Родинний сад

   Неймовірно приємно усвідомлювати, що на твоїх очах твориться щось чудове та корисне. А ще приємніше підтримувати та брати у цьому участь! От і ми, центр вивчення генеалогії “Пращур”, вирішили не бути осторонь чудової події, яка нещодавно відбулася на березі Вишенського озера у Парку Дружби народів. Зовсім скоро ми всі матимемо змогу милуватися новим родинним садом із гліциній, який стане ще однією окрасою Вінниці.

Родинний сад

     Гліцинія чи вістерія – красива з густим листям ліана, родом з Китаю, що досягає висоти 15-20 м, з великими листками, ефектними світло-ліловими, частіше білими квітками.  Адаптована під наш клімат. 

    Ідея цього екологічного проекту виникла минулого року, а реалізацією зайнялися активні вінницькі матусі та татусі для спільних родинних прогулянок із своїми дітками. Куратор проекту “Родинний сад”, активістка ГО “Територія мам” – Дар’я Паламарчук розповідає, що кожна родина за цим деревом доглядатиме, турбуватиметься про нього, щоб із невеличкого саджанця виросла квітуча алея. Алею прикрасять майбутньої осені ліхтарями, а також планується встановлення лавочок. 

    Проект здійснився за підтримки ВМГО “Територія мам”, Всеукраїнської екологічної ліги, комунального підприємтсва “Зеленбуд”, директора Парку Дружби народів Сергія Кожуховського. Центр вивчення генеалогії “Пращур” виступив спонсором проекту, директор якого – Віктор Долецький, разом з родиною безпосередньо долучився до висадки саду.

Родинний сад Вінницька газета.

Родинний сад Вінницька газета

Ще статті:

Публікація на сайті ВінницяОК
Публікація на сайті Моя Вінниця

   

Програма Екосвіт 27.06.2015 – Родинний сад.     Ведуча – Юлія Черкашина. ВДТ. Висадження 30 гліциній у парку Дружби народів. Дар”я Паламарчук, Ірина Войтюк, Людмила Сломінська. Спонсор – Центр вивчення генеалогії “Пращур”.

Висадка, догляд за деревом та спільне проведення часу культивують сімейні цінності та об’єднують родину. А також це – продовження чудової традицію українського народу – садити деревце для дитини. Відроджуймо традиції і творімо щасливе майбутнє разом!

Родинний сад у Вінниці