Спішимо поділитися з вами радісною новиною – результат чергового дослідження родоводу увінчався плодом – ми створили родову книгу, яка містить інформацію про предків до десятого покоління. Такого плану книгу ми робили вперше – це дійсно ексклюзивний продукт дослідження, виготовлений в єдиному екземплярі. Крім безпосередньо інформації про рідню, книга містить ілюстровану історичну довідку про населені пункти звідки предки клієнта, поколінний розпис, фото, важливі документи (дипломи, нагороди, свідоцтва).

родова книга

Родова книга Миколи Шаповалюка

родова книга

родова книга

    Безумовно, тримати таку книгу в руках – одне задоволення. Шкіряна обкладинка з тисненням фольгою, виготовлена у Львові, дизайнерський картон з легенькою текстурою – який ледь помітний, проте на дотик залишає найприємніші враження. Якісні фото – місцевості, де проживали рідні, фото членів родини… Знаючи, скільки праці вкладено в книгу і скільки безцінної інформації міститься у ній виникає єдине бажання – мати таку книгу у себе).

родовий плакат

Родовий плакат Миколи Шаповалюка

       Разом із книгою виготовили родовий плакат у вигляді сувою. Ця форма представлення родового дерева має майже 2 метри, і наглядно демонструє родову схему створену дослідником. Стилізований плакат під старовинне українське село із зображенням козака із бандурою не залишає байдужими і також займе своє достойне місце на полицях історії сім’ї.

Родове дерево

    Книга готувалася на ювілей, тому надіємося, що вона стане незабутнім подарунком і справжньою сімейною реліквією, яка передаватиметься з покоління в покоління і буде радувати і вселяти надію у тих, хто триматиме її у руках.

    Замовити родову книгу та плакат пращурів для себе чи своїх близьких ви можете звернувшись до центру вивчення генеалогії «Пращур». Ми будемо раді допомогти залишити після себе слід ще однією доброю справою.

       Матеріал опубліковано з дозволу клієнта – Дениса Шаповалюка.

6 thoughts on “Родова книга – сімейна реліквія

 1. Доброго вам дня, у мене є деякі документи про мій рід. Скажіть мені будьте ласкаві чи входить у вашу компитентність віднайти моїх пращурів? Дякую вам, и гарного вам дня та успіхів у справах.

  • Доброго дня. Так, ми займаємось пошуком інформації про пращурів. Будемо раді допомогти. Будь ласка, пишіть нам на пошту prashhur.zakaz@gmail.com

 2. Доброго вечора!
  А яка вартість дослідження родоводу – цікавлять предки до хоча б 10 покоління (відомо тільки 3 покоління)?
  Яка вартість оформлення знайденої інфи в книгу?
  Яка вартість оформлення знайденої інфи у свиток?
  Наперед дякую за відповідь!
  Моя електронка stas_bytshaj@i.ua

  • Відповіла на емейл.

 3. Доброго дня скільки буде коштувати така родова книга щоб замовити….і який проце створення надання інформації пошуд документів та інше..

  • Доброго дня, Сергію. Якщо ми говоримо про виготовлення книги то це в районі 4000-5000 грн. А якщо про дослідження для виготовлення книги, то це залежить від того яке саме Ви хочете зробити дослідження.

Comments are closed.