Ми живемо у вік соц. мереж, тонн цифрового фото і відео контенту. За величезними об‘ємами інформації рідко знаходимо справжні скарби, які протягом століть не втратять свою актуальність – це родинні фото. 

Фото: Родина Станіславенко – Ткачук

Вже давно ми виступаємо популяризаторами сімейних фото і наш черговий проєкт, який реалізовуємо з фотографом Костянтином Ревуцьким саме про це. В рамках проекту ми фотографуємо відомі родини вінничан та створюємо їм базове родове дерево з того, що родина вже знає про своє коріння.

По суті ми відтворюємо давню традицію – робити сімейні фото ще від тоді, коли сімейна фотосесія була справжньою подією, на яку спеціально купували одяг і це було недешевим задоволенням, для якого відвідували фотоательє та могли собі дозволити не часто і не всі.

Це багатогранний проєкт, який, в результаті, може допомогти об’єднати родину, згадати ще раз про важливі цінності, стати поштовхом до вивчення власного родоводу, сколихнути спогади і залишити згадку на багато років. Фотосвітлини з родиною – будуть скарбом для нащадків через багато років.

Проєкт про цінності, біологічне коріння, щирі емоції, смак дитинства, відчуття любові до найрідніших – про Родину, як основу буття кожного з нас та фундаментальні почуття приналежності до своїх!

Мета проєкту #ФотоРоду – обєднання поколінь, сімей, родин та найдорожчих нам людей!

Адже кожна сім’я – маленька держава, що формує цілісну Україну та велику українську родину!

Українці завжди були згуртованими, дружніми, поважали багатовікові цінності Роду!

Фото: Родина Подолянчук

Записи інтерв’ю про проєкт з фотографом Костянтином Ревуцьким та директором центру вивчення генеалогії “Пращур” Віктором Долецьким:

в програмі Час змін на Радіо Місто Над Бугом – 101,8 FM

та програмі “Актуальне інтев’ю” на ТРК Вінниччина

Проєкт #ФотоРоду – історія про цінності, що ціни не мають! Історія про кожного з нас!

Фото: Родина Гуменюк

Ви теж можете зробити родинне фото та викласти в мережі з хештегом #ФотоРоду і таким чином долучитись до популяризації такої чудової традиції. А якщо захочете дізнатись більше про свій родовід – звертайтесь, ми допоможемо зібрати інформацію в архівах.