Безсумнівно, у житті кожної людини бувають моменти туги за своїми рідними. Під час теплих родинних розмов ми відчуваємо миті гордості, радості, пошани до членів нашої родини, які, часто, уже у іншому світі.

У цій статті хотілося б розповісти про основні причини, які спонукають людей проводити генеалогічне дослідження свого роду. Хоча, завдання це не просте, оскільки у кожної людини причини свої, і вони часто можуть бути неявними.

Переглянувши їх, ви, можливо, знайдете подібність із собою, і теж захочете скористатися можливістю залишити після себе слід в історії, передати і зберегти знання про своїх пращурів.

15 причин, щоб замовити генеалогічне дослідження у професіоналів

Отже, причина №:

 1. Бажання дослідити історію родини та створити родове дерево. Самостійне вивчення родоводу вимагає наявності вільного часу, певних знань про методику пошуку інформації, формування навички читання часто нерозбірливого почерку, старослов’янської мови тощо. Звичайно, вичати родовід можна самостійно, але цей процес може розтягнутися на роки, а може. і на десятки років, а можна звернутися до спеціалістів, які створять родовід набагато швидше, простіше і легше.
 2. Невдалий досвід звернення в державні архіви – необхідні дані ви так і не знайшли, і не знаєте, що далі можна робити. Або знайшли дещо, але цього не достатньо для подальших пошуків. Відсутність потрібної інформацї, негативні перші враження, складність роботи у архіві – не викликають ентузіазму для подальших самостійних пошуків.  При цьому ви усвідомлюєте специфіку та обсяг роботи з документами та фіктами про родину і з радітю готові делегувати цю роботу.
 3. Почуття невиконаного обов’язку перед пращурами і нащадками. Ви впевнені, що знати історію власної родини має кожен. Якою б родина не була – заможною чи простою. Ви розумієте, що пам’ять про пращурів – це неоціненне джерело сили та розвитку. Тому прагнете вивчити, зберегти та передати історію роду нащадкам.
 4. Ви цінуєте свій час. Розумієте, яких ресурсів – по часу і матеріальних вимагає складання повного генеалогічного дерева, і тому ви готові довірити дослідження професіоналам.
 5. Ви багато змогли досягти в житті, і вам є чим пишатися. Хочете побачити, завдяки чому або кому в історії родини ви змогли досягти видатних результатів, в чому могла бути причина успіхів і талантів.
 6.  У вашій родині з покоління в покоління передається легенда, згідно з якою в роду є знатні представники – відомі козаки, представники шляхти, історичні діячі і ви хочете вияснити чи було так насправді.
 7. Дослідження родоводу вже розпочато, багато чого зроблено і немає сенсу зупинятися на досягнутому. Але є перешкоди, вирішити які самі ви не змогли. Ви розумієте, що з цим питанням варто звернутися до досвідченого фахівця.
 8. Ви бачите необхідність у тому, щоб зібрати, зберегти і передати інформацію про представників свого роду у вигляді оформленого результату – родового дерева.
 9. Інтерес до конкретного представника роду, бажання дізнатися про нього максимум інформації.
 10. Бажання отримати енергію, підтримку роду. Досліджуючи свої корені, ви відчуваєте незримий зв’язок з предками, усвідомлюєте, скільки факторів мало скластися, щоб ви з’явилися саме в цей час, саме в цьому місці. Ви починаєте розуміти – що ж насправді означає слово «патріотизм» і любов до Батьківщини, а головне – це розуміють і Ваші діти.
 11. Ви хочете подарувати особливий подарунок людині, у якої вже все є. Родова книга, плакат роду, родова картина – будуть чудовим результатом генеалогічного дослідження і незабутнім найкориснішим подарунком, котрий безумовно запам’ятає на багато років винуватець свята.
 12. Ви розумієте, що гроші треба вкладати у достойні речі, тим більше, якщо мова йде про історію роду, Батьківщини.
 13. Ви розумієте, що потрібно буде особисто допомагати дослідженню, оскільки багато що залежить від точності вихідних даних про сім’ю. Але самостійно пройти весь шлях Ви не можете через особисту зайнятість.
 14. Вас хвилює проблема незнання своїх коренів, і ви готові платити за отримання відомостей про своїх предків.
 15. Ви хочете об’єднати зусилля членів сім’ї та генеалога для ефективного пошуку відсутніх даних для складання дерева роду.

Ми попереджаємо, що, після початку дослідження, вже важко зупинитися і хочеться все більше і більше дізнатися про своїх предків. Тим більше, якщо є, де шукати. Тому радимо Вам добре подумати перед тим, як звернутися до генеалога =)

Наконечна Тетяна ©

20 thoughts on “15 причин, щоб замовити генеалогічне дослідження у професіоналів

 1. Доброго дня !
  Підскажіть , будь-ласка, скільки буде коштувати комплексне дослідження родинного дерева.
  Дякую за повну повну інформацію

  • Відповідаю на пошту.

 2. Мої вітання, цікавлять ціни і як далеко в літа ви копаєте )))

  • Відповідаю на мейл.

 3. Доброго дня!
  Скільки коштуватиме комплексне генеалогічне дослідження роду?

  • Відповіла в меседжі на пошту.

 4. Добрый день, сколько будет стоить родовое дерево?

  • Відповідаю на емейл.

 5. Мені потрібно знайти підтвердження того, що мій прадід служив в польському війську, але в мене немає точного місця проходження служби і точних років. Чи можливо замовити у Вас таку послугу і скільки вона вартуватиме? Дякую. Чекатиму відповіді на пошту.

  • Так,https://prashhur.com/#contact пишіть,подумаємо що можна зробити.

 6. Доброго дня, можна одержати інформацію, скільки коштує замовити книгу роду, якщо у менемє коротка інформація про членів родини, деякі фото, але хотілось б, щоб у книзі була більш широка інформація. І скільки часу потрібно на її виготовлення? Дякую.

  • У Вашому випадку потрібно спершу “ознайомитись” з Вашими даними.Адже інформацію потрібно вірно та гарно “подати”.

   Ми спробуємо Вам допомогти.

   Де можна її побачити?

 7. Доброго дня. Скільки коштує родове дерево?

  • Відповідаю в емейлі.

 8. Хотіла би дослідити родовід за материнською лінією для доведення польського походження. Це мені потрібно, щоб отримати “Карту Поляка”.

  • Добре,я зрозуміла.

   Лист з необхідними питаннями я відправила на пошту.

 9. Доброго дня! Хотіла б у Вас замовити родине дерево, скільке це коштуватиме та яка процедура. Яка інформація потрібна весь рід з Вінницької області. Дякую!

  • Напишіть нам на почту.

 10. Для карти поляка хотіла б найти польскі корні своїх предків.

  • Спробуємо Вам допомогти, пишіть на почту prashhur.zakaz@gmail.com

Comments are closed.