. Чи є можливість оформити документи для КП?

  • Доброго дня. Пробуйте звертатись в консульство. Мали би прийняти документи.

 108. Доброго дня!

  Цікавить підтвердження німецького та чеського походження, крім польського, яке є в вас на сайті.
  В роду, відповідно, були німці, чехи і поляки. Чи займаєтесь ви таким?

  Наперед дякую за відповідь.

  • Доброго дня. Так, можемо допомогти. Написала вам на пошту

 109. Доброго дня.
  Маю бабцю польку, її сестру, її батьків поляків і ціле коліно родини поляків по ній. Є документи. Але дід із своєю родиною був вивезений після 1944 року і вона поїхала за чоловіком. Тобто, дід був репатріований. Чи можу я спробувати подавати документи на Карту поляка?

  • Доброго дня. Відповіла на пошту.

 110. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де я можу знайти ціни на ваші послуги?

  • Доброго дня. Написала на пошту

 111. Доброго дня! Маю єврейське коріння та хочу довести це документально. З чого починати і скільки коштують послуги?

  • Доброго дня. Писали Вам на пошту та не отримали відповідь. Вартість пошуків 200$

 112. Добрий вечір! Яка вартість комплексного генеалогічного дослідження? Дякую

  • Доброго дня. Середня вартість генеалогічного дослідження 2-4 тис.$ за одну лінію до 7-10 покоління. Тривалість близько року. Оплата і робота поетапні. Починаємо з першого етапу – генеалогічної експертизи – 200$ Більш детально про вартість дослідження – https://prashhur.com/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya/
   Пишіть prashhur.zakaz@gmail.com

 113. Доброго дня. Знаходжуся закордоном. Чи є змога співпраці на відстані?

  • Доброго дня. Звісно. З більшістю клієнтів працюємо дистанційно, звертайтесь. prashhur&zakaz@gmai.com або +380937996897

 114. Доброго дня, скажіть будь ласка, займаєтесь Ви пошуком єврейського коріння?

  • Доброго дня. Так, займаємось, написала на мейл, якщо вам ще актуально

 115. Добрый день, Вы занимаетесь поиском родственников и связей только на территории Украины или возможены поиски с Беларусью?

  • Здравствуйте. Благодарю за вопрос. Поиск в Беларуси невозможен на данный момент в связи с войной.

 116. Доброго ранку! Скільки коштує дослідити рід? Хочу знати про своє коріння. Дякую.

 117. Доброго дня, цікавить ціна генеалогічного дослідження роду, сімейне дерево.

 118. Доброго дня, підскажіть вартість дослідження генеалогічного дерева?

 119. Добрий день!
  Потрібно підтвердження національності.

  • Доброго дня. Дякую за запитання. Уточніть, будь ласка, підтвердження якої саме національності вас цікавить? Прошу написати на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

 120. Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи може бути використане польське походження двоюрідної бабусі 1906 р.н.(рідної сестри діда), так як отримали відповідь з архіву про те, що документи про народження діда 1919р.н. не збереглися. Яким чином довести, що вони рідні брат та сестра, якщо в погосподарських книгах по сільській раді за 1944-1946 роки дід записаний як українець, а його сестра як полька? дякую.

  • Доброго дня. Потрібно показати – що батьки співпадають та інші дані в документах спільні

 121. Попалось ваше відео і зацікавило. Насамперед перед Ціна послуг? Знаю що моя бабуся народилася від німця 1945р. Відповідно вся рідня не хотіла мати зв’язки від окупантів, спалювали всі його листи. І чи взагалі можливо щось взнати?

  • Доброго дня. Дякую за запитання. Дізнатись щось можливо, але складно. Щодо вартості – починаємо з першого етапу генеалогічного дослідження – 200$. Більш детально про вартість дослідження – https://prashhur.com/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya/ Можна буде шукати співпадіння по днк-генеалогії та у платній версії генеалогічної програми. Та, звічно, потрібно буде більше деталей щодо вашої ситуації, що саме ще вам відомо.

 122. Доброго дня. Підскадіть будь ласка, як можно скористатися вашими послугами і скільки це буде коштувати? І як можливо з вами зв’язатися як що наразі я знаходжусь закордоном? Дякую.

  • Доброго дня. Написала на мейл.

 123. Добрий день. Цікавить інформація про предків для отримання карти поляка. Подолинська Меланія Верхньодніпровськ. Це прабабуся. Яка буде ціна для з’ясування всіх необхідних документів?

  • Доброго дня. Вартість пошуків становить 200$ Деталі по послузі надіслала на мейл.

 124. Доброго дня,хочу взнати чи є в мене родичи євреї.Залишилось свідоцтво про народження та декілька документів бабусиних батьків.

  • Доброго дня. Якщо ще актуальна дана інформація, напишіть нам на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

 125. Доброго дня!
  ЦІкавить родинний зв’язок двох людей.
  Чи можливо довести зв’язок без замовлення генетичного дерева?
  Які шляхи можливі ?
  Дякую за відповідь.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 126. Доброго дня. Бачу, що ви не займаєтесь пошуками підтвердження польського коріння на території заходу України. З цим є якісь труднощі? До чого мені готовитись, якщо я хочу це шукати?

  • Доброго дня. Так, ми не проводимо пошукові роботи на території заходу України. Це пов’язано з тим, що документи, які б містили потрібну графу – національність, майже не велась в ті часи. Для того аби знайти підтверджуючу інформацію, варто переглядати всі документи потрібного населеного пункту. В нашій практиці якщо і є такі документи, це погосподарські книги, які велись після 1944 року в сільських радах та документи, які збереглись на руках у нащадків.

 127. Дедушка родился в 1931 году в с. Головин, Костопольский район. Жил там до 1949. В 1949 сослали на Урал.В Украинском свидетельстве о рождении написано украинец. Обратились в архив прислали данные метрической книги, что мол да родился там, отец мать такие то, написано на польском языке и на старославянском. Могу с этим ответом идти к консулу для получения КП?

  • Доброго дня. Цей документ не надає підстав для підтвердження польської національності.

 128. Добрий день. Моя родина була переселена в 1944 р.з Польщі в Україну у зв’язку з Угодою між УРСР та Польщею. Тато нарожився в Польщі, про написано в паспорті. Нажаль св-во про народження загублено. З родичів всі померли. Чи можна допомгти у пошуку генеалогічного дерева? Можливо мої далені пращури були поляками.

  • Доброго дня. Написала на пошту

 129. Добрий день, підкажіть прайс на Ваші послуги. Дякую.

  • Доброго дня. Уточніть, будь ласка, яка саме послуга Вас цікавить?

 130. Вітаю!
  Яка ціна створення генеалогічного дерева?

 131. Доброго дня, підкажіть де можна знайти метричні книги Полтавської губернії, Лубенського повіту, с.Вороненці Церкви Різдва Богородиці. Також цікавлят метричні книги с. Рудня Нова, Шепетівського району, Хмельницької обл. Дякую.

  • Доброго дня. Мають зберігатись в обласних архівах. Щоб знати точніше – потрібно проводити аналіз документальної бази. В нас він проходить в рамках першого етапe генеалогічного дослідження. Можемо допомогти, звертайтесь – prashhur.zakaz@gmail.com

 132. Добрий день!
  Потрібно підтвердження національності.
  Бабуся – Цьомка Софія Моїсеївна.
  За паспортом українка.

  • Доброго дня. Написали деталі по послузі на пошту

 133. Доброго дня.
  Цікавить дослідження роду. Є повні дані по діду та частково по прадіду.Дід 1909 року народження.
  Яка вартість послуги ?

  • Доброго дня. Уточніть, будь ласка, яка послуга Вас цікавить – генеалогічне дослідження чи підтвердження національності?

 134. Добрий день, у мене прадiдуся звали Кауфман Аврам Семенович але немае пiдтверждення у документах, що вiн був евреем. Чи Ви зможете знайти пiдтвержуючи документи у архiвах? Що для цього потрiбно?

  • Доброго дня. Написала на пошту

 135. Добрий день . Хочу зробити карту поляка для себе і своєі неповнолітньої дитини( хочу, щоб дитина навчалась в університеті в Польші) . В мене мама полька ( це вказано в моєму свідоцтві про народження, документ є) Дід і бабуся з маминої сторони теж поляки , всі народилися і жили в Хмельницькій області. Які документи мені ще потрібні для карти поляка . Дякую.

  • Доброго дня. Для того, щоб підтвердити своє польське походження документи у вас є (ваше свідоцтво про народження).

 136. Доброго дня, маю польське коріння, але не маю жодних документів. Надішліть, будь- ласка, інформацію про вартість послуг такого формату.

  • Доброго дня. Написали Вам на пошту.

 137. Доброго дня. Шукаємо польське коріння. Ми з міста Рівного. Скажіть будь ласка, чи розглядаєте дане питання і скільки це буде коштувати?

  • Доброго дня. На жаль, ми не проводимо пошукові роботи на території заходу України.

 138. Доброго часу доби! Я б хотіла дізнатися чи є в мене єврейське коріння. Прабабуся по маминій лінії була Яло совета Абрамівна. Проживала в Хорольському районі Полтавської області

  • Доброго дня. Переписуємось із Вами по ел.пошті

 139. Доброго вечора! Потрібно підтвердити польське коріння для отримання карти поляка. У мого Дідуся в паспорті в графі національність вказано “Поляк”

  • Доброго дня. У вас цей документ на руках? Якщо так, то у вас уже є підтвердження польського коріння.

 140. В моєї доньки прабабуся була полькою, аив мене бабуся була полькою, як зробити карту поляка, що треба?

  • Доброго дня. У вас є документи, що підтверджують національність? Якщо немає, то можемо допомогти знайти, якщо ваша бабуся народилась на території України окрім західних областей, та тимчасово окупованих територій https://prashhur.com/kontakty/

 141. Доброго дня, в моєму свідоцтві про народження вказано що мій батько по національності поляк, чи достатньо цього документу щоб претендувати на картку поляка

  • Доброго дня. Свідоцтво має бути до 1990-го року. Але краще уточнити у консульстві.

 142. Вітаю! Потрібно підтвердити польське коріння для отримання карти поляка. Є певна кількість документів з сімейного архіву.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 143. Добрий день.
  Чи можете допомогти з підтвердженням чеського походження? Прадід чоловіка був чехом жив в Україні.

  • Доброго дня. Написала на пошту

 144. Добрий день. Моя мата народилася у Львові у 1939 році. Мій дідо по материній лінії у 1939 році був призваний до Війська Польського і загинув на західному кордоні Польші у війні з Німечиною у 1939 році. По національності я українець. Чи є ці факти підставою надання мені Карти поляка?

  • Доброго дня. На жаль, на даний момент ні.

 145. Доброго дня, ми зараз знаходимось в Ізраїлі, як біженці, у мого чоловіка є єврейське коріння, його бабуся була єврейкою, але ми не маємо ніяких документів, можливо зараз почати діставати документи?

  • оброго дня. Написала на пошту

 146. Добрий день. Потрібно знайти польське коріння по лінія батька.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 147. Добрий день. Ви зараз працюєте?
  Потрібно підтвердити єврейське походження.

  • Доброго дня. Тпк, ми працюємо. Надіслала умови співпраці на пошту

 148. Доброго дня. Скількі буде коштувати генеалогічне дерево?

 149. Как сейчас вы работаете? Возможно ли к вам обратится за вашей помощью в подтверждении еврейских корней. Какова стоимость ваших услуг?

  • Доброго дня. Написали лист.

 150. Доброго дня ! Яка буде ціна щоб знайти польське коріння по лінії батька ?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 151. Доброго дня. Моя бабуся була полька нажаль свідоцтва про народження не мала так як в той час не видавали / 1896 р./ У Варшавському архіві / електронний
  варіант / знайшла запис у костельні книзі про народження ії і всіх її сестер, вони виїхали на Польщу вона залишилась в Україні. Звязку з сестрами вона не підтримувала ніколи. Є запис у костельні книзі і про народження моєї матері. Чи можна отримати КП ? Якщо так, то що робити ?
  Дякую

  • Доброго дня. Ні, по цим документам отримати КП не можна, їх не достатньо. Має бути запис про польську національність. Напишіть нам на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

 152. Доброго дня! Я хотів би підтвердити своє польське коріння, для отримання карти поляка. Скільки це буде коштувати?

  • Доброго дня. Написали вам на пошту та не отримали відповідь.

 153. Бачу вас це вже не раз питали, хоча ви все на почту відсилаєте тож питання скільки буду коштувати дослідження родинного дерева?

 154. Доброго дня! Хочу підтвердити наявність польських предків, для карти поляка. Скільки це буде коштувати?

  • Написали вам на пошту, але не отримали відповідь

 155. Доброго дня! Хочу мати повне родинне дерево, знаю необхідну інформацію вказану на сайті. Скільки коштує послуга?

  • Доброго дня! Написали лист на пошту

 156. Доброго вечора, В прадідуся в паспорті батьки не записані паспорт і військовий квиток повторна видача 1961 року, але в його рідного брата батьки полякі записані повторна видача 1951 року, чи можливо зробити карту поляка? дякую

  • Доброго дня. Відписали на пошту

 157. Добрий день, хочу дослідити своє коріння цікаво чи є в роді євреї так як фамілія єврейського походження. Знаю що точно прадід Адольф поляк. Хочу дізнатись про ваші послуги дослідження роду.

  • Доброго дня. Написали вам на пошту

 158. Доброго дня, чи можливо тримати прайс на ваші послуги?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 159. Здравствуйте, сколько стоят ваши услуги по составлению дерева?/поиска родственников??

  С уважением

  Ксения

  • Доброго дня. Написали на пошту

 160. Добрий день, цікавить генеалогічне дерево родини, відомі імена, місце проживання прабабусь та прадідусів, рік народження, яка ціна такої послуги? Дякую

  • Доброго дня. Написали лист на пошту

 161. Доброго дня зі слів бабці знаю що у родині були поляки а точніше мої прадідусь або прабабуся по лінії мами. Яка можливість відшукати документи що підтверджують факт що в родині були поляки якщо за часів війни церковні книги згоріли. І практиці бачила одну церковну книгу у архіві.

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 162. добрый день !пишу родословную .Хотелось бы узнать про свою прабабушку Тарауш Наталью Степановну.Родилась примерно в Волынской губернии Овручский район. (по крайней мере там родился ее брат Тарауш Ефим Степанович д.Савлуки)Хотелось бы узнать дату ее рождения и место рождения и про ее старшего сына Адама.

  • Доброго дня. Відповідь на пошті

 163. Доброго дня. скажіть будь ласка чи є вірогідність отримати карту ,якщо мій прадід (українець) служив в польській армії?

  • Добрий вечір. Саме цей факт на дає вам можливість претендувати на Карту Поляка. Потрібен документ, де би вказувалась національність “поляк”

 164. Здравствуйте! Моя бабушка родилась в Польше, но во время войны ещё ребенком её вывезли на Украину (её папа и две родные сестры остались в Польше), удочерили и записали украинкой. Можно ли доказать теперь то , что она по национальности полячка?

  • Доброго дня. У вашому випадку потрібно шукати документи на території Польщі. На жаль, ми не займаємось підтвердження національності поза межами Украіни, не зможемо допомогти.

   • Но удочерение оформляли на территории Украины. Или это не важно? Спасибо.

    • Уточніть, будь ласка, де саме оформляли?

     • Свидетельство о рождении выдано Загсом Сталинской области . При его оформлении будет ли видно кем она была до удочерения? Можно ли начать поиски? И с чего начать? Спасибо!)

     • Доброго дня. Написали на пошту

 165. Добрий день. Дуже потрібна Ваша допомога. Мій дід поляк, народжений в Америці, є копія про народження, але національність там не зазачена. Він приїхав на Україну в молодому віці і одружився з моєю бабусею, яка була українкою. В 1939 році , коли почалася Друга Світова війна пішов служити в Польську Армію ( є фото), під час війни пропав без вісті, але ми його розшукували через Червоний Хрест і отримали інформацію, що до 1960 року він жив і Польщі, а тоді виїхав в Америку. Які документи можуть мені допомогти довести його національність і з чого мені починати. Якщо цим займетесь ви, скільки це коштує? З нетерпінням чекаю вашої відповіді.

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 166. Де шукати свідоцтво про народження мого діда він народився 28.10.1937 в селі Бірки, Яворівського району, Львівська область. Станом на ці роки ця територія була у складі Другої Речі Посполитої на руках є лише свідоцтво про смерть де не вказано що він був поляком.

  • Доброго дня. Національність почали записувати в лише в радянський період ( з 1938 року) на даній території, тому в факті про народження національність не буде вказано.

   • ясно а я ще якісь варіанти довести його національність чи ні?

    • Можете пошукати в погосподарських книгах, які велись після 1940-х років в селах. Мають зберігатись в сільсьій раді

  • Доброго дня. Скільки вартує зробити генеалогічне дерево з обох сторін (батька і матері) хоча б до п’ятого коліна?

   • Доброго дня. Написали на пошту

 167. Здравствуйте. Хотела б узнать происхождение своих предков по линии отца и мамы . Какая стоимость ? Какую информацию необходимо получить ?

  • Ответили письмом

  • Видимо, ошибка в почте… Письмо не отправилось. Уточните, пожалуйста, Вас интересует исследование родословной по линиям отца и мамы или подтверждение национальности предков?

 168. Хочу найти своего отца,не разу не видел

  • Доброго дня. На жаль, ми не займаєось пошуком сучасних родичів, лише предків…

 169. Добрий день!Я би хотіла дізнатися про батька моєї мами,який проживав у м.Бар Вінницької обл.Яка ціна послуги?Чи можливо дізнатися,якщо було зміненн ім’япід час війни?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 170. Доброго дня. Яка вартість повного дослідження?

 171. Здравствуйте. Какая стоимость исследования?

 172. Добрый день.
  Ищу харьковские корни семьи. Исследуете ли вы эту местность?
  С уважением Александр.

  • Доброго дня. Відписали електронний лист

 173. Яка ціна послуги?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 174. День добрий. Яка вартість послуги, порядок оплати та строки. Дякую.

  • Доброго дня. Уточніть, будь ласка, яка саме послуга вас цікавить?

 175. Доброго дня. Яка ціна повного дослідження?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 176. Я заполнила на сайте анкету, а она не отправляется. И скажите окончательную цену вашей услуги

  • Доброго дня. Лист надіслали на пошту

 177. Яка вартість ваших послуг, і скільки часу займає ваша робота ???

  • Доброго дня. Написали на пошту

 178. Доброго дня! Вартість роботи?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 179. Добрый день. Интересует ценовая политика услуг. Поиск предков к национальной принадлежности и к сословию. Спасибо!

  • Доброго дня, написала лист на пошту

 180. Яке ціна дослідження?

  • Доброго дня. Лист на пошті

 181. Доброго вечора
  Підкажіть, яка ціна такого дослідження?

  • Доброго дня, спілкувались із Вами по пошті

 182. Вітаю!
  Підкажіть, будь ласка, наскільки реально зробити дослідження, якщо частина моєї родини походить з Луганщини, де наразі тривають бойові дії і архіви знаходяться під владою самопроголошеної ЛНР? Дякую!

  • Доброго дня. Генеалогічне дослідження проводимо по оцифрованим документам, які зробила організація Family Search. Тому можливість знаходження інформації про предків маємо. Звертайтесь

 183. Доброго вечора. Цікавить встановлення національності прабабусі для отримання карти поляка.В свідоцтві про народження дідуся(народився в 1929р.) ,яке було видане повторно в 1952р. тато поляк і мама полька . На даний момент звернулися в РАЦС для отримання витягу про народження дідуся тато поляк , а мама вже українка .Хоча обоє батьків поляки.Вартість послуг.

  • Доброго дня. Звертайтесь з цими документами в консульство. Хоча би одного документа, де вказується національність особи достатньо, щоб підтрвердити її польське походження для Карти Поляка

 184. Доброго вечора
  Підкажіть, яка ціна такого дослідження?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 185. Здравствуйте! Какая цена услуг «история рода» и «польские корни

  • Доброго дня. Написали на пошту

 186. Добрий день! мій дід був поляком, однак я точно не знаю, чи вписано це було в радянський паспорт. Скільки вартує така перевірка?

  • Доброго дня. Переписуємось поштою

 187. Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, скільки коштують дослідження?

  • Здравствуйте. Вартість індивідуальна, залежить від кількості переглянутих документів. Орієнтовно від 1 тис $ за одну лінію до 7-10 покоління.

   Тривалість дослідження  – близько року. Детально ознайомтесь, будь ласка, за посиланням  https://prashhur.com/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya

 188. Добрий день
  Скажіть, будь ласка, скільки коштуватиме дослідження родоводу за прізвищем

  • Здравствуйте. Вартість індивідуальна, залежить від кількості переглянутих документів. Орієнтовно від 1 тис $ за одну лінію до 7-10 покоління.

   Тривалість дослідження  – близько року. Детально ознайомтесь, будь ласка, за посиланням  https://prashhur.com/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya

 189. Доброго дня, цікавить встановлення національності прабабусі для отримання карти поляка. Прабабуся і прадідусь по батьковій лінії були поляками, але в радянських документах записані українцями. Скажіть, будь ласка, вартість ваших послуг?

  • Добого вечору. Вартість пошуків становить 3900 грн. Детальні умови по послузі надіслала на пошту

 190. Вітаю!
  В мене до вас питання. Чи можливо знайти форму А-1 паспорта за 1936-1939 років по місту Харків?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 191. Скільки коштують послуги дослідження роду по прізвищу?

  • Доброго вечору. Відповіли на пошту

 192. Здравствуйте.можно ваш прайс

  • Здравствуйте! Написала на почту
   Принцип формирования генеалогического исследования – https://prashhur.com/ru/ru/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya/
   Подтверждение национальности – 3900, 4900 или 5900 грн. Напишите подробнее, что Вас интересует, в ответе на письмо

 193. Доброго дня, цікавить встановлення національності прабабусі для отримання карти поляка. Прадід поляк, прабаба теж була полькою, але в радянських документах записана українкою. Вартість ваших послуг?

  • Доброго дня. Надіслали інформацію на пошту

 194. Доброго дня. Цікавить прайс на ваші послуги. Дякую.

  • Доброго дня. Вас цікавить підтвердження національності предків чи дослідження родоводу?

 195. Вітаю, а можна прайс. Напевно, найпоширеніше питання=)

 196. Добрий день 🙂
  Цікавить вартість послуг.

  • Доброго дня. Спілкувались в Інстаграм)

 197. Добрый день! Можно узнать цену Ваших услуг?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 198. Доброго дня! Вишліть, будь ласка, прайс на пошту.
  Вельми вдячна)

  • Доброго дня. Написали на пошту

 199. Доброго дня! Цікавить вартість ваших послуг на послуги історія роду та пошук польских коренів по лінії дідуся. Вже робив пару запросів і на руках маю св-во про народження на території Польші (виписка із гміни) і справку про переселення (Україна). Дякую за інформацію.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 200. Доброго дня! Можна Ваш прайс, будь ласка?

  • Здравствуйте! Якщо вас цікавить дослідження родоводу, з принципом формування вартості генеалогічного дослідження можна ознайомитись за посиланням https://prashhur.com/tsina-na-genealogichne-doslidzhennya/

 201. Доброго ранку! Можна прайс на Вашій послуги?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 202. Здравствуйте. Очень интересна тематика поиска родственников. Интересно узнать цену.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 203. Доброго ранку! Можна прайс на Вашій послуги?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 204. Здравствуйте. Хотела бы узнать цены, меня больше интересует история рода и поиск польских корней

  • Доброго дня. Написала нп пошту

 205. Доброго дня
  Можна ціни дізнатись?

  • Доброго дня. Написали лист на пошту

 206. Здравствуйте! Какая цена услуг «история рода» и «польские корни»?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 207. Доброго дня!
  Цікавить вартість дослідження родоводу?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 208. Здравствуйте! Меня интересует поиск еврейских корней. Я из Одессы.

  • Доброго дня. Відповіли вам на пошту

 209. Здравствуйте! Скажите стоимость

  • Какая именно услуга вас интересует? Написали на почту

 210. Добрый день, хотелось бы узнать историю своего рода!Какая стоимость услуги?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 211. Доброго дня! Моя бабуся проживає в Казахстані 1944 р.н в Житомирській області. В паспорті , в свідоцтві про шлюб вказана національність полька. Свідоцтво про народження не має, в архівах запису не можемо знайти! Можна мені -в руку подавати на карту по її паспорту!?

  • Доброго дня. Так, ви можете з цим документом звертатись в консульство! Удачі!

 212. Добрый день. Подскажите, пожалуйста, где искать актовые записи о рождении за 1928-1933 годы по Винницкой области ( Уладовка Литинского района)? Архив или загс?

  • Доброго дня. В обласному архіві. Там зберігаються документи, яким більше, ніж 75 років

 213. Доброго дня цікавить саме остання послуга про друк родинного дерева або створення книги , чи є можлива тільки дана послуга по даних які маю ?)

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 214. Добрый день .Сколько стоит такая услуга?

  • Добрый день. Ответили на почту.

 215. Бабуся була полькою. Хочу узнати її точне місце народження і родословну

  • Доброго дня. Написали на пошту

 216. Здравствуйте!

  Ищу информацию о моем дедушке и его семье, который в 1941-1942 годах проживал в Красноярском крае. Он служил вместе с бабушкой в эвакогоспитале.
  Скажите, пожалуйста, возможен ли такой поиск? Какие условия и стоимость услуг, примерный срок выполнения работы и в каком виде будет предоставлена информация?

  Заранее благодарна.

  • Здравствуйте! Занимаемся генеалогическими исследованиями преимущественно на территории Украины и продолжаем поиски, если нужно, в других странах. Поэтому, к сожалению, не сможем помочь.

 217. доброго дня умене така проблема – маю витяги до консульства а Консул говорить що ше потрібно фото копиї я езамен здав але ще потрібно фото з оригіналів занести часу обмаль в архіві кажуть що нежуть знайти можливо архів у Житомирі а я живу в Івано-Франківську . дякую

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 218. Добрый день.
  Интересует условия и стоимость услуг, ориентировочные сроки (в среднем) и в каком виде предоставляется информация

  • Доброго дня. Написали на пошту

 219. Добрий день! Мене цікавить ціна послуги за дослідження родоводу.

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 220. Доброго дня! Маю бабусю, в якої батько був чистокровний поляк. Але її документи втрачені. А мені потрібна карта поляка. Чи можна отримати необхідні підтвердження та документи через вас та скільки це буде коштувати?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 221. Доброго дня, чи можна отримати консультацію з пошуку документів на карту поляка?

  • Доброго дня, так, звичайно, що вас цікавить?

 222. Доброго дня я маю документи з польського архіву як можна перевірити документи чи підходять до подачи на карту поляка

  • Доброго дня. Хоча би в одному документі має бути зазначено “поляк”/”полька”. Так ви зможете підтвердити національність.

 223. Какая стоимость услуги. И какая вероятность того, что данный будут соответствовать реалиям, если я знаю только Фамилию и имя

  • Доброго дня. Написали на пошту

 224. Добрый день! Хотелось бы увидеть ваш прайс на услуги и сроки исполнения услуги. Спасибо.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 225. Здравствуйте! Планируем переехать на ПМЖ в Польшу. Девячья фамилия моей жены Борисовская. Вы можете помочь в поиске корней?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 226. Доброго дня.
  Хотілося б ознайомитися з прайсом Ваших робіт. Щиро вдячна.

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 227. Доброго дня!
  Цікавить вартість послуг для створення генеалогічного древа сім’ї, а також цікаво яким чином клієнт може пересвідчитися, що надані компанією дані відповідають дійсності, а не є вигадкою?

  • Доброго дня. Кожен наданий факт підкріплюється архівним документом. Щодо умов роботи надіслали детальну відповідь на пошту

   • Так само- цікавить ціна вашої праці,допомогою…

    • Доброго дня. Дайте, будь ласка, відповідь на ел. пошті – яка саме послуга вас цікавить? Підтвердження національності предків чи дослідження родоводу? Написали вам лист

 228. Нуждаюсь в вашей помощи для оформления карты поляка. Ищу польские корни по деду. Прошу предоставить мне подробную информацию что нужно для нахождения предков.

  • Здравствуйте! Ответили на почту

 229. Вітаю Вас. Підкажіть будь ласка, мій прадід з Тернопільської обл, с.Вівся, народився в 1896 р., остання донька народилась в 1938 р., з слідчої справи його дружини відомо, що вона вдова в 1952 р., Запису про смерть не вдалося знайти, підкажіть де і яку саме інформацію я можу віднайти, цікавить дата смерті, і можливо він служив в австрійському війську? Дякую

  • Доброго дня. Щодо дати смерті – можете спробувати звернутись в ДРАЦС

 230. Доброго дня, скільки буде коштувати знайти родовід предка знаю тільки ім’я і прізвище,знаю ім’я і прізвище діда та знаю що предок воював у штрафбаті та був репресований

  • Доброго дня. Написали на пошту

 231. Добрий вечір, будь ласка, скажіть, скільки коштує складання родоводу та взагалі ваш прайс. Дякую.

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 232. Доброго дня, скільки буде коштувати послуга комплексного генеологічного дослідження?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 233. Добрый день. Хотелось бы узнать есть ли еврейские корни. Поиск по линиям родителей. Какая стоимость услуг?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 234. Доброго дня
  Скільки коштує складання родовду?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 235. Доброго дня! Хочу дізнатись родовід по маминій і татовій лініях! Що для цього потрібно і яка ціна?
  Скільки це займе часу?

  • Доброго дня7 Написали на пошту

 236. Можна дізнатись вартість послуг?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 237. Здравствуйте
  Пришлите пожалуйста прайс

  • Доброго дня. Написали вам на пошту

 238. Добрий вечір, надішліть, будь ласка, перелік цін.

  • Доброго дня. Написали на пошту

 239. Добрий день! Надішліть будь ласка прайс

  • Доброго дня. Яка саме послуга вас цікавить?

 240. Доброго дня . Яка ціна дізнатися родовід мій і мого чоловіка . Скільки часу це займає)

  • Доброго дня. Відповідь на пошті

 241. Доброго времени суток
  Пришлите пожалуйста прайс

  • Доброго дня. Написали на пошту

 242. Здравствуйте.
  Пишу вам с просьбой помоч разобраться. Случайно увидел мою фамилию на вашем сайте. Фамилия редкая. Как оказалось, речь идёт о моём дедушке. Впервые в жизни я узнал, что он был репрессирован. На сайте значится номер его дела: 3595. Ванятинський Василь Миронович, 1908 р.н., ДАВіО, ф.Р-6023, оп.4, спр.14385.
  Буду очень признателен вам если прольёте свет на это.
  Заранее спасибо.
  Иван Ванятынский

  • Доброго дня. Написали вам на пошту

 243. Доброго вечора,
  Зоорінтуйте, будь ласка, по цінами.

  • Доброго дня. Спілкуємось на пошті

 244. Знаю что прадед и прабабушка были поляками но национальность в свидетельстве о рождении моей бабушки в графе национальность нет ничего.Виховский Николай Давидович и Виховская Антонина Каземировна в девичестве Андриевская.Куда нужно обращаться что бы узнать национальность

  • Доброго дня. Потрібно звертатись в державні архіви. Можемо допомогти в пошуках документів.

 245. Доброго дня! Хочу дізнатись родовід по татовій лінії. Яка ціна? Що для цього потрібно?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 246. Доброго дня. Хочу дізнатися про пращурів та пошук по польських коренів. Яка ціна?

  • Доброго дня. Вартість підтвердження польського походження – 3900 грн. Деталі надіслали на ел. пошту

 247. Добрый день!
  Интересует Подтверждение еврейского происхождения.
  Услуги и прайс

  • Доброго дня. Написали інформацію на пошту

 248. Добрий день. Хочу дізнатись про пращурів по лініям батьків. На скільки можливо далеко. Яка ціна? І яка ціна на родинне дерево у форматі картини, плакату.

  • Доброго вечору. Відповіли на пошту

 249. доброго дня , можна будь ласка приблизний прайс, від якої суми мені відштовхуватись ?)

  • Доброго дня. Яка саме послуга вас цікавить? Написала на пошту

 250. Добрый день. Пришлите пожалуйста прайс.

  • Доброго дня. Яка саме послуга вас цікавить? Написала на пошту

 251. Доброго дня! Хочу дізнатись родовід по маминій і татовій лініях! Що для цього потрібно і яка ціна?
  Скільки це займе часу?

  • Доброго вечору. Надіслали лист на пошту

 252. Хочу найти родственников евреев. Жду инфу. Киев

  • Добрий вечір. Поспілкувались

 253. Доброго дня.
  Відправте будь ласка прайс або приблизну вартість робіт, від якої суми розраховувати.
  Дякую.

  • Доброго вечору. Відповіли на пошту

 254. Добрый день, надішліть будь ласка прайс

  • Добрий вечір. Уточніть, будь ласка, яка саме послуга вас цікавить, підтвердження національності предків чи дослідження родоводу?

 255. Добрый день!Хочу узнать о еврейских корнях. Помогите мне найти и что для этого надо.

  • Доброго дня. Надіслали деталі у листі

 256. Доброго дня!)
  А чи є можливість попрацювати у вашому центрі?
  Розумію деяку незвичність питання,але все таки?

  • Добрий вечір. На даний час працівників не шукаємо.

 257. Доброго вечора))
  Цікаво дізнатися походження свого прізвища

  • Доброго дня. Можемо допомогти дізнатись про перших носіїв прізвища, версії виникнення прізвища, в рамках проведення генеалогічного дослідження. Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

 258. Доброго дня. Переклад архівного документу 1786 року з польської. Чи є така послуга та скільке коштує?
  Дякую

  • Доброго дня. Відповіли на пошту. Не виконуємо такі послуги

 259. Добрый день!
  Які ціни на ваші послуги? Ви працюєте по всій Україні?

  • Доброго дня. Відписали на пошту

 260. Добрий вечір. Скажіть будь ласка мій дід був поляком, народився в польщі і ріс але під час другої світової його привезли в Україну. Під час цього перевезення наскільки я чула йому змінили призвіще. І всюди в документах пише національність українець,а місце народження Люблінська обл…. Я хочу подавати на карту поляка і не знаю з чого почати. В мене є його свідоцтво про шлюб і де пише його місце народження але знайшла ще пошкоджений документ про евакуацію в УРСР 44року а там в нього зовсім інакше призвіще…Порадьте будь ласка що мені робити? Скільки буде коштувати ваші послуги по встановленню національності діда?

  • Доброго дня. Відправила запитання на пошту

 261. Добрий день, пришліть, будь ласка, прайс.

  • Доброго дня. Відписали на пошту

 262. Доброго дня!
  Підкажіть будь ласка скільки буде коштувати підтвердження польської національності предків на території Житомирська область?

  • Доброго дня. 3900 грн

 263. Здравствуйте, можно узнать прайс ваших услуг?

  • Доброго дня. Надіслали лист на пошту

 264. Доброго часу доби. Цікавить чи займаєтеся ви пошуком документів на території Польщі(село Мацьковичі) померших (свідотство про народження), і якщо так, то діапазон ціни на такі послуги.

  • Добрий вечір. Відповіли на пошту

 265. Попрошу прайс всіх послуг

  • Доброго дня. Надіслали

 266. Доброго дня, цікавить дослідження родинної лінії в західній Україні. Чи проводите дослідження на території Чернівецької області?

  • Доброго дня. Так, проводимо генеалогічні дослідження, але пошуком документів для підтвердження польської національності предків на цій території не займаємось

 267. Добрый день, пришлите, пожалуйста, прайс на ваши услуги)
  Заранее спасибо)

  • Доброго дня. Яка саме послуга вас цікавить? Написали на пошту

 268. Вартість послуги?

  • Доброго дня. Яка саме послуга вас цікавить? Пошук документів для підтвердження національності предків чи дослідження родоводу?

 269. Добрий день. Скільки коштують Ваші послуги?

  • Доброго дня. Уточніть, будь ласка, вас цікавить дослідження родоводу чи підтвердження національності предків? Написали на пошту

 270. Доброго ранку! Прошу надіслати прайс на послуги компанії. Заздалегідь дякую!

  • Доброго дня. Написали на пошту

 271. Доброго дня, хочемо дослідити свій родовід. Яка вартість Ваших послуг?

 272. Добрый день, какова цена ваших услуг?

  • Доброго дня. Яка саме послуга вас цікавить?

 273. Доброго дня!
  Моя прабабця – полька. Бабця (1905 р.н.) у свідоцтві про народження (повторному, 1961 року) записана, як українка. Чи можливо знайти ще якісь документи, що підтвердять, що бабця – полька. Вона була католичкою, ходила до костьолу та розмовляла польською. Дякую.

  • Доброго дня. Написали лист на пошту

 274. як знайти метричні книги села Річки періоду 1901-1909р. відновиться до Рави – Руської. наперед дякую

  • Доброго дня. Написали на пошту

 275. Доброго дня, скажіть чи досліджуєте ви територію Хмельницької області, та яка ціна ваших послуг?

  • Написали лист на пошту

 276. Цікавить вартість послуг.

  • Написали лист

 277. Добрый день, какая цена ваших услуг

  • Доброго дня. Написали на пошту

 278. Добрий вечір!
  Яка вартість послуг?

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 279. Доброго дня.
  Яка вартість Ваших послуг?

  • Доброго дня.
   Написали на пошту

 280. Доброго вечора! Зацікавлена вивченням історії своєї родини, цікавить вартість ваших послуг по дослідженню особи свого прадіда Карпович Пилипа, який проживав у селі Лисин Дубенського повіту, а тепер Млинівського району.

  • Доброго дня. Відповіли на пошту

 281. Добрий день, Яка вартість ваших послуг?

  • Доброго дня.
   Написали на пошту

 282. Добрий день, Яка вартість ваших послуг?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 283. Доброго дня!
  Напишіть, будь ласка, актуальну вартість послуг. Дякую!

  • Доброго дня. Написали на пошту

 284. Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужно собрать, что бы получить карту поляка? Возможно ли это вообще? У меня бабушка родилась в Польше( есть свидетельство о рождении). По линии дедушки и бабушки все поляки.

 285. Доброго дня! Намагаюся зіставити родословну. Пошуки розпочинаються з старообрядського поселення с. Петрашівка Віньковецького району Хмельницької області (до 1925 року с. Петраші Зіньківська волость Летичівский повіт Подільська губернія). Ще зустрічав назву Петромировское. Більшість моїх предків проживало у цьому селі починаючи з 1749 року, куди переселились з Помор’я. Більшість моїх предків приписувались до Хотина. Вдалося знайти ревізькі сказки за 1850 рік по Хотину, але інформацію співставити важко, не знаючи своїх предків з 1850-1900 років.

  Також хочу дізнатися про хутір Дружба Віньковецького району Хмельницької області (до 1945 р хутір Хлоп’я, до 1925 р. Женишковецька волость, Летичівський повіт Подільської губернії) Там мої два прапрадіда проживали після 1861 року. Зі слів Сергія Таранця, матеріали по цьому хутору були у Кам’янець-Подільському архіві, але в 2003р. він згорів. Можливо залишок архівів були перенесені в Хмельницький архів.

  Ще одна гілка мого генеалогічного дерева на теренах України походить з с. Сорокодуби Немирівський район Вінницької області. Приблизно з 1861р переселялись в слободу Русська Чернишівка під Брацлавом, яке заснували мої предки старообрядці. Деяка інформація повинна бути у Вінницькому архіві.
  Також відомо, що були предки з с. Людавка Жмеринського району, приписувались також до Хотину. Можливо з с. Майдан-Олександрівський Віньковецький район Хмельницької області.

  Хотілося б продовжити складання родословної і більше дізнатися про поселення проживанни предків, але без архівних данних, якщо вони є це уже складно робити.

  • Доброго дня. Відповіла на пошту

 286. Добрий день, Яка вартість ваших послуг?

  • Доброго дня. Написали на пошту

 287. Здравствуйте!
  Работаете ли вы по территории Западной Украины (Львовская область)? Предки жили там. Спасибо

  • Напишемо уточнююче запитання на пошту

 288. Здравствуйте,а если у моего прапрадеда еврейская фамилия, считается ли он евреем, его дочь и те,кто от неё так же евреями?

  • Доброго дня. На скільки я володію інформацією, єврейська національність рахується по материнській лінії. До того ж, щоб підтвердити національність, наприклад, для репатріації, потрібно шукати підтверджуючі документи.

 289. Добрий день, бабуся мого чоловіка народилась у Польщі,Люблінське воєводство у 1927році, наскільки вона пам’ятає то вона там вчилася у школі десь 1-2 клас,потім вони переїхали на Дніпропетровщину,а потім на Волинь.Вона пам’ятає,що її батько воював у польському війську, ми знайшли запрос про її народження на польській мові 1977 року,але там не вказано національність,чи можете нам допомогти зрозуміти чи може мій чоловік отримати карту поляка

  • Доброго дня. Відписали на пошту

 290. Доброго дня. Скільки коштує повне комплексне генеалогічне дослідження?

  • Доброго дня. Відповідь на пошті

 291. Добрий день. Скільки буде коштувати переглад однії справи – свовідальні відомості в ДАХМО
  та одна справа – метріка в ДАВІО?
  Дякую

  • Доброго дня! Вартість перегляду однієї справи – 30$ та 3$ за один знайдений факт

 292. Доброго дня.
  У мене є родове дерево в шести поколіннях .
  Є документи (найближчих)але в них не вказано національність поляк.
  А рід йде від поляків. Це зі сторони моєї мами.
  Зі сторони чоловіка є документ свідоцтво про смерть сестри його діда. Вона вийшла заміж за поляка. Інших документів немає.
  Що можна в такому випадку зробити щоб все ж таки знайти якесь підтвердження? Або хоч напрямок пошуків? Чи Ви можете допомогти?