Дорогі друзі!

    Раді вам повідомити про старт конкурсу, який уже набуває риси традиційного передноворічного.

Надсилайте свої старі сімейні фото і ми залюбки поділимося з вами призами!

Умови конкурсу:

1. На конкурс подаються старі сімейні фотографії. Для спрощення було вирішено вважати старими фото, як мінімум, двадцятирічної давнини (до 1995 року). Фото потрібно надсилати в особистому повідомленні Тетяні Наконечній https://vk.com/prashhur_info, https://www.facebook.com/profile.php?id=100003461556511 або на електронну адресу prashhur.info@gmail.com

2. Фотографії будуть розміщені в альбомах спільнот Facebook та Вконтакті.

3. Переможцем буде визначено фото, у якого буде найбільша кількість поширень. Щоб проголосувати за фото у Facebook потрібно зайти у альбом конкурсу і натиснути “Подобається” і “Поділитись у власному життєписі”. Щоб проголосувати у Вконтакті потрібно натиснути “Мені подобається” та “Розповісти друзям”. Поширення з Facebook та Вконтакті додаються.

4. Конкурс триватиме до 24 грудня включно. Переможець буде оголошений 25 грудня.

5. Організатори конкусу мають право не приймати на конкурс фото, які на їх думку не є старими і не є сімейними.

6. Власник фото, яке займе перше місце отримає безкоштовну сімейну фотосесію від марини Мельниченко та бонус – макіяж від Ольги Середюк. Власник фото, яке займе друге місце – отримає генеалогічну фото-рамку у формі дерева і власник фото, яке займе третє місце отримає “Книгу мого роду” Ірини Мацко для самозаповнення.

7. Урочисте нагородження переможців відбудеться 27 грудня о 12.00 у галереї ІнтерШик.

8. Головний приз можливо замінити на генеалогіну фото-рамку за бажанням (Наприклад, якщо ви проживаєте не у м.Вінниця і не зможете приїхати на фотосесію).

Успіху!

Афіша_конкурс3