Доброго дня. Якщо Ви потрапили до нас на сайт, то скоріше за все вас цікавить інформація про Ваших пращурів. Компанія «Пращур» з 2011 року займається вивченням родоводів та історії сімей. Ми надаємо весь спектр послуг, пов’язаних з генеалогією — від пошуку втрачених фактів до друку родових плакатів.

Чи задумувались Ви колись над тим, що у кожного з нас є 2-є батьків, 4-ро дідусів і бабусь, 8-ро прадідусів і прабабусь і так далі в геометричній прогресії? А вже в 10-му поколінні це 1024 особи, або 1024 роди, представники яких дали своїх нащадків, щоб сьогодні Ви жили. Як показує практика, 10-ть поколінь — це всього-на-всього 300-350 років тому.

Можливо, серед Ваших пращурів є відомі шляхетські чи дворянські роди? Але якщо і ні, то бути нащадком українських козаків, чи хліборобів, що є нічим не гірше. Адже де б були привілейовані стани без основної маси хліборобів?

Вивчається генеалогія всіх жителів села з різноманіттям сплетінь різних родів між собою і доповнюється це історією села. Кінцевим результатом є книга, яка містить генеалогічний розпис будь-якого вихідця із села та показує його зв’язки з будь-яким іншим корінним жителем. Це дає змогу автоматично віднайти всіх можливих Ваших прямих предків із цього населеного пункту та показати їх зв’язки з іншими родинами. Презентація книги може бути реалізована як родинний фестиваль у Вашому населеному пункті, з показом величезних родових схем, розповіддю про історію села та його жителів, кулішем, вогняним шоу від справжніх козаків та грою на бандурі.

Вам буде приємно з нами працювати, так як генеалогія — наше захоплення!

[:en]


[:pl]

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć podróż
W historii swojej rodziny wypełnij formularz:


[:ru]


[:uk]


[:]

Навіщо родове
дерево?

Хто не знає свого минулого, той
не вартий свого майбутнього.
М. Рильський

Гарний подарунок
батькам на ювілей, дітям
на весілля чи родини,
партнеру по бізнесу.

Для
об’єднання
родини.

З психологічної точки
зору для відпрацювання
родових програм.

Для того щоб зацікавити
дітей історією через
історію власної сім’ї.
Показати, що її
безпосередні пращури
були учасниками
історичних процесів.

Щоб задовольнити
інтерес: “А хто ж все-таки
мої пращури? Чи є
серед них дворяни,
шляхтичі?”

Для відродження
духовного зв’язку із
землею предків, сім’єю,
родом, народом.

З релігійної точки зору потрібно
знати 7-м поколінь своїх пращурів,
щоб можна було молитись за
прощення їх гріхів і звільнення
себе та своїх дітей від їх наслідків.

Перший етап — це опитування клієнта для з’ясування його потреб та з’ясування початкової інформації, від якої можна відштовхуватись (місце народження предків, найглибший відомий пращур, віросповідання, соціальний стан.)

Другим етапом є аналіз наявних матеріалів у архівах, де можуть зберігатись документи з конкретної місцевості. Сюди входить робота з описами фондів, що відносяться до даної місцевості, аналіз перспективності документів та складання переліку документів по кожному архіву, що зацікавив.

Третім етапом є, власне, дослідження в архіві. Сюди входить замовлення документів на видачу, робота з документами (вичитка, виписка потрібної інформації) замовлення цифрових копій потрібних сторінок.

Четвертим етапом є аналіз знайденої інформації у архіві та складання її у єдину родову схему, із занесенням всієї інформації у єдину базу даних.

Доповнення знайденої інформації відомостями, які знає клієнт та його родичі. Занесення в дерево сучасних представників роду.

Пошук нащадків роду, з якими було втрачено зв’язок. Наприклад, нащадків братів дідуся чи прадіда. (За бажанням клієнта)

Оформлення родового дерева у вигляді плакатів, родової книги чи родинного сайту.

Кінцевий результат

При повному генеалогічному дослідженні Ви отримуєте розгорнуту інформацію про максимальну кількість Ваших предків, зазвичай до 8-10 покоління, оформлену у цифрову копію, яку можна переглядати у себе на комп’ютері, чи розмістити на сайті. Також отримуєте плакат Ваших безпосередніх пращурів.

Плакат нащадків Вашого найглибшого пращура по батьківській лінії (дерево роду).

При бажанні, результат роботи можна оформити у родову книгу.

Плакати можна оформити у вигляді картини, що може слугувати чудовим подарунком.

м.Вінниця,
вул.600-річчя, 66Г, кв.2

Email: prashhur.zakaz@gmail.com
Skype: prashhur.zakaz


Телефони:
+38 (093) 799-68-97

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 - 17:00 (Можемо домовитись про зустріч до 20-00)