Іноді, спілкуючись про роботу “Пращуру”, нас запитують: чи часто вдається підтвердити приналежність до заможного роду? Люди, звертаючись до вас, напевно, прагнуть підтвердити “блакитну кров” документально, самоствердитися в цьому знанні? Чи часто ви знаходите зв’язки з відомими предками?

coffee-cup-1081711_1280

Замовляючи генеалогічне дослідження, люди, насправді, купують можливість дізнатися правдиву інформацію про своїх пращурів, їх долю. Так, самоствердження присутнє. Воно відбувається через усвідомлення, що ти займаєшся великою справою – зберігаєш пам’ять про предків для наступних поколінь, для своїх дітей і онуків. Таким чином і себе вписуєш в історію.

Якщо людину, перш за все, цікавить “блакитна кров”, яка, можливо, є в її родоводі, або людина приходить з красивою легендою про відомих предків, ми відразу попереджуємо, що, імовірно, результат дослідження може не порадувати. Чисто статистично, шанс на “блакитну кров” в родоводі не великий, по крайній мірі, для нашої території. І практика показує це також. Подібні сімейні легенди часто приходиться “розвінчувати”.

За дослідження, основною метою якого є підтвердження легенди “знатності” ми просто не візьмемось. Сенс звертатись до нас є тільки тоді, коли цікавить правда. А правда полягає в тому, що у всіх в своїй більшості в роду прості люди – трудівники, селяни; вони, можливо, не увійшли в історію в підручниках, але є ключовими людьми в нашій долі.

А той, хто готовий до будь-якого результату, і, скоріше, навіть, спрямований на отримання правди про своїх предків, стає нашим клієнтом. Інакше і не може бути, адже ми є дослідницьким центром, і надаємо інформацію, яка підтверджується фактами – архівними даними.

Тому тема самоствердження за рахунок предків при вивченні родоводу набуває виключно позитивного значення. Вона не є фейковою, а є найбільш справжньою, яка може бути в нашому житті. Досліджуючи родовід, сила з’являється автоматично, не потрібно чекати визнання ні від кого, лише саме усвідомлення того, що ти бережеш пам’ять про предків дає це відчуття.

© Наконечна Тетяна

P.S.Logo-prashhur-5

  Статтю підготовлено спеціально для Пращур.укрЯкщо Ви зацікавлені в дослідженні своїх сімейних коренів, хочете створити генеалогічне дерево, знайти документи про походження для Карти Поляка – звертайтеся до нас. Ми допоможемо!

Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Loading Facebook Comments ...