“Досліджуючи свої родоводи, ми починаємо цікавитися не тільки іменами… Цей інтерес звертає наші серця до наших отців”

Бойд К. Пекер

   Часто, коли люди дізнаються про те, що ми займаємося вивченням родоводів – першою є думка: «А, може, і у мене є знатні люди в роду, цікаво було б дізнатися…». Це, безумовно, актуальне питання, ствердна відповідь на яке додавала би нам гордості, що нашими предками були видатні люди. І чудово би було скласти родове дерево і вияснити для себе раз і назавжди – є в роду видатні люди чи ні.

    Проте, на мою думку, ваші пращури вже є видатними людьми, оскільки подарували життя поколінням людей і, як наслідок, і вам. Пращур кожної людини вартий поваги вже тільки тому, що він був, незалежно від того, чим займався та яка життєва дорога у нього була.

     І разом з тим, для нас, як для дослідницького центру, надзвичайно цікаво дослідити сімейну історію видатних історичних діячів. Так, як ми уже володіємо певною інформацією про те, який слід в історії вони залишили, було би корисно поглибити ці знання з генеалогічної точки зору.

    Якщо у Вас в роду були видатні особистості – чи то в сім’ї інформація про це передається з покоління в покоління, чи то ви маєте факти про походження, в такому разі було би доцільно скласти  родове дерево і увіковічити ці факти в історії сім’ї.

   Якщо ви вже задумувалися над тим, щоб розпочати роботу над своїм родовим деревом, але на це не вистачає часу, ми допоможемо вам в цьому.  Більше того, ця справа у нас викликає неабиякий інтерес, тому пропонуємо знижку – 20% на дослідження інформації про своїх видатних пращурів. Така пропозиція діє для тих, хто вважає, що у нього в роду були відомі козаки, польська шляхта, інші громадські діячі України. Ось деякі приклади таких прізвищ: Коцюбинські, Кармелюки, Сицинскі, Похилєвичі, Гальчевські, Лентовські, Голубінські, Бабініни, Конарєви та ін.

   

159

   Створивши своє родове дерево Ви відчуєте те, що виконали обов’язок перед предками, і те, що пам’ять про них жива!

image002

  Заповнити форму для зв’язку ви можете перейшовши за посиланням.

Наконечна Тетяна ©

2 thoughts on “Підтвердіть своє шляхетне походження і отримайте знижку від центру вивчення генеалогії “Пращур”

  1. Родственники моего мужа являются потомками Шалом-Алейхома. И отец и его мать жили и родились на Украине ( Кодыма и Саврань). Портной Александр Беньяминович и Вилиг Фаина Беньяминовна.

    • Доброго дня. Звертайтеся, будь ласка, для вас буде діяти знижка на проведення генеалогічного дослідження.

Comments are closed.