Список фондів Державного архіву Вінницької області
(укладачі: Юлія Мандрика, Інна Харкун)

Зміст
Фонди дорадянського періоду с.с. 1 – 35
Фонди періодів Тимчасового уряду, УНР, Гетьманату, СРСР, німецько-румунської окупації та Незалежної України – с.с. 35 – 323
Фонди органів комуністичної партії та комсомолу – с.с. 324 – 387

Ф.2. Вінницьке відділення Російського торгово-промислового комерційного банку, 51 од. зб., 1902 – 1917 рр.
Ф.4. Гайсинське повітове в чиншових справах присутствіє, 19 од. зб., 1834 – 1915 рр.
Ф.5. Вінницьке повітове в чиншових справах присутствіє, 979 од. зб., 1833 – 1916 рр.
Ф.6. Товариство Корделівського цукрового заводу, 52 од. зб., 1882 – 1920 рр.
Ф.7. Брацлавське повітове в чиншових справах присутствіє, 674 од. зб., 1837 – 1917 рр.
Ф.8. Товариство Калинівського цукрового заводу, 26 од. зб., 1905 – 1919 рр.
Ф.9. Товариство Левашово-Війтівецького цукрового заводу, 113 од. зб., 1881 – 1919 рр.
Ф.10. Липовецьке повітове в чиншових справах присутствіє, 271 од. зб., 1808 – 1918 рр.
Ф.11. Ямпільське повітове в чиншових справах присутствіє, 156 од. зб., 1806 – 1918 рр.
Ф.12. Літинське повітове в чиншових справах присутствіє, 562 од. зб., 1813 – 1917 рр.
Ф.13. Вінницька чоловіча вчительська семінарія Київського учбового округу, 94 од. зб., 1907 – 1920 рр.
Ф.14. Вінницька чоловіча гімназія, 686 од. зб., 1832 – 1920 рр.
Ф.15. Вінницьке реальне училище, 399 од. зб., 1890 – 1919 рр.
Ф.16. Могилів-Подільське реальне училище, 102 од. зб., 1885 – 1890 рр.

2
Ф.17. Жмеринська чоловіча гімназія, 578 од. зб., 1907 – 1920 рр.
Ф.18. Вінницька приватна жіноча гімназія Драганової І.М., 89 од. зб., 1903 – 1920 рр.
Ф.19. Вінницька міністерська жіноча гімназія, 269 од. зб., 1889 – 1920 рр.
Ф.20. Вінницьке семикласне комерційне училище, 282 од. зб., 1907 – 1920 рр.
Ф.21. Піщанська поштово-телеграфна контора, 18 од. зб., 1913 – 1915 рр.
Ф.22. Чернівецьке поштово-телеграфне відділення, 36 од. зб., 1894 –1919 рр.
Ф.23. Острожецьке волосне правління, 165 од. зб., 1874 – 1919 рр.
Ф.24. Малокутищанське волосне правління, 455 од. зб., 1862 – 1911 рр.
Ф.25. Нижньокропивнянське волосне правління, 37 од. зб., 1861 – 1918 рр.
Ф.26. Люлинецьке волосне правління, 236 од. зб., 1862 – 1917 рр.
Ф.27. Ямпільська поштово-телеграфна контора, 31 од. зб., 1889 – 1918 рр.
Ф.28. Липовецька повітова землевпорядна комісія, 3 од. зб., 1914 – 1917 рр.
Ф.29. Податковий інспектор Вінницького повіту, 123 од. зб., 1892 – 1918 рр.
Ф.30. Нападівське волосне правління, 25 од. зб., 1865 – 1874 рр.
Ф.31. Товариство Томашпільського цукрового заводу, 16 од. зб., 1890 – 1919 рр.
Ф. 32. Вишенське волосне правління, 67 од. зб., 1862 – 1875 рр.
Ф.33. Тиврівське поштово-телеграфне відділення, 27 од. зб., 1907 – 1919 рр.
Ф.35. Вендичанське волосне правління, 326 од. зб., 1870 – 1917 рр.
Ф.37. Могилів-Подільська міська управа, 90 од. зб., 1892 – 1920 рр.
Ф.38. Завідуючий роботами з укріплення та залісення летючих пісків та діяючих ярів у Могилів-Подільському районі Волинсько-Подільського піщано-ярового округу, 62 од. зб., 1911 – 1918 рр.
3
Ф.39. Товариство Ковальово-Строганівського цукрового заводу, 119 од. зб., 1875 – 1919 рр.
Ф.40. Жмеринське двокласне залізничне училище, 59 од. зб., 1890 – 1918 рр.
Ф.44. Акіндінов В’чеслав Кузьмич – нотаріус м. Ямполя, 33 од. зб., 1898 – 1919 рр.
Ф.47. Чагін Олександр Васильович – нотаріус м. Вінниці, 320 од. зб., 1880 – 1917 рр.
Ф.48. Могилів-Подільське семикласне комерційне училище, 179 од. зб., 1904 – 1920 рр.
Ф.49. Вінницька міська міщанська управа, 439 од. зб., 1879 – 1915 рр.
Ф.50. Вінницьке повітове відділення Подільського губернського піклувального про в’язниці товариства, 585 од. зб., 1852 – 1916 рр.
Ф.54. Вінницький учительський інститут, 205 од. зб., 1912 – 1920 рр.
Ф.55. Іллінецький цукровий завод Демидової Олени Петрівни, 29 од. зб., 1878 – 1917 рр.
Ф.56. Брацлавська жіноча гімназія товариства сприяння жіночій освіті, 7 од. зб., 1917 – 1920 рр.
Ф.57. Пиківська волосна управа, 309 од. зб., 1861 – 1918 рр.
Ф.59. Вінницький насіннєвий завод фірми Раббетче та Гізеке, 29 од. зб., 1894 – 1919 рр.
Ф.60. Вінницький міський громадський банк, 6 од. зб., 1904 – 1914 рр.
Ф.61. Вінницьке відділення Російського для зовнішньої торгівлі банку, 30 од. зб., 1909 – 1918 рр.
Ф.62. Вінницьке відділення Державного банку, 262 од. зб., 1906 – 1919 рр.
Ф.63. Акціонерне товариство Барського цукрового заводу, 56 од. зб., 1899 – 1919 рр.
Ф.64. Товариство Уладівського буряко-цукрового заводу, 256 од. зб., 1874 – 1919 рр.
4
Ф.65. Щабельський Григорій Львович – нотаріус м. Жмеринки, 1582 од. зб., 1906 – 1917 рр.
Ф.66. Котик Костянтин Йосипович – нотаріус м. Жмеринки, 497 од. зб., 1910 – 1919 рр.
Ф.67. Денисов Василь Львович – нотаріус м-ка Немирова, 680 од. зб., 1896 – 1916 рр.
Ф.68. Афєньєв Яків Львович – ноторіус м. Могилева-Подільського, 771 од. зб., 1880 – 1920 рр.
Ф.69. Колоколов Костянтин Іванович – нотаріус м. Літина, 226 од. зб., 1881 – 1888 рр.
Ф.70. Сірополк Михайло Онисимович – нотаріус м-ка Ольгополя, 353 од. зб., 1898 – 1911 рр.
Ф.71. Незабитовський Еразм Леопольдович – нотаріус м. Хмільника, 231 од. зб., 1873 – 1907 рр.
Ф.72. Сваричевський Володимир Миколайович – нотаріус м.Брацлава, 248 од. зб., 1883 – 1917 рр.
Ф.73. Скальський Костянтин Дмитрович – нотаріус м-ко Тульчина, 377 од. зб., 1880 – 1887 рр.
Ф.74. Могилів-Подільська чоловіча гімназія, 337 од. зб., 1911 – 1919 рр.
Ф.75. Бурімов Василь Андрійович – нотаріус м-ка Немирова, 276 од. зб., 1880 – 1898 рр.
Ф.77. Товариство Степанівського цукрового заводу, 62 од. зб., 1898 – 1919 рр.
Ф.79. Друга Вінницька міська жіноча гімназія, 23 од. зб., 1911 – 1920 рр.
Ф.80. З”їзд мирових посередників Вінницького та Літинського повітів, м.Вінниця Подільської губернії, 7822 од. зб., 1852 – 1917 рр.
Ф.81. Петрашевський Володимир Іванович – нотаріус м-ка Томашполя, 6 од. зб., 1915 – 1920 рр.
Ф.82. Могилів-Подільська жіноча гімназія, 60 од. зб., 1907 – 1920 рр.
Ф.83. Могилів-Подільська державна ощадна каса № 643, 54 од. зб., 1896 – 1920 рр.
5
Ф.84. Данилевський Дмитро Іларіонович – нотаріус м. Брацлава, 1223 од. зб., 1861 – 1917 рр.
Ф.85. Богословська церква, с. Хомутинці Вінницького повіту Подільської губернії, 12 од. зб., 1796 – 1860 рр.
Ф.86. Троїцька церква, с. Заливанщина Вінницького повіту Подільської губернії, 19 од. зб., 1823 – 1913 рр.
Ф.88. Іоанно-Богословська церква, с. Новоселиця-Літинська Літинського повіту Подільської губернії, 79 од. зб., 1808 – 1922 рр.
Ф.89. Параскевська церква, с. Бабин Літинського повіту Подільської губернії, 62 од. зб., 1809 – 1919 рр.
Ф.90. Покровська церква, с. Демидівка Ольгопільського повіту Подільської губернії, 69 од. зб., 1821 – 1911 рр.
Ф.91. Іоанно-Богословська церква, с. Слобода Потоцька Вінницького повіту Подільської губернії, 49 од. зб., 1854 – 1917 рр.
Ф.92. Михайлівська церква, с. Сорокотяжинці Брацлавського повіту Подільської губернії, 17 од. зб., 1823 – 1892 рр.
Ф.93. Троїцька церква, с. Якубівка Липовецького повіту Київської губернії, 43 од. зб., 1845 – 1925 рр.
Ф.94. Богородицька церква, с. Строїнці Ямпільського повіту Подільської губернії, 75 од. зб., 1803 – 1918 рр.
Ф.95. Покровська церква, с. Шереметка Вінницького повіту Подільської губернії, 2 од. зб., 1849 – 1852 рр.
Ф.96. Хресто-Воздвиженська церква, с. Сальник Вінницького повіту Подільської губернії, 41 од. зб., 1796 – 1920 рр.
Ф.97. Іоанно-Богословська церква, с. Яблуновиця Липовецького повіту Київської губернії, 35 од. зб., 1801 – 1912 рр.
Ф.99. Чудо-Михайлівська церква, с. Лопатинці Ямпільського повіту Подільської губернії, 10 од. зб., 1853 – 1917 рр.
Ф.101. Іоанно-Богословська церква, с. Зиновинці Літинського повіту Подільської губернії, 44 од. зб., 1823 – 1915 рр.
6
Ф.102. Лукинська церква, с. Малий Чернятин Бердичівського повіту Київської губернії, 51 од. зб., 1821 – 1914 рр.
Ф.104. Різдво-Богородицька церква, с. Слобідка Межирівська Літинського повіту Подільської губернії, 62 од. зб., 1803 – 1920 рр.
Ф.105. Чудо-Михайлівська церква, с. Сабарів Вінницького повіту Подільської губернії, 9 од. зб., 1809 – 1884 рр.
Ф.107. Успенська церква, с. Селевинці Брацлавського повіту Поділської губернії, 16 од. зб., 1803 – 1807 рр.
Ф.108. Покровський монастир, м. Бар Могилів-Подільського повіту Подільської губернії, 120 од. зб., 1838 – 1912 рр.
Ф.109. Свято-Дмитрієвські церкви сіл: Стадниця, Старий Потік Вінницького повіту та с.Черемошне Ямпільського повіту Подільської губернії, 101 од. зб.,
1795 – 1918 рр.
Ф.112. Іллінська церква, с. Стрільчинці Брацлавського повіту Подільської губернії, 16 од. зб., 1865 – 1918 рр.
Ф.113. Воскресенська церква, с. Рубань Брацлавського повіту Подільської губернії, 9 од. зб., 1839 – 1870 рр.
Ф.114. Михайлівські церкви сіл: Велика Жмеринка Вінницького повіту, Клітище Літинського повіту та Мітлинці Гайсинського повіту, 47 од. зб., 1831 – 1917 рр.
Ф.116. Різдво-Богородицька церква, с. Криківці Брацлавського повіту Подільської губернії, 53 од. зб., 1803 – 1917 рр.
Ф.120. Дмитрієвська церква, с. Лаврівка Вінницького повіту Подільської губернії, 17 од. зб., 1882 – 1915 рр.
Ф.121. Різдво-Богородицька церква, с. Бруслинів Літинського повіту Подільської губернії, 43 од. зб., 1809 – 1916 рр.
Ф.123. Михайлівська церква, с. Сербинівка Літинського повіту Подільської губернії, 26 од. зб., 1844 – 1915 рр.
Ф.124. Параскевська церква, с. Курилівці Межирівського району Подільської губернії, 27 од. зб., 1800 – 1925 рр.
7
Ф.125. Хресто-Воздвиженська церква, с. Маянів Вінницького повіту Подільської губернії, 16 од. зб., 1873 – 1920 рр.
Ф.126. Різдво-Богородицька церква, с. Кусиківці Літинського повіту Подільської губернії, 3 од. зб., 1905 – 1917 рр.
Ф.127. Михайлівська церква, с.Махнівка Вінницького повіту Подільської губернії, 12 од. зб., 1876 – 1916 рр.
Ф.128. Іоанно-Богословська церква, с.Стодульці Літинського повіту Подільської губернії, 100 од. зб., 1803 – 1918 рр.
Ф.129. Брацлавська середня технічна школа, 106 од. зб., 1907 – 1920 рр.
Ф.130. Успенська церква, с. Гущинці Вінницького повіту Подільської губернії, 102 од. зб., 1797 – 1920 рр.
Ф.131. Михайлівська церква, с. Овечаче Бердичівського повіту Київської губернії, 48 од. зб., 1802 – 1914 рр.
Ф.132. Михайлівська церква, с. Великий Митник Літинського повіту Подільської губернії, 42 од. зб., 1800 – 1922 рр.
Ф.133. Дмитріївська церква, с. Мельниківці Гайсинського повіту Подільської губернії, 5 од. зб., 1803 – 1855 рр.
Ф.137. Миколаївська церква, с. Пирогів Ямпільського повіту Подільської губернії, 64 од. зб., 1803 – 1917 рр.
Ф.138. Різдво-Богородицька церква, с. Рахни Польові Ямпільського повіту Подільської губернії, 14 од. зб., 1853 – 1912 рр.
Ф.139. Вознесенська церква, с. Боблів Брацлавського повіту Подільської губернії, 26 од. зб., 1867 – 1916 рр.
Ф.141. Покровська церква, с. Сьомаки Вінницького повіту Подільської губернії, 21 од. зб., 1875 – 1914 рр.
Ф.145. Свято-Богословська церква, с. Павлівка Вінницького повіту Подільської губернії, 14 од. зб., 1824 – 1903 рр.
Ф.146. Михайлівська церква, с. Нова Гребля Бердичівського повіту Київської губернії, 102 од. зб., 1802 – 1916 рр.
8
Ф.147. Троїцька церква, с. Зиновинці Літинського повіту Подільської губернії, 3 од. зб., 1898 – 1915 рр.
Ф.153. Покровська церква, с. Неменка Липовецького повіту Київської губернії, 39 од. зб., 1808 – 1871 рр.
Ф.154. Різдво-Богородицька церква, с. П’ятничани Вінницького повіту Подільської губернії, 33 од. зб., 1823 – 1921 рр.
Ф.156. Лукинська церква, с. Чернятин Бердичівського повіту Київської губернії, 14 од. зб., 1857 – 1919 рр.
Ф.160. Преображенська церква, с. Лука Мелешківська Вінницького повіту Подільської губернії, 4 од. зб., 1796 – 1864 рр.
Ф.162. Михайлівська церква, с. Сосонка Вінницького повіту Подільської губернії, 1 од. зб., 1845 – 1863 рр.
Ф.163. Вознесенська церква, с. Котюжинці Бердичівського повіту Київської губернії, 58 од. зб., 1809 – 1917 рр.
Ф.164. Аннинська церква, с. Уланівка Липовецького повіту Київської губернії, 29 од. зб., 1814 – 1916 рр.
Ф.170. Єврейська молитовна громада, м-ко Пиків Вінницького повіту Подільської губернії, 12 од. зб., 1902 – 1906 рр.
Ф.171. Єврейська молитовна громада, м-ко Браїлів Вінницького повіту Подільської губернії, 67 од. зб., 1836 – 1915 рр.
Ф.172. Вінницький окружний суд, 20111 од. зб., 1899 – 1920 рр.
Ф.173. Жмеринська приватна жіноча гімназія А.Я. Лукашевич, 322 од. зб., 1909 – 1920 рр.
Ф.174. Старший нотаріус Вінницького окружного суду, 19159 од. зб., 1880 – 1920 рр.
Ф.175. Податковий інспектор Могилів-Подільського повіту, 170 од. зб., 1887 – 1917 рр.
Ф.176. Податковий інспектор 4-ї дільниці Могилів-Подільського та Ямпільського повітів, м. Могилів-Подільський, 23 од. зб., 1885 – 1888 рр.
9
Ф.177. Могилів-Подільське повітове казначейство, 1380 од. зб., 1795 – 1920 рр.
Ф.180. Вінницьке повітове казначейство, 64 од. зб., 1855 – 1918 рр.
Ф.182. Брацлавська чоловіча гімназія, 132 од. зб., 1914 – 1920 рр.
Ф.183. Кисляцька волосна управа, 44 од. зб., 1879 – 1919 рр.
Ф.184. Кіблицьке волосне правління, 78 од. зб., 1861 – 1910 рр.
Ф.185. Кунянське волосне правління, 20 од. зб., 1887 – 1911 рр.
Ф.186. Томашпільське волосне правління, 41 од. зб., 1862 – 1915 рр.
Ф.187. Брацлавська повітова шкільна рада, 6 од. зб., 1911 – 1920 рр.
Ф.188. Гайсинська жіноча гімназія Курчинської О.Т., 28 од. зб., 1909 – 1920 рр.
Ф.189. Степашківська церковно-учительська школа другого класу, 71 од. зб., 1896 – 1918 рр.
Ф.190. Забузька церковно-учительська школа другого класу, 9 од. зб., 1913 – 1918 рр.
Ф.191. Мировий суддя 6-ї дільниці Ольгопільського судово-мирового округу, м-о Піщанка Ольгопільського повіту Подільської губернії, 129 од. зб., 1915 – 1919 рр.
Ф.192. Прокурор Вінницького окружного суду, 1046 од. зб., 1908 – 1920 рр.
Ф.193. Рачківське двокласне сільське народне училище, 113 од. зб., 1863 – 1920 рр.
Ф.194. Податковий інспектор 3-ї дільниці Вінницького та Літинського повітів, м. Вінниця Подільської губернії, 18 од. зб., 1894 – 1904 рр.
Ф.196. Мировий посередник 1-ї дільниці Літинського повіту, 96 од. зб., 1861 – 1889 рр
Ф.197. Мировий посередник 2-ї дільниці Літинського повіту, 57 од. зб., 1861 – 1882 рр.
10
Ф.198. Мировий посередник 3-ї дільниці Літинського повіту, 31 од. зб., 1863 – 1871 рр.
Ф.199. Мировий посередник 4-ї дільниці Літинського повіту, 7 од. зб., 1864 – 1867 рр.
Ф.200. Вінницький повітовий предводитель дворянства, 927 од. зб., 1827 – 1916 рр.
Ф.201. З’їзд мирових посередників Літинського повіту, 142 од. зб., 1861 – 1898 рр.
Ф.202. Вінницький повітовий комітет по зрівнянню натуральних повинностей, 55 од. зб., 1851 – 1872 рр.
Ф.203. Вінницьке повітове загальне з торгових цін присутствіє, 54 од. зб., 1831 – 1914 рр.
Ф.204. Вінницький з’їзд мирових суддів, 493 од. зб., 1910 – 1920 рр.
Ф.205. Мировий посередник 1-ї дільниці Вінницького повіту, 88 од. зб., 1861 – 1905 рр.
Ф.206. Мировий посередник 2-ї дільниці Вінницького повіту, 169 од. зб., 1861 – 1903 рр.
Ф.207. З’їзд мирових посередників Вінницького повіту, 129 од. зб., 1861 – 1905 рр.
Ф.208. Вінницьке повітове у військовій повинності присутствіє, 2064 од. зб., 1874 – 1917 рр.
Ф.209. Калинівський волосний суд 2-ї дільниці Вінницького повіту, 19 од. зб., 1910 – 1913 рр.
Ф.211. Мировий суддя 4-ї дільниці Вінницького судово-мирового округу, 270 од. зб., 1911 – 1920 рр.
Ф.212. Джуринське волосне правління, 9 од. зб., 1861 – 1871 рр.
Ф.213. Мировий посередник 3-ї дільниці Вінницького повіту, 53 од. зб., 1861 – 1885 рр.
Ф.214. Мировий посередник 4-ї дільниці Вінницького повіту, 5 од. зб., 1861 – 1872 рр.
11
Ф.215. Мировий посередник 5-ї дільниці Вінницького повіту, 6 од. зб., 1862 – 1866 рр.
Ф.217. Яришівське волосне правління, 471 од. зб., 1861 – 1916 рр.
Ф.218. Хоньківецьке волосне правління, 228 од. зб., 1861 – 1915 рр.
Ф.221. Стратіївське поштово-телеграфне відділення, 14 од. зб., 1911 – 1919 рр.
Ф.222. Літинський повітовий суд, 2191 од. зб., 1796 – 1872 рр.
Ф.229. Калинівське волосне правління, 359 од. зб., 1864 – 1912 рр.
Ф.230. Вінницька міська управа, 2360 од. зб., 1871 – 1920 рр.
Ф.231. Супрунівське волосне правління, 6 од. зб., 1861 – 1886 рр.
Ф.233. Вінницька спілка споживчих товариств, 184 од. зб., 1910 – 1920 рр.
Ф.234. Сосонське волосне правління, 21 од. зб., 1863 – 1917 рр.
Ф.236. Мировий суддя 7-ї дільниці Гайсинського судово-мирового округу, 56 од. зб., 1918 – 1919 рр.
Ф.238. Вінницький повітовий віспяний комітет, 31 од. зб., 1851 – 1888 рр.
Ф.239. Вінницький повітовий комітет громадського здоров’я, 22 од. зб., 1852 – 1904 рр.
Ф.240. Березівське волосне правління, 134 од. зб., 1861 – 1889 рр.
Ф.243. Вінницька в’язниця, 35 од. зб., 1910 – 1919 рр.
Ф.244. Вінницький повітовий комітет піклування про народну тверезість, 21 од. зб., 1896 – 1914 рр.
Ф.247. Вінницька повітова шляхова комісія, 19 од. зб., 1851 – 1868 рр.
Ф.248. Літинський повітовий предводитель дворянства, 4 од. зб., 1888 – 1901 рр.
Ф.249. Вінницька повітова оціночна комісія, 2 од. зб., 1871 – 1872 рр.
Ф.250. Вінницький повітовий комітет товариства піклування про поранених та хворих воїнів, 11 од. зб., 1870 – 1908 рр.
12
Ф.252. Вінницьке повітове рекрутське присутствіє, 57 од. зб., 1869 – 1874 рр.
Ф.253. Черепашинецьке волосне правління, 43 од. зб., 1864 – 1875 рр.
Ф.255. Вінницька повітова земська управа, 740 од. зб., 1899 – 1920 рр.
Ф.256. Мировий суддя 5-ї дільниці Ямпільського судово-мирового округу, 68 од. зб., 1919 р.
Ф.257. Юзвинське волосне правління, 467 од. зб., 1861 – 1915 рр.
Ф.258. Мировий суддя 1-ї дільниці Вінницького судово-мирового округу, м-ко Браїлів Вінницького повіту Подільської губернії, 298 од. зб., 1894 – 1911 рр.
Ф.259. Вахнівське поштово-телеграфне відділення, 11 од. зб., 1915 – 1919 рр.
Ф.260. Голендрівське поштово-телеграфне відділення, 31 од. зб., 1913 – 1918 рр.
Ф.261. Джуринське поштово-телеграфне відділення, 15 од. зб., 1913 – 1915 рр.
Ф.262. Вінницька міська дума, 131 од. зб., 1846 – 1920 рр.
Ф.264. Вінницька окружна психіатрична лікарня, 805 од. зб., 1896 – 1920 рр.
Ф.265. Вінницьке міське поліцейське управління, 61 од. зб., 1810 – 1917 рр.
Ф.266. Сальницька міська дума, 10 од. зб., 1869 – 1920 рр.
Ф.273. Вінницьке повітове поліцейське управління, 30 од. зб., 1861 – 1916 рр.
Ф.274. Вінницька повітова дворянська опітка, 356 од. зб., 1815 – 1907 рр.
Ф.276. Печерське поштово-телеграфне відділення, 36 од. зб., 1910 – 1917 рр.
Ф.279. Вороновицьке поштово-телеграфне відділення, 13 од. зб., 1910 – 1919 рр.
Ф.280. Товариство Браїлівського цукрового заводу, 2 од. зб., 1917 – 1918 рр.
Ф.281. Інспектор народних училищ 5-го району Подільської губернії, м.Вінниця Подільської губернії, 205 од. зб., 1901 – 1918 р.
13
Ф.282. Вінницький повітовий комітет по наданню відстрочок військовозобов’язаним, 60 од. зб., 1916 – 1917 рр.
Ф.283. Вінницьке повітове відділення Подільської єпархіальної училищної ради, 112 од. зб., 1885 – 1918 рр.
Ф.284. Майдано-Трепівська церковно-учительська школа другого класу, 27 од. зб., 1906 – 1917 рр.
Ф.286. Гайсинська міська управа, 624 од. зб., 1879 – 1920 рр.
Ф.287. Літинська повітова земська управа, 2 од. зб., 1917 – 1918 рр.
Ф.288. Липовецька повітова земська управа, 14 од. зб., 1912 – 1920 рр.
Ф.289. Тиврівська волосна управа, 9 од. зб., 1887 – 1919 рр.
Ф.291. Мовчанське волосне правління, 19 од. зб., 1873 – 1916 рр.
Ф.292. Обіднянське волосне правління, 22 од. зб., 1862 – 1912 рр.
Ф.294. Стрижавське волосне правління, 25 од. зб., 1862 – 1914 рр.
Ф.295. Ямпільське волосне правління, 31 од. зб., 1862 – 1916 рр.
Ф.296. Серебрійське волосне правління, 49 од. зб., 1861 – 1911 рр.
Ф.297. Юрковецьке волосне правління, 19 од. зб., 1861 – 1873 рр.
Ф.298. Мурафське волосне правління, 33 од. зб., 1862 – 1912 рр.
Ф.300. Конищівське волосне правління, 5 од. зб., 1872 р.
Ф.301. Вінницький повітовий розпорядчий комітет, 22 од. зб., 1880 – 1904 рр.
Ф.304. Мурованокуриловецьке поштово-телеграфне відділення, 23 од. зб., 1906 – 1919 рр.
Ф.305. Іпп Семен Григорович – нотаріус м. Вінниці, 90 од. зб., 1904 – 1918 рр.
Ф.308. Ясінський Едуард Августович – нотаріус м. Вінниці, 38 од. зб., 1916 – 1920 рр.
Ф.309. Розенберг Ізраїль Львович – нотаріус м. Вінниці, 126 од. зб., 1917 – 1918 рр.
14
Ф.310. Денисов Михайло Львович – нотаріус м. Літина, 436 од. зб., 1888 – 1912 рр.
Ф.311. Івашкевич Густав Антонович – нотаріус м. Ольгополя, 387 од. зб., 1880 – 1898 рр.
Ф.312. Філіппов Микола Васильович – нотаріус м. Вінниці, 50 од. зб., 1911 – 1916 рр.
Ф.313. Романенко Василь Йосипович – нотаріус м. Гайсина, 55 од. зб., 1897 – 1917 рр.
Ф.314. Петрусевич Степан Пилипович – нотаріус м-ка Немирова, 210 од. зб., 1880 – 1888 рр.
Ф.316. Хомицький Леонід Вікторович – нотаріус м. Ольгополя, 422 од. зб., 1907 – 1914 рр.
Ф.317. Черняєв Євген Васильович – нотаріус м-ка Тульчина, 26 од. зб., 1849 – 1887 рр.
Ф.319. Ерістов Олександр Костянтинович – нотаріус м. Літина, 88 од. зб., 1912 – 1913 рр.
Ф.320. Данутинський Сергій Михайлович – нотаріус м. Гайсина, 330 од. зб., 1888 – 1897 рр.
Ф.323. Єліашевич В’ячеслав Казимирович – нотаріус м. Хмільника, 1288 од. зб., 1907 – 1919 рр.
Ф.325. Котюжинецьке волосне правління, 1 од. зб., 1863 –1875 рр.
Ф.327. Раппопорт Іван Григорович – нотаріус м. Бара, 3 од. зб., 1919 р.
Ф.328. Двораківський Володимир Адамович – нотаріус м.Вінниці, 228 од. зб., 1918 – 1919 рр.
Ф.329. Лучанське волосне правління, 33 од. зб., 1868 – 1912 рр.
Ф.330. Уладівське волосне правління, 13 од. зб., 1866 – 1874 рр.
Ф.331. Шаргородське волосне правління, 34 од. зб., 1862 – 1888 рр.
Ф.332. Гавришівське волосне правління, 1241 од. зб., 1861 – 1918 рр.
15
Ф.333. Станіславчицьке волосне правління, 8 од. зб., 1890 – 1912 рр.
Ф. 334. Янівське волосне правління, 27 од. зб., 1861 – 1882 рр.
Ф. 335. Шпиківське волосне правління, 417 од. зб., 1865 – 1916 рр.
Ф.336. Журавлівське волосне правління, 10 од. зб., 1908 – 1917 рр.
Ф.337. М’ястківське волосне правління, 25 од. зб., 1873 – 1909 рр.
Ф.338. Чоботарська сільськогосподарська реміснича школа, 17 од. зб., 1907 – 1919 рр.
Ф.339. 1-е Вінницьке міське чотирикласне училище, 21 од. зб., 1910 – 1919 рр.
Ф.349. Чуківська церковно-учительська школа другого класу, 11 од. зб., 1903 – 1917 рр.
Ф.350. Маньківське земське однокласне училище, 6 од. зб., 1908 – 1912 рр.
Ф.351. Жмеринська чоловіча єврейська гімназія, 3 од. зб., 1917 – 1919 рр.
Ф.352. Податковий інспектор Брацлавського повіту, м. Брацлав Брацлавського повіту Подільської губернії, 119 од. зб., 1885 – 1915 рр.
Ф.353. Жмеринські вечірні загальноосвітні курси Київського учбового округу, 22 од. зб., 1917 – 1919 рр.
Ф.354. Вінницький сирітський суд, 341 од. зб., 1796 – 1920 рр.
Ф.355. Вінницька державна ощадна каса № 496, 50 од. зб., 1892 – 1918 рр.
Ф.357. Ольгопільська повітова земська управа, 18 од. зб., 1911 – 1920 рр.
Ф.358. Шпиківський цукровий завод Балашова, 42 од. зб., 1895 – 1919 рр.
Ф.359. Мировий суддя 3-ї дільниці Вінницького судово-мирового округу, 102 од. зб., 1909 – 1918 рр.
Ф.360. Мировий суддя 2-ї дільниці Вінницького судово-мирового округу, 56 од. зб., 1910 – 1912 рр.
16
Ф.361. Ободівський буряко-цукровий завод М.Ф. Собанського, 3 од. зб., 1908 – 1918 рр.
Ф.362. Тульчинське з квартирного податку присутствіє, 29 од. зб., 1893 – 1894 рр.
Ф.363. Великокісницьке волосне правління, 15 од. зб., 1870 – 1916 рр.
Ф.364. Пеньківське волосне правління, 158 од. зб., 1862 – 1917 рр.
Ф.365. Ярузьке волосне правління, 10 од. зб., 1863 – 1904 рр.
Ф.366. Товариство Красносільського цукрового заводу, 46 од. зб., 1913 – 1919 рр.
Ф.367. Соколівський цукровий завод поміщика Беліни Бржозовського, 7 од. зб., 1903 – 1918 рр.
Ф.369. Могилів-Подільське повітове в чиншових справах присутствіє, 267 од. зб., 1845 – 1910 рр.
Ф.370. Брацлавське лісництво Києво-Подільського управління земельних справ та державного майна, 228 од. зб., 1832 – 1920 рр.
Ф.376. Вінницька повітова санітарно-виконавча комісія, 4 од. зб., 1893 р.
Ф.379. Брацлавська повітова земська управа, 123 од. зб., 1912 –1919 рр.
Ф.380. Мальчівецька сільськогосподарська дослідна станція Подільського губернського земства, 2 од. зб., 1916 р.
Ф.381. Управління Брацлавського повітового військового начальника, 15 од. зб., 1915 – 1917 рр.
Ф.382. Управління Липовецького повітового військового начальника, 4 од. зб., 1915 – 1918 рр.
Ф.383. Управління Могилів-Подільського повітового військового начальника, 11 од. зб., 1915 – 1917 рр.
Ф.384. Гайсинська повітова земська управа, 12 од. зб., 1912 – 1919 рр.
Ф.385. Мировий суддя 1-ї дільниці Брацлавського судово-мирового округу, 98 од. зб., 1910 – 1912 рр.
17
Ф.386. Ямпільське повітове казначейство, 20 од. зб., 1897 – 1917 рр.
Ф.388. Гайсинська повітова землевпорядна комісія, 215 од. зб., 1906 – 1917 рр.
Ф.389. Подільська спілка кредитних та позичково-ощадних товариств, м. Вінниця Подільської губернії, 216 од. зб., 1912 – 1920 рр.
Ф.391. Вінницький міський магістрат, 1096 од. зб., 1796 – 1861 рр.
Ф.392. Гайсинська міська дума, 4 од. зб., 1885 – 1906 рр.
Ф.393. Немирівське міське з квартирного податку присутствіє, 3 од. зб., 1912 – 1915 рр.
Ф.395. Вінницький казенний винний склад Подільського акцизного управління, 58 од. зб., 1897 – 1920 рр.
Ф.396. Віннициький повітовий комітет по знищенню саранчі, 3 од. зб., 1860 – 1863 рр.
Ф.397. Вінницька єврейська молитовна громада, 142 од. зб., 1823 – 1915 рр.
Ф.399. Куняно-Райгородське лісництво Києво-Подільського управління земельних справ та державного майна, 13 од. зб., 1919 –1920 рр.
Ф.400. Янівська єврейська молитовна громада, 109 од. зб., 1853 – 1914 рр.
Ф.401. Станіславчицька єврейська молитовна громада, 14 од. зб., 1891 – 1906 рр.
Ф.402. Тиврівська єврейська молитовна громада, 48 од. зб., 1836 – 1910 рр.
Ф.404. Юзвинська єврейська молитовна громада, 37 од. зб., 1834 – 1907 рр.
Ф.405. Немирівське волосне правління, 15 од. зб., 1862 – 1912 рр.
Ф.406. Миколаївська церква, с. Якушинці Вінницького повіту Подільської губернії, 5 од. зб., 1875 – 1885 рр.
Ф.407. Іллінецька єврейська молитовна громада, 108 од. зб., 1843 – 1882 рр.
Ф.409. Пиківський римо-католицький костел, м-ко Пиків Вінницького повіту Подільської губернії, 13 од. зб., 1788 – 1908 рр.
Ф.411. Богородицька церква, с. Кривошиїнці Вінницького повіту Подільської губернії, 13 од. зб., 1803 – 1896 рр.
18
Ф.413. Різдво-Богородицька церква, с. Мізяківські Хутори Вінницького повіту Подільської губернії, 13 од. зб., 1799 – 1872 рр.
Ф.416. Хресто-Воздвиженська церква, с. Рожни Літинського повіту Подільської губернії, 15 од. зб., 1839 – 1914 рр.
Ф.421. Великокрушлинецьке сільське управління, 289 од. зб., 1836 – 1867 рр.
Ф.442. Мурованокуриловецьке волосне правління, 49 од. зб., 1861 – 1902 рр.
Ф.443. Тульчинська чоловіча гімназія, 6 од. зб., 1917 – 1919 рр.
Ф.444. Тульчинське духовне училище Подільської єпархіальної училищної ради, 13 од. зб., 1888 – 1919 рр.
Ф.446. Гайсинська повітова в справах виборів до Державної думи комісія, 19 од. зб., 1905 – 1907 рр.
Ф.448. Завідуючий роботами з укріплення та залісення летючих пісків і діючих ярів Вінницького району Волинсько-Подільського піщано-ярового округу, м. Вінниця Подільської губернії, 35 од. зб., 1911 – 1918 рр.
Ф.449. Могилів-Подільське поштово-телеграфне відділення, 16 од. зб., 1894 – 1919 рр.
Ф.450. Білківське двокласне земське училище Київського учбового округу, 17 од. зб., 1909 – 1919 рр.
Ф.451. Немирівська спілка споживчих товариств, 41 од. зб., 1916 – 1919 рр.
Ф.452. Пиківський волосний суд 2-ї мирової дільниці Вінницького повіту, 77 од. зб., 1909 – 1913 рр.
Ф.455. Тульчинська міська поліція, 19 од. зб., 1812 – 1815 рр.
Ф.456. Могилів-Подільське повітове поліцейське управління, 16 од. зб., 1870 – 1916 рр.
Ф.457. Літинське повітове поліцейське управління, 19 од. зб., 1863 – 1875 рр.
Ф.458. Брацлавське повітове поліцейське управління, 8 од. зб., 1862 – 1883 рр.
Ф.459. Ольгопільське повітове поліцейське управління, 17 од. зб., 1863 – 1916 рр.
19
Ф.460. Ямпільське повітове поліцейське управління, 8 од. зб., 1861 – 1871 рр.
Ф.462. Брацлвська повітова в’язниця, 5 од. зб., 1864 – 1918 рр.
Ф.463. Барська міська поліція, 3 од. зб., 1843 – 1857 рр.
Ф.464. Ямпільська повітова в’язниця, 4 од. зб., 1910 – 1911 рр.
Ф.465. Ольгопільська повітова в’язниця, 3 од. зб., 1910 – 1911 рр.
Ф.468. Ольгопільський повітовий суд, 2786 од. зб., 1795 – 1872 рр.
Ф.469. Могилів-Подільська прикордонна карантинна контора, 9 од. зб., 1801 – 1845 рр.
Ф.470. Вінницький повітовий суд, 2187 од. зб., 1793 – 1872 рр.
Ф.471. Гайсинський повітовий суд, 1409 од. зб., 1796 – 1872 рр.
Ф.472. Могилів-Подільський повітовий суд, 1357 од. зб., 1795 – 1872 рр.
Ф.473. Брацлавський повітовий суд, 1709 од. зб., 1793 – 1872 рр.
Ф.474. Ямпільський повітовий суд, 1820 од. зб., 1794 – 1872 рр.
Ф.475. Могилів-Подільський міський магістрат, 484 од. зб., 1796 – 1862 рр.
Ф.477. Ямпільський земський суд, 156 од. зб., 1797 – 1859 рр.
Ф.478. Гайсинський земський суд, 24 од. зб., 1798 – 1861 рр.
Ф.479. Могилів-Подільський земський суд, 88 од. зб., 1796 – 1867 рр.
Ф.480. Вінницький земський суд, 106 од. зб., 1785 – 1859 рр.
Ф.481. Гайсинський повітовий підкоморський суд, 5 од. зб., 1801 – 1807 рр.
Ф.482. Управління Літинського повітового військового начальника, 5 од. зб., 1916 – 1917 рр.
Ф.483. Ямпільський межовий апеляційний суд, 41 од. зб., 1814 – 1838 рр.
Ф.484. Вінницький межовий апеляційний суд, 28 од. зб., 1783 – 1840 рр.
Ф.485. Вербовецька міська ратуша, 4 од. зб., 1802 – 1810 рр.
20
Ф.486. Брацлавський повітовий стряпчий, 19 од. зб., 1859 – 1864 рр.
Ф.487. Судовий слідчий Гайсинського повіту, 18 од. зб., 1811 – 1881 рр.
Ф.489. Літинський межовий апеляційний суд, 4 од. зб., 1815 – 1846 рр.
Ф.490. Вінницький повітовий підкоморський суд, 4 од. зб., 1799 – 1811 рр.
Ф.491. Управління Ольгопільського повітового військового начальника, 5 од. зб., 1916 – 1919 рр.
Ф.492. Літинський земський суд, 133 од. зб., 1797 – 1861 рр.
Ф.494. Гайсинський міський магістрат, 10 од. зб., 1835 – 1861 рр.
Ф.495. Брацлавський міський магістрат, 50 од. зб., 1791 – 1861 рр.
Ф.496. Літинський міський магістрат, 33 од. зб., 1813 – 1861 рр.
Ф.497. Брацлавська верхня розправа, м. Вінниця Вінницького повіту Брацлавського намісництва, 3 од. зб., 1796 – 1797 рр.
Ф.498. Управління Гайсинського повітового військового начальника, 44 од. зб., 1915 – 1917 рр.
Ф.500. Могилів-Подільська повітова дворянська опіка, 8 од. зб., 1827 – 1915 рр.
Ф.501. Барська міська дума, 26 од. зб., 1865 – 1880 рр.
Ф.504. Вінницька повітова в справах виборів до Державної Думи комісія, 25 од. зб., 1905 – 1907 рр.
Ф.506. Вінницьке духовне правління, 214 од. зб., 1800 – 1860 рр.
Ф.507. Брацлавський земський суд, 72 од. зб., 1797 – 1857 рр.
Ф.508. Могилів-Подільська міська дума, 9 од. зб., 1881 – 1903 рр.
Ф.509. Ольгопільська міська дума, 12 од. зб., 1884 – 1913 рр.
Ф.510. Брацлавська повітова дворянська опіка, 4 од. зб., 1827 – 1848 рр.
Ф.511. Жмеринський евакуаційний пункт Південно-Західного фронту, 2 од. зб., 1914 – 1917 рр.
21
Ф.512. Могилів-Подільський повітовий землемір, 2 од. зб., 1842 – 1848 рр.
Ф.513. Могилів-Подільське духовне правління, 271 од. зб., 1795 – 1860 рр.
Ф.514. Ямпільський повітовий підкоморський суд, 6 од. зб., 1798 – 1809 рр.
Ф.515. Брацлавський межовий апеляційний суд, 8 од. зб., 1818 – 1840 рр.
Ф.516. Літинська міська дума, 3 од. зб., 1884 – 1885 рр.
Ф.517. Ольгопільська міська ратуша, 4 од. зб., 1847 – 1860 рр.
Ф.520. Ольгопільська повітова в справах виборів до Державної Думи комісія, 12 од. зб., 1905 – 1907 рр.
Ф.521. Брацлавська казенна палата, м. Вінниця Вінницького повіту Брацлавського намісництва, 79 од. зб., 1794 – 1798 рр.
Ф.523. Ольгопільське городниче правління, 1 од. зб., 1845 – 1846 рр.
Ф.524. Ямпільський повітовий стряпчий, 3 од. зб., 1834 – 1839 рр.
Ф.526. Брацлавський повітовий землемір, 3 од. зб., 1833 – 1846 рр.
Ф.527. Ямпільська повітова дворянська опіка, 3 од. зб., 1836 – 1862 рр.
Ф.528. Ольгопільський повітовий землемір, 6 од. зб., 1876 – 1878 рр.
Ф.530. Хмільницька міська дума, 20 од. зб., 1869 – 1880 рр.
Ф.532. Барська міська управа, 2 од. зб., 1888 – 1893 рр.
Ф. 533. Бершадський земський суд, 121 од. зб., 1796 – 1797 рр.
Ф.540. Судовий слідчий 2-ї дільниці Літинського повіту, 7 од. зб., 1861 – 1880 рр.
Ф.541. Вінницька військова будівельна комісія, 2 од. зб., 1899 – 1901 рр.
Ф.542. Вінницьке повітове опікунство із забезпечення сімей запасних нижчих чинів та ратників ополчення, 61 од. зб., 1914 – 1918 рр.
Ф.543. Махнівська повітова дворянська опіка, 145 од. зб., 1810 –1861 рр.
22
Ф.545. Брацлавський сирітський суд, 2 од. зб., 1843 – 1850 рр.
Ф.546. Липовецький земський суд, 52 од. зб., 1801 – 1857 рр.
Ф.548. Ямпільсько-Могилівський з’їзд мирових посередників, 2 од. зб., 1872 – 1881 рр.
Ф.549. Гайсинське повітове поліцейське управління, 7 од. зб., 1864 – 1880 рр.
Ф.551. Літинська повітова дворянська опіка, 2 од. зб., 1829 – 1843 рр.
Ф.554. Начальник військ Вінницького гарнізону, 3 од. зб., 1917 р.
Ф.555. Вінницьке повітове опікунство дитячими притулками відомства установ імператриці Марії, 14 од. зб., 1910 -1918 рр.
Ф.556. Брацлавське повітове рекрутське присутствіє, 7 од. зб., 1831 – 1871 рр.
Ф.557. Рубанське двокласне сільське народне училище, 7 од. зб., 1914 – 1918 рр.
Ф.558. Жмеринський розподільчий пункт Південно-Західного фронту, 20 од. зб., 1916 – 1918 рр.
Ф.562. Двокласне училище при Тростянецькому цукровому заводі, 12 од. зб., 1906 – 1917 рр.
Ф.563. Брацлавська повітова у справах виборів до Державної Думи комісія, 3 од. зб., 1910 – 1912 рр.
Ф.564. Управління Немирівським маєтком графині М.Б. Строганової, 7 од. зб., 1861 – 1912 рр.
Ф.565. Вінницький міський землемір, 3 од. зб., 1880 – 1910 рр.
Ф.566. Мировий суддя 2-ї дільниці Брацлавського судово-мирового округу, 10 од. зб., 1912 – 1918 рр.
Ф.569. Вінницький базовий речовий склад Подільського губернського інтендантського управління, 2 од. зб., 1916 –1917 рр.
Ф.573. Янковський Олександр Іванович – нотаріус м. Бара, 62 од. зб., 1886 – 1917 рр.
23
Ф.574. Асланович Петро Олександрович – нотаріус м. Бара, 32 од. зб., 1880 – 1891 рр.
Ф.575. Корсак Анзельм Аполінарійович – нотаріс м. Ямполя, 30 од. зб., 1880 – 1891 рр.
Ф.576. Вінницька міська реміснича управа, 17 од. зб., 1874 – 1887 рр.
Ф.577. Наглядач церковно-парафіяльних шкіл 2-го району 5-го Літинського округу Подільської єпархіальної училищньої ради, 4 од. зб., 1886 – 1918 рр.
Ф.578. Михайлівська церква, с. Паріївка Липовецького повіту Київської губернії, 47 од. зб., 1796 – 1919 рр.
Ф.579. Ямпільська повітова у справах виборів до Державної Думи комісія, 2 од. зб., 1907 р.
Ф.581. Вінницький шпиталь Подільського губернського земства, 15 од. зб., 1914 – 1915 рр.
Ф.582. Дзюньківська міщанська управа, 35 од. зб., 1908 – 1915 рр.
Ф.583. Дашівська міщанська управа, 3 од. зб., 1908 – 1909 рр.
Ф.584. Китайгородська міщанська управа, 21 од. зб., 1908 – 1915 рр.
Ф.585. Лукашівська міщанська управа, 18 од. зб., 1908 – 1915 рр.
Ф.586. Козятинська міщанська управа, 22 од. зб., 1908 – 1915 рр.
Ф.587. Вахнівська міщанська управа, 13 од. зб., 1908 – 1913 рр.
Ф.588. Новоприлуцька міщанська управа, 16 од. зб., 1908 – 1915 рр.
Ф.589. Липовецька повітове казнечейство, 42 од. зб., 1818 – 1902 рр.
Ф.591. Томашевський Олімпій Михайлович – нотаріус м. Бара, 47 од. зб., 1911 – 1918 рр.
Ф.593. Дзюньківська поштово-телеграфна контора, 11 од. зб., 1914 – 1918 рр.
Ф.594. Уланівське поштово-телеграфне відділення, 26 од. зб., 1894 – 1917 рр.
Ф.595. Козятинська поштово-телеграфна контора, 22 од. зб., 1910 – 1918 рр.
24
Ф.597. Брацлавсько-Гайсинський з’їзд мирових посередників, м. Брацлав Брацлавського повіту Подільської губернії, 59 од. зб., 1907 – 1913 рр.
Ф.598. Мировий посередник 2-ї дільниці Липовецького повіту, 29 од. зб., 1891 – 1894 рр.
Ф.599. Брацлавська реміснича управа, 4 од. зб., 1852 р.
Ф.600. Ямпільське повітове рекрутське присутствіє, 2 од. зб., 1872 р.
Ф.601. Піщанська карантинна контора, 3 од. зб., 1813 р.
Ф.603. Вінницька повітова ревізька комісія, 20 од. зб., 1811 – 1858 рр.
Ф.604. Літинське духовне правління, 84 од. зб., 1796 – 1860 рр.
Ф.605. Літинське повітове рекрутське присутствіє, 6 од. зб., 1829 – 1874 рр.
Ф.606. Ольгопільське духовне правління, 114 од. зб., 1796 – 1858 рр.
Ф.608. Липовецький повітовий суд, 2498 од. зб., 1796 – 1872 рр.
Ф.609. Балабанівська міщанська управа, 14 од. зб., 1908 – 1912 рр.
Ф.610. Літинський підкоморський суд, 2 од. зб., 1802 р.
Ф.611. Липовецький повітовий предводитель дворянства, 2 од. зб., б/д
Ф.612. Вінницьке кредитне ощадне товариство, 2 од. зб., 1917 – 1918 рр.
Ф.613. Комаргородське поштово-телеграфне відділення, 3 од. зб., 1916 – 1917 рр.
Ф.614. Копайгородська поштово-телеграфна контора, 5 од. зб., 1903 – 1917 рр.
Ф.615. Загнітківське поштово-телеграфне відділення, 1 од. зб., 1912 – 1917 рр.
Ф.616. Гайсинське поштово-телеграфне відділення, 6 од. зб., 1896 – 1919 рр.
Ф.617. Джулинське поштово-телеграфне відділення, 7 од. зб., 1911 – 1918 рр.
Ф.618. Сутиське кредитно-ощадне товариство, 16 од. зб., 1914 – 1916 рр.
Ф.619. Слободо-Лузьке поштово-телеграфне відділення, 2 од. зб., 1916 – 1917 рр.
25
Ф.620. Немерченська поштово-телеграфна контора, 4 од. зб., 1908 – 1917 рр.
Ф.621. Ободівське поштово-телеграфне відділення, 2 од. зб., 1896 – 1897 рр.
Ф.622. Попелюська поштово-телеграфна контора, 11 од. зб., 1901 – 1918 рр.
Ф.624. Теплицька поштово-телеграфна контора, 1 од. зб., 1916 р.
Ф.625. Кам’янська поштово-телеграфна контора, 7 од. зб., 1909 – 1917 рр.
Ф.626. Гніванська поштово-телеграфна контора, 7 од. зб., 1904 – 1912 рр.
Ф.628. Брацлавське повітове відділення Подільського губернського піклувального про в’язниці товариства, 2 од. зб., 1872 р.
Ф.630. Брацлавський повітовий совісний суд, 9 од. зб., 1796 – 1797 рр.
Ф.633. Тульчинський повітовий суд, 5 од. зб., 1796 – 1797 рр.
Ф.634. Бершадська повітова дворянська опіка, 7 од. зб., 1795 – 1796 рр.
Ф.635. Бершадський повітовий суд, 14 од. зб., 1796 – 1797 рр.
Ф.636. Вінницький міський словесний суд, 2 од. зб., 1796 р.
Ф.637. Управління Жмеринського етапного коменданта, 6 од. зб., 1915 р.
Ф.640. Товариство Юзефо-Миколаївського цукрового заводу, ст. Голендри Бердичівського повіту Київської губернії, 17 од. зб., 1898 – 1919 рр.
Ф.641. Борщівецька поштово-телеграфна контора, 3 од. зб., 1914 – 1917 рр.
Ф.642. Товариство Брідоцького цукрового заводу, 16 од. зб., 1898 – 1916 рр.
Ф.643. Турбівська поштово-телеграфна контора, 5 од. зб., 1915 – 1917 рр.
Ф.653. Уланівський римо-католицький костел, м-ко Уланів Літинського повіту Подільської губернії, 6 од. зб., 1855 – 1917 рр.
Ф.654. Подільська губернська єпархіальна училищна рада, м. Кам’янець- Подільський Кам’янець-Подільського повіту Подільської губернії, 19 од. зб.,
1893 – 1905 рр.
Ф.656. Зозівське волосне правління, 2 од. зб.,1890 р.
Ф.658. Літинський повітовий сирітський суд, 2 од. зб., 1905 – 1916 рр.
26
Ф.660. Мировий суддя 3-ї дільниці Липовецького повіту, 1 од. зб., 1897 р.
Ф.662. Подільське губернське опікунство дитячими притулками, м. Вінниця Подільської губернії, 7 од. зб., 1913 – 1917 р.р.
Ф.663. Подільське губернське у податкових справах присутствіє, м. Вінниця Подільської губернії, 2 од. зб., 1918 – 1919 рр.
Ф.664. Управління Вінницького повітового військового начальника, 5 од. зб., 1916 – 1918 рр.
Ф.665. Брацлавське повітове відділення Подільської єпархіальної училищної ради, 7 од. зб., 1908 – 1917 рр.
Ф.666. Ольгопільське повітове у чиншових справах присутствіє, 44 од. зб., 1842 – 1917 рр.
Ф.668. Брацлавська нижня розправа, 7 од. зб., 1796 – 1797 рр.
Ф.669. Брацлавська духовна консисторія, 25 од. зб., 1792 – 1865 рр.
Ф.671. Вінницька нижня розправа, 3 од. зб., 1796 р.
Ф.672. Северинівський цукровий завод Хрякова, Вейссе та К., 2 од. зб., 1908 – 1909 рр.
Ф.673. Немирівська гімназія Київського учбового округу, 7 од. зб., 1847 – 1857 рр.
Ф.674. Крушлинецька сільська розправа, 6 од. зб., 1846 – 1860 рр.
Ф.675. Тульчинський нижній земський суд, 53 од. зб., 1796 – 1797 рр.
Ф.676. Шиманський М.Ф. – нотаріус м.Бара, 2 од. зб., 1892 р .
Ф.677. Липовецький повітовий землемір, 157 од. зб., 1799 – 1873 рр.
Ф.678. Бершадське городниче правління, 142 од. зб., 1794 – 1797 рр.
Ф.679. Липовецька повітова ревізька комісія, 2 од. зб., 1850 р.
Ф.680. Шереметське народне однокласне училище, 34 од. зб., 1882 –1919 рр.
Ф.683. Ольгопільське лісництво Києво-Подільського управління землеробства та державного майна, 5 од. зб., 1889 – 1919 рр.
27
Ф.684. Кожухівське волосне правління, 8 од. зб., 1899 – 1910 рр.
Ф.685. Покровська церква, с. Вишенька Вінницького повіту Подільської губернії, 9 од. зб., 1792 – 1893 рр.
Ф.686. Кузьмо-Дем’янівська церква, с. Чернятинці Літинського повіту Подільської губернії, 38 од. зб., 1796 – 1913 рр.
Ф.687. Кузьмо-Дем’янівська церква, с. Ступник Уланівського району Бердичівського округу, 81 од. зб., 1794 – 1929 рр.
Ф.692. Миколаївська церква, м-ко Янів Вінницького повіту Подільської губернії, 3 од. зб., 1803 – 1916 рр.
Ф.693. Миколаївська церква, м. Вінниця Вінницької області, 17 од. зб., 1823 – 1959 рр.
Ф.697. Мировий суддя 9-ї дільниці Ямпільського судово-мирового округу, 2 од. зб., 1918 – 1920 рр.
Ф.698. Тульчинське восьмикласне комерційне училище Міністерства торгівлі та промисловості, 4 од. зб., 1916 – 1918 рр.
Ф.699. Беднарський Стефан Олександрович – нотаріус м. Могилева- Подільського, 2 од. зб., 1918 – 1920 рр.
Ф.700. Управління начальника гарнізону м. Жмеринки, 4 од. зб., 1916 – 1919 рр.
Ф.701. Штаб Тульчинського військового загону Київського військового округу, 8 од. зб., 1863 – 1864 рр.
Ф.711. Літинський деканат, 8 од. зб., 1829 – 1912 рр.
Ф.712. Ямпільський деканат, 6 од. зб., 1872 – 1886 рр.
Ф.714. Брацлавський з’їзд мирових суддів Брацлавського судово-мирового округу, 32 од. зб., 1895 – 1919 рр.
Ф.715. Мировий посередник 2-ї дільниці Гайсинського повіту, 2 од. зб., 1916 – 1917 рр.
Ф.716. Тернівське волосне правління, 15 од. зб., 1864 – 1910 рр. 28
Ф.717. Теплицьке волосне правління, 3 од. зб., 1904 – 1914 рр.
Ф.718. Красносільське волосне правління, 4 од. зб., 1866 – 1890 рр.
Ф.719. Рубанське волосне правління, 9 од. зб., 1862 –1912 рр.
Ф.720. Жаданівське волосне правління, 2 од. зб., 1904 – 1907 рр.
Ф.721. Зозівська міщанська управа, 6 од. зб., 1907 – 1912 рр.
Ф.722. Конельська міщанська управа, 11 од. зб., 1907 – 1912 рр.
Ф.723. Оратівська міщанська управа, 6 од. зб., 1908 – 1909 рр.
Ф.725. Гайсинська повітова ревізька комісія, 10 од. зб., 1858 –1863рр.
Ф.726. Ямпільська повітова ревізька комісія, 29 од. зб., 1858 р.
Ф.727. Могилів-Подільська повітова ревізька комісія, 10 од. зб., 1855 – 1858 рр.
Ф.728. Юзвинське сільське управління, 11 од. зб., 1849 – 1866 рр.
Ф.729. Юзвинська сільська розправа, 4 од. зб., 1859 – 1866 рр.
Ф.730. Літинська повітова у справах виборів до Державної Думи комісія, 2 од. зб., 1907 р.
Ф.731. Брацлавська повітова ревізька комісія, 28 од. зб., 1832 – 1887 рр.
Ф.732. Терлицька міщанська управа, 18 од. зб., 1908 – 1911 рр.
Ф.733. Цибулівська міщанська управа, 5 од. зб., 1909 – 1910 рр.
Ф.734. Сарнівська міщанська управа, 19 од. зб., 1905 – 1911 рр.
Ф.735. Кожанське волосне правління, 2 од. зб., 1873 р.
Ф.736. Самгородоцька міщанська управа, 19 од. зб., 1903 – 1915 рр.
Ф.737. Колекція документів римо-католицьких деканатів: Києво-Васильківського, Сквирського, Богуславсько-Уманського, Махнівсько-Липовецького, Звенигородського, Таращанського, Радомишльського, Кам’янець-Подільського, Могилів-Подільського, 143 од. зб., 1762 – 1869 рр.
29
Ф.739. Товариство Махаринецького цукрового заводу, 40 од. зб., 1875 – 1919 рр.
Ф.740. Заливанщинський цукровий завод, 3 од. зб., 1910 – 1915 рр.
Ф.741. Римо-католицький костел, м-ко Білопілля Бердичівського повіту Київської губернії, 22 од. зб., 1784 – 1911 рр.
Ф.742. Петро-Павлівська церква, м-ко Білопілля Бердичівського повіту Київської губернії, 14 од. зб., 1802 – 1907 рр.
Ф.747. Дмитріївська церква, с. Малий Острожок Вінницького повіту Подільської губернії, 3 од. зб., 1813 – 1906 рр.
Ф.748. Михайлівська церква, с. Великий Острожок Вінницького повіту Подільської губернії, 19 од. зб., 1796 – 1910 рр.
Ф.762. Махнівське духовне правління, 2 од. зб., 1836 –1842 рр.
Ф.764. Юрківецьке волосне правління, 9 од. зб., 1904 – 1918 рр.
Ф.767. Параскевська церква, с. Новоселиця-Залужська Літинського повіту Подільської губернії, 2 од. зб., 1822 – 1844 рр.
Ф.768. Гавришівське сільське управління, 20 од. зб., 1836 – 1844 рр.
Ф.769. Хижинецьке сільське управління, 19 од. зб., 1837 – 1843 рр.
Ф.770. Тяжилівське сільське управління, 11 од. зб., 1836 – 1858 рр.
Ф.771. Телепеньківське сільське управління, 13 од. зб., 1837 – 1843 рр.
Ф.772. Малокрушлинецьке сільське управління, 11 од. зб., 1836 – 1842 рр.
Ф.773. Сокиринецьке сільське управління, 10 од. зб., 1836 – 1844 рр.
Ф.774. Рожнятівська волосна управа, 161 од. зб., 1861 – 1920 рр.
Ф.775. Покутинське волосне правління, 5 од. зб., 1862 – 1868 рр.
Ф.776. Вінницька інтендантська хлібопекарня Київського окружного військового інтендантського управління, 11 од. зб., 1914 – 1917 рр.
Ф.777. Миколаївський жіночий монастир другого класу, м-ко Немирів Брацлавського повіту Подільської губернії, 2 од. зб., 1913 –1914 рр.
30
Ф.781. Терешпільське волосне правління, 2 од. зб., 1862 – 1863 рр.
Ф.782. Обіднянське поштово-телеграфне відділення, 2 од. зб., 1916 р.
Ф.783. Немирівська поштово-телеграфна контора, 64 од. зб., 1886 – 1919 рр.
Ф.784. Юхимівське сільське управління, 2 од. зб., 1846 р.
Ф.785. Голинчинецьке сільське управління, 2 од. зб., 1846 р.
Ф.786. Могилів-Подільська міська лікарня, 2 од. зб., 1901 – 1902 рр.
Ф.787. Калинівська поштово-телеграфна контора, 5 од. зб., 1910 – 1913 рр.
Ф.788. Мізяківське волосне правління, 2 од. зб., 1870 р.
Ф.789. Могилів-Подільський межовий апеляційний суд, 5 од. зб., 1817 – 1839 рр.
Ф.790. Гайсинсько-Ольгопільський межовий апеляційний суд, м.Гайсин Гайсинськгого повіту Поділської губернії, 21 од. зб., 1798 – 1838 рр.
Ф.791. Гайсинсько-Ольгопільський повітовий підкоморський суд, м. Гайсин Гайснського повіту Подільської губернії, 4 од. зб., 1797 – 1807 рр.
Ф.792. Гайсинсько-Ольгопільський повітовий земський суд, м. Гайсин Гайсинського повіту Подільської губернії, 114 од. зб., 1797 – 1836 рр.
Ф.793. Товариство допомоги бідним євреям, м. Могилів-Подільський Могилів-Подільського повіту Подільської губернії, 4 од. зб., 1915 – 1919 рр.
Ф.794. Деребчинський цукровий завод барона Масса, 1 од. зб., 1881 р.
Ф.795. Волосько-Махаринецька нижча сільськогосподарська школа, 1 од. зб., 1916 р.
Ф.796. Гайсинсько-Брацлавська повітова школа, м-ко Немирів Брацлавського повіту Подільської губернії, 2 од. зб., 1819 – 1821 рр.
Ф.798. Гайсинське духовне правління, 110 од. зб., 1796 – 1860 рр.
Ф.799. Брацлавське духовне правління, 186 од. зб., 1795 – 1860 рр.
Ф.800. Ямпільське духовне правління, 14 од. зб., 1800 – 1850 рр.
31
Ф.802. Римо-католицький костел, м. Брацлав Брацлавського повіту Подільської губернії, 5 од. зб., 1799 – 1834 рр.
Ф.803. Римо-католицький костел, м. Вінниця Подільської губернії, 2 од. зб., 1796 – 1814 рр.
Ф.804. Могилів-Подільське повітове рекрутське присутствіє, 2 од. зб., 1848 р.
Ф.805. Преображенський собор, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії, 3 од. зб., 1807 – 1896 рр.
Ф.806. Могилів-Подільський повітовий предводитель дворянства, 2 од. зб.,
1839 – 1848 рр.
Ф.807. Могилів-Подільська військово-слідча комісія з політичних справ, 2 од. зб., 1864 – 1865 рр.
Ф.808. Барська школа, 2 од. зб., 1820 – 1823 рр.
Ф.809. Могилів-Подільська повітова продовольча комісія, 2 од. зб., 1830 р.
Ф.811. Ольгопільсько-Балтський з’їзд мирових посередників, м. Ольгопіль Ольгопільського повіту Подільської губернії, 3 од. зб., 1862 – 1881 рр.
Ф.812. Кривошиїнецьке волосне правління, 21 од. зб., 1861 – 1875 рр.
Ф.813. Зятківецьке волосне правління, 8 од. зб., 1871 – 1875 р.р.
Ф.814. Білопільська міщанська управа, 12 од. зб., 1908 – 1910 рр.
Ф.815. Кузьминецьке волосне правління, 1 од. зб., 1874 р.
Ф.816. Степанівське волосне правління, 5 од. зб., 1861 – 1874 рр.
Ф.817. Митківське волосне правління, 1 од. зб., 1867 р.
Ф.818. Клембівське волосне правління, 3 од. зб., 1862 – 1904 рр.
Ф.819. Комаргородське волосне правління, 1 од. зб., 1862 – 1880 рр.
Ф.820. Великорусавське волосне правління, 1 од. зб., 1864 р.
Ф.821. Якушинецьке волосне правління, 8 од. зб., 1863 – 1875 р.
Ф.822. Селищанське волосне правління, 6 од. зб., 1868 – 1879 рр.
32
Ф.823. Винозьке волосне правління, 1 од. зб., 1873 р.
Ф.824. Следзянське волосне правління, 3 од. зб., 1870 – 1873 рр.
Ф.825. Товариство Гонорівського цукрового заводу, 4 од. зб., 1894 – 1917 рр.
Ф.826. Товариство Чорноминського цукрового заводу, 2 од. зб., 1903 – 1917 рр.
Ф.827. Акціонерне товариство Сосновецького цукрового заводу, 2 од. зб., 1918 р.
Ф.828. Товариство Тростянецького цукрового заводу, 7 од. зб., 1884 – 1917 рр.
Ф.829. Товариство Носківецького цукрового заводу, 2 од. зб., 1894 – 1897 рр.
Ф.830. Товариство Вендичанського та Хрінівського цукрових заводів, с. Вендичани Могилів-Подільського повіту Подільської губернії, 44 од. зб., 1901 – 1915 рр.
Ф.831. Писарівське волосне правління, 20 од. зб., 1861 – 1866 рр.
Ф.832. Луко-Мелешківське волосне правління, 67 од. зб., 1867 –1877 рр.
Ф.833. Коханівське волосне правління, 73 од. зб., 1861 – 1876 рр.
Ф.834. Тимчасовий військовий суд Київського військового округу, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії, 2 од. зб., 1898 р.
Ф.835. Котюжанське волосне правління, 12 од. зб., 1862 – 1905 рр.
Ф.836. Мировий суддя 10-ї дільниці Ольгопільського судово-мирового округу, м-ко Піщанка Ольгопільського повіту Подільської губернії, 136 од. зб., 1918 – 1919 рр.
Ф.837. Бершадський повітовий предводитель дворянства, 2 од. зб., 1796 р.
Ф.838. Товариство Ялтушківського цукрового заводу, 19 од. зб., 1871 – 1917 рр.
Ф.839. Вінницький повітовий землемір, 1 од. зб., 1874 р.
Ф.840. Махнівська міщанська управа, 3 од. зб., 1909 – 1913 рр.
33
Ф.841. Успенська церква, с. Малинівка Могилів-Подільського повіту Подільської губернії, 1 од. зб., 1840 – 1865 рр.
Ф.842. Іоанно-Богословська церква, с. Сапіжанка Ямпільського повіту Подільської губернії, 1 од. зб., 1888 – 1890 рр.
Ф.843. Рачківське однокласне земське училище, 1 од. зб., 1917 р.
Ф.844. Директор училищ Подільської губернії, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії, 171 од. зб., 1781 – 1832 рр.
Ф.845. Миколаївська церква, м-ко Гранів Гайсинського повіту Подільської губернії, 2 од. зб., 1824 – 1876 рр.
Ф.846. Липовецьке духовне правління, 4 од. зб., 1800 – 1836 рр.
Ф.847. Андрушівська волосна позичково-ощадна каса, 4 од. зб., 1916 – 1919 рр.
Ф.848. Чернявський волосний суд, 5 од. зб., 1875 – 1880 рр.
Ф.850. Вердилій І.В. – нотаріус м. Могилева-Подільського, 2 од. зб., 1915 р.
Ф.851. Сваричевський Вітт Миколайович – нотаріус м. Ямполя, 15 од. зб., 1888 – 1898 рр.
Ф.852. Ганнопільське волосне правління, 22 од. зб., 1874 – 1909 рр.
Ф.853. Хмільницьке волосне правління, 2 од. зб., 1877 р.
Ф.854. Податковий інспектор Гайсинського повіту, 2 од. зб., 1904 – 1905 рр.
Ф.855. Кукавське волосне правління, 12 од. зб., 1863 – 1912 рр.
Ф.856. Бронницьке волосне правління, 3 од. зб., 1912 р.
Ф.857. Левашов Володимир Васильович – граф, власник цукрового заводу, 4 од. зб., 1861 – 1895 рр.
Ф.858. Товариство Дзюньківського цукрового заводу, 2 од. зб., 1906 р.
Ф. 859. Махнівське повітове дворянське училище, 56 од. зб., 1830 – 1843 рр.
Ф.860. Махнівське рекрутське присутствіє, 3 од. зб., 1797 – 1803 рр.
34
Ф.861. Самгородоцька поштово-телеграфна контора, 4 од. зб., 1913 – 1918 рр.
Ф.862. Погребищенська міщанська управа, 12 од. зб., 1910 – 1915 рр.
Ф.863. Щербатови – князі, поміщики Подільської та Херсонської губернії, 117 од. зб., 1862 – 1920 рр.
Ф.864. Махнівський повітовий суд, 32 од. зб., 1834 – 1848 рр.
Ф.865. Махнівський повітовий земський суд, 50 од. зб., 1799 – 1832 рр.
Ф.866. Грохольські – графи, поміщики Подільської губернії, 81 од. зб., 1853 – 1918 рр.
Ф.867. Андрушівське волосне правління, 147 од. зб., 1871 – 1916 рр.
Ф.868. Андрушівський цукровий завод, 9 од. зб., 1903 – 1916 рр.
Ф.870. Преображенська церква, с. Поличенці Бердичівського повіту Київської губернії, 35 од. зб., 1809 – 1918 рр.
Ф.876. Свитинецьке волосне правління, 2 од. зб., 1862 – 1889 рр.
Ф.879. Потоцькі – графи, поміщики Подільської та Херсонської губерній, 47 од. зб., 1825 – 1917 рр.
Ф.880. Строганови – графи, поміщики Подільської та Херсонської губерній, 68 од. зб., 1841 – 1914 рр.
Ф.881. Махнівський повітовий землемір, 97 од. зб., 1804 – 1852 рр.
Ф.883. Спичинецька міщанська управа, 27 од. зб., 1909 – 1914 рр .
Ф.884. Товариство Соболівського цукрового заводу, 3 од. зб., 1868 – 1913 рр.
Ф.885. Ольгопільська повітова ревізька комісія, 1 од. зб., 1816 р .
Ф.887. Гайсинська повітова дворянська опіка, 1 од. зб., 1830 р.
Ф.888. Могилів-Подільська повітова у справах виборів до Державної Думи комісія, 3 од. зб., 1907 р.
Ф.892. Брацлавська кримінальна палата, 40 од. зб., 1793 – 1797 рр.
Ф.893. Мировий суддя 4-ї дільниці Гайсинського судово-мирового округу, 1 од. зб., 1915 р.
35
Ф.895. Брацлавське намісницьке правління, 3 од. зб., 1796 р.
Ф.896. Карти та плани населених пунктів, земельних ділянок, будівельних об’єктів Вінниччини (колекція), 189 од. зб., 1759 – 1916 рр.
Ф. 897. Комісія зі збору пожертвувань на армію по Брацлавському повіту Брацлавського воєводства, 1 од. зб., 1789 р.
Ф.899. Липовецьке повітове рекрутське присутствіє, 8 од. зб., 1799 – 1868 рр.
Ф.900. Липовецька повітова у справах виборів до Державної Думи комісія, 35 од. зб., 1905 – 1912 рр.
Ф.901. Левитський Федір Пилипович – нотаріус м. Козятина, 20 од. зб., 1912 – 1917 рр.
Ф.903. Липовецька міська дума, 4 од. зб., 1827 – 1917 рр.
Ф.904. Метричні книги церков, костелів та рабинатів Подільської та Київської губерній, 4544 од. зб., 1772 – 1925 рр.
Ф.905. Метричні книги церков, костелів та рабинатів м.Вінниці, 169 од. зб., 1827 – 1920 рр.
Ф.906. Брацлавська цивільна палата, м. Вінниця Вінницького повіту Брацлавського намісництва, 23 од. зб., 1796 – 1797 рр.
Ф.Р-1. Міжрайонні та районні контори Всеукраїнського плодоовочевого об’єднання «Укрплодоовоч» (об’єднаний архівний фонд), 98 од. зб., 1929 – 1932 рр.
Ф.Р-9. Відкрите акціонерне товариство «Вінницький завод тракторних агрегатів», 4799 од. зб., 1927 – 2009 рр.
Ф.Р-10. Управління Вінницьких електростанцій та трамвайно-автобусного господарства, 871 од. зб., 1922 – 1940 рр.
Ф.Р-11. Пайове товариство з електрифікації Вінницького округу (Віненерго), 267 од. зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-12. Подільська губернська контора Українського борошномельного тресту, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії, 78 од. зб., 1922 – 1923 рр.
36
Ф.Р-13. Вінницький державний млин №15 Київського борошномельного тресту, 102 од. зб., 1922 – 1934 рр.
Ф.Р-15. Подільське губернське управління лісами при Поділь-ському губернському земельному відділі (Гублісоуправління), м. Вінниця, 993 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-16. Вінницьке відділення Російсько-Канадського американського пасажирського агенства акціонерного товариства, 823 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-17. Подільське відділення Українського пайового товариства народного харчування, м. Вінниця Вінницького округу, 30 од. зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-19. Вінницький державний міжрайонний трест промислово- будівельних матеріалів державного об’єднання промислово-будівельних матеріалів України, 222 од. зб., 1929 – 1931 рр .
Ф.Р-20. Вінницький державний цегельний трест, цегельні заводи області (о.а.ф.), 312 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-24. Вінницьке міське товариство роздрібних торговців «Вінницький роздрібник», 14 од. зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-25. Сосонський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 72 од. зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-26. Вінницька обласна контора лісоекспортного акціонерного товариства Народного Комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР, 68 од. зб., 1931 – 1933 рр.
Ф.Р-27. Подільський губернський фінансовий відділ Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця Подільської губернії, 1817 од.
зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-29. Народний суд 3-ї дільниці Ольгопільського повіту, 1303 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-30. Подільське районне відділення Всеукраїнського лісогосподарського тресту, м. Вінниця Вінницького округу, 367 од. зб., 1925 – 1930 рр.
37
Ф.Р-31. Вахнівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од. зб., 1922 – 1929 рр. Ф.Р-32. Трудова сесія Вінницького окружного суду, 3149 од. зб., 1923 – 1929 рр .
Ф.Р-33. Подільське районне управління спиртової промисловості об’єднання державних спиртових заводів України, м. Вінниця Подільської губернії, 225 од. зб., 1919 – 1924 рр.
Ф.Р-34. Тульчинський окружний земельний відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 195 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-35. Браїлівський цукровий комбінат Вінницького цукротресту, 174 од. зб., 1919 – 1968 рр.
Ф.Р-36. Земельний відділ Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Хмільник Літинського повіту Подільської губернії, 62 од. зб., 1919 — 1923 од. зб.,
Ф.Р-37. Жмеринський повітовий земельний відділ Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 54 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-38. Вінницький повітовий земельний відділ Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 151 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-39. Вінницький окружний земельний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1765 од. зб., 1921 – 1930 рр.
Ф.Р-40. Подільський губернський земельний відділ Подільського губернського виконкому Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця Подільської губернії, 1585 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-41. Вінницький окружний фінансовий відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1600 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-42. Могилів-Подільський окружний фінансовий відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 448 од. зб., 1922 – 1930 рр .
38
Ф.Р-43. Вінницьке відділення Всеукраїнського кооперативного банку (УКРАЇНБАНК), 861 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-44. Корделівський державний цукровий завод Вінницького цукротресту, 230 од. зб., 1919 – 1969 рр.
Ф.Р-45. Ковалівський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості, 27 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-46. Вінницьке відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі (ВАКТТ), 443 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-47. Вінницька торговельна база Київської контори акціонер-ного товариства торгівлі металотоварами (Металосклад), 17 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-48. Подільське відділення Всеукраїнського торгово-промислового акціонерного товариства «Сприяння», м. Вінниця, 209 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-49. Вінницька обласна контора Всесоюзного плодоовочевого об’єднання Центросоюзу СРСР (ЦЕНТПЛОДООВОЧ), 64 од. зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-50. Народницй суд 1-ї дільниці Тульчинського округу, 5119 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-51. Вінницька контора Київського відділення правління Всесоюзного державного синдикату рибної промисловості (ДЕРЖРИБСИНДИКАТ), 48 од. зб., 1922 – 1927 рр.
Ф.Р-52. Уланівський державний цукровий комбінат Вінницького цукротресту, 322 од. зб., 1919 – 1970 рр.
Ф.Р-54. Калиновський державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту, 38 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-55. 11-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Вінниця, 188 од. зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-56. 12-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Могилів-Подільський, 157 од. зб., 1922 – 1923 рр.
39
Ф.Р-57. 13-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Шпиків, 165 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-58. 14-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Вінниця, 455 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-59. 10-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Проскурів, 257 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-60. Жаданівський (Війтівецький) державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості, 17 од. зб., 1919 – 1930 рр.
Ф.Р-61. Українське виробниче об’єднання з видобутку вапняного каміння для цукрової промисловості «Укрцукрокаміння» Міністерства харчової промисловості УРСР, м. Вінниця, 3254 од. зб., 1925 – 2008 рр.
Ф.Р-62. Барський цукровий завод Вінницького цукротресту, 173 од. зб., 1919 – 1970 рр.
Ф.Р-65. Вінницьке окружне управління лісами Всеукраїнського управління лісами, 569 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-66. Мартинівський державний винокурений завод Подільського відділення цукротресту, 131 од. зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-67. Вінницька державна друкарня ім. В.І. Леніна Вінницького окружного відділу місцевого господарства, 10 од. зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-69. Заготівельні контори Вінницького районного шкіряного тресту (о.а.ф.), 198 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-70. Жмеринський державний шкіряний завод Київського районного шкіряного тресту, 111 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-71. Подільське відділення Українського пйового товариства роздрібної торгівлі «Ларьок», м. Вінниця, 672 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-72. Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Гефест» ЛТД, м. Вінниця, 1877 од. зб., 1917 – 2006 рр.
Ф.Р-73. Подільська районна торгівельна контора зі збуту цукру Правління об’єднаної державної цукрової промисловості, м. Вінниця, 380 од. зб., 1924 – 1927 рр.
40
Ф.Р-74. Вінницька окружна колегія захисників при Вінницькому окружному суді, 5 од. зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-75. Подільська губернська колегія захисників при Подільському губернському суді, м. Вінниця, 7 од. зб., 1924 р.
Ф.Р-76. Гавришівське сільське єдине споживче товариство, 4 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-78. Луко-Мелешківське сільське єдине споживче товариство, 2 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-79. Вінницька районна контора Всеукраїнської державної торгівельної з експорту та імпорту товарів, 220 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-80. Вінницька швейна фабрика ім. Володарського Вінницького виробничого об’єднання ім. Володарського, 1639 од. зб., 1923 – 1992 рр.
Ф.Р-81. Вінницьке агентство Київського відділення Всеросійського текстильного синдикату при Вінницькій окружній Раді народного господарства, 58 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-82. Вінницьке агентство кооперативного страхового управління Всеукраїнського кооперативного союзу, 126 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-83. Вінницька міжрайонна контора Всесоюзного державного об’єднання кормової промисловості, 101 од. зб., 1931 – 1932 рр.
Ф.Р-87. Багатолавковий кооператив цукровиків Вінницької групи цукрових заводів, 112 од. зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-88. Вінницький державний суперфосфатний комбінат Подільського відділення цукротресту, 465 од. зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-89. Подільська спілка тваринницької молочної кооперації, 467 од. зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-90. Вінницьке районне агентство Одеської контори Акціонерного товариства з торгівлі рудою, металом та металобрухтом, 46 од. зб., 1927 – 1931 рр.
Ф.Р-92. Вінницька база з підготовки робочої сили за методом Центрального інституту праці Військово-будівельного відділу Українського військового округу, 547 од. зб., 1931 – 1933 рр.
41
Ф.Р-93. Тульчинський окружний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрвиконком), 1589 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-94. Подільське губернське управління Українського Червоного Хреста, м. Вінниця, 225 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-95. Вінницький окружний комітет Українського Червоного Хреста, 218 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-96. Немирівський дитячий санаторій районного санаторно-курортного управління Правобережної України, 169 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-97. Могилів-Подільське окружне аптекоуправління, 77 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-98. Вінницьке окружне аптекоуправління, 7 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-100. Уладово-Люлинецька дослідно-селекційна станція, с. Уладівка Калиновського району Вінницької області, 419 од. зб., 1921 – 1970 рр.
Ф.Р-101. Вінницька державна сільськогосподарська станція Міністерства сільського господарства УРСР, с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області, 2169 од. зб., 1890 – 1986 рр.
Ф.Р-103. Вінницьке обласне відділення Всеукраїнського відділу акціонерного товариства Всесоюзного центру машинотракторних станцій, 1083 од. зб., 1931 – 1934 рр.
Ф.Р-104. Вінницька обласна колегія адвок атів Міністерства юстиції УРСР, 701 од. зб., 1931 – 1986 рр.
Ф.Р-106. Хмільницьке відділення Вінницького районного сільськогосподарського відділення кооперативного союзу, м. Хмільник, 154 од. зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-107. Могилів-Подільська окружна спілка житлово-орендних та будівельних кооперативів, 16 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-109. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Хвиля революції», с.Сабарів Вінницького району Вінницької області, 20 од. зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-110. Вінницька окружна спілка житлово-орендних та будівельних кооперативів, 260 од. зб., 1923 – 1930 рр.
42
Ф.Р-111. Подільський губернський відділ товариства авіації та повітроплавання України та Криму подільського губернського виконавчого комітету, м. Вінниця, 87 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-112. Подільське губернське товариство сприяння хімічній промисловості, м. Вінниця, 92 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-113. Люлинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 261 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-114. Вінницька районна контора Всеукраїнськогї спілки сільськогосподарської кооперації, 16 од. зб., 1929 – 1932 рр.
Ф.Р-120. Мурованокуриловецьке позичково-ощадне промислово-кооперативне товариство, 9 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-121. Тульчинська окружна спілка бурякових сільськогосподарських товариств та колгоспів, 104 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-122. Вінницький центральний робітничий кооператив, 233 од. зб., 1923 – 1935 рр.
Ф.Р-123. Вінницький механічний хлібзавод №1 Вінницького обласного тресту Всеукраїнського об’єднання промислового хлібопекарства, 16 од. зб., 1932 – 1937 рр.
Ф.Р-124. Вінницька продуктивно-кооперативна артіль «Червоний пекар» Вінницької окружної спілки промислової кооперації, 27 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-125. Вінницька продуктивно-кооперативна артіль кондитерів та булочників «Кустар» Вінницької окружної спілки промислової кооперації, 6 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-126. Вінницька продуктивно-кооперативне товариство інвалідів «В єднанні – сила», 14 од. зб., 1925 – 1928 рр.
Ф.Р-127. Вінницька продуктивно-кооперативна артіль з виробництва сельтерської води та сиропів «Власна праця» Вінницької окружної спілки промислової кооперації, 3 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-129. Вінницьке окружне кооперативне насіннєве товариство «Насінництво», 184 од. зб., 1925 – 1930 рр.
43
Ф.Р-130. Вінницька окружна спілка сільськогосподарських колективів (окрколгоспспілка), 173 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-131. Вінницька окружна бурякова спілка виробничих кущів та колгоспних спілок, 684 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-132. Вінницька окружна спілка яєчно-птахівницької кооперації «Вінокркоопптахоспілка», 74 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-135. Вінницька районна спілка колективних господарств «Вінрайкосгоспспілка», 250 од. зб., 1922 – 1932 рр.
Ф.Р-136. Вінницька окружна спілка садово-городньо-виноградно-бджільничої кооперації, 230 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-137. Вінницька спілка сільськогосподарських та кредитно-кооперативних товариств, 1637 од. зб., 1919 – 1932 рр.
Ф.Р-138. Верхньо-Бузький районний союз споживчих товариств, м.Вінниця Вінницького округу, 1767 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-139. Жмеринська районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств, 22 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-140. Хмільницька районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств, 68 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-141. Іллінецька районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств, 85 од. зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-143. Немирівська районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств, 44 од. зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-144. Подільський губернський відділ внутрішньої торгівлі Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 178 од. зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-145. Управління Уповноваженого Народного Комісаріату торгівлі УСРР по Вінницькому округу, 194 од. зб., 1927 – 1928 рр .
Ф.Р-146. Вінницький окружний відділ місцевого господарства Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 4043 од. зб., 1922 – 1930 рр.
44
Ф.Р-147. Подільська губернська планова комісія Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця, 183 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-148. Подільський губернський відділ комунального (місцевого)господарства Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця, 1931
од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-149. Комісії допомоги дітям (о.а.ф.), 337 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-151. Виконавчий комітет Вінницької міської Ради народних депутатів, 9686 од. зб., 1920 – 1994 рр.
Ф.Р-152. Вінницький міський відділ комунального господарства Вінницької міської Ради народних депутатів, 2496 од. зб., 1919 – 1984 рр.
Ф.Р-153. Подільський губернський комітет допомоги хворим ї пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім’ям при Подільській губернській інспектурі соціального забезпечення, м. Вінниця, 44 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-154. Вінницька окружна планова комісія по Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 524 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-155. Вінницька окружна каса соціального страхування, 3191 од. зб., 1922 – 1936 рр.
Ф.Р-156. Вінницька зуботехнічна професійна школа Вінницької окружної інспектури народної освіти, 43 од. зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-157. Вінницьке відділення державного видавництва України, 213 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-158. Вінницьке міжрайонне технічне будівельне бюро Української спілки бурякових і сільськогосподарських товариств, 61 од. зб., 1930 – 1931 рр.
Ф.Р-159. Видавництво газети «Червоний край» орган Вінницького окружного комітету КП(б)У і окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця, 54 од. зб., 1923 – 1927 рр.
45
Ф.Р-160. Літинський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 182 од. зб., 1920 – 1923 рр.

Ф.Р-161. Вінницька обласна контора Всеукраїнського тресту з боротьби зі шкідниками сільського та лісового господарства, м. Немирів, 199 од. зб., 1931 – 1935 рр.
Ф.Р-162. Подільське відділення видавництва газети «Комуніст» –органу ЦККП(б)У, м. Вінниця, 92 од. зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-163. Вінницька державна учбово-реміснича кустарно-промислова школа, майстерня крою та шиття Вінницької окружної інспектури народної освіти, 21 од. зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-169. Поштово-телеграфні контори та відділення (о.а.ф.), 697 од. зб., 1917 – 1930 рр.
Ф.Р-191. Вінницьке районне управління робтничо-селянської міліції, 65 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-192. 1-е відділення робітничо-селянської міліції, м. Вінниця, 417 од. зб., 1919 – 1950 рр.
Ф.Р-193. 2-е відділення робітничо-селянської міліції, м. Вінниця Вінницької області, 497 од. зб., 1920 – 1950 рр.
Ф.Р-194. Подільська губернська судово-земельна комісія (губсудземкомісія), м. Вінниця, 93 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-195. Подільське губернське управління робітничо-селянської міліції, м. Вінниця, 1648 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-196. Вінницький окружний адміністративний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 4546 од. зб., 1920 – 1930 рр.
Ф.Р-197. Подільський губернський адміністративний відділ Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 2612 од. зб., 1918 – 1925 рр.
Ф.Р-198. Поліграфічне об’єднання Поділля «Поділдрук» Подільської губернії ради народного господарства, м. Вінниця, 36 од. зб., 1921 – 1924 рр.
46
Ф.Р-199. Вінницьке повітове управління робітничо-селянської міліції, 384 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-200. Острожецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Великий Острожок Острожецької волості Вінницького повіту Подільської губернії, 306 од. зб.,
1919 – 1923 рр.
Ф.Р-201. Малокутищанський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 231 од. зб., 1922 – 1926 рр.
Ф.Р- 202. Група держконтролю за використанням і збереженням хлібопродуктів Міністерства державного контролю СРСР по Вінницькій області, 20 од. зб., 1947 – 1951 рр.
Ф.Р- 204. Вінницька окружна судова-земельна комісія Вінницького окружного земельного управління, 1147 од. зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.Р-205. Народний суд 14-ї дільниці Бердичівського округу м. Іллінці, 37 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-206. Народний суд 7-ї дільниці Вінницького повіту, м. Гнівань, 365 од. зб., 1917 – 1923 рр.
Ф.Р-207. Подільський губернський революційний трибунал, м. Вінниця, 277 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-208. Народний суд 2-ї дільниці Вінницького округу, 387 од. зб., 1920 – 1929 рр.
Ф.Р-209. Народний суд 4-ї дільниці Вінницького повіту, 747 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-211. Народний суд 7-ї дільниці Вінницького округу, м. Тиврів, 324 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-212. Подільська губернська рада народних суддів, м. Вінниця, 2532 од. зб.,1919 – 1923 рр.
Ф.Р-213. Народний суд 15-ї дільниці Вінницького округу, м. Липовець, 151 од. зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-214. Народний суд 1-ї дільниці Липовецького повіту, 28 од. зб., 1920 – 1923 рр.
47
Ф.Р-215. Народний суд 2-ї дільниці Липовецького повіту, 56 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-216. Народний суд 1-ї дільниці Брацлавського повіту, 505 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-218. Вінницький окружний суд, 1498 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-222. Народний суд 3-ї дільниці Липовецького повіту, 603 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-231. Народний суд 12-ї дільниці Могилів-Подільського повіту, 335 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-232. Тульчинський районний комітет незаможних селян, 143 од. зб., 1923 – 1933 рр.
Ф.Р-233. Вінницьке товариство взаємного кредиту, 37 од. зб., 1924 – 1931 рр.
Ф.Р-236. Виконавчий комітет Вінницької районної Ради народних депутатів, 3430 од. зб., 1922 – 1992 рр.
Ф.Р-238. Томашпільський державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту, 82 од. зб., 1917 – 1925 рр.
Ф.Р-239. Вінницький міжрайонний гірничосилікатний трест, 14 од. зб., 1929 – 1931 рр.
Ф.Р-240. Вінницький обласний гірничосилікатний трест, 356 од. зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-241. Управління уповноваженого Народного Комісаріату важкої промисловості УСРР у Вінницькій області, 305 од. зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-244. Вінницька обласна контора Всеукраїнської контори по заготівлі експортної сировини, 74 од. зб., 1932 – 1933 рр.
Ф.Р-245. Вінницький окружний комітет допомоги хворим, пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім’ям при Вінницькій окружній інспектурі соціального забезпечення, 53 од. зб., 1925 – 1930 рр.
48
Ф.Р-246. Вінницький міський комітет допомоги хворим, пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім’ям при Вінницькій міській інспектурі соціального забезпечення, 125 од. зб., 1927 – 1934 рр.
Ф.Р-247. Вінницька обласна контора садово-виноградо-ягідного й городнього центру колгоспів «Укрплодоколгоспцентр», 34 од. зб., 1932 – 1933 рр.
Ф.Р-249. Вінницька обласна контора Уповноваженого інкубаторно-птахівничого центру України, 266 од. зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-250. Вінницька обласна контора з виробництва житлово-будівельних матеріалів Всеукраїнського житлово-кооперативного об’єднання, 24 од. зб., 1931 – 1934 рр.
Ф.Р-251. Вінницька районна контора Української контори житлово-будівельного кооперативного постачання, 40 од. зб., 1928 – 1931 рр.
Ф.Р-252. Брацлавський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Тульчин, 246 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-253. Жмеринський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 202 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-254. Подільська губернська інспектура народної освіти Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 1255 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-255. Тульчинський окружний державний гірничо-силікатний трест Тульчинського окружного відділу місцевого господарства, 14 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-256. Вінницька окружна інспектура народної освіти Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрнаробраз), 4002 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-265. Хмільницький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 111 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-267. Народний суд 3-ї дільниці Вінницького округу, 840 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-276. Народний суд 2-ї дільниці Брацлавського повіту, 1305 од. зб., 1920 – 1923 рр.
49
Ф.Р-277. Фінансовий відділ Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрфінвідділ), 63 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-280. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників Вінницької окружної спілки скотарсько-молочної кооперації, 12 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-281. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників Вінницької окружної спілки кооперативних, буряківничих і сільськогосподарських кредитних
товариств і колективів, 26 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-284. Терешпільська районна судово-земельна комісія, 50 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-292. Антопільський будинок відпочинку, 43 од. зб., 1922 – 1958 рр.
Ф.Р-296. Тиврівський районний комітет Українського товариства Червоного Хреста, 18 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-304. Тиврівська районна заготівельна контора Дніпропетровської обласної контори по торгівлі овочами, м.Тиврів, 1 од. зб., 1937 р.
Ф.Р-307. Вінницька окружна Рада товариства сприяння обороні й авіаційно-хімічному будівництву (ОСОАВІАХІМ), 103 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-310. Малокутищанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 32 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-311. Тульчинська окружна інспектура праці Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 111 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-312. Подільське відділення Всеукраїнського акціонерного товариства по збору, закупівлі і реалізації різних відходів (УКРУТИЛЬЗБІР), м. Вінниця, 7 од. зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-313. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників Вінницької спілки сільськогосподарських і кредитно-кооперативних товариств (ВІНГОСПОДАРСОЮЗ), 77 од. зб., 1921 – 1931 рр.
50
Ф.Р-315. Могилів-Подільська окружна спілка сільськогосподарських колективів (ОКРКОЛГОПСПІЛКА), 74 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-318. Народний суд 4-ї дільниці Брацлавського повіту, 124 од. зб., 1918 – 1923 рр.
Ф.Р-321. Народний суд 6-ї дільниці Могилів-Подільського округу, м. Станіславчик, 20 од. зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-322. Народний суд 15-ї дільниці Бердичівського округу, м. Липовець, 963 од. зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-324. Вінницька міжрайонна контора сектору періодичних видань книгоцентру державного видавництва України (ПЕРІОДСЕКТОР), 30 од. зб., 1928 – 1931 рр.
Ф.Р-326. Жмеринське відділення Вінницької сільськогосподарської кооперативної спілки, м. Жмеринка, 39 од. зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-327. Подільське губернське об’єднання державних підприємств лісової промисловості (ПОДІЛДЕОЖЛІС), м. Вінниця, 71 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-328. Народний суд 5-ї дільниці Вінницького повіту, 586 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-349. Луганський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 96 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-350. Вахнівський районний комітет незаможних селян (райКНС), 137 од. зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.Р-353. Вінницький повітовий відділ народної освіти Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (ПОВІТНАРОСВІТА), 90 од. зб., 1919 – 1923
рр.
Ф.Р-354. Міжрайонні агентства Вінницького обласного відділу Державного Українського тресту кінопромисловості (о.а.ф.), 53 од. зб., 1930 – 1934 рр.
Ф.Р-355. Короткотермінові педагогічні при Вінницькій окружній інспектурі народної освіти, 80 од. зб., 1929 – 1930 рр.
51
Ф.Р-360. Староприлуцький районний комітет незаможних селян (райКНС), 102 од. зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-363. Турбівський районний комітет незаможних селян (райКНС), 37 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-368. Вінницький обласний державний трест харчової і технічно-жирової промисловості Вінницького обласного відділу постачання (ОБЛХАРЧОТЕХЖИРТРЕСТ), 155 од. зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-370. Вінницька обласна контора Московської спілки споживчих товариств, м.Вінниця, 159 од. зб., 1932 – 1935 рр.
Ф.Р-371. Тиврівська трудова дитяча колонія Вінницької окружної інспектури народної освіти, 23 од. зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-374. Нижньокропивнянський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2 од. зб., 1922 р.
Ф.Р-377. Браїлівський волосний революційний комітет, 2 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-381. Браїлівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 74 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-383. Вахнівський волосний революційний комітет, 5 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-384. Калинівський волосний революційний комітет, 47 од. зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-385. Кожухівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 149 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-386. Староприлуцький волосний революційний комітет, 6 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-387. Виконавчий комітет Ободівської районної Ради депутатів трудящих, 620 од. зб., 1923 – 1958 рр.
Ф.Р-388. Вахнівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 73 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-390. Юзвинська районна судово-земельна комісія (РАЙСУДЗЕМКОМІСІЯ), 169 од. зб., 1921 – 1925 рр.
52
Ф.Р-391. Вінницька державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Тімірязєва, 836 од. зб., 1924 – 1988 рр.
Ф.Р-392. Липовецький повітовий відділ робітничо-селянської інспекції Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 24 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-393. Жмеринський повітовий революційний комітет, 9 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-395. Народний суд 22-ї дільниці Вінницького округу, 237 од. зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-396. Гавришівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 122 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-398. Управління Літинського повітового карно-розшукового відділу, м. Хмільник, 40 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-399. Літинське повітове управління робітничо-селянської міліції, м. Хмільник, 383 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-400. Стрижавський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 97 од. зб., 1919 – 1923 рр. Ф.Р-401. Могилів-Подільський окружний комітет незаможних селян
(окрКНС), 21 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-402. Могилів-Подільська окружна судово-земельна комісія, 75 од. зб., 1921 – 1929 рр.
Ф.Р-403. Немирівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 43 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-404. Липовецький районний комітет незаможних селян (райКНС), 88 од. зб., 1923 – 1931 рр.
Ф.Р-415. Малочернятинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 47 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-416. Юзвинський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 326 од. зб., 1920 – 1925 рр.
53
Ф.Р-417. Могилів-Подільська окружна прокуратура, 67 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-420. Ямпільський митний пост Могилів-Подільської окружної митниці, м. Ямпіль, 107 од. зб., 1922 – 1927 рр.
Ф.Р-422. Козлівський митний пост Могилів-Подільської окружної митниці, с. Козлів, 26 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-423. Могилів-Подільська окружна митниця Українського митного округу, 1346 од. зб., 1918 – 1928 рр.
Ф.Р-425. Подільська губернська надзвичайна комісія по боротьбі з контреволюцією, бандитизмом, спекуляцією та посадовими злочинами, м. Вінниця, 10 од. зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-427. Податкові бюро продовольчих комітетів Подільської губернії (о.а.ф.), 236 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-432. Тульчинський районний відділ товариства сприяння переселенню євреїв «Озет», 10 од. зб., 1934 – 1937 рр.
Ф.Р-434. Могилів-Подільська окружна планова комісія при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 150 од. зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-435. Могилів-Подільський окружний земельний відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 72 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-436. Вінницьке обласне управління лісової промисловості при Вінницькому обласному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (Облліспром), 108 од. зб., 1936– 1938 рр.
Ф.Р-437. Вінницький обласний комітет всесоюзної професійної спілки водіїв та авіапрацівників Півдня, 424 од. зб., 1933 – 1937 рр.
Ф.Р-438. Арбітражна комісія при Подільській губернській економічній нараді, м. Вінниця, 134 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-441. Вінницький окружний дисциплінарний суд при Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 47 од. зб., 1923 – 1929 рр.
54
Ф.Р-442. Вінницький обласний трест бродильної промисловості (ВІНОБЛБРОДТРЕСТ), 749 од. зб., 1934 – 1938 рр.
Ф.Р-445. Виконавчий комітет Широкогребельської сільської Ради депутатів трудящих, 199 од. зб., 1923 – 1966 рр.
Ф.Р-448. Жмеринська районна робітнича каса Всеукраїнського кооперативного банку, 12 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-450. Вінницький окружний торгівельний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 450 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-452. Медівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 11 од. зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-456. Липовецьке повітове бюро юстиції Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 163 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-457. Рада народних суддів Липовецького повіту, 35 од. зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-458. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Переможець», с. Іванівка Вінницького району Вінницької області, 124 од. зб., 1930 – 1967 рр.
Ф.Р-459. Народний суд 1-ї дільниці Вінницького округу, 5368 од. зб., 1920 – 1930 рр.
Ф.Р-460. Трудова сесія Подільського губернського суду по Гайсинському округу, 15 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-461. Трудова сесія Подільського губернського суду по Вінницькому округу, 55 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-462. Немирівське товариство взаємного кредиту, 8 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-464. Подільський районний брокер Української лісоекспертної контори «Укрекспортліс», м. Жмеринка, 19 од. зб., 1931 р.
Ф.Р-469. Управління 2-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, м. Калинівка, 31 од. зб., 1919 – 1922 рр.
55
Ф.Р-470. Управління 1-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, 17 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-471. Управління 3-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, м. Пиків, 20 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-473. Управління 5-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, м. Юзвин, 14 од. зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-474. Вінницьке окружне управління міліції і розшуку, 1533 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-475. Подільське губернське управління карного розшуку, м. Вінниця, 222 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-476. Тульчинський окружний фінансовий відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6188 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-479. Вінницький обласний комітет товариства «Геть неписьменність», 123 од. зб., 1929 – 1934 рр.
Ф.Р-481. Вінницьке управління будівництва житлових будинків при Вінницькому обласному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 36 од. зб., 1933 – 1936 рр.
Ф.Р-483. Подільське районне товариство сільськогосподарського кредиту (СІЛЬБАНК), м. Вінниця, 1252 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-484. Народний суд 2-ї дільниці Тульчинського округу, 6214 од. зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-485. Вінницька обласна контора Всесоюзного об’єднання торгівлі з іноземцямив в СРСР (ТОРГЗІН), 601 од. зб., 1931 – 1936 рр.
Ф.Р-486. Тульчинська окружна сільськогосподарська спілка, 9 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-488. Могилів-Подільське відділення Всеукраїнського сільськогосподарського банку «Українбанк», 34 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-489. Могилів-Подільський окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1430 од. зб., 1923 – 1930 рр.
56
Ф.Р-490. Ямпільський повітовий продовольчий комітет, 56 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-493. Конищівське сільськогосподарське кредитне товариство «Надія», 15 од. зб., 1928 – 1929 рр.
Ф.Р-494. Подільська губернська рада фізичної культури при Подільському губернському виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 39 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-495. Народний суд 9-ї дільниці Гайсинського повіту, 1090 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-496. Вінницька окружна рада фізичної культури при Вінницькому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 41 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-497. Подільське управління деревообробних підприємств Українського державного заготівельного деревообробного тресту, м. Вінниця, 1313 од. зб., 1929 – 1935 рр.
Ф.Р-498. Управління уповноваженого Народного Комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР по Вінницькій області, м. Вінниця, 352 од. зб., 1931 – 1936 рр.
Ф.Р-499. Вінницьке міське фінансове управління виконавчого комітету Вінницької міської Ради, 1875 од. зб., 1923 – 1994 рр.
Ф.Р-500. Вінницький державний обласний трест комунального будівництва Вінницького обласного управління легкої промисловості, 63 од. зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.Р-501. Дашівський районний робітничий кооператив, 21 од. зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-502. Управління сільського господарства виконавчого комітету Вінницької районної Ради народних депутатів, 1126 од. зб., 1935 – 1985 рр.
Ф.Р-503. Уповноважений товариства по відновленню і зміцненню сільського господарства України на Поділлі «Село-допомога», м. Вінниця, 21 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-505. Подільський губернський відділ праці Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 575 од. зб., 1919 – 1925 рр.
57
Ф.Р-507. Уповноважений Всеукраїнської контори державного акціонерного товариства з будівництва, обладнання та ремонту млинів, елеваторів, олієнь, хлібзаводів, м. Вінниця, 5 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-508. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування, м. Вінниця, 136 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-509. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування, 199 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-510. Вінницька окружна Рада професійних спілок (окрпрофрада), 788 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-511. Коханівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 15 од. зб., 1926 – 1928 рр.
Ф.Р-512. Могилів-Подільський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 535 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-513. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 1208 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-514. Ободівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників землі і лісу, 10 од. зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-515. Вінницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників гірничорудної промисловості, 330 од. зб., 1923 – 1931 рр.
Ф.Р-516. Вінницький окружний відділ Всеукраїнської професійної спілки мисливців та рибалок, 141 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-517. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цементно-керамічної промисловості, 177 од. зб., 1932 – 1933 рр.
Ф.Р-518. Подільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості, м. Вінниця, 1126 од. зб., 1917 – 1925 рр.
Ф.Р-519. Вінницький окружний комітет Всесоюзної спілки працівників харчової та смакової промисловості (ХАРЧОСМАК), 214 од. зб., 1924 – 1931 рр.
58
Ф.Р-520. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості, 416 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-521. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос), м. Вінниця, 332 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-522. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос), 414 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-523. Тульчинський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос), 68 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-524. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників місцевого транспорту, 358 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-525. Подільська губернська рада професійних спілок (Губпрофрада), м.Вінниця, 1527 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-526. Вінницьке продуктивно-кооперативне збутове товариство інвалідів ім. 10-річчя Жовтня, 10 од. зб., 1927 – 1929 рр.
Ф.Р-527. Гніванське житлово-будівельне кооперативне товариство залізничників Південно-Західної залізниці «Червоний гай», 124 од. зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-528. Вінницький груповий комітет Всесоюзної професійної спілки дворових робітників і домашніх робітниць, 188 од. зб., 1917 – 1933 рр.
Ф.Р-529. Жмеринський районний секретаріат професійних спілок, 157 од. зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-530. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки медично-санітарної справи, 223 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-531. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки медично-санітарної справи, м. Вінниця, 253 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-532. Вінницька обласна кооперативна спілка мисливців та рибалок, 173 од. зб., 1928 – 1933 рр.
Ф.Р-533. Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників автомобільного транспорту і шосейних доріг, 969 од. зб., 1932 – 1988 рр.
Ф.Р-534. Вінницька трудова артіль інвалідів експедиційно-транспортного промислу «Перемога», 7 од. зб., 1925 –1929 рр.
59
Ф.Р-535. Вінницьке кооперативне молочно-скотарське товариство «Відродження», 76 од. зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-536. Немирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 94 од. зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-537. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників швейної промисловості, м. Вінниця, 74 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-538. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників шкіряної промисловості, м. Вінниця, 76 од. зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-539. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників шкіряної промисловості, 186 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-540. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства, м. Вінниця, 190 од. зб., 1917 – 1925 рр.
Ф.Р-541. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства, 214 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-542. Вінницьке міське товариство «Допомога» при Вінницькій міській інспектурі соціального забезпечення, 331 од. зб., 1922 – 1934 рр.
Ф.Р-543. Комісії по боротьбі з наслідками голоду (о.а.ф.), 121 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-544. Гайсинський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 70 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-545. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників мистецтва, м. Вінниця, 75 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-546. Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 32 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-547. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників м’ясоконсервної промисловості, 333 од. зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-548. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників державних установ, 1596 од. зб., 1932 – 1986 рр.
60
Ф.Р-549. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників радянських і громадсько-кооперативних установ, 721 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-550. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників радянських і громадсько-кооперативних установ і підприємств, м. Вінниця, 484 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-552. Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 15 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-553. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, м. Вінниця, 187 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-554. Староприлуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 24 од. зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-555. Ямпільський повітовий відділ Всеросійської професійної спілки робітників землі і лісу, 15 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-556. Тиврівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 61 од. зб., 1922 – 1927 рр.
Ф.Р-557. Хмільницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 41 од. зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-558. Іллінецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 88 од. зб., 1924 – 1927 рр.
Ф.Р-559. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, м. Вінниця, 253 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-560. Вінницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 58 од. зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-561. Староприлуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 45 од. зб., 1925 – 1928
рр.
Ф.Р-562. Малокутищанський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 4 од. зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-563. Дашівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 67 од. зб., 1923 – 1927 рр.
61
Ф.Р-564. Ситковецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 69 од. зб., 1924 – 1927 рр.
Ф.Р-565. Жмеринський повітовий відділ Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 29 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-566. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників харчової промисловості (Харчосмак), м. Вінниця, 157 од. зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-568. Подільське відділення правління об’єднаної державної цукрової промисловості, м. Вінниця, 4957 од. зб., 1922 – 1934 рр.
Ф.Р-569. Юзвенський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 39 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-570. Жмеринський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 146 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-571. Терешпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 11 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-572. Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 30 од. зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-573. Літинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 39 од. зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-574. Вороновицький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 96 од. зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-575. Вахнівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 22 од. зб., 1924 – 1927 рр.
Ф.Р-577. Липовецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 126 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-578. Калинівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 82 од. зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-579. Краснянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 22 од. зб., 1923 – 1927 рр.
62
Ф.Р-580. Обіднянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 25 од. зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-581. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників Подільського районного
відділення Всеукраїнського правління лісами, м. Вінниця, 27 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-583. Іллінецький закупівельний пункт Уманського відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі хлібними та ін. сільськогосподарськими продуктами, 2 од. зб., 1925 р.
Ф.Р-584. Тульчинський окружний комітет незаможних селян, 212 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-585. Могилів-Подільське повітове бюро професійних спілок, 128 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-586. Виконавчий комітет Гайсинської районної Ради народних депутатів, 1400 од. зб., 1922 – 1987 рр.
Ф.Р-587. Ольгопільський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 314 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-588. Вінницька окружна інспектура праці Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 705 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-589. Зятківецький районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 83 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-590. Брацлавська професійно-технічна школа Брацлавського районного відділу народної освіти, 342 од. зб., 1918 – 1931 рр.
Ф.Р-591. Хмільницьке агентство Подільської губернської контори Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами «Хлібопродукт», 13 од. зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-593. Вінницька обласна контора Українського торгового плодоовочевого тресту, 299 од. зб., 1944 – 1952 рр.
Ф.Р-594. Жмеринсько-Могилів-Подільське агентство Подільської губернської контори Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі
63
хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами, м. Жмеринка, 62 од. зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-595. Вінницький окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2594 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-597. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки робітників місцевого транспорту, м. Вінниця, 101 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-600. Тиврово-Краснянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, м. Тиврів, 18 од. зб., 1927 – 1928 рр.
Ф.Р-603. Вінницька окружна контора позаміського маклера Київської товарної біржі, 92 од. зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-604. Вінницький груповий комітет №1 Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 65 од. зб., 1926 – 1932 рр.
Ф.Р-605. Вінницький груповий комітет №2 Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 13 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-606. Вінницька контора Всесоюзного об’єднання складської і транспортної експедиційної справи (Союзтранс), 41 од. зб., 1924 – 1932 рр.
Ф.Р-607. Вінницька міська станція Південно-Західної залізниці, 15 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-609. Тульчинська міська станція Південно-Західної залізниці, 22 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-610. Рахнянський пункт Київської контори Українського автотранспортного торгово-промислового акціонерного товариства (Укравтопромторг), 6 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-613. Подільське районне управління цукрової промисловості Головного управління цукрової промисловості РСФРР і УСРР (Поділцукор), м. Вінниця, 736 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-614. Іллінецький державний цукровий завод Київського відділення цукротресту, 158 од. зб., 1920 – 1926 рр.
Ф.Р-615. Тульчинська районна контора Всесоюзного об’єднання складської і транспортно-експедиційної справи (Союзтранс), 9 од. зб., 1929 –1931 рр.
64
Ф.Р-617. Янківське сільське єдине споживче товариство, 2 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-618. Народний суд 9-ї дільниці Ямпільського повіту, 111 од. зб., 1920 р.
Ф.Р-620. Народний суд 3-ї дільниці Жмеринського повіту, 305 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-621. Народний суд 11-ї дільниці Вінницького округу, м. Юзвин, 199 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-622. Народний суд 8-ї дільниці Брацлавського повіту, м. Тульчин, 46 од. зб., 1918 – 1921 рр.
Ф.Р-623. Вінницьке відділення Українсько державного акціонерного товариства постачання промисловості та будівництва (Укрпостач), 15 од.зб., 1930 – 1931 рр.
Ф.Р-624. Вінницьке окружне відділення Українського шляхобудівельного тресту (Окршляхбудтрест), 157 од. зб., 1928 – 1931 рр.
Ф.Р-626. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 489 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-628. Степанівський державний цукровий завод Вінницького цукротресту, 180 од. зб., 1919 – 1970 рр.
Ф.Р-630. Тульчинське окружне кооперативно-виробниче об’єднання інвалідів при Тульчинській окружній інспектурі соціального забезпечення, 65 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-631. Вінницький закритий робітничий кооператив працівників кооперації і державної торгівлі, 30 од. зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.Р-632. Ямпільське садово-городнє товариство «Радянський садівник», 17 од. зб., 1926 – 1933 рр.
Ф.Р-633. Вінницьке обласне управління легкої промисловості при виконавчому комітеті Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 902 од. зб., 1932 – 1954 рр.
65
Ф.Р-634. Вінницький обласний взуттєво-швейно-трикотажний трест Народного комісаріату легкої промисловості СРСР, 92 од. зб., 1932 – 1937 рр.
Ф.Р-635. Подільська губернська контора державного страхування, м. Вінниця, 782 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-636. Вінницька окружна контора державного страхування, 229 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-637. Вінницький будівельно-монтажний трест Головцентр-промбуду Міністерства промислового будівництва УРСР, 319 од. зб., 1931 – 1967 рр.
Ф.Р-639. Вінницька товарна біржа, уповноважені товарної біржі по округах (о.а.ф.), 246 од. зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-640. Подільська губернська товарна біржа Подільської губернської економічної наради, м.Вінниця, 19 од. зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-646. Вінницьке виробничо-збутове кооперативне товариство інвалідів «Кооператор», 17 од. зб., 1928 – 1933 рр.
Ф.Р-648. Народний суд 4-ї дільниці Вінницького округу, м-ко Вахнівка, 3319 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-649. Архівний відділ Вінницького облвиконкому, 2522 од. зб., 1932 – 1988 рр.
Ф.Р-650. Подільське губернське архівне управління при Подільському губернському виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 82 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-651. Ольгопільський повітовий відділ народного господарства Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 44 од. зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-652. Будівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 57 од. зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-653. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників машинотракторних станцій Південно-Центру СРСР, 592 од. зб., 1932 – 1941 рр.
Ф.Р-654. Виконавчий комітет Ямпільської районної Ради народних депутатів, 2223 од. зб., 1920 – 1990 рр.
66
Ф.Р-656. Районний уповноважений Міністерства народного господарства УНР із заготівель незернового фуражу на Волині і Поділлі, м. Вінниця, 111 од. зб., 1918 – 1919 рр.
Ф.Р-659. Вінницьке 2-е виробничо-збутове товариство інвалідів харчової промисловості, 6 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-662. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників мистецтва, 70 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-664. Вінницьке бюро з перевірки мір і ваги Української головної палати мір і ваги, 39 од. зб., 1924 – 1936 рр.
Ф.Р-665. Вінницький районний інспектор державного бракеражу будівельних матеріалів мінерального походження, 28 од. зб., 1931 – 1935 рр.
Ф.Р-666. Вінницьке обласне управління місцевої промисловості виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 2673 од. зб., 1934 – 1988 рр.
Ф.Р-669. Гніванський районний продовольчий комітет, 64 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-670. Літинський повітовий продовольчий комітет, 10 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-671. Могилів-Подільський повітовий продовольчий комітет, 951 од. зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-672. Крижопільський районний продовольчий комітет, 38 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-675. Немирівський районний продовольчий комітет, 27 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-676. Управління Терешпільської районної робітничо-селянської міліції, 13 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-677. Управління Обіднянської районної робітничо-селянської міліції, 17 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-679. Управління Ольгопільської повітової робітничо-селянської міліції, 79 од. зб., 1920 – 1923 рр.
67
Ф.Р-681. Управління Гайсинської окружної робітничо-селянської міліції, 259 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-683. Управління Юзвинської районної робітничо-селянської міліції, 5 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-684. Тульчинська окружна планова комісія при Тульчинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 378 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-685. Тульчинська окружна інспектура державного страхування, 17 од. зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-686. Могилів-Подільська окружна інспектура державного страхування, 24 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-687. Могилів-Подільський окружний адміністративний відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 204 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-689. Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників м’ясохолодильної промисловості, 203 од. зб., 1935 – 1938 рр.
Ф.Р-690. Жмеринське єдине споживче товариство, 34 од. зб., 1921 – 1925 рр.

Ф.Р-691. Вінницьке відділення видавництва газет «Правда» – органа ЦКВКП(б), «Известия» – органа ЦВК СРСР, «Труд» – органа ЦК ВЦРПС, 56 од. зб., 1925 – 1930 рр.

Ф.Р-696. Могилів-Подільська окружна Рада з фізичної культури при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 36 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-698. Могилів-Подільський окружний відділ внутрішньої торгівлі Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 37 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-699. Могилів-Подільський окружний кооперативний комітет, 31 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-700. Вінницьке обласне виробниче управління хлібопродуктів Міністерства заготівель УРСР, 3163 од. зб., 1931 – 1986 рр.
68
Ф.Р-704. Вінницьке центральне управління районних комітетів житлових будинків, 131 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-705. Вінницька обласна житлово-кооперативна постачально-збутова контора Української житлово-кооперативної спілки, 21 од. зб., 1934 – 1935 рр.
Ф.Р-706. Вінницька обласна контора житлово-кооперативного будівництва, 59 од. зб., 1932 – 1935 рр.
Ф.Р-707. Вінницька окружна контора житлово-кооперативного будівництва, 9 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-708. Вінницька обласна спілка житлово-будівельної і житлово-орендної кооперації «ОБЛЖИТЛОСПІЛКА», 576 од. зб., 1931 – 1935 рр.
Ф.Р-714. Сутиський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних працівників, 11 од. зб., 1928 – 1929 рр.
Ф.Р-721. Могилів-Подільське агенство Українського державного торгово-промислового тресту із заготівлі, експорту й переробки м’ясопродуктів, 15 од. зб., 1928 – 1929 рр.
Ф.Р-722. Могилів-Подільський окружний комітет Всеукраїнської професійної спілки радянських і торгових службовців, 91 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-723. Могилів-Подільський державний спирто-горілчаний завод Українського республіканського об’єднання «СОЮЗСПИРТ», 22 од. зб., 1926 – 1940 рр.
Ф.Р-724. Могилів-Подільська 1-а державна тютюнова фабрика ВРНГ УСРР, 18 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-725. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна с. Пеньківка Шаргородського району Вінницької області, 48 од. зб., 1923 – 1947 рр.
Ф.Р-726. Могилів-Подільський окружний суд, 2070 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-728. Подільський губернський продовольчий комітет, м. Вінниця, 3901 од. зб., 1919 – 1924 рр.
Ф.Р-729. Вінницький окружний продовольчий комітет, 102 од. зб., 1922 – 1924 рр.
69
Ф.Р-730. Гайсинський повітовий продовольчий комітет, 107 од. зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-731. Жмеринський повітовий продовольчий комітет, 66 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-732. Брацлавський повітовий продовольчий комітет, м. Тульчин 199 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-733. Вінницький повітовий продовольчий комітет, 176 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-734. ХІ Подільська шосейно-шляхова дільниця Українського управління місцевого транспорту, м. Вінниця, 563 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-735. Вінницький окружний шляховий відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 66 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-736. Відділ робітничого постачання Вінницького державного медичного інституту, 17 од. зб., 1945 – 1948 рр.
Ф.Р-737. Могилів-Подільський окружний шляховий відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітуту, 23 од. зб., 1929 – 1931 рр.
Ф.Р-738. Тульчинський окружний шляховий відділ Тульчинського окружного виконавчого комітуту Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 20 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-739. Тульчинський окружний відділ місцевого господарства Тульчинського окружного виконавчого комітуту Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 756 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-740. Вінницький обласний трест «Укрголовптахопром» Міністерства м’ясної і молочної промисловості УРСР, 16 од. зб., 1936 – 1949 рр.
Ф.Р-742. Могилів-Подільська окружна Рада товариства сприяння обороні, авіаційному і хімічному будівництву, 11 од. зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-743. Тульчинський окружний суд, 1928 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-744. Чернівецький млин Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 6 од. зб., 1928 – 1930 рр.
70
Ф.Р-745. Могилів-Подільська окружна рада професійних спілок (окрпрофрада), 525 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-746. Могилів-Подільська районна спілка споживчих товариств (райспоживспілка), 1839 од. зб., 1921 – 1987 рр.
Ф.Р-747. Ямпільська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 6 од. зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-748. Барська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 33 од. зб., 1921 – 1929 рр.
Ф.Р-749. Мурованокуриловецька контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 17 од. зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-750. Мурафська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 13 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-756. Гайсинське окружне кооперативно-виробниче об’єднання інвалідів при Гайсинській окружній інспектурі соціального забезпечення, 30 од. зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-757. Народний суд 8-ї дільниці Гайсинського повіту, 574 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-759. Вінницьке відділення Українського державного управління торгівлі книгами і культтоварами, 94 од. зб., 1925 – 1935 рр.
Ф.Р-760. Вінницька міжрайонна контора Всесоюзного державного хлібозаготівельного акціонерного товариства, 478 од. зб., 1928 – 1932 рр.
Ф.Р-765. Вінницька обласна Рада Всеукраїнського товариства винахідників, 130 од. зб., 1931 – 1938 рр.
Ф.Р-766. Вінницька районна спілка споживчих товариств, 780 од. зб., 1922 – 1992 рр.
Ф.Р-767. Подільська районна спілка кооперації інвалідів, м. Вінниця, 105 од. зб., 1926 – 1931 рр.
Ф.Р-768. Подільське губернське об’єднання виробничо-споживчої кооперації інвалідів, м.Вінниця, 128 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-769. Народний суд 2-ї дільниці Гайсинського повіту, 338 од. зб., 1922 – 1923 рр.
71
Ф.Р-770. Кооперативне об’єднання працівників Подільської губернської надзвичайної військово-продовольчої комісії «Продпрацівник», м. Вінниця, 21 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-771. Жмеринський повітовий відділ народного господарства Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 264 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-772. Жмеринський повітовий відділ охорони здоров’я Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 83 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-773. Жмеринський повітовий відділ комунального господарства Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 68 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-774. Вінницька окружна інспектура охорони здоров’я Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 567 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-775. Вінницький повітовий відділ охорони здоров’я Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 72 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-776. Літинський повітовий відділ охорони здоров’я Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 67 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-777. Подільська губернська інспектура охорони здоров’я Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 854 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-778. Ольгопільський повітовий земельний відділ Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 80 од. зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-779. Подільська губернська спілка споживчих товариств, м. Вінниця, 394 од. зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-784. Гайсинський районний комітет незаможних селян, 24 од. зб., 1923 – 1932 рр.
72
Ф.Р-787. Ладижинський районний комітет незаможних селян, 17 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-788. Гранівський районний комітет незаможних селян, 30 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-791. Виконавчий комітет, м. Томашпіль, 2102 од. зб., 1922 – 2000 рр.
Ф.Р-793. Томашпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 68 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-794. Брацлавський повітовий відділ народної освіти Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 99 од. зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-795. Клебанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 144 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-797. Тульчинський вечірній робітничий факультет при Вінницькому державному вчительському інституті, м. Тульчин, 26 од. зб., 1930 – 1936 рр.
Ф.Р-798. Антопільська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 21 од. зб., 1921 – 1927 рр.
Ф.Р-799. Виконавчий комітет Вилянської сільської Ради депутатів трудящих, 30 од. зб., 1922 – 1944 рр.
Ф.Р-800. Голово-Русавська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 9 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-801. Нетребівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 12 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-802. Пеньківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 11 од. зб., 1923 р.
Ф.Р-803. Ротмістрівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 19 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-805. Виконавчий комітет Томашпільської сільської Ради депутатів трудящих, 17 од. зб., 1923 – 1944 рр.
Ф.Р-806. Виконавчий комітет Липівської сільської Ради депутатів трудящих, 17 од. зб., 1923 – 1944 рр.
73
Ф.Р-807. Виконавчий комітет Яланецької сільської Ради депутатів трудящих, 20 од. зб., 1922 – 1944 рр.
Ф.Р-811. Виконавчий комітет Северинівської сільської Ради депутатів трудящих, 88 од. зб., 1921 – 1954 рр.
Ф.Р-812. Вербко-Волошська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 21 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-813. Виконавчий комітет Гнатківської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од. зб., 1944 р.
Ф.Р-814. Грузька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 16 од. зб., 1923 р.
Ф.Р-816. Тишківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 9 од. зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-817. Шура-Мітлинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 18 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-818. Дахталійська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 16 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-819. Виконавчий комітет Мар’янівської сільської Ради депутатів трудящих, 44 од. зб., 1923 – 1954 рр.
Ф.Р-820. Мелешківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од. зб., 1919 – 1924 рр.
Ф.Р-821. Кисляцька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 13 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-822. Тимарська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 16 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-823. Виконавчий комітет Гарячківської сільської Ради депутатів трудящих, 132 од. зб., 1918 – 1970 рр.
Ф.Р-826. Кіблицька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 19 од. зб., 1923 р.
Ф.Р-827. Жерденівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 35 од. зб., 1922 – 1923 рр.
74
Ф.Р-828. Кунківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 8 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-829. Джугастрянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 20 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-830. Митківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 26 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-831. Виконавчий комітет Крутогорбської сільської Ради депутатів трудящих, 32 од. зб., 1921 – 1953 рр.
Ф.Р-832. Леонівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 23 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-833. М’ястківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-834. Виконавчий комітет Вільшанської сільської Ради депутатів трудящих, 80 од. зб., 1918 – 1970 рр.
Ф.Р-835. Ямпільський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 421 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-836. Гайсинський окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 346 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-837. Ямпільський повітовий відділ народної освіти Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 170 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-839. Козинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 24 од. зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-840. Гайсинська окружна комісія у справах неповнолітніх правопорушників при Гайсинській окружній інспектурі народної освіти, 89 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-841. Гайсинський повітовий відділ народної освіти Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 222 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-842. Гайсинська окружна інспектура народної освіти Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 210 од. зб., 1922 – 1925 рр.
75
Ф.Р-844. Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування, 211 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-845. Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства, 134 од. зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-846. Тульчинська районна контора Всеукраїнського акціонерного  товариства по торгівлі сільськогосподарськими машинами, знаряддям і технічним приладдям на Україні «Село-техніка», 28 од. зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-847. Тульчинська окружна інспектура народної освіти Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1332 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-848. Тульчинська окружна прокуратура, 1802 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-850. Вінницький повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 221 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-852. Томашпільський районний будинок культури при Томашпільському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6 од. зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-853. Шаргородський районний секретаріат професійних спілок, 26 од. зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-854. Ялтушківський районний секретаріат професійних спілок, 21 од. зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-855. Мурованокуриловецький районний секретаріат професійних спілок, 23 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-856. Яришівський районний секретаріат професійних спілок, 8 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-857. Джуринський районний секретаріат професійних спілок, 15 од. зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-858. Мурафський районний секретаріат професійних спілок, 16 од. зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-859. Копайгородський районний секретаріат професійних спілок, 69 од. зб., 1922 – 1926 рр.
76
Ф.Р-860. Бабчинецький районний секретаріат професійних спілок, 7 од. зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-861. Станіславчицький районний секретаріат професійних спілок, 17 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-862. Лучинецький районний секретаріат професійних спілок, 32 од. зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-863. Ямпільський районний секретаріат професійних спілок, 57 од. зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-864. Соболівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 624 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-865. Кіблицький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 41 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-866. П’ятківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 81 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-868. Журавлівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 100 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-872. Савинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 15 од. зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-873. Андріяшівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 10 од. зб., 1923 р.
Ф.Р-874. Велькомочульська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-875. Янкулівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 116 од. зб., 1922 – 1931 рр.
Ф.Р-876. Гайсинський повітовий відділ соціального забезпечення Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 13 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-877. Управління Гайсинської районної робітничо-селянської міліції, 7 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-878. Управління Зятківецької районної робітничо-селянської міліції, 12 од. зб., 1923 – 1924 рр.
77
Ф.Р-879. Тульчинське окружне товариство з ліквідації неписьменності «Геть неписьменність» при Тульчинській окружній інспектурі народної освіти, 24 од. зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-880. Холодівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 183 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-881. Холодівський волосний революційний комітет, 11 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-882. Кунянський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 142 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-884. Соболівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 74 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-886. Гайсинський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 231 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-887. Ободівський волосний революційний комітет, 39 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-888. Князький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 75 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-889. Тиманівський волосний революційний комітет, 6 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-890. Бершадський волосний революційний комітет, 29 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-892. Тростянецький волосний революційний комітет, 12 од. зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-893. Кіблицький волосний революційний комітет, 7 од. зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-894. Піщанський волосний революційний комітет, 19 од. зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-895. Піщанський сільський революційний комітет, 3 од. зб., 1920 р.
Ф.Р-896. Ставківський сільський комісар (періоду УНР), 1 од. зб., 1919 р.
78
Ф.Р-897. Гонорівський сільський революційний комітет, 1 од. зб., 1920 р.
Ф.Р-899. Чорноминська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1 од. зб., 1921 р.
Ф.Р-900. Кущинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 41 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-903. Лузький волосний революційний комітет, 9 од. зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-904. П’ятківський волосний революційний комітет, 6 од. зб., 1921 р.
Ф.Р-905. Клебанівський волосний революційний комітет, 3 од. зб., 1918 – 1920 рр.
Ф.Р-906. Пиківський районний комітет незаможних селян, 111 од. зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.Р-907. Кунянський волосний революційний комітет, 15 од. зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-908. Тульчинська окружна комісія у справах неповнолітніх правопорушників при Тульчинській окружній інспектурі народної освіти, 484 од. зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-909. Ладижинський дитячий будинок при Ладижинському районному відділі народної освіти, 2 од. зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-910. Кунянський дитячий будинок при Гайсинському районному відділі народної освіти, 6 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-911. Гайсинська трудова юнацька колонія при Гайсинському районному відділі народної освіти, 7 од. зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-912. М’ястківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 176 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-913. Виконавчий комітет Дашівської районної Ради депутатів трудящих, 142 од. зб., 1923 – 1958 рр.
Ф.Р-914. Тернавський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 3 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-918. Устянський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2 од. зб., 1923 р.
79
Ф.Р-920. Гранівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2 од. зб., 1922 р.
Ф.Р-924. М’ястківський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 141 од. зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.Р-925. Подільський губернський виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 1739 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-926. Виконавчий комітет Бохоницької сільської Ради депутатів трудящих, 377 од. зб., 1921 – 1966 рр.
Ф.Р-927. Виконавчий комітет Сосонської сільської Ради депутатів трудящих, 298 од. зб., 1923 – 1966 рр.
Ф.Р-928. Брацлавський повітовий комітет незаможних селян, 73 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-930. Трудові школи Вінницької області (о.а.ф.), 288 од. зб., 1919 – 1936 рр.
Ф.Р-932. Забужанська вищепочаткова школа, 4 од. зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-934. Вінницький окружний кооперативний комітет при вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 555 од. зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.Р-937. Надзвичайна трудова сесія народного суду при Подільському губернському суді по Гайсинському округу, м. Гайсин, 389 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-939. Вінницька обласна контора Всеукраїнського галузевого об’єднання транспортно-складсько-тарного господарства, 137 од. зб. 1931—1936 рр.
Ф.Р-941. Трудова сесія Тульчинського окружного суду, 1258 од. зб. 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-942. Народний суд 6-ї дільниці Ольгопільського повіту, 530 од. зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-943. Народний суд 8-ї дільниці Тульчинського округу, м. Крижопіль, 180 од. зб., 1923 – 1924 рр.
80
Ф.Р-945. Староприлуцький районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 587 од. зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-946. Народний суд 12-ї дільниці Ольгопільського повіту, 145 од. зб., 1917 – 1923 рр.
Ф.Р-947. Жмеринський міський робітничий кооператив, 43 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-948. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників радянської торгівлі Подільського губернського відділу Українського товариства роздрібної торгівлі «Ларьок», м. Вінниця, 27 од. зб., 1924 – 1926
рр.
Ф.Р-949. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Зарванці Віницького району Вінницького округу, 14 од. зб., 1924 – 1927 рр.
Ф.Р-950. Подільська губернська контора Всеукраїнського торгово-промислового товариства, м. Вінниця, 19 од. зб., 1923 р.
Ф.Р-951. Вінницький окружний комітет незаможних селян, 324 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-953. Подільський губернський відділ Всеросійського професійної спілки робітників поліграфічної промисловості, м. Вінниця, 45 од. зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-954. Іллінецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 131 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-955. Вінницьке окружне виробничо-кооперативне об’єднання інвалідів, 302 од. зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-957. Вінницький обласний державний трест свинарських радянськийх господарств, 1195 од. зб., 1932 – 1935 рр.
Ф.Р-958. Управління кінофікації виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 1728 од. зб., 1921 – 1985 рр.
Ф.Р-959. Тульчинська окружна державна нотаріальна контора при Тульчинському окружному суді, 223 од. зб., 1922 – 1930 рр.
81
Ф.Р-960. Гайсинська державна нотаріальна контора, 2 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-961. Пиківський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1103 од. зб., 1921 – 1929 рр.
Ф.Р-962. Бершадська волосна нотаріальна контора, 14 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-964. Вінницька окружна інспектура соціального забезпечення, 1856 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-965. Подільське губернське статистичне бюро, м. Вінниця, 1352 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-966. Управління Вінницької міської робітничо-селянської міліції, 28 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-967. Вінницьке обласне управління державного будівельного контролю (ОБЛДЕРЖБУДКОНТРОЛЬ), 145 од. зб., 1931 – 1935 рр.
Ф.Р-968. Вінницьке окружне управління державного будівельного контролю (ОКРДЕРЖБУДКОНТРОЛЬ), 64 од. зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-970. Вінницька обласна комісія міських товариств допомоги нужденним громадянам, 193 од. зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-971. Станісловчицький районний комітет незаможних селян, 250 од. зб., 1921 – 1931 рр.
Ф.Р-973. Подільська губернська інспектура соціального забезпечення Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1264 од. зб., 1919 – 1931 рр.
Ф.Р-988. Подільська губернська спілка кредитних та позичково-зберігальних товариств Українського центрального кооперативного банку (СОЮЗБАНК), м. Вінниця, 91 од. зб., 1914 – 1920 рр.
Ф.Р-989. Могилів-Подільський окружний відділ місцевого господарства Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-990. Тульчинська окружна судово-земельна комісія (ОКРСУДЗЕМКОМІСІЯ), 337 од. зб., 1914 – 1930 рр.
82
Ф.Р-991. Подільська губернська інспектура робітничо-селянської інспекції Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 717 од. зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-992. Подільська губернська Рада народного господарства  (Губраднаргсп), м. Вінниця, 1882 од. зб., 1917 – 1924 рр.
Ф.Р-993. Народний суд 18-ї дільниці Вінницького округу, 629 од. зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-994. Вінницький міський відділ робітничо-селянської інспекції Вінницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 392 од. зб., 1929 – 1934 рр.
Ф.Р-995. Вінницький окружний комітет міжнародної організації допомоги революціонерам (МОДР), 34 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-997. Вінницький окружний відділ робітничо-селянської інспекції при Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 725 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-999. Пиківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 147 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-1000. Гайсинська окружна планова комісія при Гайсинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 32 од. зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-1002. Пиківське районне правління товариства авіації, хімії та повітроплавання, 3 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-1003. Народний суд 4-ї дільниці Літинського повіту, 120 од. зб., 1922 р.
Ф.Р-1016. Виконавчий комітет Яришівської районної Ради депутатів
трудящих, 555 од. зб., 1923 – 1958 рр.
Ф.Р-1017. Могилів-Подільське повітове статистичне бюро Могилів-
Подільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 8 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-1018. Народний суд 9-ї дільниці Вінницького округу, 308 од. зб., 1921
– 1923 рр.
83
Ф.Р-1020. Вінницька окружна прокуратура, 47 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1021. Пилявська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 2 од. зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-1022. Народний суд 11-ї дільниці Вінницького округу, м. Тиврів, 482
од. зб., 1928 р.
Ф.Р-1023. Могилів-Подільська окружна інспектура народної освіти
Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 27 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1024. Могилів-Подільська окружна інспектура соціального
забезпечення Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету
Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 13 од. зб.,
1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1025. Могилів-Подільська окружна інспектура праці Могилів-
Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 73 од. зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-1026. Тульчинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
працівників освіти, 19 од. зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-1030. Яришівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 58 од. зб., 1917 – 1923 рр.
Ф.Р-1031. Яришівська районна судово-земельна комісія, 82 од. зб., 1923 –
1928 рр.
Ф.Р-1032. Народний суд 5-ї дільниці Гайсинського повіту, 220 од. зб., 1922
– 1923 рр.
Ф.Р-1033. Народний суд 7-ї дільниці Гайсинського повіту, 94 од. зб., 1921 –
1923 рр.
Ф.Р-1034. Подільський губернський комітет державних споруд
Подільської губернської Ради народного господарства, м. Вінниця, 194 од.
зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-1035. Подільський губернський відділ юстиції Подільського
губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 201 од. зб., 1919 – 1922 рр.
84
Ф.Р-1036. Літинське повітове бюро юстиції Літинського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських
депутатів, 61 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-1038. Народний суд 23-ї дільниці Вінницького округу, 5 од. зб., 1925 р.
Ф.Р-1040. Народний суд 8-ї дільниці Вінницького повіту, 239 од. зб., 1921
р.
Ф.Р-1042. Вінницьке відділення Київського інституту підвищення
кваліфікації керівних господарських кадрів Народного Комісаріату
харчової промисловості УРСР, 228 од. зб., 1932 – 1940 рр.
Ф.Р-1043. Вінницький учбово-курсовий комбінат Вінницького обласного
відділу торгівлі, 155 од.зб., 1936 – 1940 рр.
Ф.Р-1044. Вінницька обласна рада професійних спілок ,4582 од. зб., 1932 –
1982 рр.
Ф.Р-1045. Вінницька обласна каса соціального страхування, 197 од. зб.,
1932 – 1949 рр.
Ф.Р-1046. Барська районна каса соціального страхування, 7 од.зб., 1930 –
1933 рр.
Ф.Р-1047. Вінницька міська Рада профспілок, 26 од.зб., 1929 – 1932 рр.
Ф.Р-1048. Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
машинобудівної промисловості, 175 од.зб., 1932 – 1933 рр.
Ф.Р-1050. Вінницький обласний відділ праці, 362 од.зб., 1932 – 1933 рр.
Ф.Р-1051. Міжрайонний технічний інспектор з котельного нагляду при
Могилів-Подільському районному відділі праці, м. Могилів-Подільський,
3 од.зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.Р-1052. Міжрайонні спеціальні інспекції з техніки безпеки і санітарії
при Вінницькій обласній Раді професійних спілок (о.а.ф.), 63 од.зб., 1930 –
1936 рр.
Ф.Р-1054. Калинівська районна каса соціального страхування, 4 од.зб.,
1933 р.
Ф.Р-1055. Тульчинська окружна каса соціального страхування,
уповноважені окружної каси по районах (о.а.ф.), 548 од.зб., 1922 – 1930 рр.
85
Ф.Р-1057. Хмільницький районний комітет Всесоюзної професійної
спілки радянських торговельних службовців, 5 од.зб., 1926 – 1939 рр.
Ф.Р-1059 Тиврівська районна Рада професійних спілок, 7 од.зб., 1933 –
1934 рр.
Ф.Р-1062 Барська районна Рада професійних спілок, 27 од.зб., 1930 – 1935
рр.
Ф.Р-1063 Уповноважений Могилів-Подільської окружної каси
соціального страхування по Ялтушківському району, с. Ялтушків
Ялтушківського району Могилів-Подільського округу, 4 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-1064 Бершадський державний спиртогорілчаний завод Українського
районного управління Центрального управління спиртової промисловості,
56 од.зб., 1921 – 1929 рр.
Ф.Р-1065 Ольгопільське повітове бюро юстиції Ольгопільського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 119 од. зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-1066 Народний суд 1-ї дільниці Літинського повіту, 248 од. зб., 1920 –
1923 рр.
Ф.Р-1068 Народний суд 16-ї дільниці Вінницького округу, с. Малі
Кутища малокутищанського району Вінницького округу Подільської
губернії, 255 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-1069 Народний суд 5-ї дільниці Ямпільського повіту, 104 од. зб., 1920
– 1922 рр.
Ф.Р-1093 Народний суд 10-ї дільниці Вінницького повіту, 79 од. зб., 1921
р.
Ф.Р-1094 Особливий народний суд при Подільському губернському суді,
м. Вінниця, 81 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-1095 Подільський губернський комітет з шкіряних справ Вінницької
міської управи, м. Вінниця, 62 од. зб., 1917 – 1920 рр.
Ф.Р-1097 Іллінецька селекційна станція головного управління цукрової
промисловості «Головцукор», 9 од. зб., 1921 – 1927 рр.
86
Ф.Р-1103 Народний суд 5-ї дільниці Ольгопільського повіту, 246 од.зб.,
1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1104 Брацлавське повітове бюро юстиції Брацлавського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських
депутатів, м. Тульчин, 51 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1110 Гайсинський повітовий відділ народного господарства
Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 69 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-1111 Ямпільський повітовий відділ народного господарства
Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1115 Вінницька державна сірникова фабрика Подільського
губернського відділу місцевого господарства, 19 од.зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-1116 Управління Жмеринської повітової робітничо-селянської
міліції, 706 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-1117 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників деревообробної промисловості, 5 од.зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-1120 Малочернятинська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 38 од.зб., 1920 – 1930 рр.
Ф.Р-1121 Могилі-Подільська окружна спілка скотарсько-молочної
кооперації, 186 од.зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-1124 Вінницька секція наукових робітників Всесоюзної професійної
спілки працівників освіти, 20 од.зб., 1923 – 1931 рр.
Ф.Р-1125 Подільський губернський відділ державного політичного
управління, м. Вінниця, 4 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-1128 Зоводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників
цукрової промисловості Чечельницького державного цукрового заводу, 89
од.зб., 1917 – 1926 рр.
Ф.Р-1129 Вінницька обласна конторат Ленінградської заготівельної
плодоовочевої торговельної контори, м. Вінниця, 353 од.зб., 1932 – 1940 рр.
87
Ф.Р-1130 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників і
службовців дорожньо-гідротехнічного будівництва, 311 од.зб., 1935 – 1940
рр.
Ф.Р-1131 Вінницька обласна психіатрична лікарня ім. Академіка Ющенка
Вінницького облздороввідділу, 1020 од.зб., 1919 – 1986 рр.
Ф.Р-1136 Могилів-Подільська окружна інспектура охорони здоров’я
Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 37 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1137 Гніванські пожежно-технічні курси управління навчальними
закладами Народного Комісаріату харчової промисловості СРСР, 45 од.зб.,
1930 – 1940 рр.
Ф.Р-1138 Малочернятинський волосний революційний комітет, 17 од.зб.,
1920 – 1921 рр.
Ф.Р-1139 Брацлавський повітовий революційний комітет, 167 од.зб., 1919
– 1921 рр.
Ф.Р-1140 Гайсинська окружна прокуратура, 14 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-1141 Вінницький районний будинок культури при Вінницькому
районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 49 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-1143 Мазурівський сільський революційний комітет, 1 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-1145 Немирівський волосний революційний комітет, 26 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-1148 Ладижинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-1149 Гавришівський волосний революційний комітет, 3 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-1150 Савинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1152 Липовецький повітовий революційний комітет, 23 од.зб., 1920 –
1921 рр.
88
Ф.Р-1154 Вороновицький волосний революційний комітет, 13 од.зб., 1920
– 1921 рр.
Ф.Р-1156 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників свинарських радгоспів, 5 од.зб., 1933 – 1935 рр.
Ф.Р-1157 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників швейної промисловості, 4 од.зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-1159 Вінницький пивоварений завод Вінницького обласного тресту
бродильної промисловості, 55 од.зб., 1926 – 1949 рр.
Ф.Р-1160 Вінницький спиртзавод Вінницького міжобласного
спиртотресту, 372 од.зб., 1921 – 1967 рр.
Ф.Р-1161 Вінницька обласна спілка споживчих товариств, 6167 од.зб.,
1932 – 1993 рр.
Ф.Р-1162 Подільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
працівників металургійної промисловості, м. Вінниця, 365 од.зб., 1920 –
1930 рр.
Ф.Р-1163 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки
працівників поліграфічної промисловості, 3 од.зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-1164 Виконавчий комітет Мурованокуриловецької районної Ради
народних депутатів, 1530 од.зб., 1922 – 1992 рр.
Ф.Р-1165 Пчелянський спиртовий завод Вінницького обласного тресту
спиртової промисловості, 6 од.зб., 1927 – 1934 рр.
Ф.Р-1166 Вінницька товарна база Всеукраїнської спілки споживчих
кооперативних товариств, 4 од.зб., 1930 – 1931 рр.
Ф.Р-1168 Польовий суд 3-го Галицького корпусу, м. Козятин, 2 од.зб.,
1919 р.
Ф.Р-1169 Гніванський цукровий завод Вінницького цукротресту, 85 од.зб.,
1923 – 1967 рр.
Ф.Р-1170 Народний суд 14-ї дільниці Вінницького округу, 49 од.зб., 1930
р.
Ф.Р-1171 Могилів-Подільська спілка кооперативно-буряківничих
сільськогосподарських товариств і колгоспів, 25 од.зб., 1928 – 1930 рр.
89
Ф.Р-1173 Забузьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство «Господар», 12 од.зб., 1922 – 1927 рр.
Ф.Р-1174 Вінницьке окружне статистичне бюро Вінницького окружного
виконачого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських
депутатів, 370 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1175 Народний суд 13-ї дільниці Вінницького округу, м. Хмільник,
205 од.зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.Р-1176 Вінницький вечірній робітничий факультет Київського хіміко-
технологічного інституту, 119 од.зб., 1930 – 1936 рр.
Ф.Р-1177 Особливий народний суд Літинського повіту, 27 од.зб., 1922 –
1923 рр.
Ф.Р-1179 Вінницьке педагогічне училище Міністерства освіти УРСР,
1461 од.зб., 1921 – 1956 рр.
Ф.Р-1180 Народний суд 10-ї дільниці Вінницького округу, м. Калинівка,
245 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1181 Вінницьке спільне споживче товариство «ВОССТ», 116 од.зб.,
1920 – 1925 рр.
Ф.Р-1186 Подільське державне пайове торговельне товариство
«Держпайторг», м. Вінниця, 27 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-1190 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників освіти №1, 16 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1191 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників освіти №2, 10 од.зб., 1927 – 1931 рр.
Ф.Р-1192 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників освіти №4, 20 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-1193 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників освіти №3, 11 од.зб., 1927 – 1931 рр.
Ф.Р-1195 Вінницький повітовий відділ комунального Вінницького
повітового виконачого комітету Ради робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1922 – 1923 рр.
90
Ф.Р-1196 Подільський губернський комендант, м. Кам’янець-Подільський,
35 од.зб., 1918 – 1919 рр.
Ф.Р-1197 Подільський губернський дорожній відділ Подільського
губернського виконачого комітету Ради робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 13 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-1198 Вінницькі державні курси українізації ім. 9-ої річниці
Жовтневої Революції Народного Комісаріату освіти УСРР, 26 од.зб., 1926
р.
Ф.Р-1199 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників
освіти, вищої школи та наукових установ, 998 од.зб., 1937 – 1984 рр.
Ф.Р-1200 Народний суд 20-ої дільниці Вінницького округу, м. Стара
Прилука, 2494 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-1201 Уповноважений Донецької обласної контори продовольчого та
матеріально-технічного постачання їдалень по Вінницькій області, м.
Вінниця, 34 од.зб., 1939 – 1941 рр.
Ф.Р-1202 Жабокрицька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 103 од.зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.Р-1205 Бандурівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 65 од.зб., 1922 – 1931 рр.
Ф.Р-1206 Груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників
машино-тракторних станцій Вінницького обласного управління земельних
фондів та землеустрою, м. Вінниця, 8 од.зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.Р-1207 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки
працівників земельних органів, 313 од.зб., 1935 – 1941 рр.
Ф.Р-1208 Вольфанівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 97 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1209 Підлісівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 167 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-1210 Краснодольська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 65 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-1211 Народний суд 3-ї дільниці Могилів-Подільського району, 7
од.зб., 1932 – 1934 рр.
91
Ф.Р-1212 Добрянська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 70 од.зб., 1921 – 1930 рр.
Ф.Р-1213 Ямпільське сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство «Дністро», 13 од.зб., 1928 – 1931 рр.
Ф.Р-1215 Писарівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 147 од.зб., 1921 – 1930 рр.
Ф.Р-1216 Виконавчий комітет Цекинівської сільської Ради депутатів
трудящих, 313 од.зб., 1920 – 1970 рр.
Ф.Р-1217 Тульчинська окружна рада професійних спілок, 216 од.зб., 1923
– 1930 рр.
Ф.Р-1218 Михайлівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 61 од.зб., 1922 – 1933 рр.
Ф.Р-1219 Ратушанська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1220 Кетроська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 48 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-1221 Петрашівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 114 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-1222 Ямпільська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 50 од.зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-1223 Виконавчий комітет Качківської сільської Ради депутатів
трудящих, 195 од.зб., 1923 – 1970 рр.
Ф.Р-1224 Виконавчий комітет Дзигівської сільської Ради депутатів
трудящих, 254 од.зб., 1924 – 1970 рр.
Ф.Р-1225 Миронівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 78 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-1226 Виконавчий комітет Клембівської сільської Ради депутатів
трудящих, 284 од.зб., 1921 – 1970 рр.
Ф.Р-1227 Білянська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 140 од.зб., 1921 – 1931 рр.
92
Ф.Р-1228 Виконавчий комітет Тарасівської сільської Ради депутатів
трудящих, 228 од.зб., 1924 – 1971 рр.
Ф.Р-1229 Тростянецька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 157 од.зб., 1922 – 1931 рр.
Ф.Р-1230 Русавська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 103 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-1231 Порозька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 105 од.зб., 1920 – 1931 рр.
Ф.Р-1232 Дорошівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 117 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1233 Виконавчий комітет Великокісницької сільської Ради депутатів
трудящих, 280 од.зб., 1922 – 1970 рр.
Ф.Р-1234 Гальжбієвська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 107 од.зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-1235 Сільськогосподарська артіль «Червоний жовтень», с.
Северинівка, 9 од.зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-1236 Великокіснецький районний виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 110 од.зб., 1922 –
1927 рр.
Ф.Р-1237 Дзигівське сільськогосподарське кредитне кооперативне
товариство «Відродження», 36 од.зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-1238 Вінницьке державне підприємство «Хімпром», 1906 од.зб., 1921
– 1985 рр.
Ф.Р-1239 Великокісницьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство, 17 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-1240 Клембівське сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство «Зоря», 27 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1241 Великокісницька районна комісія незаможних селян, 23 од.зб.,
1923 – 1925 рр.
93
Ф.Р-1243 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників цукрорадгоспів, 483 од.зб., 1934 – 1940 рр.
Ф.Р-1244 2-а Вінницька міська державна нотаріальна контора, 70 од.зб.,
1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1245 Літинський нотаріальний стіл при Літинському районному
виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських
депутатів, 6 од.зб., 1939 р.
Ф.Р-1246 Вінницька окружна державна нотаріальна контора, 27 од.зб.,
1925 – 1930 рр.
Ф.Р-1247 1-а Вінницька міська державна нотаріальна контора, 271 од.зб.,
1922 – 1945 рр.
Ф.Р-1248 Калинівський нотаріальний стіл при виконавчому комітеті
Калинівської районної Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1938 – 1940 рр.
Ф.Р-1249 Тростянецький нотаріальний стіл при виконавчому комітеті
Тростянецької районної Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1938 – 1939 рр.
Ф.Р-1250 Томашпільський нотаріальний стіл при Томаш-пільському
виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських
депутатів, 27 од.зб., 1937 – 1939 рр.
Ф.Р-1251 Могилів-Подільська окружна нотаріальна контора, 11 од.зб.,
1924 – 1930 рр.
Ф.Р-1252 Липовецький нотаріальний стіл при виконавчому комітеті
Липовецької районної Ради депутатів тудящих, 17од.зб., 1936 – 1940 рр.
Ф.Р-1253 Чечельницький нотаріальний стіл Народного Комісаріату
юстиції УРСР при Чечельницькому районному комітеті Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1937 – 1939 рр.
Ф.Р-1254 Борківсьска сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-1255 Барське районне сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство, 6 од.зб., 1929 – 1931 рр.
Ф.Р-1256 Радівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 46 од.зб., 1923 – 1939 рр.
94
Ф.Р-1257 Виконавчий комітет Телелинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 199 од.зб., 1924 – 1970 рр.
Ф.Р-1258 Старопиківська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 10 од.зб., 1926 – 1935 рр.
Ф.Р-1259 Попівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1922 – 1932 рр.
Ф.Р-1260 Попівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-1261 Дашковецька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 61 од.зб., 1924 – 1931 рр.
Ф.Р-1262 Березнянська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 76 од.зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-1263 Особлива сесія 1-ї дільниці Липовецького народного суду, 130
од.зб., 1922 р.
Ф.Р-1264 Виконавчий комітет Луко-Мовчанської сільської Ради депутатів
трудящих, 174 од.зб., 1922 – 1960 рр.
Ф.Р-1265 Демидівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1266 Мачуська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-1267 Війтовецька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 86 од.зб., 1922 – 1932 рр.
Ф.Р-1268 Бруслинівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 61 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1269 Виконавчий комітет Кирнасівської сільської Ради депутатів
трудящих, 298 од.зб., 1923 – 1968 рр.
Ф.Р-1270 Виконавчий комітет Люлинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 166 од.зб., 1922 – 1951 рр.
Ф.Р-1271 Іляшівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1923 – 1930 рр.
95
Ф.Р-1272 Виконавчий комітет Кацмазівської сільської Ради депутатів
трудящих, 203 од.зб., 1927 – 1971 рр.
Ф.Р-1273 Молотківська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1927 – 1929 рр.
Ф.Р-1274 Виконавчий комітет Олексіївської сільської Ради депутатів
трудящих, 107 од.зб., 1926 – 1958 рр.
Ф.Р-1275 Качанівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 42 од.зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-1276 Сокрлівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 37 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-1277 Виконавчий комітет Антонівської сільської Ради депутатів
трудящих, 16 од.зб., 1922 – 1944 рр.
Ф.Р-1278 Березівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-1280 Виконавчий комітет Великомитницької сільської Ради депутатів
трудящих, 146 од.зб., 1922 – 1948 рр.
Ф.Р-1281 Щасливська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1921 – 1929 рр.
Ф.Р-1282 Попелюська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1283 Балинська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-1284 Білорукавська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 23 од.зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-1285 Вінниківецька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 38 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1286 Виконавчий комітет Куманівської сільської Ради депутатів
трудящих, 68 од.зб., 1925 – 1948 рр.
Ф.Р-1287 Кусиківецька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1926 – 1929 рр.
96
Ф.Р-1288 Писарівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-1289 Сандрацька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 21 од.зб., 1922 – 1927 рр.
Ф.Р-1290 Журавненська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-1291 Дерешівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1924 – 1935 рр.
Ф.Р-1292 Голодьківська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-1294 Павлівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1924 – 1934 рр.
Ф.Р-1295 Скибинецька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 99 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1296 Лозівська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 25 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-1297 Будківська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 94 од.зб., 1926 – 1931 рр.
Ф.Р-1299 Барський районний військовий комісаріат, 8 од.зб., 1919 – 1921
рр.
Ф.Р-1301 Вінницький окружний відділ місцевої промисловості при
Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 457 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1303 Вінницька районна спілка кустарно-промислової кооперації,
649 од.зб., 1926 – 1931 рр.
Ф.Р-1304 Виконавчий комітет Брацлавської районної Ради депутатів
трудящих, 1176 од.зб., 1920 – 1962 рр.
Ф.Р-1305 Виконавчий комітет Журавської сільської Ради депутатів
трудящих, 24 од.зб., 1922 – 1934 рр.
Ф.Р-1306 Сербинівський вапняний завод Вінницької обласної контори
житлово-будівельних матеріалів, 24 од.зб., 1932 – 1934 рр.
97
Ф.Р-1308 Вінницька обласна житлово-кооперативна спілка, 32 од.зб., 1932
– 1933 рр.
Ф.Р-1309 Забузька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 55 од.зб., 1924 – 1931 рр.
Ф.Р-1310 Долинянська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1923 – 1935 рр.
Ф.Р-1311 Вінницька обласна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 380 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1312 Вінницька міська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2004 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1315 Вінницький спирто-горілчаний завод (періоду німецько-
фашистської окупації), 114 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1316 Вінницький водоканал відділу комунально господарства
Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 79
од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1317 Вінницький пивоварений завод (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1319 Вінницький обласний краєзнавчий музей (періоду німецько-
фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1320 Вінницька обласна бібліотека (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-1321 Вінницька окружна ветеринарна база відділу харчування і
сільського господарства Житомирського генерального комісаріату
(періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1322 Вінницька кондитерська фабрика (періоду німецько-
фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1323 Вінницьке обласне аптекоуправління і аптеки області (о.а.ф.)
(періоду німецько-фашистської окупації), 180 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1324 Вінницька взуттєва фабрика (періоду німецько-фашистської
окупації), 29 од.зб., 1941 – 1943 рр.
98
Ф.Р-1325 Вінницький медичний інститут (періоду німецько-фашистської
окупації), 12 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1326 Вінницька психіатрична лікарня (періоду німецько-фашистської
окупації), 177 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1327 Вінницька комунальна лазня відділу комунального
господарства Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської
окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1328 Вінницьке відділення заготівлі зерна “Зерноцентраль Україна”
(періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1329 Вінницький енергетичний технікум (періоду німецько-
фашистської окупації), 134 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1331 Вінницька обласна маслоконтора (періоду німецько-
фашистської окупації), 11 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1332 Вінницька обласна контора інкубаторних станцій
сільськогосподарського управління Вінницької обласної управи (періоду
німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1333 Вінницький цвяховий завод (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1334 Вінницька центральна поліклініка медико-санітарного відділу
Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 34
од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1335 Вінницький медичний технікум (періоду німецько-фашистської
окупації), 105 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1336 Вінницький історичний архів (періоду німецько-фашистської
окупації), 68 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1337 Управління цукрової промисловості Вінницької області
Головного управління цукрової промисловості України (періоду німецько-
фашистської окупації), 360 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1338 Вінницький м’ясокомбінат (періоду німецько-фашистської
окупації), 124 од.зб., 1942 – 1943 рр.
99
Ф.Р-1339 Вінницьке відділення української контори із заготівлі худоби
“Укрзаготхудоба”(періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 –
1944 рр.
Ф.Р-1340 Вінницьке ремісниче училище (періоду німецько-фашистської
окупації), 1 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-1341 Вінницький плодоовочевий завод (періоду німецько-
фашистської окупації), 234 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1342. Вінницька електростанція (періоду німецько-фашистської
окупації), 68 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1343 Вінницька обласна ветеринарна бактеріологічна лабораторія
(періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1344 Вінницька лікарня ім. Пирогова (періоду німецько-фашистської
окупації), 268 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1345 Громадські господарства Вінницької області (о.а.ф.) (періоду
німецько-фашистської окупації), 1875 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1351 Великохутірська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 25 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1352 Щітківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1356 Сабарівський млин Вінницького обласного млинарського
тресту (періоду німецько-фашистської окупації), 18 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1357. Вінницька районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 34 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1358 Барська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1359 Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1360 Гулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 14 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-1361 Адамівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1943 р.
100
Ф.Р-1362 Гайсинська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 18 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1366 Гайсинський трахоматозний дитячий будинок медично-
санітарного відділу Гайсинської районної управи (періоду німецько-
фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1367 Гайсинський маслозавод (періоду німецько-фашистської
окупації), 26 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-1368 Гайсинське відділення Вінницького господарського банку
(періоду німецько-фашистської окупації), 177 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1369 Карбівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-1370 Митківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1379 Козятинська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 13 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1381 Козятинський пункт заготівлі зерна Вінницької обласної
контори “Заготзерно”(періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб.,
1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1383 Гурівецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1387 Школи Вінницької області (о.а.ф.) (періоду німецько-
фашистської окупації), 16 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1388 Козятинське відділення Вінницького господарського банку
(періоду німецько-фашистської окупації), 42 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1390 Сокілецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1391 Білопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1392 Закутинецька сільська управа окупації (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
101
Ф.Р-1393 Калинівська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1395 Віницький окружний комісар (гебітс-комісар) (періоду
німецько-фашистської окупації), 32 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1405 Калинівська міжрайонна контора із закупівлі рогатої худоби,
свиней, птахів “Заготхудоба” (періоду німецько-фашистської окупації), 1
од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1406 Гущинецький млин Калинівського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943
рр.
Ф.Р-1408 Комаргородська державна тваринницька ферма
Джугастринської повітової управи (періоду німецько-фашистської
окупації), 29 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1409 Якимівський спиртзавод Вінницького обласного спиртотресту
(періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1410 Ямпільська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 189 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1411 Літинська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 12 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1412 Літинська районна м’ясозаготівельна база Вінницької обласної
контори “Заготхудоба” (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб.,
1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1413 Літинське відділення Вінницького господарського банку
(періоду німецько-фашистської окупації), 20 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-1416 Балинська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 18 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1417 Шпиківська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 597 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1418 Слідянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1419 Торківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
102
Ф.Р-1420 Печерська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1421 Даньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1422 Юрківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1423 Сільницька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1424 Шпиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1430 Плисківська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1431 Наказнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 15 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1432 Скоморошківська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-1433 Дзюньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1434 Погребищенська районна управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 152 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1435 Погребищенський районний промисловий комбінат (періоду
німецько-фашистської окупації), 29 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1440 Левківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1441 Погребищенське відділення Вінницького сільсько-
господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації), 35 од.зб.,
1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1445 Белашківська сільська управа, (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1944 рр.
103
Ф.Р-1446 Морозівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-1447 Черемошненська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-1448 Смаржинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1452 Теплицька районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1456 Теплицький міжрайонний агролісомеліоративний розсадник
Гайсинського лісового господарства (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1458 Брідоцька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-1459 Петрашівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1460 Теплицька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-1462 Комарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1471 Соболівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 29 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1473 Карабелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 19 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1478 Теплицька міжрайонна контрольна насіннєва лабораторія
(періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1480 Сашанська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1481 Мишарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1482 Залузька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.
104
Ф.Р-1483 Марківська сільська управа(періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1487 Теплицька районна санітарна станція медико-санітарного
відділу Теплицької районної управи (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1488 Шендерівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 32 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1489 Фелиціянівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1490 Слободо-Бушанська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1491 Біляно-Шаргородська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 16 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1492 Букатинська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1493 Пелинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1495 Чернівецька районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 224 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1496 Яришівська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 491 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1498 Серебрійська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1499 Борщівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1502 Слідянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-1503 Сугаківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1943 р.
105
Ф.Р-1504 Дубрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1505 Старостинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1506 Ладижинська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1507 Шарапанівська державна тваринницька ферма Тульчинської
префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1944
рр.
Ф.Р-1508 Тростянецька державна зернова ферма Тульчинської
префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 53 од.зб., 1941 –
1943 рр.
Ф.Р-1509 Сільськогосподарські трудові общини Вінницької області
(о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації), 2645 од.зб., 1941 – 1944
рр.
Ф.Р-1510 Ободівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1512 Козачівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1514 Северинівський маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 14
од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1515 Оляницька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-1518 Великостратіївська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1520 Летківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-1521 Цапівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-1522 Демківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
106
Ф.Р-1523 Северинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1524 Лукашівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1525 Капустянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1526 Савинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1527 Тростянецький спиртогорілчаний завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 41 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1528 Олександрівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 10 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1529 Тростянецька районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 273 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1530 Демидівська державна зерновирощувальна ферма Тульчинської
префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 –
1942 рр.
Ф.Р-1531 Возівецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1533 Станіславчицька районна управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 88 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1535 Будьківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1537 Олександрівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1541 Виконавчий комітет Малокрушлинецької сільської Ради
депутатів трудящих, 131 од.зб., 1924 – 1966 рр.
Ф.Р-1543 Подільський губернський староста (періоду УНР), м. Вінниця, 5
од.зб., 1918 р.
107
Ф.Р-1544 Пиківська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-1545 Людвиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1547 Моївський цукровий комбінат Подільського відділення
цукротресту, 74 од.зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-1549 Шпиківський маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 1
од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1550 Жмеринський шкіряний завод промислових підприємств
районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 –
1942 рр.
Ф.Р-1551 Комісії у справах колишніх червоних партизан і
червоногвардійців (о.а.ф.), 1477 од.зб., 1928 – 1936 рр.
Ф.Р-1553 Ямпільська міська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 39 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1554 Гайсинський окружний військовий комісаріат, 228 од.зб., 1922 –
1925 рр.
Ф.Р-1555 Подільський губернський військовий комісаріат, м. Вінниця,
956 од.зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-1556 Виконавчий комітет Липовецької районної Ради народних
депутатів, 1518 од.зб., 1923 – 1987 рр.
Ф.Р-1557 Брацлавський повітовий військовий комісаріат, 242 од.зб., 1917 –
1923 рр.
Ф.Р-1558 Тульчинський окружний військовий комісаріат, 93 од.зб., 1921 –
1925 рр.
Ф.Р-1559 Вінницький повітовий військовий комісаріат, 157 од.зб., 1919 –
1923 рр.
Ф.Р-1560 Могилів-Подільська міжрайонна багатофахова промислова
спілка, 369 од.зб., 1930 – 1935 рр.
108
Ф.Р-1582 Могилів-Подільський повітовий військовий комісаріат, 37
од.зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-1583 Гавришівський волосний військовий комісаріат, 29 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-1584 Бершадський повітовий військовий комісаріат, 33 од.зб., 1920 –
1923 рр.
Ф.Р-1586 Вахнівський волосний військовий комісаріат, 6 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-1587 Юзвинський волосний військовий комісаріат, 15 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-1589 Ольгопільський повітовий військовий комісаріат, 73 од.зб., 1919
– 1923 рр.
Ф.Р-1590 Могилів-Подільська окружна спілка промислової кооперації,
417 од.зб., 1932 – 1939 рр.
Ф.Р-1591 Ямпільський повітовий військовий комісаріат, 84 од.зб., 1920 –
1923 рр.
Ф.Р-1592 Жмеринський повітовий військовий комісаріат, 160 од.зб., 1919
– 1923 рр.
Ф.Р-1593 Гайсинський повітовий військовий комісаріат, 219 од.зб., 1919 –
1923 р.
Ф.Р-1595 Томашпільський повітовий військовий комісаріат, 11 од.зб.,
1920 – 1921 рр.
Ф.Р-1597 Виконавчий комітет Козятинської районної Ради народних
депутатів, 1073 од.зб., 1922 – 1991 рр.
Ф.Р-1598 Вінницький окружний комітет боротьби з безробіттям при
Вінницькій окружній інспектурі праці, 77 од.зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-1599 Подільський губернський комітет боротьби з безробіттям при
Подільському губернському відділі праці, м. Вінниця, 31 од.зб., 1924 –
1925 рр.
Ф.Р-1600 Тульчинський окружний комітет боротьби з безробіттям при
Тульчинській окружній інспектурі праці, 23 од.зб., 1924 – 1929 рр.
109
Ф.Р-1601 Жмеринський районний комітет боротьби з безробіттям при
Жмеринському районному відділі праці, 14 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-1606 Ладижинський волосний військовий комісаріат, 2 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-1607 Тульчинський повітовий військовий комісаріат, 31 од.зб., 1920 –
1922 рр.
Ф.Р-1608 Вінницький міський військовий комісаріат, 33 од.зб., 1921 – 1965
рр.
Ф.Р-1611 Єдине військово-споживче товариство військ на Поділлі, м.
Вінниця, 181 од.зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-1613 Подільський губернський санітарний підвідділ Київського
військового округу, м. Вінниця, 34 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-1615 Станіславчицький районний Будинок культури при
Станіславчицькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих
селянських та червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1924 – 1927 рр.
Ф.Р-1616 Ілляшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1618 Вінницький міський мировий суд Вінницького окружного
комісаріату (періоду німецько-фашистської окупації), 2952 од.зб., 1941 –
1944 рр.
Ф.Р-1619 Крижопільська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 543 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1621 М’ястківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 26 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1623 Горячківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1625 Савчинська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 13 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1627 Вербська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.
110
Ф.Р-1629 Ротмистрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1631 Голубецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.
(періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-1632 Чоботарська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 10 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1636 Крижопільська районна поштово-телеграфна контора зв’язку
(періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1638 Старошарапанівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1640 Крижопільський пункт заготівлі зерна (періоду німецько-
фашистської окупації), 26 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-1641 Тернівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 14 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1644 Джугастрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-1647 Леонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1648 Соколівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1650 Теклівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 16 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1653 Шляхетнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-1656 Романівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 11 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1657 Жабокрицька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 16 од.зб., 1941 – 1943 рр.
111
Ф.Р-1660 Вільшанська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1663 Суходолинська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-1666 Малокісницька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1673 Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1674 Петрунівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1675 Крижопільська містечкова управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1677 Куницька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1678 Крижопільський масло-молочний завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 18 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1680 Махаринецький цукровий завод Вінницького окружного
управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської
окупації), 163 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1681 Лісові управління та лісництва Вінницької області, (періоду
німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.), 81 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1682 Вінницький туберкульозний диспансер Вінницької міської
управи (періоду німецько-фашистської окупації), 70 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1683 Вінницька обласна комісія сприяння роботі Надзвичайній
державній комісії по встановленню і розслідуванню злочинів
німецько-фашистських загарбників та їх спільників і заподіяних
ними збитків громадянам, колгоспам, громадським організаціям,
державним підприємствам….., 1129 од.зб., 1943 – 1945 рр.
Ф.Р-1684 Уповноважений Подільського губернського управління
військово-продовольчого постачання по Могилів-Подільському повіту, м.
Могилів-Подільський, 12 од.зб., 1920 – 1922 рр.
112
Ф.Р-1691 Штаб 2-го Подільського корпусу, м. Вінниця, 13 од.зб., 1918 –
1919 рр.
Ф.Р-1701 Вінницьки гарнізонний дезинфекційний пункт, 3 од.зб., 1921 –
1922 рр.
Ф.Р-1721 Ольгопільський повітовий відділ військово-продовольчьго
постачання Ольгопільського повітового продовольчого комітету, 42 од.зб.,
1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1724 Управління інтенданта 2-го Подільського корпусу, м. Вінниця,
3 од.зб., 1917 – 1918 рр.
Ф.Р-1725 Командир дивізійного обозу 5-ї Січової Запорізької дивізії, 3
од.зб., 1917 – 1918 рр.
Ф.Р-1730 Вінницька гарнізонна амбулаторія, 9 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-1733 Продовольча база губернського управління військово-
продовольчого постачання Поділля, м. Вінниця, 19 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-1738 Літинський повітовий відділ військово-продовольчьго
постачання Літинського повітового продовольчого комітету, 387 од.зб.,
1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1740 Гайсинський повітовий відділ військово-продовольчого
постачання Гайсинського повітового продовольчого комітету, 59 од.зб.,
1920 – 1923 рр.
Ф.Р-1743 Жмеринський гарнізонний банно-пральний загін, 6 од.зб., 1922
р.
Ф.Р-1748 Управління Липовецької повітової робітничо-селянської міліції,
197 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1751 Жметинський повітовий відділ військово-продовольчого
постачання Жмеринського повітового продовольчого комітету, 197 од.зб.,
1919 – 1922 рр.
Ф.Р-1759 Військовий комендант м. Вінниці, 23 од.зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-1760 Уповноважений Подільського губернського управління
військово-продовольчого постачання по Жмеринському повіту, м.
Жмеринка, 2 од.зб., 1921 – 1922 рр.
113
Ф.Р-1766 Вінницький гарнізонний ветеринарний лазарет, 31 од.зб., 1920 –
1922 рр.
Ф.Р-1773 Уповноважений Подільського губернського управління
військово-продовольчого постачання по Брацлавському повіту, м.
Тульчин, 42 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1783 Уповноважений Подільського губернського управління
військово-продовольчого постачання по Літинському повіту, м. Літин, 8
од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-1790 Могилів-Подільський повітовий відділ військово-
продовольчого постачання Могилів-Подільського повітового
продовольчого комітету, 74 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1791 Іллінецький волосний військовий комісаріат, 44 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-1792 Хмільницький волосний військовий комісаріат, 11 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-1793 Зозівський волосний військовий комісаріат, 5 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-1794 Управління 2-го району Бердичівської повітової робітничо-
селянської міліції, м. Махнівка, 9 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-1800 Тульчинське окружне архівне управління при Тульчинському
окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів,65 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-1808 Липовецька повітова особлива продовольча комісія, 156 од.зб.,
1921 – 1923 рр.
Ф.Р-1812 Державний архів Вінницької області, 4393 од.зб., 1925 – 2007 рр.
Ф.Р-1817 1-й Подільський радянський караульний батальйон при
Подільському губернському військовому комісаріаті, м. Вінниця, 19 од.зб.,
1920 – 1921 рр.
Ф.Р-1819 Завідуючий Подільським губернським кінським запасом, м.
Вінниця, 10 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-1823 Подільська губернська військово-інженерна дистанція, м.
Вінниця, 236 од.зб., 1919 – 1923 рр.
114
Ф.Р-1826 Жмеринський районний військово-продовольчий магазин
Управління начальника постачання Українського військового округу, 307
од.зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-1827 Жмеринський військово-продовольчий склад Українського
військового округу, 42 од.зб., 1926 – 1928 рр.
Ф.Р-1828 Вінницька гарнізонна хлібопекарня Управління начальника
постачання Українського військового округу, 163 од.зб., 1920 – 1928 рр.
Ф.Р-1829 Ямпільський повітовий військово-продовольчий магазин
Управління начальника постачання Українського військового округу, 18
од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-1830 Уповноважений Подільського губернського управління
військово-продовольчьго постачання по Гайсинському повіту, м. Гайсин,
2 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1831 Гайсинський районний військово-продовольчий магазин
Управління начальника постачання Українського військового округу, 98
од.зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-1837 Ольгопільський повітовий військово-продовольчий магазин
Управління начальника постачання Українського військового округу, 6
од.зб., 1922 р.
Ф.Р-1843 Управління військового коменданта 3-ї дільниці Жмеринського
району Української радянської трудової армії, 12 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-1848 Літинсько-Летичівське відділення Подільської військової
робітничо-селянської інспекції Київського військового округу, 9 од.зб.,
1921 р.
Ф.Р-1850 Ремонтно-кавалерійське депо Українського військового округу,
151 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-1861 Управління військово-продовольчого постачання Подільської
губернії, м. Вінниця, 731 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-1866 82-й шляховий загін 5-го району Управління Південно-Східних
шосейних і ґрунтових доріг, 136 од.зб., 1918 – 1922 рр.
Ф.Р-1873 Управління продовольчого транспорту губернського
Управління військово-продовольчого постачання Поділля, м. Вінниця, 7
од.зб., 1920 – 1922 рр.
115
Ф.Р-1875 Вінницький військово-продовольчий склад Українського
військового округу, 60 од.зб., 1925 – 1928 рр.
Ф.Р-1882 Подільський губернський прокурор, м. Вінниця, 55 од.зб., 1922 –
1925 рр.
Ф.Р-1883 Вінницька обласна прокуратура, 4098 од.зб., 1932 – 1992 рр.
Ф.Р-1887 Могилів-Подільська окружна спілка сільськогосподарських і
кредитно-кооперативних товариств, 18 од.зб., 1925 – 1928 рр.
Ф.Р-1888 Лікувальні установи Вінницької області (періоду німецько-
фашистської окупації) (о.а.ф.), 226 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-1889 Жмеринський цегельний завод Дирекції індустрії
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 31
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1890 Жмеринський пункт заготівлі зерна (періоду німецько-
фашистської окупації), 56 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-1901 Подільська губернська комісія незаможних селян, м. Вінниця,
79 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-1902 Вінницька районна державна будівельна контора Українського
державного об’єднання будівельної промисловості, 7 од.зб., 1930 р.
Ф.Р-1903 Тульчинська районна державна будівельна контора
Українського державного об’єднання будівельної промисловості, 64 од.зб.,
1926 – 1930 рр.
Ф.Р-1904 Вінницький районний комітет незаможних селян, 99 од.зб., 1923
– 1929 рр.
Ф.Р-1906 Немирівський районний комітет незаможних селян, 48 од.зб.,
1927 – 1929 рр.
Ф.Р-1907 Плисківський районний комітет незаможних селян, 108 од.зб.,
1923 – 1930 рр.
Ф.Р-1908 Брацлавський районний комітет незаможних селян, 56 од.зб.,
1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1910 Махнівський районний комітет незаможних селян, 118 од.зб.,
1924 – 1932 рр.
116
Ф.Р-1921 Гніванський волосний військовий комісаріат, 5 од.зб., 1919 р.
Ф.Р-1922 Подільський губернський військово-продовольчий магазин
окружного військово-господарського управління Українського
військового округу, м. Вінниця, 185 од.зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-1924 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях» с.
Сосонка, 9 од.зб., 1929 – 1931 рр.
Ф.Р-1925 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Таранюка с. Юрківці,
36 од.зб., 1930 – 1935 рр.
Ф.Р-1929 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний бойовик» с.
Майдан Чапельський, 10 од.зб., 1930 – 1934 рр.
Ф.Р-1930 Виконавчий комітет Тростянецької районної Ради депутатів
трудящих, 1284 од.зб., 1921 – 1988 рр.
Ф.Р-1931 Вінницьке торговельне відділення Українського поліграфічного
канцелярського промислового тресту, 92 од.зб., 1932 – 1938 рр.
Ф.Р-1932 Межирівський районний комітет незаможних селян, 97 од.зб.,
1923 – 1927 рр.
Ф.Р-1933 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний борець» с.
Хижинці, 36 од.зб., 1929 – 1933 рр.
Ф.Р-1934 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна с. Малі
Крушлинці, 65 од.зб., 1930 – 1934 рр.
Ф.Р-1935 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Відвага» с. Зарванці, 59
од.зб., 1925 – 1936 рр.
Ф.Р-1936 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога» с. Парку
рівці, 23 од.зб., 1929 – 1933 рр.
Ф.Р-1937 Ладижинський біохімічний завод Головного управління
мікробіологічної промисловості при Раді Міністрів СРСР, 244 од.зб., 1926
– 1974 рр.
Ф.Р-1938 Виконавчий комітет Медвідківської сільської Ради депутатів
трудящих, 204 од.зб., 1922 – 1959 рр.
117
Ф.Р-1939 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «12-річчя Жовтня» с.
Якушенці, 47 од.зб., 1930 – 1935 рр.
Ф.Р-1941 Вінницький інститут народної освіти ім. В.І. Леніна нароного
комісаріату освіти УСРР, 52 од.зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-1942 Відкрите акціонерне товариство «Вінницький насіннєвий
завод», 832 од.зб., 1919 – 2007 рр.
Ф.Р-1943 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с.
Бохоники, 51 од.зб., 1923 – 1935 рр.
Ф.Р-1944 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна с.
Телепеньки, 47 од.зб., 1930 – 1933 рр.
Ф.Р-1945 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова с. Мізяківські
Хутори, 103 од.зб., 1926 – 1967рр.
Ф.Р-1946 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях Леніна» с.
Шереметка, 16 од.зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-1947 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях до соціалізму» с.
Слобода Дашковецька, 71 од.зб., 1930 – 1935 рр.
Ф.Р-1948 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського с.
Селище,79 2
Ф.Р-1949 Юзвинська районна комісія незаможних склян, 32 од.зб., 1923 –
1925 рр.
Ф.Р-1950 Обіднянська районна комісія незаможних склян, 2 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-1952 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 1-го Травня с.
Писарівна, 67 од.зб., 1930 – 1935 рр.
Ф.Р-1953 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський заповіт» с.
Хмельове, 27 од.зб., 1931 – 1933 рр.
Ф.Р-1954 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с.
Ільківка, 3 од.зб., 1931 – 1932 рр.
Ф.Р-1955 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Незаможник», с.
Бискупка, 3 од.зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-1956 Товариство спільного обробітку землі «Червоний піонер» с.
Гавришівка, 3 од.зб., 1927 – 1928 рр.
118
Ф.Р-1957 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Пам’яті Ілліча» с. Лиса
Гора, 98 од.зб., 1930 – 1935 рр.
Ф.Р-1958 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Сталінець» с.
Гавришівка, 3 од.зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-1959 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Переможець» с.
Ільківка, 2 од.зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-1960 Сільськогосподарське товариство зі спільного обробітку землі
«Червоний робітник» с. Ільківка, 2 од.зб., 1927 р.
Ф.Р-1961 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «День свята врожаю» с.
Великі Хутори, 3 од.зб., 1930 – 1931 рр.
Ф.Р-1962 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя» с.
Кайдачиха, 2 од.зб., 1929 – 1931 рр.
Ф.Р-1963 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя» с. Дубівці,
2 од.зб., 1931 – 1932 рр.
Ф.Р-1964 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с. Комарів,
2 од.зб., 1931 р.
Ф.Р-1965 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с.
Шевченко, 3 од.зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-1966 Сільськогосподарська артіль (колго сп) «Важкий гарматник» с.
Лука Мелешківська, 3 од.зб., 1930 – 1931 рр.
Ф.Р-1967 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Горянське життя» с.
Лука Мелешківська, 3 од.зб., 1924 – 1927 рр.
Ф.Р-1968 Товариство зі спільного обробітку землі (ТСОЗи) с. Лука
Мелешківська, 24 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-1979 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Блюхера с. Юзвин, 26
од.зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-1980 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона Стрижавка» с.
Стрижавка, 10 од.зб., 1930 – 1931 рр.
Ф.Р-1981 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с. Цвіжин,
21 од.зб., 1930 – 1932 рр.
119
Ф.Р-1982 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова с.
Широка Гребля, 13 од.зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-1983 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога» с.
Соловіївка, 12 од.зб., 1925 – 1933 рр.
Ф.Р-1990 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с.
Черлинків, 7 од.зб., 1930 р.
Ф.Р- 1991 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного с.
Ксаверівка, 13 од.зб., 1930 – 1933 рр.
Ф.Р-1992 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна праця» с.
Переорки, 22 од.зб., 1930 – 1931 рр.
Ф.Р-1993 Тульчинське окружне аптекоуправління, 126 од.зб., 1924 – 1929
рр.
Ф.Р-1996 Тульчинський окружний відділ робітничо-селянської інспекції
при тульчинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 194 од.зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-1997 Виконавчий комітет Ситковецької районної Ради депутатів
трудящих,241 од.зб., 1926 – 1959 рр.
Ф.Р-1998 Виконавчий комітет Літинської районної Ради народних
депутатів, 1901 од.зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.Р-1999 Вінницьке обласне об’єднання колгоспних, товарних і
тваринницьких ферм, 104 од.зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-2000 Гранівський районний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 197 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2001 Виконавчий комітет Піщанської районної Ради народних
депутатів, 1837 од.зб., 1922 – 1991 рр.
Ф.Р-2002 Виконавчий комітет Погребищенської районної Ради народних
депутатів, 1511 од.зб., 1924 – 1991 рр.
Ф.Р-2013 Ямпільський районний комітет незаможних селян, 48 од.зб.,
1923 – 1930 рр.
120
Ф.Р-2017 Погребищенська районна комісія незаможних селян, 3 од.зб.,
1923 – 1924 рр.
Ф.Р-2023 Капустянський цукровий комбінат Уманського відділення
цукротресту, 174 од.зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-2025 Багатокрамничний кооператив цукровиків Вапнярської групи
цукрових заводів, м. Вапнярка, 35 од.зб., 1924 – 1927 рр.
Ф.Р-2026 Ободівський районний комітет незаможних селян, 29 од.зб.,
1927 – 1928 рр.
Ф.Р-2027 Шпиківський цукровий завод Вінницького цукротресту, 196
од.зб., 1917 – 1967 рр.
Ф.Р-2029 Брацловська повітова економічна нарада при Брацлавському
повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 21 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-2030 Літинський повітовий комітет незаможних селян, 6 од.зб., 1922 –
1923 рр.
Ф.Р-2031 Гайсинський повітовий комітет незаможних селян, 20 од.зб.,
1921 – 1923 рр.
Ф.Р-2032 Гайсинська окружна комісія незаможних селян, 4 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-2033 М’ястківська районна комісія незаможних селян, 8 од.зб., 1922 –
1923 рр.
Ф.Р-2034 Калинівський районний комітет незаможних селян, 35 од.зб.,
1922 – 1930 рр.
Ф.Р-2035 Тростянецька районна комісія незаможних селян, 25 од.зб., 1923
– 1925 рр.
Ф.Р-2036 Шпиківський районний комітет незаможних селян, 119 од.зб.,
1924 – 1929 рр.
Ф.Р-2037 Томашпільська районна комісія незаможних селян, 15 од.зб.,
1922 – 1924 рр.
Ф.Р-2039 Тульчинська районна судово-земельна комісія, 188 од.зб., 1923 –
1929 рр.
121
Ф.Р-2041 Сільські комітети незаможних селян (о.а.ф.), 595 од.зб., 1920 –
1933 рр.
Ф.Р-2043 Подільське губернське відділення Центрального управління
військовими промисловими і сільськогосподарськими підприємствами в
Україні і Криму «Цувійськпромгосп», м. Вінниця, 605 од.зб., 1922 – 1925
рр.
Ф.Р-2045 Ободівський державний цукровий завод Подільського
відділення цукротресту, 63 од.зб., 1918 – 1924 рр.
Ф.Р-2052 Хмільницький районний комітет незаможних селян, 185 од.зб.,
1922 – 1930 рр.
Ф.Р-2055 Бершадський цукрокомбінат Вінницького цукротресту, 346
од.зб., 1917 – 1970 рр.
Ф.Р-2058 П’ятничанська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 360 од.зб., 1922 – 1937 рр.
Ф.Р-2060 Літинський повітовий відділ робіничо-селянської інспекції при
Літинському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих,
селянських та червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-2061 Виконавчий комітет Якушинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 529 од.зб., 1922 – 1965 рр.
Ф.Р-2062 Виконавчий комітет Стадницької сільської Ради депутатів
трудящих, 405 од.зб., 1921 – 1966 рр.
Ф.Р-2063 Виконавчий комітет Сокиринецької ільської Ради депутатів
трудящих, 251.зб., 1923 – 1964 рр.
Ф.Р-2064 Майдан-Почапинецька сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 165 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-2066 Селищенська сільська Рада робітничих, селянських та
червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1923 – 1934 рр.
Ф.Р-2067 Виконавчий комітет Гавришівської сільської Ради депутатів
трудящих, 205 од.зб., 1922 – 1967 рр.
Ф.Р-2068 Степанківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 42 од.зб., 1922 – 1931 рр.
122
Ф.Р-2069 Виконавчий комітет Слободо-Носковецької сільської Ради
депутатів трудящих, 154 од.зб., 1922 – 1954 рр.
Ф.Р-2070 Виконавчий комітет Мізяківсько-Хутірської сільської Ради
депутатів трудящих, 179 од.зб., 1922 – 1966 рр.
Ф.Р-2071 Вінницький міський відділ статистики Вінницького обласного
управління статистики, 1466 од.зб., 1926 – 1988 рр.
Ф.Р-2072 Виконавчий комітет Великохутірської сільської Ради депутатів
трудящих, 212 од.зб., 1923 – 1965 рр.
Ф.Р-2073 Виконавчий комітет Носковецької сільської Ради депутатів
трудящих, 295 од.зб., 1922 – 1971 рр.
Ф.Р-2075 Вонячинська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 55 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-2076 Корделівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 50 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-2077 Пісочинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 35 од.зб., 1925 – 1928 рр.
Ф.Р-2078 Янківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 184 од.зб., 1922 – 1931 рр.
Ф.Р-2079 Тиврівська районна судово-земельна комісія, 32 од.зб., 1923 –
1927 рр.
Ф.Р-2080 Гайсинський цукровий завод Вінницького цукротресту, 155
од.зб., 1917 – 1968 рр.
Ф.Р-2081 Кирнасівський державний цукровий комбінат Уманського
відділення цукротресту, 110 од.зб., 1919 – 1926 рр.
Ф.Р-2082 Соболівський цукровий комбінат Уманського відділення
цукротресту, 26 од.зб., 1920 – 1926 рр.
Ф.Р-2083 Красносільський державний цукровий завод Подільського
районного управління цукрової промисловості, 28 од.зб., 1919 – 1924 рр.
Ф.Р-2086 Калинівська міжрайонна станція боротьби зі шкідниками
сільського і лісового господарства Всеукраїнської контори Всесоюзного
123
об’єднання боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства, 5
од.зб., 1932 – 1933 рр.
Ф.Р-2087 Вінницька міжрайонна станція боротьби зі шкідниками
сільського і лісового господарства Всеукраїнської контори Всесоюзного
об’єднання боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства, 98
од.зб., 1930 – 1934 рр.
Ф.Р-2089 Калівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 43 од.зб., 1929 – 1933 рр.
Ф.Р-2090 Виконавчий комітет Калинівської міської Ради народних
депутатів, 568 од.зб., 1922 – 1987 рр.
Ф.Р-2091 Гордіївська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 106 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-2092 Капустянська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 113 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-2093 Виконавчий комітет Глинської сільської Ради депутатів
трудящих, 263 од.зб., 1924 – 1970 рр.
Ф.Р-2094 Колибабинська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 79 од.зб., 1921 – 1929 рр.
Ф.Р-2095 Сказинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1925 – 1928 рр.
Ф.Р-2096 Виконавчий комітет Писарівської сільської Ради депутатів
трудящих, 172.зб., 1923– 1966 рр.
Ф.Р-2097 Тяжилівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 56 од.зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.Р-2098 Виконавчий комітет Мовчанської сільської Ради депутатів
трудящих, 239.зб., 1923– 1970 рр.
Ф.Р-2099 Снітківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 71 од.зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-2100 Янівецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 70 од.зб., 1923 – 1929 рр.
124
Ф.Р-2101 Довгалівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1924 – 1931 рр.
Ф.Р-2102 Новокостянтинівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 63 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-2103 Погорілівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 77 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-2105 Четвертинівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 77 од.зб., 1925 – 1931 рр.
Ф.Р-2106 Клітенська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1926 – 1931 рр.
Ф.Р-2107 Виконавчий комітет Щітківської сільської Ради депутатів
трудящих, 163 од.зб., 1926– 1954 рр.
Ф.Р-2108 Виконавчий комітет Кожухівської сільської Ради депутатів
трудящих, 118 од.зб., 1923– 1950 рр.
Ф.Р-2109 Виконавчий комітет Мурованокуриловецької сільської Ради
депутатів трудящих, 360 од.зб., 1922– 1985 рр.
Ф.Р-2110 Куриловецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 72 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-2111 Дзялівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 154 од.зб., 1921 – 1930 рр.
Ф.Р-2112 Тульчинська районна контрольна комісія робітничо-селянської
інспекції, 48 од.зб., 1927 – 1934 рр.
Ф.Р-2113 Виконавчий комітет Летківської сільської Ради депутатів
трудящих, 194 од.зб., 1924 – 1968 рр.
Ф.Р-2114 Шабастівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 45 од.зб., 1923 – 1931 рр.
Ф.Р-2115 Олександрівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 80 од.зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-2116 Гайсинський повітовий відділ робітничо-селянської інспекції
при Гайсинському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 7 од.зб., 1920 – 1922 рр.
125
Ф.Р-2118 Виконавчий комітет Пироговської сільської Ради депутатів
трудящих, 307 од.зб., 1920 – 1966 рр.
Ф.Р-2121 Юрівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 104 од.зб., 1919 – 1933 рр.
Ф.Р-2122 Великочернятинська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 19 од.зб., 1922 – 1933 рр.
Ф.Р-2123 Виконавчий комітет Цвіжинської сільської Ради депутатів
трудящих, 174 од.зб., 1926 – 1954 рр.
Ф.Р-2124 Красногірська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1927 – 1928 рр.
Ф.Р-2125 Порубинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 95 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2126 Майдан-Бобрицька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-2127 Погребищенська районна спілка кооперативних буряківничих і
сільськогосподарських товариств та колгоспів «Бурякоспілка», 94 од.зб.,
1925 – 1927 рр.
Ф.Р-2128 Плисківський районний груповий комітет Всесоюзної
професійної спілки працівників харчової і смакової промисловості
«Харчосмак», 26 од.зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-2131 Дзюнківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 253 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2132 Дзюнківський волосний революційний комітет, 15 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-2133 Махаринецько-Сестринівський агрономічний технікум
Народного Комісаріату освіти УСРР, м. Козятин, 38 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2134 Уповноважений Бердичівського окружного бюро професійних
спілок по Плисківському району, м. Плисків, 54 од.зб., 1923 – 1925 рр.
126
Ф.Р-2135 Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних
робітників ст. Погребище Південно-Західної залізниці, м. Погребище, 4
од.зб., 1928 р.
Ф.Р-2137 Виконавчий комітет Уладівської сільської Ради депутатів
трудящих, 253 од.зб., 1923 – 1970 рр.
Ф.Р-2138 Гайсинський повітовий відділ праці Гайсинського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських
депутатів, 53 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2139 Виконавчий комітет Лукашівської сільської Ради депутатів
трудящих, 267 од.зб., 1920 – 1959 рр.
Ф.Р-2140 Погребищенське 8-е дільничне страхове агенство, 10 од.зб.,
1922 – 1925 рр.
Ф.Р-2141 Плисківське страхове дільничне агенство, 12 од.зб., 1923 – 1928
рр.
Ф.Р-2143 Уповноважений Бердичівської районної Ради народного
господарсва по Погребищенській дільниці, м. Погребище, 11 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-2144 Дзюнківський районний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-2150 Особлива трудова сесія з трудових справ народного суду 3-ї
дільниці Бердичівського округу, м. Погребище, 3 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-2156 Виконавчий комітет Літинської селищної Ради депутатів
трудящих, 377 од.зб., 1926 – 1973 рр.
Ф.Р-2157 Літинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 46 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-2159 Татариська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 51 од.зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-2160 Терешпільська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 114 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2161 Лемешківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 115 од.зб., 1921 – 1933 рр.
Ф.Р-2162 Виконавчий комітет Тростянецької селищної Ради депутатів
трудящих, 332 од.зб., 1925 – 1974 рр.
127
Ф.Р-2163 Петровська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1928 – 1929 рр.
Ф.Р-2164 Фрідрівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 66 од.зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-2165 Староміська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів,м. Вінниця, 24 од.зб., 1921 – 1935 рр.
Ф.Р-2166 Вугринівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 48 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-2167 Виконавчий комітет Багриновецької сільської Ради депутатів
трудящих, 283 од.зб., 1924 – 1970 рр.
Ф.Р-2168 Микулинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 71 од.зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-2169 Виконавчий комітет Будьківської сільської Ради депутатів
трудящих, 171 од.зб., 1920 – 1959 рр.
Ф.Р-2170 Виконавчий комітет Кривошиївської сільської Ради депутатів
трудящих, 68 од.зб., 1924 – 1948 рр.
Ф.Р-2171 Виконавчий комітет Білашківської сільської Ради депутатів
трудящих, 59 од.зб., 1923 – 1951 рр.
Ф.Р-2172 Виконавчий комітет Слобідської сільської Ради депутатів
трудящих, 80 од.зб., 1926 – 1949 рр.
Ф.Р-2173 Соломірська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 68 од.зб., 1921 – 1930 рр.
Ф.Р-2174 Розкопанська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-2175 Новоселицько-Літинська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-2176 Спичинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 40 од.зб., 1922 – 1931 рр.
Ф.Р-2177 Виконавчий комітет Перекоринецької сільської Ради депутатів
трудящих, 56 од.зб., 1925 – 1954 рр.
128
Ф.Р-2178 Станіславчицька єврейська сільська Рада робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 65 од.зб., 1926 – 1931 рр.
Ф.Р-2179 Переорська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 66 од.зб., 1923 – 1933 рр.
Ф.Р-2180 Виконавчий комітет Роздолівської сільської Ради депутатів
трудящих, 155 од.зб., 1922 – 1973 рр.
Ф.Р-2181 Петриманська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 31 од.зб., 1926 – 1935 рр.
Ф.Р-2182 Виконавчий комітет Тесівської сільської Ради депутатів
трудящих, 42 од.зб., 1925 – 1949 рр.
Ф.Р-2183 Кулизька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-2184 Виконавчий комітет Саражинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 32 од.зб., 1925 – 1950 рр.
Ф.Р-2185 Новоселицько-Забузька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 26 од.зб., 1927 – 1929 рр.
Ф.Р-2186 Виконавчий комітет Сальницької сільської Ради депутатів
трудящих, 28 од.зб., 1925 – 1941 рр.
Ф.Р-2187 Салинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-2190 Дзюнківський волосний військовий комісаріат, 9 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-2191 Китайгородська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 39 од.зб., 1927 – 1929 рр.
Ф.Р-2192 Флеминдська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 52 од.зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-2193 Жванська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 44 од.зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-2194 Скрицька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1926 – 1928 рр.
129
Ф.Р-2195 Управління Брацлавської повітової робітничо-селянської міліці,
269 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2197 Виконавчий комітет Ксаверівської сільської Ради депутатів
трудящих, 126 од.зб., 1923 – 1959 рр.
Ф.Р-2198 Виконавчий комітет Кудіївецької сільської Ради депутатів
трудящих, 204 од.зб., 1923 – 1971 рр.
Ф.Р-2200 Лісництва Вінницької області (о.а.ф.), 703 од.зб., 1918 – 1940 рр.
Ф.Р-2206 Чудинівецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 68 од.зб., 1925 – 1937 рр.
Ф.Р-2207 Вінницьке обласне бюро державної експертизи Українського
управління державної експертизи, 56 од.зб., 1930 – 1935 рр.
Ф.Р-2214 Малокутищанська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 62 од.зб., 1923 – 1931 рр.
Ф.Р-2216 Управління Тульчинської окружної робітничо-селянської
міліції, 1442 од.зб., 1920 – 1930 рр.
Ф.Р-2217 Могилів-Подільське окружне статистичне бюро, 292 од.зб., 1923
– 1930 рр.
Ф.Р-2221 Козятинський комбінат Всеукраїнського кооперативного
товариства по збуту та експорту продуктів птахівництва, 7 од.зб., 1929 –
1930 рр.
Ф.Р-2222 Могилів-Подільський окружний комітет Всесоюзної
професійної спілки працівників освіти (Робос), 318 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2223 Могилів-Подільський педагогічний технікум Народного
Комісаріату освіти УСРР, 53 од.зб., 1923 – 1931 рр.
Ф.Р-2224 Жмеринський повітовий відділ праці Жмеринського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських
депутатів, 30 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-2225 Літинський повітовий відділ праці Літинського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських
депутатів, 15 од.зб., 1921 – 1923 рр.
130
Ф.Р-2226 Ольгопільський повітовий відділ праці Ольгопільського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 17 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-2227 Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної
професійної спілки працівників цукрової промисловості, 78 од.зб., 1924 –
1929 рр.
Ф.Р-2228 Виконавчий комітет Станіславчицької сільської Ради депутатів
трудящих, 1165 од.зб., 1921 – 1957 рр.
Ф.Р-2229 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної
спілки будівельних робітників, 118 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2230 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної
спілки працівників харчової і смакової промисловості «Харчосмак», 121
од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-2231 Тульчинське окружне статистичне бюро Тульчинського
окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 97 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2232 Виконавчий комітет Шпиківської районної Ради депутатів
трудящих, 953 од.зб., 1923 – 1962 рр.
Ф.Р-2233 Управління Гайсинської повітової радянської робітничо-
селянської міліції, 646, од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2234 Шепіївська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2235 Піщанська районна судово-земельна комісія. 161 од.зб., 1923 –
1929 рр.
Ф.Р-2236 Шпиківська районна судово-земельна комісія. 394 од.зб., 1919 –
1929 рр.
Ф.Р-2237 Тульчинська районна спілка споживчих товариств, 856 од.зб.,
1924 – 1987 рр.
Ф.Р-2238 Вищеольчедаївський державний цукровий завод Вінницького
цукротресту, 4 од.зб., 1939 – 1941 рр.
Ф.Р-2241 Уповноважений Міністерства заготівель СРСР по Вінницькому
району, м. Вінниця, 177 од.зб., 1933 – 1951 рр.
131
Ф.Р-2242 Чечельницьке районне відділення Всесоюзної професійної
спілки працівників харчової і смакової промисловості, 6 од.зб., 1924 – 1925
рр.
Ф.Р-2243 Виконавчий комітет Калинівської районної Ради депутатів
трудящих, 1326 од.зб., 1922 – 1995 рр.
Ф.Р-2244 Піщанська районна Рада товариства сприяння обороні,
авіаційній і хімічні промисловості (Осоавіахім), 3 од.зб., 1927 р.
Ф.Р-2246 Піщанький районний комітет Всесоюзної професійної спілки
радянських і торговельних службовців, 3 од.зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-2247 Могилів-Подільська школа фабрично-заводського учнівства
точної механіки «Промкоопуч» Всеукраїнської кооперативної спілки, 227
од.зб., 1929 – 1934 рр.
Ф.Р-2249 Піщанська районна каса державного страхування, 45 од.зб.,
1923 – 1928 рр.
Ф.Р-2251 Махнівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 158 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2252 Виконавчий комітет Теплицької районної Ради депутатів
трудящих, 1323 од.зб., 1923 – 1991 рр.
Ф.Р-2254 Вінницьке обласне відділення Всесоюзного центру машино-
тракторних станцій (тракторцентр), 6 од.зб., 1931 – 1933 рр.
Ф.Р-2256 Калинівське районне управління сільського госповарсько-
виконавчого комітету Калинівської районної Ради народних депутатів,
1662 од.зб., 1931 – 1985 рр.
Ф.Р-2257 Виконавчий комітет Хмільницької районної Ради народних
депутатів, 1888 од.зб., 1922 – 1980 рр.
Ф.Р-2258 Виконавець робіт державного тресту проектування і
будівництва капітальних, промислових і торговельних споруд
«Укрторгпромбуд», с. Глухівці Махновського району, 22 од.зб., 1930 –
1932 рр.
Ф.Р-2259 Шпиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
сільськогосподарських і лісових робітників, 5 од.зб., 1924 р.
132
Ф.Р-2260 Виборчі комісії по виборах до Верховної Ради СРСР по
Вінницькій області, 560 од.зб., 1945 – 1991 рр.
Ф.Р-2268 Погребищенський пункт затотівлі сіна Вінницької обласної
контори заготівлі зерна та сіна “Заготзерно”, (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-2271 Старопиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-2275 Шпиківська контора заготівлі худоби Вінницької обласної
контори “Заготхудоба”(періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб.,
1941 – 1942 рр.
Ф.Р-2278 Турбівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 21 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2280 Самгородоцька команда Козятинського жандармського посту
(періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-2288 Басаличівська сільська управа, (періоду німецько-фашистської
окупації), 26 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2289 Дмитренківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 16 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2291 Гнатівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 24 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2292 Гунчанська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 22 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-2293 Кочурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2294 Степашківська сільська управа, (періоду німецько-фашистської
окупації), 16 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2295 Гайсинський цукровий завод Вінницького окружного
управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської
окупації), 101 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2297 Мелешківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 9 од.зб., 1942 – 1943 рр.
133
Ф.Р-2298 Кіблицька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 12 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2299 Губницька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 51 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2303 Чечелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 9 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2304 Миколаївська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 11 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2306 Юзефо-Миколаївський цукровий завод Вінницького окружного
управління цукрової промисловості, с.Голендри Самгородоцького району,
(періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2308 Самгородоцька районна управа, (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-2309 Самгородоцька сільська управа(періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1942-1943 рр.
Ф.Р-2310 Зозулинецький маслозавод Вінницького обласного масло тресту
(періоду німецько-фашистської окупації),4 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-2311 Зозулинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942-1943 рр.
Ф.Р-2312 Блажіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-2313 Дубово-Махаринецька сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-2317 Бершадська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 22 од.зб., 1941-1944 рр.
Ф.Р-2318 Бершадський спиртогорілчаний завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 33 од.зб., 1941-1943 рр.
Ф.Р-2320 Піско-Бершадська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1942-1944 рр.
134
Ф.Р-2322 Бирлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942-1943 рр.
Ф.Р-2323 Баланівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941-1943 рр.
Ф.Р-2327 Ізраїлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-2329 Юрківецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942-1944 рр.
Ф.Р-2331 Яришивське сільське кооперативне об’єднання (періоду
німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-2335 Вінницький суперфосфатний завод (періоду німецько-
фашистської окупації), 7 од.зб., 1941-1942 рр.
Ф.Р-2338 Ситковецький цукровий завод Вінницького окружного
управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської
окупації), 11 од.зб., 1941-1943 рр.
Ф.Р-2339 Ялтушківська селекційна станція (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1941-1943 рр.
Ф.Р-2340 Ялтушківський цукровий комбінат Вінницького окружного
управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської
окупації), 1 од.зб., 1941-1942 рр.
Ф.Р-2341 Краснянська зерновирощувальна ферма Могилів-Подільської
повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1942-
1943 рр.
Ф.Р-2342 Калинівська нафтова база (періоду німецько-фашистської
окупації), 1 од.зб., 1942-1943 рр.
Ф.Р-2343 Мізяківсько-Хуторянська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1941-1942 рр.
Ф.Р-2347 Феліксівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941-1943 рр.
Ф.Р-2348 Дзигівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941-1943 рр.
135
Ф.Р-2349 Тиврівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 16 од.зб., 1941-1944 рр.
Ф.Р-2350 Вінницьке обласне об’єднання промислового кооперативу
(періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941-1943 рр.
Ф.Р-2351 Вінницька контора постачання підручниками та навчальними
посібниками шкільного відділу Вінницької міської управи (періоду
німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942-1943 рр.
Ф.Р-2352 Вінницька міська хлібопекарня Вінницької міської управи
(періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-2353 Вінницька обласна науково-медична бібліотека Вінницької
обласної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р
Ф.Р-2354 Спілки споживчих товариств та споживчі товариства
Вінницької області (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.), 71
од.зб., 1941-1944 рр.
Ф.Р-2355 Вінницьке обласне управління статистики, 21598 од.зб., 1935 –
1999 рр.
Ф.Р-2356 Великокісницька сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2357 Шолудьківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2358 Немирівська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-2361 Вінницька акушерсько-гінекологічна лікарня Вінницької
міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 15 од.зб., 1941 –
1944 рр.
Ф.Р-2362 Козятинський комбінат Вінницького обласного управління
птахо-яєчної промисловості (періоду німецько-фашистської окупації), 31
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2364 Тиманівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2366 Сосонський волосний військовий комісаріат, 15 од.зб., 1920 –
1921 рр.
136
Ф.Р-2369 Слободо-Підлісівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1927 – 1928 рр.
Ф.Р-2372 Малостратіївська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 19 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2376 Погребищенська районна поліція (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2377 Байківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-2378 Капустянська державна зерновирощувальна ферма
Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 40
од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2379 Могилів-Подільська районна управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 416 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2380 Козинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2381 Староободівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2382 Ободівський сільськогосподарський кооператив (періоду
німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-2383 Могилів-Подільська міська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 1175 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2394 Краснянський млин Тиврівського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943
рр.
Ф.Р-2403 Хмільницька районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики, 496 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-2404 Хмільницький районний відділ державного страхування при
Хмільницькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1924 – 1940 рр.
Ф.Р-2405 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників освіти, 5 од.зб., 1927 – 1930 рр.
137
Ф.Р-2406 Управління Шпиківської районної робітничо-селянської міліції,
16 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-2408 Вінницький пункт Київської контори Українського авто-
транспортного торгово-промислового акціонерного товариства, 51 од.зб.,
1927 – 1930 рр.
Ф.Р-2409 Немирівське єдине споживче товариство, 5 од.зб., 1918 – 1921
рр.
Ф.Р-2410 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Горького, с. Селище,
1 од.зб., 1940 р.
Ф.Р-2412 Хмільницький районний відділ записів актів громадянського
стану, 45 од.зб., 1923 – 1932 рр.
Ф.Р-2413 Виконавчий комітет Комсомольської районної Ради депутатів
трудящих, 966 од.зб., 1923 – 1962 рр.
Ф.Р-2414 Ладижинський районний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 78 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2415 Вінницький м’ясокомбінат Вінницького об’єднання м’ясної
промисловості, 1815 од.зб., 1928 – 1985 рр.
Ф.Р-2416 Тульчинська окружна агенція Всеукраїнської державної
торгівельної контори з експорту та імпорту «Держторг», 4 од.зб., 1930 р.
Ф.Р-2418 Подільський губернський відділ місцевого транспорту
Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 5 од.зб., 1922 –
1925 рр.
Ф.Р-2419 Межирівська дільнича агенція Подільської губернської контори
державного страхування, 13 од.зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-2420 Втконавчий комітет Тульчинської районної Ради народних
депутатів, 2556 од.зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.Р-2421 Хмільницький районний секретаріат професійних спілок, 50
од.зб., 1925 – 1928 рр.
Ф.Р-2425 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с.
Конищів, 3 од.зб., 1929 р.
138
Ф.Р-2429 Немирівський волосний військовий комісаріат, 33 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-2431 Томашпільська районна інспекція державного страхування при
виконавчому комітеті Томашпільської районної Ради депутатів трудящих,
11 од.зб., 1923 – 1944 рр.
Ф.Р-2433 Мурованокуриловецький волосний виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1921 –
1923 рр.
Ф.Р-2434 Вінницьке районне конвенційне бюро при Уповноваженому
Комітеті заготівлі сільськогосподарських продуктів РНК УСРР по
Вінницькій області, 3 од.зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.Р-2435 Гайсинська окружна каса соціального страхування, 31 од.зб.,
1923 – 1925 рр.
Ф.Р-2438 Вінницька міжрайонна контора державного об’єднання
«Союзхліб» із заготівлі зернових, бобових, круп’яних і фуражних культур,
7 од.зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-2439 Управління Ямпільської повітової робітничо-селянської міліції,
65 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2440 Яришівський районний комітет незаможних селян, 16 од.зб.,
1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2442 Тульчинський районний будинок культури при Тульчинському
районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 25 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-2443 Управління Станіславчицької районної робітничо-селянської
міліції і карного розшуку, 17 од.зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-2445 Народний суд 3-ї дільниці Бердичівського округу, м. Махнівка,
50 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-2447 Вінницька міжрайонна прокуратура, 12 од.зб., 1931 – 1932 рр.
Ф.Р-2448 Ясенецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1926 – 1927 рр.
139
Ф.Р-2449 Народний суд 8-ї дільниці Бердичівського округу, м.
Погребище,153 од.зб., 1923 р.
Ф.Р-2452 Мурованокуриловецький районний відділ державного
страхування при Мурованокуриловецькому районному виконавчому
комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 4
од.зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-2453 Баштанівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 7 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2454 Вінницький міський паливний відділ виконкому Вінницької
міської Ради депутатів трудящих, 25 од.зб., 1936 – 1955 рр.
Ф.Р-2457 Мурованокуриловецький районний відділ записів актів
громадянського стану Мурованокуриловецького районного виконавчого
комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 10
од.зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-2458 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної
спілки сільськогосподарських та лісових робітників, 253 од.зб., 1923 –
1930 рр.
Ф.Р-2459 Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельних робітників, 6 од.зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-2461 Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних
робітників 2-ї дільниці Вороновицько-Немирівської шосейної дороги, м.
Вороновиця, 11 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-2462 Турбівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельників, 8 од.зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-2463 Козятинська контора Бердичівської районної
сільськогосподарської спілки, 23 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-2464 Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки будівельників, 9 од.зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-2465 Дашівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельників, 13 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-2466 Посухівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1923 – 1928 рр.
140
Ф.Р-2467 Хмільницький повітовий військовий комісаріат, 10 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-2470 Погребищенський нафтовий склад Київського управління
нафтоскладами, 15 од.зб., 1922 – 1926 рр.
Ф.Р-2472 Тульчинський районний комітет Всесоюзної профспілки
радянських і торгових працівників, 6 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-2476 Народний суд 4-ї дільниці Бердичівського округу, м. Махнівка,
53 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-2478 Козятинський волосний революційний комітет, 30 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-2480 Зведенівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-2481 Виконавчий комітет Плисківської районної Ради депутатів
трудящих, 700 од.зб., 1923 – 1962 рр.
Ф.Р-2483 Томашпільський учбовий пункт загального військового
навчання (всеобуч) при Томашпільському волосному військовому
комісаріаті, 31 од.зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-2484 Ободівський районний відділ записів актів громадянського
стану Ободівського районного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1927 – 1928 рр.
Ф.Р-2485 Пиківський районний відділ записів актів громадянського стану
Пиківського районного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1922 – 1926 рр.
Ф.Р-2486 Уповноважений Київської губернської Ради народного
господарства по Липовецькому району, 14 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2488 Фабрично-заводський комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників поліграфічного виробництва Тульчинської окружної державної
типографії, 4 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-2491 Джуринський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
працівників сільського та лісового господарства, 23 од.зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-2492 Думенківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 102 од.зб., 1923 – 1931 рр.
141
Ф.Р-2493 Могилів-Подільське районне відділення Всесоюзної
професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 38
од.зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-2494 Лучинецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки
працівників сільського та лісового господарства, 56 од.зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-2495 Мурафський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
працівників сільського та лісового господарства, 77 од.зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-2496 Уладівський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельників, 15 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-2497 Тиврівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельників, 8 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-2498 Борсківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельників, 8 од.зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-2499 Виконавчий комітет Кармалюківської сільської Ради депутатів
трудящих, 194 од.зб., 1923 – 1970 рр.
Ф.Р-2506 Гущинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-2507 Мурованокуриловецький районний комітет Всесоюзної
професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 42
од.зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-2508 Станіславчицький районний комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників сільського та лісового господарства, 29 од.зб., 1923 –
1927 рр.
Ф.Р-2509 Шаргородський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників сільського та лісового господарства, 21 од.зб., 1924 –
1926 рр.
Ф.Р-2510 Вінницька продуктивно-кооперативна артіль «Серп і молот»
Вінницької районної спілки промислової кооперації, 18 од.зб., 1927 – 1934
рр.
Ф.Р-2513 Вапнярський районний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-2514 Виконавчий комітет Лопатинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 68 од.зб., 1924 – 1959 рр.
142
Ф.Р-2515 Браїлівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельників, 34 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-2516 Прилуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельників, 2 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-2518 Галайківецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 24 од.зб., 1924 – 1932 рр.
Ф.Р-2519 Витавський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельних робітників, 2 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-2520 Ворошилівський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки будівельних робітників, 2 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-2524 Липовецький районний відділ запису актів громадянського
стану Липовецького районного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-2527 Виконавчий комітет Самгородоцької районної Ради депутатів
трудящих, 94 од.зб., 1923 – 1957 рр.
Ф.Р-2533 Тростянецький районний груповий комітет Всесоюзної
професійної спілки радянських і торгових службовців, 13 од.зб., 1927 –
1929 рр.
Ф.Р-2536 Соболівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
сільськогосподарських і лісових робітників, 12 од.зб., 1926 р.
Ф.Р-2538 Барський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
сільськогосподарських і лісових робітників, 68 од.зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-2539 Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки
робітників медично-санітарної справи, 16 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-2541 Козятинська робітнича каса кооперативного кредиту Київського
відділення Всеукраїнського кооперативного банку, 33 од.зб., 1924 – 1925
рр.
Ф.Р-2542 Піщанський районний груповий комітет Всесоюзної
професійної спілки будівельних робітників, 18 од.зб., 1928 – 1930 рр.
143
Ф.Р-2543 Ямпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
сільськогосподарських і лісових робітників (райком СГЛР), 29 од.зб., 1926
– 1928 рр.
Ф.Р-2545 Немирівське відділеня Вінницької районної сільсько-
господарської кооперативної спілки, 14 од.зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-2546 Крижопільський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 20 од.зб., 1925 – 1927
рр.
Ф.Р-2547 Пиківська районна судово-земельна комісія, 204 од.зб., 1921 –
1928 рр.
Ф.Р-2549 Хмільницька районна судово-земельна комісія, 96 од.зб., 1922 –
1931 рр.
Ф.Р-2550 Виконавчий комітет Коростівецької сільської Ради депутатів
трудящих, 52 од.зб., 1923 – 1959 рр.
Ф.Р-2553 Вінницьке обласне товариство друзів радянського кіно, 6 од.зб.,
1928 – 1929 рр.
Ф.Р-2554 Гайсинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки
працівників харчової промисловості, 11 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-2555 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної
спілки робітників місцевого транспорту, 43 од.зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-2556 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної
спілки працівників медично-санітарної праці, 19 од.зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-2557 Гайсинська районна контрольна комісія робітничо-селянської
інспекції (райККРСІ) при Гайсинському районному виконавчому комітеті
Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 61 од.зб.,
1928 – 1934 рр.
Ф.Р-2558 Гайсинське районне агенство державного страхування, 3 од.зб.,
1926 – 1928 рр.
Ф.Р-2559 Виконавчий комітет Петранської сільської Ради депутатів
трудящих, 56 од.зб., 1929 – 1954 рр.
144
Ф.Р-2561 Козятинська районна контора Київського акціонерного
товариства по торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими
продуктами (хлібопродукт), 10 од.зб., 1923 р.
Ф.Р-2562 Гайсинське окружне бюро професійних спілок, 18 од.зб., 1924 –
1925 рр.
Ф.Р-2564 Соболівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельних робітників, 6 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-2565 Тульчинське окружне відділеня Всесоюзної професійної спілки
працівників шкіряної промисловості, 73 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2567 Юзвинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 44 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-2569 Ободівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2571 Брацлавський повітовий відділ народного господарства
Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 74 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2572 Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки
працівників місцевого транспорту, 16 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-2573 Брацлавський повітовий відділ Всесоюзної професійної спілки
працівників харчової та смакової промисловості, 13 од.зб., 1922 р.
Ф.Р-2574 Вінницьке окружне відділення товариства авіації та
повітроплавання України і Криму, 10 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-2575 Виконавчий комітет Куриловецької сільської Ради депутатів
трудящих, 195 од.зб., 1926 – 1971 рр.
Ф.Р-2576 Гайсинський окружний відділ місцевого господарства
Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 139 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-2577 Вінницьке кущове управління державного об’єднання із
заготівлі зернових, бобових, круп’яних культур «Заготзерно», 41 од.зб.,
1932 – 1933 рр.
Ф.Р-2580 Хмільницьке кущове управління державного об’єднання
«Заготзерно», 18 од.зб., 1931 – 1932 рр.
145
Ф.Р-2581 Могилів-Подільська окружна державна ощадна каса, 3 од.зб.,
1929 – 1930 рр.
Ф.Р-2582 Управління 3-го району Брацлавської повітової робітничо-
селянської міліції, 12 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-2583 Вінницька міжрайонна контора державного об’єднання із
заготівлі зернових, бобових, круп’яних і фуражних культур «Заготзерно»,
29 од.зб., 1931 – 1934 рр.
Ф.Р-2587 Могилів-Подільський повітовий виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 20 од.зб., 1919 –
1923 рр.
Ф.Р-2588 Виконавчий комітет Погорільської сільської Ради депутатів
трудящих, 51 од.зб., 1922 – 1959 рр.
Ф.Р-2594 Бершадський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2595 Гнатівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-2596 Станіславчицький волосний виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1922 –
1923 рр.
Ф.Р-2597 Печарський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 39 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2598 Монастирський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2599 Ямпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 21 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2601 Виконавчий комітет Тиврівської районної Ради наробних
депутатів, 1356 од.зб., 1924 – 1992 рр.
Ф.Р-2602 Дзержинівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-2605 Пиківський волосний військовий комісаріат, 8 од.зб., 1920 –
1921 рр.
146
Ф.Р-2609 Іллінецький районний відділ записів актів громадянського стану
Іллінецького районного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-2610 Подільський губернський каральний відділ Народного
Комісаріату юстиції УСРР, м. Вінниця, 31 од.зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-2611 Липовецький повітовий комітет незаможних селян, 19 од.зб.,
1921 – 1922 рр.
Ф.Р-2612 Липовецький повітовий відділ управління Липовецького
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 420 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2613 Вінницький міський державний архів архівного відділу НКВС у
Вінницькій області, 32 од.зб., 1933 – 1940 рр.
Ф.Р-2615 Особлива трудова сесія народного суду 4-ї дільниці
Бердичівського округу, м. Козятин, 125 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-2616 Гайсинський повітовий революційний комітет, 30 од.зб., 1919 –
1920 рр.
Ф.Р-2618 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної
спілки радянських і торговельних працівників, 71 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-2619 Липовецька районна спілка споживчих товариств, 641 од.зб.,
1917 – 1987 рр.
Ф.Р-2620 Брацлавський районний продовольчий комітет, 18 од.зб., 1920 –
1922 рр.
Ф.Р-2625 Подільський губернський революційний комітет, м. Вінниця,
179 од.зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-2627 Тульчинський окружний продовольчий комітет, 62 од.зб., 1923 –
1924 рр.
Ф.Р-2629 Подільське районне управління Всеукраїнського галузевого
об’єднання транспортно-складо-тарного господарства «Вукооптранс», м.
Вінниця, 37 од.зб., 1927 – 1932 рр.
Ф.Р-2630 Гайсинсикий повітовий земельний відділ Гайсинського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 169 од.зб., 1920 – 1923 рр.
147
Ф.Р-2631 Високогребельська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-2632 Липовецький повітовий військовий комісаріат, 49 од.зб., 1919 –
1923 рр.
Ф.Р-2633 Вінницький міський комітет професійної спілки робітників
державних установ, 63 од.зб., 1931 – 1932 рр.
Ф.Р-2634 Кисляцький волосний революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-2636 Віницький Староміський революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-2637 Вінницький районний продовольчий комітет, 45 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-2638 Ольгопільський повітовий відділ народної освіти
Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів,63 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-2639 Управління Могилів-Подільської районної робітничо-
селянської міліції, 5 од.зб., 1923 р.
Ф.Р-2641 Вінницька міжрайонна кооперативна спілка мисливців та
рибалок, 41 од.зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-2642 Калинівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-2643 Гайсинська окружна інспектура охорони здоров’я Гайсинського
окружного виконавчого комітету, Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 146 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-2646 Тростянецька районна інспектура народної освіти
Тростянецького районного виконавчого комітету, Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1931 – 1933 рр.
Ф.Р-2647 Виконавчий комітет Чернятинської сільської Ради депутатів
трудящих, 142 од.зб., 1926 – 1970 рр.
Ф.Р-2649 Вінницький міський відділ соціального забезпечення
виконавчого комітету Вінницької міської Ради депутатів трудящих, 369
од.зб., 1919 – 1966 рр.
Ф.Р-2652 Трибусівська школа селянської молоді Піщанського районного
відділу народної освіти, 27 од.зб., 1927 – 1930 рр.
148
Ф.Р-2653 Гонорівська школа селянської молоді Піщанського районного
відділу народної освіти, 16 од.зб., 1927 – 1932 рр.
Ф.Р-2654 Тульчинський районний комітет міжрайонної організації
допомоги революціонерам (МОДР), 15 од.зб., 1924 – 1931 рр.
Ф.Р-2655 Гранівська районна судово-земельна комісія, 121 од.зб., 1923 –
1939 рр.
Ф.Р-2656 Вінницька районна судово-земельна комісія, 1145 од.зб., 1923 –
1929 рр.
Ф.Р-2657 Мурованокуриловецький районний комітет незаможних селян,
32 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-2658 Ямпільський повітовий відділ охорони здоров’я Ямпільського
повітового виконавчого комітету, Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-2659 Гайсинський повітовий відділ охорони здоров’я Гайсинського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 134 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-2661 Крижопільське районне товариство взаємного кредиту, 9 од.зб.,
1925 – 1928 рр.
Ф.Р-2666 Вінницький обласний відділ охорони здоров’я виконавчого
комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 6547 од.зб., 1940 –
1989 рр.
Ф.Р-2669 Ліквідаційна комісія військово-споживчого товариства військ
Поділля,м. Вінниця, 10 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-2673 Управління 7-го району Бердичівської повітової радянської
робітничо-селянської міліції, м. Погребище, 19 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2676 Козятинське кущове управління по заготівлі зернових, бобових,
круп’яних, олійних і фуражних культур «Заготзерно», 55 од.зб., 1932 –
1934 рр.
Ф.Р-2679 Хоньківецький волосний військовий комісаріат, 13 од.зб., 1919 –
1920 рр.
149
Ф.Р-2680 Окремий виконавець робіт Південно-Західних шосейних доріг
на Поділлі, м. Вінниця, 20 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-2682 Ямпільський повітовий відділ військово-продовольчого
постачання Ямпільського повітового продовольчого комітету, 68 од.зб.,
1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2683 Головне підприємство Вінницького виробничого об’єднання
консервної промисловості, 252 од.зб., 1939 – 1966 рр.
Ф.Р-2685 Вінницький військово-продовольчий магазин управління
начальника постачання Українського військового округу, 119 од.зб., 1923
– 1929 рр.
Ф.Р-2686 Продовольчий магазин Брацлавського повітового відділу
військово-продовольчого постачання, м. Тульчин, 12 од.зб., 1921 – 1922
рр.
Ф.Р-2688 Брацлавський повітовий відділ військово-продовольчого
постачання Брацлавського повітового продовольчого комітету
«Повітпродком», м. Тульчин, 23 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-2691 Козятинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 83 од.зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-2698 Вінницький обласний комітет товариства «Друзі дітей», 164
од.зб., 1931 – 1935 рр.
Ф.Р-2699 Староприлуцьке районне товариство взаємного кредиту, 43
од.зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-2700 Виконавчий комітет Вінницької обласної Ради народних
депутатів, 10042 од.зб., 1932 – 1998 рр.
Ф.Р-2702 Татарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 19 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2703 Павлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 13 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2704 Староцибулівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 23 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2705 Торканівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942 р.
150
Ф.Р-2706 Верхівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-2708 Каташинська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-2709 Ободівська районна управа, (періоду німецько-фашистської
окупації), 19 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-2711 Новоободівська сільська управа, (періоду німецько-фашистської
окупації), 23 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2714 Яланецька сільська управа, (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-2717 Семацька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 105 од.зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-2718 Жигалівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-2723 Виконавчий комітет Прибузької сільської Ради депутатів
трудящих, 179 од.зб., 1925 – 1966 рр.
Ф.Р-2724 Виконавчий комітет Хижинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 191 од.зб., 1922 – 1966 рр.
Ф.Р-2725 Виконавчий комітет Стрижавської сільської Ради депутатів
трудящих, 85 од.зб., 1921 – 1966 рр.
Ф.Р-2726 Виконавчий комітет Коло-Михайлівської сільської Ради
депутатів трудящих, 28 од.зб., 1925 – 1959 рр.
Ф.Р-2727 Виконавчий комітет Ільківської сільської Ради депутатів
трудящих, 96 од.зб., 1923 – 1966 рр.
Ф.Р-2728 Виконавчий комітет Луко-Мелешківської сільської Ради
депутатів трудящих, 89 од.зб., 1926 – 1966 рр.
Ф.Р-2729 Виконавчий комітет Некрасовської сільської Ради депутатів
трудящих, 125 од.зб., 1924 – 1966 рр.
Ф.Р-2730 Виконавчий комітет Лаврівської сільської Ради депутатів
трудящих, 162 од.зб., 1924 – 1966 рр.
151
Ф.Р-2731 Майдано-Юзвинська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-2733 Шипинецька державна садівницька ферма Морилів-Подільської
повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 30 од.зб., 1941
– 1943 рр.
Ф.Р-2734 Подільський губернський комісар тимчасового уряду (періоду
УНР), м. Вінниця, 27 од.зб., 1917 – 1918 рр.
Ф.Р-2735 Вінницьке лісове господарство Вінницького окружного
лісового управління, 63 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-2737 Ямпільська комерційна адміністрація повіту Джугастру,
(періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-2738 Кам’яногірська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1926 р.
Ф.Р-2739 Новопиківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1926 р.
Ф.Р-2740 Жмеринський підцентр розподілу алкоголю, (періоду німецько-
фашистської окупації), 8 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-2742 Вінницький кооперативний технікум Вінницької
облспоживспілки, 418 од.зб., 1927 – 1977 рр.
Ф.Р-2743 Управління комунального господарства виконавчого комітету
Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 2339 од.зб., 1935 – 1991 рр.
Ф.Р-2744 Управління соціального захисту населення Вінницької обласної
держадміністрації, 1883 од.зб., 1932 – 1994 рр.
Ф.Р-2747 Гайсинський повітовий відділ комунального (місцевого)
господарства Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 106 од.зб., 1920 –
1923 рр.
Ф.Р-2749 Вінницьке окружне управління уповноваженого Народного
Комісаріату торгівлі УСРР, 11 од.зб., 1927 – 1928 рр.
152
Ф.Р-2751 Жмеринський повітовий відділ управління Жмеринського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 99 од.зб., 1922 р.
Ф.Р-2753 Гайсинське відділення Київського губернського управління
металообробної промисловості, 18 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-2754 Брацлавський повітовий відділ комунального господарства
Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2758 Межирівське районне правління товариства «Друзі дітей», 7
од.зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-2759 Вінницьке окружне правління товариства «Друзі дітей», 68
од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-2761 Мурованокуриловецька районна інспектура соціального
забезпечення при Мурованокуриловецькому районному виконавчому
комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11
од.зб., 1934 – 1936 рр.
Ф.Р-2763 Ольгопільський повітовий відділ комунального господарства
при Ольгопільському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 17 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2764 Мурованокуриловецький районний будинок культури при
Мурованокуриловецькому районному виконавчому комітеті Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1923 –
1927 рр.
Ф.Р-2765 Ямпільський повітовий відділ комунального господарства
Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 46 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-2769 Уповноважений Київського районного управління державної
спиртової монополії об’єднаних спиртових заводів України
(Укрдержспирт) у Подільський губернії, м. Вінниця, 5 од.зб., 1922 – 1925
рр.
Ф.Р-2771 Могилів-Подільське районне правління товариства охорони
дитинства та спияння комуністичному вихованні «Друзі дітей», 17 од.зб.,
1931 – 1933 рр.
153
Ф.Р-2772 Хмільницька районна прибутково-видаткова каса Народного
Комісаріату фінансів УСРР, 12 од.зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-2789 Курси підготовки до вищої школи при Могилів-Подільській
кооперативній професійній школі, 1 од.зб., 1930 р.
Ф.Р-2790 Могилів-Подільський технікум радянського будівництва НК
освіти УСРР, 2 од.зб., 1930 – 1935 рр.
Ф.Р-2791 Могилів-Подільський фінансово-економічний технікум ім.
Крупської НК фінансів УСРР, 1 од.зб., 1932 р.
Ф.Р-2794 Вінницький міський комітет Всесоюзної професійної спілки
сільськогосподарських та лісових робітників, 3 од.зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-2795 Заводський комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних
робітників Гайсинського цегляного заводу, 2 од.зб., 1927 р.
Ф.Р-2796 Івчанське кооперативне меліоративне товариство Вінницької
меліоративно-лісогосподарської спілки, 10 од.зб., 1926 – 1930 рр.
Ф.Р-2800 Соколівський державний цукровий завод Подільського
районного управління цукрової промисловості, 38 од.зб., 1917 – 1925 рр.
Ф.Р-2802 Тульчинська професійно-технічна школа Тульчинського
районного відділу народної освіти, 21 од.зб., 1922 – 1933 рр.
Ф.Р-2803 Гайсинська професійна технічна школа Гайсинського
районного відділу народної освіти, 3 од.зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-2805 Управління 2-го району Брацлавської повітової робітничо-
селянської міліції, 3 од.зб., 1922 р.
Ф.Р-2807 Липовецький повітовий земельний відділ Липовецького
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 236 од.зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-2808 Михайлівське сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство, 5 од.зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-2809 М’ястківський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників радянських громадських і торговельних установ та
підприємств «Радпрацівник», 17 од.зб., 1924 – 1927 рр.
154
Ф.Р-2811 Джулинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
радянських і торговельних службовців «Радторгслужбовців», 4 од.зб.,
1925 – 1926 рр.
Ф.Р-2812 Народний суд 6-ї дільниці Літинського повіту, 2 од.зб., 1921 –
1922 рр.
Ф.Р-2815 Жмеринське повітове статистичне бюро Жмеринського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 41 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2816 Ольгопільське повітове статистичне бюро Ольгопільського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 20 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2817 Літинське повітове статистичне бюро Літинського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських
депутатів, 21 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-2818 Ольгопільський повітовий продовольчий комітет, 16 од.зб., 1920
– 1923 рр.
Ф.Р-2820 Липовецька контора Бердичівської районної
сільськогосподарської кооперативної спілки «Господарсоюз», 50 од.зб.,
1923 – 1925 рр.
Ф.Р-2821 Вінницька міська житлово-кооперативна спілка
(Вінміськжитлокоопспілка), 41 од.зб., 1923 – 1933 рр.
Ф.Р-2824 Пиківський районний продовольчий комітет Подільського
губернського продовольчого комітету, 7 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-2826 Гайсинський окружний адміністративний відділ Гайсинського
окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 70 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-2827 Тульчинський окружний адміністративний відділ
Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 233 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-2828 Татарівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1929 – 1931 рр.
155
Ф.Р-2829 Брацлавський повітовий земельний відділ Брацлавського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 88 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-2830 Ямпільський повітовий земельний відділ Ямпільського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 37 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-2831 Фінансові відділи повітових виконавчих комітетів Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 116 од.зб., 1920 –
1923 рр.
Ф.Р-2832 Ладижинська професійна технічна школа Гайсинського
повітового відділу народної освіти, 3 од.зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-2833 Тульчинське відділення державного видавництва України
«Укрдержвидав», 40 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-2834 Харчовий комбінат Подільського губмісцевгоспу, 23 од.зб.,
1923 – 1925 рр.
Ф.Р-2835 Вінницьке будівельне-монтажне управління союзного тресту з
будівництва і монтажу підприємств олієжирової та парфумерної
промисловості «Олієжирбуд», 198 од.зб., 1947 – 1960 рр.
Ф.Р-2838 Рудницький лісопильний завод Подільського районного тресту
деревообробної промисловості, 20 од.зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-2839 Брацлавський повітовий відділ охорони здоров’я Брацлавського
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-2840 Група державного контролю за зберіганням спирту
Міністерства державного контролю СРСР по Вінницькому спиртотресту,
м. Вінниця, 41 од.зб., 1949 – 1951 рр.
Ф.Р-2841 Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
радянських і торговельних службовців, 39 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-2842 Гайсинське окружне управління сільськими будинками
культури при Гайсинському окружному виконавчому комітеті Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1924 –
1925 рр.
156
Ф.Р-2843 Брацлавське повітове бюро професійних спілок, 7 од.зб., 1920 –
1922 рр.
Ф.Р-2844 Виконавчий комітет Олександрівської сільської Ради депутатів
трудящих, 41 од.зб., 1923 – 1954 рр.
Ф.Р-2848 Заводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників
цукрової промисловості Тростянецького цукрового заводу, 5 од.зб., 1922 –
1926 рр.
Ф.Р-2849 Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних
робітників Тульчинської окружної лікарні, 6 од.зб., 1926 р.
Ф.Р-2850 Чоботарська професійна технічна школа Ольгопільського
повітового відділу народної освіти, 11 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-2851 Захар’яшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-2852 Вітрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2854 Ямпільська електростанція Ямпільської міської управи (періоду
німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2855 Ямпільське районне млинарське управління Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 67 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2856 Томашпільська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 440 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2857 Чернівецьке районне млинарське управління Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 46 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2860 Машино-тракторні станції Вінницької області (періоду
німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.), 348 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2861 Моївська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2864 Сербівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
157
Ф.Р-2866 Вило-Ярузька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-2872 Брацлавська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 194 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2873 Нотаріус Брацлавського району (періоду німецько-фашистської
окупації), 11 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2874 Суботівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 12 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2878 Тульчинська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 310 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф Р-2881 Крижопільське районне млинарське управління Дирекції
харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 39 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2884 Шаргородська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 103 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2885 Островецька державна виноградарська державна ферма
Могилівської префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 47
од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2886 Брацлавська повітова в’язниця (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-2887 Тульчинська міська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 52 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2888 Тульчинська повітова управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 36 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2889 Шаргородський районний кооператив Шаргородської районної
управи (періоду німецько-фашистської окупації), 20 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-2890 Шаргородський районний вальцьовий млин Шаргородського
районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-2892 Монастирська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 9 од.зб., 1942 – 1943 рр.
158
Ф.Р-2894 Тростянецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2895 Копайгородська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 101 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2896 Копайгородський пункт заготівлі зерна Копайгородської
районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 30 од.зб., 1941
– 1943 рр.
Ф.Р-2899 Чернятинський пивоварний завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства (періоду німецько-фашистської окупації),
35 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2902 Рахнянське садово-городнє господарство (періоду німецько-
фашистської окупації), 58 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2904 Великовулизька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 12 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-2906 Волосько-Крикливецька сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-2915 Сорокодубська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2916 Вишківецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-2936 Новомиколаївська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-2941 Межирівська камінно-вапнякова розробка Жмеринської
районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1941
– 1943 рр.
Ф.Р-2942 Чернятинська державна тваринницька ферма Могилів-
Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації),
66 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2943 Жмеринська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 213 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2944 Мервинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 15 од.зб., 1941 – 1943 рр.
159
Ф.Р-2945 Четвертинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2947 Вилівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2949 Северинівський цегельний завод Дирекії індустрії
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 21
од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-2950 Пеньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2953 Інспектор лісів Брацлавського повіту Подільської губернії, 18
од.зб., 1922 р.
Ф.Р-2954 Подільське губернське бюро з націоналізації землі на Поділлі,
м. Вінниця, 1 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-2957 Тульчинське окружне управління сільськими будинками
культури, 12 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-2961 Крижопільська районна ветеринарна амбулаторія
Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-2966 Могилів-Подільська повітова управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 786 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2967 Волоська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 14 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2968 Карпівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-2969 Садківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 26 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2970 Ярузька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 26 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-2975 Олексіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1942 рр.
160
Ф.Р-2981 Великорусавська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-2988 Ямпільська повітова управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 615 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-2997 Грушківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 10 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-2999 Коштулянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3001 Гайсинська округова церковна рада Всеукраїнської
Православної Церковної Ради Української автокефальної православної
церкви, 7 од.зб., 1922 – 1928 рр.
Ф.Р-3002 Черепашинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 19 од.зб., 1922 – 1933 рр.
Ф.Р-3003 Вінницький обласний мило-жировий комбінат Народного
Комісаріату постачання УСРР («Милотехжиркомбінат»), 45 од.зб., 1933 –
1934 рр.
Ф.Р-3004 Військовий претор повіту Джугастру (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3006 Виконавчий комітет Варшицької сільської Ради депутатів
трудящих, 105 од.зб., 1925 – 1959 рр.
Ф.Р-3007 7-а районна будівельна контора Українського державного
об’єднання будівельної промисловості, 25 од.зб., 1926 – 1932 рр.
Ф.Р-3009 Управління Малокутищанської районної робітничо-селянської
міліції, 15 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-3010 Хмільницький фінансово-економічний технікум Народного
Комісаріату фінансів УСРР, 4 од.зб., 1932 – 1933 рр.
Ф.Р-3012 Мовчанівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-3014 Великокісницький волосний виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1922 –
1923 рр.
161
Ф.Р-3016 Томашпільський районний секретаріат професійних спілок, 11
од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3017 Жмеринський повітовий відділ робітничо-селянської інспекції
при Жмеринському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-3018 Гайсинське окружне земельне управління Гайсинського
окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 179 од.зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-3019 Ладижинська єврейська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 23 од.зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-3020 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Війтівка,
23 од.зб., 1931 – 1941 рр.
Ф.Р-3024 Вербовецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 47 од.зб., 1922 – 1930 рр.
Ф.Р-3025 Олександрівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-3029 Коржівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3031 Зяньковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3032 Попелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3034 Монастирський маслозавод Директції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 5
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3037 Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3038 Хрінівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3043 Крижопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.
162
Ф.Р-3049 Антопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф Р-3050 Гоцулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 29 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3058 Бушанська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 15 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3061 Вищеольчедаївський цукровий комбінат Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 26 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3062 Вищеольчедаївська державна зерновирощувальна ферма
Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 40
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3063 Соколівська державна зерновирощувальна ферма ім. Маршала
Антонеску Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської
окупації), 59 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3065 Вапнярська містечкова управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф Р-3066 Брацлавська районна ветеринарна лікарня Брацлавської
районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 –
1943 рр.
Ф.Р-3067 Заготівельна контора продуктів і сировини Брацлавської
районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3068 Грабовецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3070 Шлишковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3075 Моївська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської
повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 68 од.зб., 1941
– 1943 рр.
Ф.Р-3079 Бершадський цукровий завод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 261
од.зб., 1941 – 1943 рр.
163
Ф.Р-3083 Носковецька державна садівнича ферма “Повал” Могилів-
Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 48
од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3084 Жмеринський маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 9
од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3089 Козинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3090 Демидівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3093 Тульчинська електростанція Тульчинської міської управи
(періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3094 Бандишівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3095 Балківська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 561 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3098 Гордіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3100 Кирнасівський цукровий завод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації),
160 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3102 Тульчинська районна дільниця Вінницького обласного
управління державного будівельного контролю, 30 од.зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-3103 Брацлавська районна судово-земельна комісія, 61 од.зб., 1926 –
1929 рр.
Ф.Р-3104 Виконавчий комітет Почапинської сільської Ради депутатів
трудящих, 132 од.зб., 1925 – 1970 рр.
Ф.Р-3105 Тростянчицька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1926 р.
Ф.Р-3107 Скидківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1923 – 1924 рр.
164
Ф.Р-3108 Махнівська районна судово-земельна комісія, 633 од.зб., 1922 –
1929 рр.
Ф.Р-3109 Погребищенська районна юридична консультація, 1 од.зб., 1931
– 1932 рр.
Ф.Р-3113 Вінницька міжрайонна колегія захисників при Вінницькому
міжрайонному суді, 10 од.зб., 1929 – 1932 рр.
Ф.Р-3114 Могилів-Подільська окружна колегія захисників приМогилів-
Подільському окружному суді, 3 од.зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-3115 Уповноважений Тульчинського окружного бюро професійних
спілок у Томашпільському районі, м. Томашпіль, 11 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-3118 Бершадський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
будівельних робітників, 5 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-3121 Хмільницьке районне виробничо-споживче об’єднання інвалідів
«Труд-інвалід», 17 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-3123 Махнівське районне дільничне страхове агенство, 106 од.зб.,
1922 – 1928 рр.
Ф.Р-3124 Уповноважений Подільського губернського відділу внутрішньої
торгівлі у Вінницькому окрузі, м. Вінниця, 36 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-3125 Махнівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
радянських і торговельних службовців, 59 од.зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.Р-3127 Бабчинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3135 Щучинецька державна тваринницька ферма Могилів-
Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 48
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3136 Борівська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської
повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 103 од.зб.,
1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3141 Крижопільська інкубаційна станція Крижопільської районної
управи (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1942 – 1943 рр.
165
Ф.Р-3142 Крижопільська районна ветеринарна лікарня Крижопільської
районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1941 –
1942 рр.
Ф.Р-3146 Косинська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3148 Пилипо-Борівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3156 Жмеринська інкубаційна станція Жмеринської районної управи
(періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3157 Попівецький плодоовочевий завод (періоду німецько-
фашистської окупації), 41 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3159 Немерчанська державна селекційна станція (періоду німецько-
фашистської окупації), 42 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3160 Вапнярський маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 12
од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3161 Вапнярський заготівельний пункт “Заготзерно”(періоду
німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3162 Строїнецька державна тваринницька ферма Могилів-
Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 50
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3163 Вапнярська містечкова хлібопекарня Томашпільської районної
управи (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3164 Соснівська державна зерновирощувальна ферма Могилів-
Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 14
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3169 Томашпільський цукровий завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 148 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3170 Чернівецький маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 10
од.зб., 1943 р.
166
Ф.Р-3172 Моївський цукровий завод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 87
од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3173 Барський маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 67
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3174 Чечельницький цукровий завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 19 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3175 Барський заготівельний пункт “Плодоовоч”(періоду німецько-
фашистської окупації), 26 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3176 Гамулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3177 .Новомикільська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3186 Барський заготівельний пункт “Заготзерно”(періоду німецько-
фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3188 Шпиківський цукровий завод дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 80
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3190 Жмеринський будівельно-механічний технікум (періоду
німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-3193 Олександрівська державна зерновирощувальна ферма
Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 30
од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3197 Соколівський дитячий будинок Крижопільської районної
управи (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3199 Чоботарська реміснича школа Крижопільської районної управи
(періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3201 Могилів-Подільський окружний відділ робітничо-селянської
інспекції при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті
Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 59 од.зб.,
1926 – 1930 рр.
167
Ф.Р-3202 Могилів-Подільський підцентр розподілу алкоголю (періоду
німецько-фашистської окупації), 25 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-3204 Агенство банку Трансністрії Станіславчицького району
(періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3209 Вендичанський цукровий завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 100 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3210 Жуковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3217 Вендичанський цегельний завод Дирекції індустрії
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 33
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3224 Російсько-Чернашівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3230 Китайгородська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3234 Ямпільський заготівельний пункт “Заготзерно” (періоду
німецько-фашистської окупації), 37 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3235 Ямпільський плодоовочевий завод (періоду німецько-
фашистської окупації), 27 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3236 Уповноважений державного планового комітету Ради Міністрів
СРСР у Вінницькій області, м. Вінниця, 8 од.зб., 1948 – 1949 рр.
Ф.Р-3237 Федорівська сільськогосподарська школа Шаргородської
районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1942 –
1944 рр.
Ф.Р-3238 Могилів-Подільський плодоовочевий завод (періоду німецько-
фашистської окупації), 62 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3239 Деребчинський цукровий завод Диреції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 243
од.зб., 1941 – 1944 рр.
168
Ф.Р-3240 Юрківецький спиртовий завод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 64
од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3241 Капустянський цукровий завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 64 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3242 Ямпільський маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 58
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3243 Могилів-Подільський заготівельний пункт “Заготзерно”
(періоду німецько-фашистської окупації), 71 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3244 Мазурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3245 Володіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3249 Брацлавський плодоовочевий завод (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3251 Шаргородське районне млинарське управління Дирекції
харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3252 Тиврівський пивоварний завод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 35
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3253 Бронницька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 25 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3254 Забузька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-3258 Ямпільський млин № 1 Ямпільського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1943 –
1944 рр.
Ф.Р-3259 Ямпільська інкубаторна станція Ямпільської районної управи
(періоду німецько-фашистської окупації), 31 од.зб., 1942 – 1943 рр.
169
Ф.Р-3260 Краснянська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 212 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3261 Шершнянський плодоовочевий завод (періоду німецько-
фашистської окупації), 23 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3262 Шершнянська гідроелектростанція Краснянської районної
управи (періоду німецько-фашистської окупації), 39 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3263 Краснянський маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 64
од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-3264 Колоденська сільська управа, (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3270 Дзвонихівський млин Краснянського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 –
1943 рр.
Ф.Р-3271 Шершнянська мармеладна фабрика (періоду німецько-
фашистської окупації), 24 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3272 Високогребельська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3273 Шляхетненська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1923 р.
Ф.Р-3275 Махнівський районний відділ реєстрації актів громадянського
стану Махновського районного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-3276 Вінницька міська хлібна контора хлібопекарень торгового
відділу Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської
окупації), 9 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3278 Вахнівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1926 – 1928 рр.
Ф.Р-3279 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної
спілки робітників зв’язку, 4 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-3280 Могилів-Подільська дільниця Вінницького обласного
управління державного будівельного контролю, 128 од.зб., 1929 – 1934 рр.
170
Ф.Р-3281 Воронівецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1923 – 1934 рр.
Ф.Р-3283 Кисляцький волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-3285 Народний суд 4-ї дільниці Ямпільського повіту, 18 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-3287 Заготівельні контори Подільського губернського продовольчого
комітету (о.а.ф.), 998 од.зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-3288 Вінницька обласна контора бджільництва Української
республіканської контори бджільництва, 544 од.зб., 1931 – 1987 рр.
Ф.Р-3289 1-е Вінницьке ремісниче трудове державне кредитно-ощадне
товариство, 47 од.зб., 1921 – 1930 рр.
Ф.Р-3290 Робітничо-селянська інпекція при управлінні військово-
будівельних робіт 13-го району, Подільська губернія, 2 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-3292 Вінницький будівельний технікум Міністерства комунального
господарства УРСР, 246 од.зб., 1933 – 1972 рр.
Ф.Р-3294 Дашівська трудова дитяча колонія Вінницької окружної
інспектури народної освіти, 34 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3295 Нападівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-3296 Фабрично-заводський комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників харчової і смакової промисловості державного млина №11, с.
Ворони, 7 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3297 Заводський комітет Всеросійської професійної спілки
працівників цукрової промисловості Чорноминського цукрового заводу,
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1917 –
1918 рр.
Ф.Р-3299 Вінницькі окружні електротехнічні курси при Подільському
губернському відділі професійної спілки працівників комунального
господарства, 7 од.зб., 1922 – 1923 рр.
171
Ф.Р-3300 Подільське відділення Всеукраїнської будівельної контори
(Укрбуд), м. Вінниця, 188 од.зб., 1921 – 1926 рр.
Ф.Р-3301 Кобелецький млин Краснянського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943
рр.
Ф.Р-3302 Лопатинецький млин Краснянського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943
рр.
Ф.Р-3303 Строїнецький млин Краснянського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1942 – 1943
рр.
Ф.Р-3304 Князівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3305 Швачівський млин Краснянського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943
рр.
Ф.Р-3306 Черемошненський млин Краснянського районного
млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 10
од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3308 Савчинська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської
повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 11 од.зб., 1942
– 1943 рр.
Ф.Р-3309 Гнатківська олієбійня Томашпільського районного
млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 1
од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3310. Томашпільська олієбійня Томашпільського районного
млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 4
од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-3312. Слободо-Шарапанівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 23 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3313 Томашпільська плодоовочева сушильня (періоду німецько-
фашистської окупації), 1 од.зб., 1943 р.
172
Ф.Р-3314 Липівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3316 Яланецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3317 Андріяшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 10 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3319 Русо-Крикливецька сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3320 Каєтанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3321 Уяринецький млин Краснянського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943
рр.
Ф.Р-3322 Вінницьке обласне управління національного банку України,
3564 од.зб., 1937 – 1997 рр.
Ф.Р-3324 Вербецько-Хуторянська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3325 Левківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3326 Маловулизька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-3327 Мар’янівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3329 Яришівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3337 Сокільська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 17 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3338 Рогізнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3343 Дахталійська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
173
Ф.Р-3345 Вапнярська нафтова база (періоду німецько-фашистської
окупації), 19 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3350 Хрінівське державне буряко-насіннєве господарство (періоду
німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3352 Вінницький будинок примусових робіт Вінницької окружної
виправної трудової інспекції НКВС УСРР, 88 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-3353 Подільський губернський відділ записів актів громадянського
стану Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 25 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-3354 Вінницький міський відділ записів актів громадянського стану
Вінницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських
і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-3356 Тульчинська районна Рада професійних спілок, 65 од.зб., 1931 –
1936 рр.
Ф.Р-3358 Подільське губернське військово-продовольче бюро
«Губвійськпродбюро», м. Вінниця, 78 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-3360 Плисківське районне об’єднання сільськогосподарських
колективів, 41 од.зб., 1930 – 1932 рр.
Ф.Р-3361 Вінницьке відділення факультету спеціального призначення при
Народному Комісаріаті торгівлі (ФСП), 35 од.зб., 1938 – 1940 рр.
Ф.Р-3362 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної
спілки робітників цукрової промисловості, 28 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-3364 Комісії, комітети і товариства взаємодопомоги (о.а.ф.), 413
од.зб., 1921 – 1931 рр.
Ф.Р-3366 Мурованокуриловецька районна судово-земельна комісія, 173
од.зб., 1922 – 1927 рр.
Ф.Р-3367 Обіднянський районний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 129 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-3370 Махнівська волосна судово-земельна комісія, 139 од.зб., 1920 –
1921 рр.
174
Ф.Р-3372 Обозівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1927 р.
Ф.Р-3373 Виконавчий комітет Кожанської сільської Ради депутатів
трудящих, 36 од.зб., 1923 – 1947 рр.
Ф.Р-3375 Вінницьке обласне управління сільського господарства, 8276
од.зб., 1932 – 1986 рр.
Ф.Р-3376 Ладижинська районна судово-земельна комісія, 134 од.зб., 1924
– 1929 рр.
Ф.Р-3378 Вінницька обласна контора Української республіканської
контори «Головм’ясомолзбуту» Міністерства м’ясної і молочної
промисловості УРСР, 23 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-3379 Вінницький міський відділ внутрішньої торгівлі Вінницького
міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 26 од.зб., 1927 – 1936 рр.
Ф.Р-3380 Плисківська районна Рада товариств сприяння обороні авіації та
хімічному будівництву «Осоавіахім», 9 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-3382 Вахнівська районна судово-земельна комісія, 41 од.зб., 1927 –
1929 рр.
Ф.Р-3383 Уповноважений Центрального комітету Всесоюзної
професійної спілки робітників швейної промисловості у Вінницькій
області, м. Вінниця, 15 од.зб., 1933 – 1935 рр.
Ф.Р-3385 Тульчинський окружний дисциплінарний суд Тульчинського
окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 74 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-3386 Виконавчий комітет Забузької сільської Ради депутатів
трудящих, 79 од.зб., 1924 – 1948 рр.
Ф.Р-3387 Вінницький дільничний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників залізничного, портового, шляхового будівництва, 86 од.зб.,
1927 – 1936 рр.
Ф.Р-3388 Тульчинське районне управління з підготовки і розподілу
робочої сили при Тульчинській районній інспектурі праці, 5 од.зб., 1930 –
1931 рр.
175
Ф.Р-3391 Тульчинський оуружний кооперативний комітет, 19 од.зб., 1923
– 1928 рр.
Ф.Р-3393 Ріжок-Микулинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1928 – 1931 рр.
Ф.Р-3394 Могилів-Подільське окружне відділення управління державної
торгівлі книгами і культтоварами при РНК УСРР (Укркнигокультторг), 4
од.зб., 1935 – 1936 рр.
Ф.Р-3397 Чернівецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки
сільськогосподарських і лісових працівників, 8 од.зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-3399 Вінницьке окружне управління сільськими будинками
культури, 22 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-3400 Плисківська районна судово-земельна комісія, 21 од.зб., 1926 –
1939 рр.
Ф.Р-3402 Гуто-Літинська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1926 – 1931 рр.
Ф.Р-3404 Плисківське районне правління товариства авіації, хімії та
повітроплавання(Аерохім), 5 од.зб., 1923 – 1926 рр.
Ф.Р-3407 Тульчинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки
робітників мистецтв, 15 од.зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-3408 Томашпільський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки працівників освіти, 6 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-3409 Ямпільське районне товариство сільських будинків культури
при Ямпільському районному виконавчому комітеті Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-3410 Тульчинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки
працівників народного харчування, 29 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3411 Чечельницький районний комітет Всесоюзної професійної
спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 27 од.зб., 1925 – 1927
рр.
Ф.Р-3412 Виконавчий комітет Жмеринської районної Ради народних
депутатів, 1368 од.зб., 1923 – 1992 рр.
176
Ф.Р-3413 Подільський губернський кооперативний комітет, м. Вінниця,
2000 од.зб., 1919 – 1925 рр.
Ф.Р-3416 Літинське районне відділення Подільської губернської спілки
споживчих товариств, 43 од.зб., 1918 – 1922 рр.
Ф.Р-3419 Князький волосний революційний комітет, 21 од.зб., 1919 –
1920 рр.
Ф.Р-3420 Тульчинська окружна інспектура соціального забезпечення
Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-3421 Комаргородська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3422 Тульчинська міська поліція (періоду німецько-фашистської
окупації), 17 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3424 Могилів-Подільський горілчаний завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 45 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3427 Горишківська державна зерновирощуваньна ферма Ямпільської
районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1942
– 1943 рр.
Ф.Р-3428 Могилів-Подільська електростанція Могилів-Подільської
міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 34 од.зб., 1941 –
1944 рр.
Ф.Р-3430 Бронницький спиртогорілчаний завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 18 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3431 Воєводчинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3434 Івонівський млин Краснянського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943
рр.
Ф.Р-3435 Юліямпільська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1943 р.
177
Ф.Р-3438 Ярошинка сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3442 Рожнятівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3444 Балківський шкіряно-миловарний завод Балківської районної
управи (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3446 Зеленянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3451 Рахно-Полівський млин Краснянського районного
млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 3
од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3452 Брацлавський шкіряний завод Брацлавської районної управи
(періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3454 Брацлавська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3456 Брацлавський районний заготівельний пункт шкіряної сировини
(періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-3458 Виконавчий комітет Сербинівецької сільської Ради депутатів
трудящих, 171 од.зб., 1925 – 1970 рр.
Ф.Р-3463 Семенківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3464 Паланська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3465 Анциполівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-3467 Мачуська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-3468 Гриненківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3469 Яструбиська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
178
Ф.Р-3471 Вінницький міський земельний відділ виконавчого комітету
Вінницької міської Ради депутатів трудящих, 48 од.зб., 1928 – 1946 рр.
Ф.Р-3472 Могилів-Подільське повітове відділення Всеросійської
професійної спілки працівників освіти, 10 од.зб., 1917 – 1923 рр.
Ф.Р-3473 Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки
робітників мистецтва, 14 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-3476 Зиновецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 55 од.зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.Р-3477 Соболівський волосний революційний комітет, 12 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-3479 Шпиківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-3480 Тульчинська промислово-кооперативна ґудзикова фабрика ім.
Комінтерну Вінницької багатогалузевої промислової спілки, 11 од.зб.,
1932 – 1933 рр.
Ф.Р-3481 Гайсинський районний секретаріат професійних спілок, 8 од.зб.,
1925 – 1928 рр.
Ф.Р-3485 Житницька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 37 од.зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.Р-3487 Особлива трудова сесія народного суду 7-ї дільниці
Бердичівського округу, м. Козятин, 7 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-3488 Гайсинська районна судово-земельна комісія, 14 од.зб., 1926 –
1929 рр.
Ф.Р-3489 Теплицька районна судово-земельна комісія, 317 од.зб., 1923 –
1930 рр.
Ф.Р-3490 Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки
будівельних робітників, 16 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-3491 Вінницький трест деревообробної і паперової промисловості
Вінницького раднаргоспу, 1002 од.зб., 1936 – 1965 рр.
Ф.Р-3492 Тульчинське окружне товариство взаємного кредиту, 159 од.зб.,
1925 – 1930 рр.
179
Ф.Р-3495 Вінницька міжобласна промислово-кооперативна художня
спілка Української спілки художньо-промислових кооперативів, 282
од.зб., 1946 – 1949 рр.
Ф.Р-3499 Тульчинська окружна інспектура охорони здоров’я, 13 од.зб.,
1922 – 1930 рр.
Ф.Р-3500 Вінницьке відділення інституту бухгалтерів-експертів при
Вінницькій окружній робітничо-селянській інспекції, 43 од.зб., 1928 –
1930 рр.
Ф.Р-3502 Гайсинська окружна ліквідаційна комісія Гайсинського
окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-3504 Жигалівське радянське господарство (радгосп) Всеукраїнського
галузевого об’єднання транспортного та складсько-тарного господарства,
41 од.зб., 1930 – 1935 рр.
Ф.Р-3505 Соболівська районна судово-земельна комісія, 104 од.зб., 1923 –
1927 рр.
Ф.Р-3508 Жмеринська контора Вінницької районної спілки споживчих
товариств, 46 од.зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-3509 Липовецьке районне відділення Київської губернської спілки
споживчих товариств, 9 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-3510 Вінницький сільськогосподарський технікум Народного
Комісаріату освіти УСРР, 15 од.зб., 1926 – 1934 рр.
Ф.Р-3512 Малокутищанська районна комісія незаможних селян, 4 од.зб.,
1923 р.
Ф.Р-3514 Інспектор лісів Тульчинського округу, 3 од.зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-3515 Томашпільський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки будівельних робітників, 14 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3518 Тульчинська окружна спілка кустарно-промислових
кооперативів, 16 од.зб., 1927 – 1930 рр.
Ф.Р-3519 Кальницька селекційна станція головного управління цукрової
промисловості «Головцукор», 2 од.зб., 1921 р.
180
Ф.Р-3520 Гайсинське районне управління сільськими будинками
культури, 16 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3522 Станіславчицька районна Рада товариства сприяння обороні,
авіаційному і хімічному будівництву, 4 од.зб., 1927 – 1928 рр.
Ф.Р-3524 Управління Брайлавської повітової робітничо-селянської
міліції, 14 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-3525 Літинське повітове відділення Всесоюзної професійної спілки
працівників радянських громадських та торговельних установ і
підприємств, 11 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-3526 Гонорівське буряківниче сільськогосподарсько-кооперативне
кредитне товариство, 2 од.зб., 1928 – 1929 рр.
Ф.Р-3527 Вапнярський табір військовополонених (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3532 Яришівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
сільськогосподарських і лісових робітників, 18 од.зб., 1925 – 1927 рр.
Ф.Р-3535 Добровільне спортивне товариство «Боєць» Вінницької
обласної ради фізичної культури, 6 од.зб., 1937 – 1938 рр.
Ф.Р-3540 Ямпільський робітничо-селянський кооператив Могилів-
Подільської районної Ради споживчих товариств, 6 од.зб., 1926 – 1928 рр.
Ф.Р-3541 Кинашівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1932 р.
Ф.Р-3544 Подільська губернська опікунська рада при Подільській
губернській інспектурі соціального забезпечення, м. Вінниця, 110 од.зб.,
1920 – 1925 рр.
Ф.Р-3546 Бершадська районна спілка сільськогосподарських і кредитно-
кооперативних товариств (райсільбанк), 6 од.зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-3547 Ялтушківський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 18 од.зб., 1926 – 1928
рр.
Ф.Р-3549 Викрнавчий комітет Хмільницької міської Ради народних
депутатів, 597 од.зб., 1928 – 1983 рр.
181
Ф.Р-3550 Вінницька опікунська рада при Вінницькій окружній інспектурі
соціального забезпечення, 27 од.зб., 1920 – 1927 рр.
Ф.Р-3551 Малокутищанська районна судово-земельна комісія, 28 од.зб.,
1924 – 1925 рр.
Ф.Р-3553 Барське сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство «Хліборобська спілка», 70 од.зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-3554 Ладижниський районний комітет Всесоюзної професійної
спілки будівельних робітників, 6 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-3555 Районний відділ соціального забезпечення виконавчого
комітету Погребищанської районної Ради депутатів трудящих, 242 од.зб.,
1923 – 1941 рр.
Ф.Р-3556 Клітищанська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 34 од.зб., 1924 – 1929 рр.
Ф.Р-3557 Рудницька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1924 – 1930 рр.
Ф.Р-3558 Терешпільський районний виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 346 од.зб., 1923 –
1925 рр.
Ф.Р-3560 Гайсинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників харчової і смакової промисловості «Харчосмак», 2 од.зб., 1925
– 1926 рр.
Ф.Р-3563 Районні комісії Всеукраїнської центральної комісії з
націоналізації земель для промислових та наукових цілей (о.а.ф.), 102
од.зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.Р-3565 Помічник Подільського губернського прокурора у
Гайсинському окрузі, 125 од.зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-3573 Управління Межирівської районної робітничо-селянської
міліції, 26 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-3574 Уланівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1922 р.
Ф.Р-3575 Тульчинський коперативний технікум Тульчинської районної
інспектури народної освіти, 362 од.зб., 1930 – 1934 рр.

Ф.Р-3597 Листи підписів під відозвою Всесвітнього Конгресу прибічників
миру у Вінницькій області, 727 од.зб., 1950 р.
Ф.Р-3599 Тульчинський районний відділ соціального забезпечення
Тульчинського районного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1935 р.
Ф.Р-3602 Тульчинський окружний торговий відділ Тульчинського
окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1928 – 1930 рр.
Ф.Р-3603 Вінницький вечірній комуністичний університет Народного
Комісаріату освіти УСРР, 7 од.зб., 1931 – 1932 рр.
Ф.Р-3604 Хоньківецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-3607 Шпиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки
працівників освіти, 2 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-3608 Маньковецьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство «Єднання», 1 од.зб., 1927 – 1928 рр.
Ф.Р-3609 Ольгопільська районна лікарня Ольгопільського повітового
відділу охорони здоров’я, 11 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-3613 Хмільницька контора Вінницької районної спілки споживчих
товариств, 7 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-3616 Подільське губернське управління підприємствами сільської
промисловості Подільської губернської ради народного господарства
(Сільпром), м. Вінниця, 12 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-3617 Заливанщинський цукровий завод Подільського районного
управління цукрової промисловості, 11 од.зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-3618 Ялтушківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство «Селянське спілка» Могилів-Подільської окружної спілки
сільськогосподарських товариств, 18 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-3619 Дорожній комітет Всесоюзної професійної спілки медичних
працівників управління Вінницької залізниці, 20 од.зб., 1947 – 1949 рр.
Ф.Р-3621 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ДПУ, с. Татариски, 2
од.зб., 1931 – 1932 рр.
184
Ф.Р-3622 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Серп і Молот», с.
Татариски, 2 од.зб., 1931 – 1932 рр.
Ф.Р-3624 Подільський тракторний пункт Українського
автотранспортного торгово-промислового товариства (Укравтопромторг),
м. Вінниця, 48 од.зб., 1925 – 1928 рр.
Ф.Р-3626 Бахтинська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1923 – 1935 рр.
Ф.Р-3629 Гайсинське інвалідно-кооперативне виробничо-збутове
товариство «Відродження», 7 од.зб., 1932 р.
Ф.Р-3636 Липовецьке повітове телефонне управління Київського
губернського відділення зв’язку, 28 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-3638 Піщанський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки
радянських торгових службовців, 13 од.зб., 1925 – 1929 рр.
Ф.Р-3640 Бабчинецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки
сільськогосподарських та лісових робітників, 4 од.зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-3641 Чечельницький районний комітет Всесоюзної професійної
спілки радянських і торгових службовців, 4 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-3642 Дзюнківська районна комісія незаможних селян, 2 од.зб., 1923 –
1924 рр.
Ф.Р-3643 Новоселицька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1929 – 1935 рр.
Ф.Р-3645 Управління 4-го району Вінницької повітової робітничо-
селянської міліції, м. Гнівань, 58 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-3646 Управління Брацлавської районної робітничо-селянської міліції,
5 од.зб., 1922 – 1926 рр.
Ф.Р-3647 Гайсинська окружна інспектура праці Гайсинського окружного
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських
депутатів, 8 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-3650 Наказненське сільське споживче товариство, 3 од.зб., 1923–
1930рр.
185
Ф.Р-3652 Конищівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1926 – 1929 рр.
Ф.Р-3653 Машино-тракторні станції Вінницької області (о.а.ф.), 295
од.зб., 1936 – 1959 рр.
Ф.Р-3654 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Карла Маркса, с.
Вила, 50 од.зб., 1927– 1967 рр.
Ф.Р-3656 Кривохижинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.Р-3662 Матейківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство «Вигода», 10 од.зб., 1927 – 1929 рр.
Ф.Р-3663 Немирівська районна заготівельна контора Дніпропетровської
обласної контори торгівлі овочами (Дніпроовочторг), 13 од.зб., 1936 –
1937 рр.
Ф.Р-3665 Козятинська районна продовольча комісія, 2 од.зб., 1921 – 1922
рр.
Ф.Р-3666 Фінансове управління Вінницької обласної державної
адміністрації, 6930 од.зб., 1939 – 1999 рр.
Ф.Р-3674 Махнівський волосний революційний комітет, 17 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-3675 Виконавчий комітет Раківської сільської Ради депутатів
трудящих, 10 од.зб., 1923 – 1944 рр.
Ф.Р-3676 Уланівське районне бюро примусових робіт Уланівського
районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 115 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-3677 Липовецький повітовий відділ народної освіти Липовецького
повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 199 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-3679 Козятинська районна спілка сільськогосподарських виробничих
кооперативів (Райбурякоспілка), 16 од.зб., 1930 – 1931 рр.
Ф.Р-3680 Літинський повітовий відділ управління Літинського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських
депутатів, 76 од.зб., 1921 – 1923 рр.
186
Ф.Р-3681 Чернашівсько-Українська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-3682 Вапнярський заготівельний пункт “Заготхудоба”(періоду
німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3687 Квочківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3689 Томашпільське млинарське управління, млини
Томашпільського району (періоду німецько-фашистської окупації)
(о.а.ф.), 14 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3691 Олександрівська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3699 Чернівецький сільський кооператив Чернівецького районного
кооператив (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3704 Балківська районна поліція (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3707 Кирнасівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3708 Шуро-Копіївська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3709 Крищинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3711 Чечельницька районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-3714 Мурованокуриловецька районна управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3717 Жмеринська міська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3718 Шурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
187
Ф.Р-3720 Шершнянський млин Краснянського районного млинарського
управління (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943
рр.
Ф.Р-3722 Станіславчицький млин № 1 Станіславчицького районного
млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 3
од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3724 Чорноминський цукровий завод Дирекції харчової
промисловості губернаторства (періоду німецько-фашистської окупації),
22 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3727 Балківський жандармський пост Могилівського жандармського
легіону (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3730 Виконавчий комітет Межирівської сільської Ради депутатів
трудящих, 208 од.зб., 1919 – 1963 рр.
Ф.Р-3731 Широкогребельська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-3732 Літинський повітовий військовий комісаріат, 100 од.зб., 1920 –
1923 рр.
Ф.Р-3734 Районне управління сільського господарства виконавчого
комітету Мурованокуриловецької районної Ради народних депутатів, 450
од.зб., 1933 – 1985 рр.
Ф.Р-3737 Демівський волосний революційний комітет, 7 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-3742 Барський відділ військово-продовольчого постачання Барського
районного військово-продовольчого комітету, 4 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-3745 Гайсинський повітовий відділ соціального страхування, 6 од.зб.,
1922 р.
Ф.Р-3746 Вінницький закритий студентський кооператив (ЗСК), 14 од.зб.,
1933 – 1935 рр.
Ф.Р-3747 Волошко-Махаринецька сільськогосподарська школа 1-го
розряду Київського губернського самоуправління, м. Козятин, 25 од.зб.,
1917 – 1919 рр.
188
Ф.Р-3748 Печерський волосний революційний комітет, 20 од.зб., 1918 –
1921 рр.
Ф.Р-3757 Тростянецький волосний військовий комісаріат, 7 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-3758 Вінницька гарнізонна учбова кузня, 28 од.зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-3760 Управління 24-го Могилів-Подільського прикордонного загону
Державного політичного управління (ДПУ), 1 од.зб., 1928 р.
Ф.Р-3762 Погребищенський районний військовий комісаріат, 7 од.зб.,
1920 – 1921 рр.
Ф.Р-3763 Козятинський районний військовий комісаріат, 8 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-3764 Ситковецька районна контрольна комісія робітничо-селянської
інспекції при Ситковецькому районному виконавчому комітеті Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1929 –
1931 рр.
Ф.Р-3765 Вінницький обласний відділ постачання Народного Комісаріату
постачання УСРР, 50 од.зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.Р-3769 Виборчі комісії по виборах до Верховної Ради УРСР по
Вінницькій області, 354 од.зб., 1946 – 1991 рр.
Ф.Р-3787 Межирівський районний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 637 од.зб., 1922 – 1927 рр.
Ф.Р-3788 Виконавчий комітет Стодулецької сільської Ради депутатів
трудящих, 165 од.зб., 1924 – 1970 рр.
Ф.Р-3789 Виконавчий комітет Рівської сільської Ради депутатів
трудящих, 109 од.зб., 1926 – 1970 рр.
Ф.Р-3790 Лисогірська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3792 Вінницька обласна контрактаційно-заготівельна контора
Головного управління промисловості рослинного каучуку Міністерства
хімічної промисловості СРСР, 164 од.зб., 1946 – 1953 рр.
189
Ф.Р-3793 Плисківський районний відділ народної освіти виконавчого
комітету Плисківської районної Ради депутатів трудящих, 77 од.зб., 1931 –
1962 рр.
Ф.Р-3794 Хмільницький районний відділ народної освіти виконавчого
комітету Хмільницької районної Ради народних депутатів, 217 од.зб., 1932
– 1980 рр.
Ф.Р-3795 Уланівське районне агенство державного страхування при
Уланівському районному виконачому комітеті Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.Р-3796 М’ястківський волосний революційний комітет, 24 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-3798 Вендичанський пункт заготівлі зерна “Заготзерно”(періоду
німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3799 Калинівський пункт заготівлі зерна “Заготзерно” (періоду
німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3801 Юрківецький маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 2
од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3802 Білянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3804 Тульчинський окружний комітет допомоги жертвам інтервенції,
6 од.зб., 1924 – 1925 рр.
Ф.Р-3806 Група державного контролю за схоронністю державних
продовольчих і матеріальних резервів Міністерства Державного контролю
СРСР по Вінницькому територіальному управлінню, 75 од.зб., 1949 – 1953
рр.
Ф.Р-3810 Літинське районне відділення Вінницької обласної контори
Державного банку, 12 од.зб., 1940 – 1941 рр.
Ф.Р-3811 Козятинське районне відділення Вінницької обласної контори
Державного банку, 12 од.зб., 1934 – 1941 рр.
Ф.Р-3812 Гайсинське районне відділення Вінницької обласної контори
Державного банку, 12 од.зб., 1939 – 1941 рр.
190
Ф.Р-3813 Липовецьке районне відділення Вінницької обласної контори
Державного банку, 4 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-3814 Немирівське районне відділення Вінницької обласної контори
Державного банку, 4 од.зб., 1939 – 1941 рр.
Ф.Р-3815 Ободівське районне відділення Вінницької обласної контори
Державного банку, 3 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-3816 Могилів-Подільське районне відділення Вінницької обласної
контори Державного банку, 8 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-3817 Русаво-Радянська сільська управа (періоду німецько-
фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3818 Стрижавська дитяча трудова колонія Управління МВС у
Вінницькій області, 159 од.зб., 1921 – 1959 рр.
Ф.Р-3819 Агрономічні курси при Подільському відділенні цукротресту, м.
Вінниця, 3 од.зб., 1929 р.
Ф.Р-3820 Козятинський дільничий комітет професійної спілки робітників
і службовців залізничного і водного транспорту Південно-Західної
залізниці, 6 од.зб., 1921 – 1926 рр.
Ф.Р-3821 Жмеринський дільничий комітет професійної спілки робітників і
службовців залізничного і водного транспорту Південно-Західної
залізниці, 4 од.зб., 1920 – 1924 рр.
Ф.Р-3822 Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова Міністерства
охорони здоров’я УРСР, 2514 од.зб., 1938 – 1986 рр.
Ф.Р-3823 Продовольчий магазин Липовецького повітового військового
комісаріату, 7 од.зб., 1922 р.
Ф.Р-3825 Подільська районна контора Українського лісозаготівельного та
деревообробного тресту «Українліс», м. Вінниця, 44 од.зб., 1924 – 1928 рр.
Ф.Р-3826 Вінницька контора Українського державного шкіряного тресту,
2 од.зб., 1925 р.
Ф.Р-3827 Подільський губернський відділ народного зв’язку, м. Вінниця,
57 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-3828 Вінницьке обласне управління Промбудбанку СРСР, 513 од.зб.,
1922 – 1989 рр.
191
Ф.Р-3840 Управління військового коменданта Української трудової армії
у Вінницькому районі цукрової промисловості, 1 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-3842 Козятинський залізничний військово-продовольчий пункт, 5
од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-3843 Жмеринський евакуаційний пункт №200 Південно-Західного
фронту, 208 од.зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-3844 Жмеринський шпиталь Українського Червоного Хреста, 5 од.зб.,
1920 – 1921 рр.
Ф.Р-3845 Вінницький міжрайонний риболовецький робітничий
кооператив, 24 од.зб., 1932 – 1933 рр.
Ф.Р-3846 Уповноважений Бердичівського управління військово-
продовольчого постачання по Козятинському району, м. Козятин, 6 од.зб.,
1921 – 1922 рр.
Ф.Р-3848 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників харчової промисловості, 1623 од.зб., 1949 – 1986 рр.
Ф.Р-3850 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
борошномельної промисловості та елеваторів, 35 од.зб., 1947 – 1953 рр.
Ф.Р-3851 Управління з охорони державних таємниць в пресі при
Вінницькому облвиконкомі, 182 од.зб., 1944 – 2002 рр.
Ф.Р-3852 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
цукрової промисловості, 286 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-3853 Турбівська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3854 Упрвноважений Одеської районної державної торгової контори
з експорту та імпорту на Поділлі, м. Вінниця, 2 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3855 Козятинська дільнична агенція державного страхування, 21
од.зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-3856 Правління Козятинського робітничого кооперативу, 13 од.зб.,
1922 – 1925 рр.
Ф.Р-3857 Глуховецький каоліновий комбінат тресту «Буднерудпром», 130
од.зб., 1922 – 1956 рр.
192
Ф.Р-3860 Юзефо-Миколаївський державний цукровий завод
Подільського районного управління цукрової промисловості, 154 од.зб.,
1918 – 1944 рр.
Ф.Р-3861 Особлива трудова сесія народного суду 15-ї дільниці
Бердичівського округу, м. Липовець, 54 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-3863 Особлива трудова сесія народного суду 14-ї дільниці
Бердичівського округу, м. Іллінці, 12 од.зб., 1924 рр.
Ф.Р-3864 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників комунального і житлового будівництва, 87 од.зб., 1944 – 1953
рр.
Ф.Р-3865 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників політпросвітницьких установ, 17 од.зб., 1945 – 1951 рр.
Ф.Р-3866 Вінницьке обласне управління у справах мисливського
господарства при Вінницькому обласному виконавчому комітеті депутатів
трудящих, 51 од.зб., 1946 – 1952 рр.
Ф.Р-3867 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників лісу та сплаву, 69 од.зб., 1945 – 1951 рр.
Ф.Р-3868 Ладижинська волосна земельна управа (періоду УНР), 9 од.зб.,
1917 – 1919 рр.
Ф.Р-3869 Вінницька обласна державна насіннєва інспекція Державного
агропромислового комітету УРСР, 1250 од.зб., 1944 – 1997 рр.
Ф.Р-3870 Жмеринська района дільниця Вінницького обласного
управління державного будівельного контролю, 133 од.зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-3871 Гайсинська района дільниця Вінницького обласного управління
державного будівельного контролю, 75 од.зб., 1931 – 1934 рр.
Ф.Р-3872 Вінницька района дільниця Вінницького обласного управління
державного будівельного контролю, 224 од.зб., 1932 – 1934 рр.
Ф.Р-3873 Управління Могилів-Подільського окружного інженера при
Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1927 –
1930 рр.
193
Ф.Р-3875 Янівський дитячий будинок Калиновського районного відділу
народної освіти, 1 од.зб., 1938 р.
Ф.Р-3877 Медвідська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3879 Яришівський районний відділ записів актів громадянського
стану Яришівського районного виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.Р-3881 Обідненський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 113 од.зб., 1918 – 1923 рр.
Ф.Р-3882 Подільська губернська контора Всеросійської Ради постачання
залізничників «Продшлях», м. Вінниця, 18 од.зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-3883 Управління Липовецької дільниці Уманської районної
залізничної міліції Південно-Західної залізниці, 3 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-3884 Турбівська районна санітарна станція Турбівської районної
управи (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3885 Подільське губернське митне відділення уповноваженого Ради
Народних Комісарів України з внутрішньої торгівлі, м. Вінниця, 41 од.зб.,
1921 – 1922 рр.
Ф.Р-3886 Уповноважений Українського управління з питань палива на
Поділлі (Укрпал), м. Вінниця, 9 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-3888 Уповноважений Української державної міліоративно-
будівельної контори у Вінницькому та Проскурівському округах, м.
Вінниця, 34 од.зб., 1924 – 1926 рр.
Ф.Р-3889 Подільська губернська ліквідаційна комісія з ліквідації
губернських установ, м. Вінниця, 40 од.зб., 1925 – 1926 рр.
Ф.Р-3890 Управління Жмеринської районної залізничної міліції
Південно-Західної залізниці, 13 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-3893 Подільська губернська контора Українського Правобережного
відділення акціонерного товариства «Стандарт», м. Вінниця, 47 од.зб.,
1923 – 1925 рр.
Ф.Р-3895 Мерижівський районний військовий комісаріат, 1 од.зб., 1925 р.
194
Ф.Р-3897 Обідненська районна судово-земельна комісія, 3 од.зб., 1923 р.
Ф.Р-3900 Сальницький міський відділ комунального господарства
Сальницького міського виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 57 од.зб., 1917 – 1923 рр.
Ф.Р-3904 Липовецька повітова судово-земельна комісія,8 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-3906 Управління Вінницької дільниці Козятинської районної
залізничної міліції Південно-Західної залізниці, м Вінниця, 17 од.зб., 1920
р.
Ф.Р-3907 Зозівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-3908 Подільський губернський відділ захисту дітей при
Подільському губернському виконавчому комтеті Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-3913 Управління Козятинської районної залізничної міліції
Південно-Західної залізниці, 25 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-3914 Мартинівський млин Всеукраїнського Центрального торгово-
виробничого управління, 1 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-3916 Межирівська районна судово-земельна комісія, 389 од.зб., 1923
– 1924 рр.
Ф.Р-3920 Липовецький повітовий відділ соціального забезпечення
Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 512 од.зб., 1919 – 1922 рр.
Ф.Р-3921 Табір будівництва №211 Головного управління таборів і
колоній Народного Комісаріату внутрішніх справ СРСР (ГУЛАГ) НКВС
СРСР, с. Стрижака, 90 од.зб., 1935 – 1941 рр.
Ф.Р-3922 Жмеринська районна податкова каса (періоду німецько-
фашистської окупації), 9 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3923 Новоселівська сільська управ (періоду німецько-фашистської
окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3926 Гнатківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1943 р.
195
Ф.Р-3927 Брацлавське районне млинарське управління Дирекції харчової
промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-
фашистської окупації), 1 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3929 Степанківська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3930 Стефанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3935 Телелинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3936 Брацлавське районне поштово-телеграфне відділення
Брацлавської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 1
од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3937 Вінницький міський касаційний суд при Вінницькому
окружному комісарі (періоду німецько-фашистської окупації), 611 од.зб.,
1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3940 Вінницьке обласне управління колгоспного будівництва при
виконкомі Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 130 од.зб., 1945 –
1958 рр.
Ф.Р-3941 Уповноважений Міністерства заготівлі СРСР у Вінницькій
області, 313 од.зб., 1944 – 1956 рр.
Ф.Р-3942. Степанівський цукровий завод Вінницького окружного
управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської
окупації), 23 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3943 Іллінецька районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3945 Вінницьке державне лісогосподарське об’єднання
«Вінницяліс», 3941 од.зб., 1940 – 1991 рр.
Ф.Р-3946 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки
робітників м’ясомолочної промисловості, 31 од.зб., 1945 – 1953 рр.
Ф.Р-3947 Вінницька інспектура виправно-трудових робіт управління
МВС у Вінницькій області, 28 од.зб., 1945 – 1953 рр.
196
Ф.Р-3948 Вінницька обласна спілка кооперації інвалідів
(облкоопінспілка), Української Ради кооперації інвалідів, 763 од.зб., 1944 –
1953 рр.
Ф.Р-3950 Ольгопільська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3951 Вінницький обласний комітет професійної спілки медичних
працівників, 908 од.зб., 1940 – 1986 рр.
Ф.Р-3952 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. УІІ з’їзду Рад, с.
Студена, 7 од.зб., 1931 – 1937 рр.
Ф.Р-3953 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Кацмазів, 49 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-3954 Деребчинський цукровий завод Вінницького цукротресту, 148
од.зб., 1941 – 1972 рр.
Ф.Р-3957 Вінницький обласний відділ шосейних доріг Українського
управління шосейних доріг, 144 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-3958 Бродецька неповна середня школа Комсомольського районного
відділу народної освіти, 1 од.зб., 1937 – 1941 рр.
Ф.Р-3959 Томашпільська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3960 Управління 5-го району Вінницького окружного відділу
карного розшуку, м. Хмільник, 2 од.зб., 1923 р.
Ф.Р-3961 Забілянська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.
Ф.Р-3963 Махнівська районна управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3964 Бродецький цукровий комбінат Вінницького окружного
управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської
окупації), 3 од.зб., 1941 – 1942 рр.
Ф.Р-3966 Головне планово-економічне управління Вінницького
облвиконкому, 3236 од.зб., 1926 – 1989 рр.
197
Ф.Р-3967 Немирівська міська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-3968 Вінницька районна державна інспекція з визначення
урожайності, 106 од.зб., 1947 – 1954 рр.
Ф.Р-3969 Крижопільська середня школа Крижопільського районного
відділу народної освіти, 2 од.зб., 1936 – 1941 рр.
Ф.Р-3970 Заболотненська середня школа Крижопільського районного
відділу народної освіти, 38 од.зб., 1935 – 1943 рр.
Ф.Р-3973 Ольгопільський повітовий лісничий (періоду УНР), 5 од.зб.,
1919 р.
Ф.Р-3974 Вінницький повітовий лісничий (періоду УНР), 11 од.зб., 1919
р.
Ф.Р-3975 Управління Подільського поштово-телеграфного округу
(періоду УНР), м. Вінниця, 12 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-3976 Управа Подільської залізниці (періоду УНР), м. Вінниця, 8
од.зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-3977 Брацлавський повітовий лісничий (періоду УНР), 3 од.зб., 1919
– 1920 рр.
Ф.Р-3978 Немирівська міська комендатура (періоду німецько-
фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.
Ф.Р-3979 Вінницька повітова управа (періоду УНР), 1 од.зб., 1919 р.
Ф.Р-3980 Судовий слідчий по важливих справах Вінницького окружного
суду (періоду УНР), 2 од.зб., 1918 р.
Ф.Р-3982 Гніванський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-3984 Терешпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 94 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-3986 Гайсинська міська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 5 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-3987 Козятинська міжрайонна державна інспекція з визначення
врожайності, 33 од.зб., 1947 – 1954 рр.
198
Ф.Р-3988 Тульчинська міжрайонна державна інспекція з визначення
врожайності, 16 од.зб., 1947 – 1953 рр.
Ф.Р-3989 Могилів-Подільська міжрайонна державна інспекція з
визначення врожайності, 39 од.зб., 1947 – 1954 рр.
Ф.Р-3990 Гайсинська міжрайонна державна інспекція з визначення
врожайності, 32 од.зб., 1947 – 1953 рр.
Ф.Р-3991 Борівська сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.
Ф.Р-3993 Серебринецька сільська управа (періоду німецько-фашистської
окупації), 2 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-3994 Барське відділення Проскурівського господарського банку
(періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1944 рр.
Ф.Р-3996 Тульчинський окружний відділ Державного політичного
управління, 1 од.зб., 1926 – 1927 рр.
Ф.Р-3998 Виконавчий комітет Комаргородської сільської Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-3999 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Біла, 4
од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4004 Комаргородська лікарня Томашпільського районного відділу
охорони здоров’я, 10 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4012 Виконавчий комітет Білянської сільської Ради депутатів
трудящих, 1 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4013 Виконавчий комітет Вапнярської селищної Ради депутатів
трудящих, 239 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-4014 Виконавчий комітет Вапнярської сільської Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4015 Виконавчий комітет Вербівської сільської Ради депутатів
трудящих, 1 од.зб., 1944 р.
199
Ф.Р-4016 Виконавчий комітет Горишківської сільської Ради депутатів
трудящих, 1 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4017 Виконавчий комітет Жолобівської сільської Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4018 Виконавчий комітет Кислицької сільської Ради депутатів
трудящих, 5 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4020 Виконавчий комітет Крижопільскої сільської Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4021 Виконавчий комітет Малорусавської сільської Ради депутатів
трудящих, 3 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4022 Виконавчий комітет Марківської сільської Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4025 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Нетребівка, 3 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4026 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с.
Яланець, 3 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4027 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоне поле», с.
Олександрівка, 4 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4029 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Ант опіль,
3 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4030 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с.
Вапнярка, 5 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4031 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Паризька комуна», с.
Велика Русава, 4 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4032 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Велика
Русава, 5 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4033 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «13-ти річчя Жовтня», с.
Голово-Русава, 6 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4034 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ілліча, с. Горишківка,
12 од.зб., 1944 р.
200
Ф.Р-4035 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Димитрова, с.
Жолоби, 6 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4036 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний Жовтень», с.
Крижопіль, 4 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4037 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Мала
Русава, 8 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4038 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «13-ти річчя Жовтня», с.
Мала Русава, 4 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4039 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Боротьба», с. Марківка,
6 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4040 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с.
Нетребівка, 3 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4041 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Крупської, с.
Станіславка, 4 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4042 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Жовтень», с. Стіна, 2
од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4045 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Ізобіляни,
4 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4046 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Дніпробуд», с. Стіна, 2
од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4047 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «7 з’їзд Рад», с. Стіна, 2
од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4048 Виконавчий комітет Рожнятівської сільської Ради депутатів
трудящих, 1 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4050 Козятинська гарнізонна хлібопекарня, 2 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-4051 Уповноважений начальника Українського Військового округу із
заготівлі та постачання палива Червоній Армії по Подільському району, м.
Вінниця, 55 од.зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-4064 Обласне управління комендатур, комендатури кущових
управлінь, цукрокомбінатів і цукрозаводів військ ДПУ по охороні
цукрової промисловості (о.а.ф.), 634 од.зб., 1921 – 1924 рр.
201
Ф.Р-4065 Управління начальника гарнізону Теплика і Красносілки, м.
Теплик, 1 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-4066 Козятинська державна заготівельна контора Київського
губернського продовольчого комітету, 29 од.зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.Р-4067 Виконавчий комітет Великорусавської сільської Ради депутатів
трудящих, 1 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4074 Саніславчицький маслозавод Дирекції харчової промисловості
губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 2
од.зб., 1943 – 1944 рр.
Ф.Р-4075 Волосні комітети незаможних селян (о.а.ф.), 270 од.зб., 1920 –
1923 рр.
Ф.Р-4076 Вінницька контора Української контори з оптової торгівлі
бакалійними товарами «Укроптбакалія», 110 од.зб., 1932 – 1958 рр.
Ф.Р-4077 Окремий табірний пункт при об’єкті №45 відділу виправно-
трудових колоній управління Народного Комісаріату внутрішніх справ по
Вінницькій області, 21 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-4078 Третє відділення робітничо-селянської міліції міста Вінниці,
123 од.зб., 1930 – 1950 рр.
Ф.Р-4079 Білопільський волосний революційний комітет, 30 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-4080 Білопільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 147 од.зб., 1919 – 1923 рр.
Ф.Р-4082 Білопільський волосний військовий комісаріат, 16 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-4083 Білопільський районний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 303 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-4084 Ширмівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 106 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-4085 Ширмівський волосний революційний комітет, 17 од.зб., 1920 –
1921 рр.
202
Ф.Р-4086 Уповноважений Бердичівського повітового відділу народного
господарства у Самгородоцькій волості, м. Самгородок, 27 од.зб., 1920 –
1922 рр.
Ф.Р-4087 Бродецький державний цукровий завод Подільського відділення
цукротресту, 34 од.зб., 1920 – 1927 рр.
Ф.Р-4088 Махаринецький цукровий завод Вінницького цукротресту, 77
од.зб., 1919 – 1968 рр.
Ф.Р-4089 Самгородоцький волосний виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1920 –
1922 рр.
Ф.Р-4090 Самгородоцький волосний революційний комітет, 1 од.зб., 1920
р.
Ф.Р-4091 Виконавчий комітет Смаржинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 33 од.зб., 1922 – 1950 рр.
Ф.Р-4092 Виконавчий комітет Бродецької сільської Ради депутатів
трудящих, 172 од.зб., 1921 – 1970 рр.
Ф.Р-4093 Медведівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1922 р.
Ф.Р-4094 Миколаївське скотарсько-молочарське кооперативне
товариство, 12 од.зб., 1927 – 1928 рр.
Ф.Р-4098 Самгородоцьке дільниче агенство державного страхування, 18
од.зб., 1922 – 1924 рр.
Ф.Р-4099 Народний суд 5-ї дільниці Бердичівського повіту, м. Білопілля,
146 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-4103 Особлива трудова сесія народного суду Бердичівського округу,
м. Білопілля, 14 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-4105 Деребчинська державна зерновирощувальна ферма (періоду
німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-4111 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Шолудьки, 7 од.зб., 1944 – 1947 рр.
203
Ф.Р-4112 Вінницький обласний комітет професійної спілки фінансово-
банківських працівників, 91 од.зб., 1944 – 1956 рр.
Ф.Р-4113 Хмільницьке районне управління сільського господарства
виконавчого комітету Хмільницької районної Ради депутатів
трудящих,402 од.зб., 1932 – 1980 рр.
Ф.Р-4114 Хмільницький районний фінансовий відділ виконавчого
комітету Хмільницької районної Ради народних депутатів,542 од.зб., 1944
– 1980 рр.
Ф.Р-4115 Районне управління сільського господарства виконавчого
комітету Погребищенської районної Ради народних депутатів, 782 од.зб.,
1931 – 1985 рр.
Ф.Р-4117 Калинівський районний фінансовий відділ виконавчого
комітету Калинівської районної Ради народних депутатів, 1124 од.зб., 1930
– 1988 рр.
Ф.Р-4119 Виконавчий комітет Малотернівської сільської Ради депутатів
трудящих, 5 од.зб., 1934 – 1941 рр.
Ф.Р-4120 Виконавчий комітет Слободо-Шарапанівської сільської Ради
депутатів трудящих, 5 од.зб., 1940 – 1941 рр.
Ф.Р-4121 Відділ сільського господарства виконавчого комітету
Плисківської районної Ради депутатів трудящих, 96 од.зб., 1931 – 1953 рр.
Ф.Р-4122 Табірне відділення №37 управління виправно-трудових таборів
і колоній МВС УРСР, с. Стрижака, 55 од.зб., 1947 – 1956 рр.
Ф.Р-4125 Мар’янівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 7 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-4128 Виконавчий комітет Немирівської районної Ради народних
депутатів, 1328 од.зб., 1923 – 1988 рр.
Ф.Р-4129 Склищенська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1925 – 1928 рр.
Ф.Р-4130 Фінансовий відділ виконавчого комітету Тростянецької
районної Ради народних депутатів, 559 од.зб., 1931 – 1988 рр.
204
Ф.Р-4131 Управління міліції Управління міністерства Внутрішнії справ у
Вінницькій області, 34 од.зб., 1946 – 1956 рр.
Ф.Р-4132 Вінницька середня сільськогосподарська школа з підготовки
голів колгоспів Міністерства сільського господарства УРСР, 92 од.зб.,
1947 – 1956 рр.
Ф.Р-4138 Красносілківська однорічна сільськогосподарська школа
бухгалтерів Міністерства сільського господарства УРСР, 47 од.зб., 1946 –
1956 рр.
Ф.Р-4139 Народний суд 8-ї дільниці Гайсинського округу, 1359 од.зб.,
1923 р.
Ф.Р-4140 Сальницька міська управа (періоду УНР), 46 од.зб., 1917 – 1920
рр.
Ф.Р-4141 Вінницька обласна державна філармонія Вінницького обласного
управління культури, 144 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-4142 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Дзюньків, 4
од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4143 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Люлинці,
4 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4144 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова с.
Очеретня, 2 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4145 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна с.
Васильківці, 2 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4146 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного с.
Млинки, 4 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4147 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Вербівка,
22 од.зб., 1945 – 1956 рр.
Ф.Р-4148 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «9 Січня», с.
Андрушівка, 4 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4149 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Молодий господар», с.
Травневе, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.
205
Ф.Р-4150 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Переможець», с.
Богданівка, 2 од.зб., 1944 – 1945 рр.
Ф.Р-4151 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Зоря», с. Андрушівка, 2
од.зб., 1945 р.
Ф.Р-4152 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Чкалова, с. Ганівка,
11 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4153 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Плисків, 4
од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4155 Могилів-Подільська єврейська общинна управа (періоду УНР),
90 од.зб., 1918 – 1920 рр.
Ф.Р-4156 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний орач», с.
Пеньківка, 12 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4157 Вінницьке обласне лекційне бюро Управління культури
виконавчого комітету Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 35
од.зб., 1945 – 1957 рр.
Ф.Р-4158 Виконавчий комітет Потоцької сільської Ради депутатів
трудящих, 18 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4160 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нова перебудова», с.
Селевинці, 10 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4161 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Пам’яті Леніна», с.
Воробіївка, 7 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4162 Подільська губернська земська каса дрібного кредиту (періоду
УНР), м. Вінниця, 4 од.зб., 1917 – 1919 рр.
Ф.Р-4163 Комендант м. Могилів-Подільського (періоду УНР), 2 од.зб.,
1920 р.
Ф.Р-4164 Канелло-Попівський волосний військовий комісаріат, 9 од.зб.,
1919 р.
Ф.Р-4165 Шиманівський сільський революційний комітет, 2 од.зб., 1919 р.
Ф.Р-4166 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Соціалістична
перемога», с. Розкопане, 3 од.зб., 1944 – 1948 рр.
206
Ф.Р-4167 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кагановича, с.
Бартошівка, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4168 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний господар», с.
Обозівка, 1 од.зб., 1947 р.
Ф.Р-4169 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Паріївка, 1 од.зб., 1947 р.
Ф.Р-4170 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Очитків, 10 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4171 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «2-га п’ятирічка», с.
Очеретня, 4 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4172 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Плисків, 4
од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4173 Сільськогосподарська артіль (колгосп), «17 з’їзд ВКП(б)» с.
Дзюньків, 9 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4174 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Очеретня,
3 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4175 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Чернявка, 4 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4176 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний маяк», с.
Скоморошки, 8 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4177 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя»,
Довгалівка, 9 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4178 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Добробут», с. Наказне,
4 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4179 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Спичинці,
6 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4180 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Човновиця,
4 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4181 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Скала, 64
од.зб., 1944 – 1975 рр.
207
Ф.Р-4182 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях», с.
Збаржівка, 5 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4183 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінська правда», с.
Довжок, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4184 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Будьонівка,
5 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4185 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Кожанка,
7 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4186 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с.
Закриниччя, 19 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4187 Межирівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 192 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-4188 Сальницький міський виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 64 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-4189 Бабчинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-4190 Мовчанський волосний військовий комісаріат, 3 од.зб., 1919 р.
Ф.Р-4194 Жданівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1919 р.
Ф.Р-4195 Шаргородський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-4196 Подільський губернський комітет робітничо-селянської
оборони, м. Вінниця, 7 од.зб., 1919 р.
Ф.Р-4213 Ольгопільський міський революційний комітет, 57 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-4214 Люлинецький волосний військовий комісаріат, 21 од.зб., 1919 –
1921 р.
Ф.Р-4215 Іванівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 48 од.зб., 1919 – 1923 рр.
208
Ф.Р-4224 Крижопільський птахо заготівельний пункт радянсько-
польського акціонерного товариства «Радпольторг», 34 од.зб., 1928 – 1930
рр.
Ф.Р-4225 Могилів-Подільський повітовий земельний відділ Могилів-
Подільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-4226 Яришівський волосний військовий комісаріат, 4 од.зб., 1919 –
1920 рр.
Ф.Р-4228 Уповноважений радянсько-польського торгового акціонерного
товариства на Поділлі, м. Вінниця, 2 од.зб., 1929 – 1930 рр.
Ф.Р-4229 Уповноважений українського тресту радянських господарств на
Поділлі, м. Вінниця, 5 од.зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-4230 Підвисоцький волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-4233 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Боблів, 6
од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4234 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Данилки,
7 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4235 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «За соціалізм», с. Озеро,
5 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4237 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Юхимівка, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4239 Липовецький повітовий виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-4242 Кіблицька волосна земельна управа (періоду УНР), 15 од.зб.,
1917 – 1919 рр.
Ф.Р-4244 Вінницький обласний машинобудівний трест «Червоний
металіст», 13 од.зб., 1934 – 1938 рр.
Ф.Р-4245 Печерська державна ощадна каса №25, 5 од.зб., 1917 – 1919 рр.
Ф.Р-4247 Плисківська районна юридична консультація, 1 од.зб., 1932 р.
209
Ф.Р-4250 Управління Краснянської районної робітничо-селянської
міліції, 16 од.зб., 1923 – 1927 рр.
Ф.Р-4252 Могилів-Подільський м’ясокомбінат Головного управління
«Укрголовм’ясо», 1 од.зб., 1939 р.
Ф.Р-4253 Жмеринський громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів (євобщестком), 3 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-4254 Вінницький громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів (євобщестком), 2 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-4255 Піщанський громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів (євобщестком), 2 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-4256 Бершадський громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів (євобщестком), 15 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-4257 Могилів-Подільський громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів (євобщестком), 46 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-4258 Томашпільський громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів (євобщестком), 2 од.зб., 1922 р.
Ф.Р-4259 Подільська губернська контора державного хлібного бюро
(періоду УНР), м. Вінниця, 1 од.зб., 1918 – 1919 рр.
Ф.Р-4260 Гайсинський громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів (євобщестком), 12 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-4261 Могилів-Подільське відділення Всеукраїнського товариства
сприяння єврейській культурі (гезкульт), 11 од.зб., 1928 – 1931 рр.
Ф.Р-4262 Тульчинський громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів (євобщестком), 16 од.зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-4263 Ситковецький державний цукровий завод Вінницького
цукротресту, 18 од.зб., 1929 – 1947 рр.
Ф.Р-4264 Виконавчий комітет Плисківської сільської Ради депутатів
трудящих, 5 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4265 Виконавчий комітет Андрушівської сільської Ради депутатів
трудящих, 14 од.зб., 1945 – 1947 рр.
210
Ф.Р-4266 Виконавчий комітет Васильківської сільської Ради депутатів
трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4267 Виконавчий комітет Збаржівської сільської Ради депутатів
трудящих, 8 од.зб., 1945 – 1948 рр.
Ф.Р-4268 Вінницьке виробниче об’єднання спиртової промисловості
Українського промислового об’єднання спиртової промисловості
Міністерства харчової промисловості УРСР, 2587 од.зб., 1941 – 1986 рр.
Ф.Р-4269 Виборчі комісії по виборах до місцевих Рад народних депутатів
у Вінницькій області, 921 од.зб., 1952 – 1990 рр.
Ф.Р-4270 Народний суд 9-ї дільниці Ольгопільського повіту, м.
М’ястківка, 264 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-4272 Ямпільське повітове бюро юстиції Ямпільського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських
депутатів, 35 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-4273 Народний суд 7-ї дільниці Броцлавського повіту, м. Тульчин,
125 од.зб., 1918 – 1922 рр.
Ф.Р-4274 Рада народних суддів Брацлавського повіту, м. Тульчин, 21
од.зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-4275 Районне управління сільського господарства виконавчого
комітету Липовецької районної Ради народних депутатів, 663 од.зб., 1938
– 1981 рр.
Ф.Р-4276 Калинівське районне відділення Вінницького міського банку, 3
од.зб., 1939 – 1941 рр.
Ф.Р-4277 Листи радянських громадян з німецько-фашистської каторги
(колекція), 13030 од.зб., 1942 – 1944 рр.
Ф.Р-4280 Вінницька обласна Рада добровільно-спортивного товариства
«Харчовик», 59 од.зб., 1946 – 1957 рр.
Ф.Р-4281 Вінницька обласна Рада студентського добровільного
спортивного товариства «Буревісник», 360 од.зб., 1954 – 1987 рр.
Ф.Р-4282 Вінницька обласна Рада добровільно-спортивного товариства
«Медик», 6 од.зб., 1954 – 1955 рр.
211
Ф.Р-4283 Вінницька обласна Рада добровільно-спортивного товариства
«Іскра», 5 од.зб., 1954 – 1955 рр.
Ф.Р-4284 Могилів-Подільський повітовий відділ управління Могилів-
Подільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 26 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-4285 Староприлуцький волосний виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1922 –
1923 рр.
Ф.Р-4286 Тростянецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-4287 Лузький волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-4288 Загнітківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-4289 Білопільська волосна народна управа (періоду УНР), 1 од.зб.,
1919 р.
Ф.Р-4290 Гавришівська волосна народна управа (періоду УНР), 1 од.зб.,
1919 – 1920 рр.
Ф.Р-4291 Мазурівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-4293 Уповноважений Головного управління з постачання і збуту
Міністерства промисловості будівельних матеріалів УРСР у Вінницькій,
Кам’янець-Подільській, Хмельницькій областях, м. Вінниця, 18 од.зб.,
1953 – 1958 рр.
Ф.Р-4294 Вінницька обласна лікарня ім. М.І. Пирогова Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 1685 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-4295 Вінницький спеціальний відділ торгівлі, 262 од.зб., 1944 – 1948
рр.
Ф.Р-4297 Шкуринецька неповна середня школа, 16 од.зб., 1926 – 1941 рр.
Ф.Р-4298 Вінницька тароматеріальна база Вінницької обласної контори
«Укрторгплодоовочтресту», 17 од.зб., 1945 – 1952 рр.
212
Ф.Р-4299 Вінницька автомобільна база Вінницької обласної контори
«Укрторгплодоовочтресту», 155 од.зб., 1946 – 1952 рр.
Ф.Р-4300 Вінницький міський відділ народної освіти виконавчого
комітету Вінницької міської Ради народних депутатів, 2112 од.зб., 1944 –
1983 рр.
Ф.Р-4302 Піщанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-4304 Ставківська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-4305 Кобилівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-4306 Ганнопільська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.Р-4307 Піщанська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1919 – 1921 рр.
Ф.Р-4308 Гонорівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-4310 Піщанський сільський комітет бідноти, 1 од.зб., 1919 р.
Ф.Р-4311 Ольгопільський повітовий комітет незаможних селян, 12 од.зб.,
1920 – 1921 рр.
Ф.Р-4312 Ольгопільський міський виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-4313 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
місцевої промисловості, 156 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4314 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
комунального господарства, 108 од.зб., 1946 – 1957 рр.
Ф.Р-4315 Вінницький будинок відпочинку Вінницької обласної каси
взаємного страхування і взаємодопомоги кооперації інвалідів, 11 од.зб.,
1946 – 1949 рр.
213
Ф.Р-4324 Вінницьке обласне управління ремонтних підприємств
головного управління ремонтних підприємств Міністерства сільського
господарства УРСР, 79 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4325 Липовецька професійно-технічна школа, 8 од.зб., 1919 – 1922
рр.
Ф.Р-4328 Шпиківська районна спілка споживчих товариств, сільські
споживчі товариства Шпиківського району (о.а.ф.), 69 од.зб., 1944 – 1954
рр.
Ф.Р-4330 Чуківська вища початкова школа, 2 од.зб., 1917 – 1920 рр.
Ф.Р-4332 Виконавчий комітет Очеретнянської сільської Ради депутатів
трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4333 Виконавчий комітет Вербівської сільської Ради депутатів
трудящих, 71 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4334 Виконавчий комітет Дзюньківської сільської Ради депутатів
трудящих, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4335 Виконавчий комітет Наказненської сільської Ради депутатів
трудящих, 4 од.зб., 1946 – 1948 рр.
Ф.Р-4336 Виконавчий комітет Адамівської сільської Ради депутатів
трудящих, 7 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4338 Вінницький обласний трест швейної, трикотажної
промисловості, 615 од.зб., 1934 – 1937 рр.
Ф.Р-4339 Вінницька обласна контора торгового банку УРСР, 52 од.зб.,
1936 – 1956 рр.
Ф.Р-4340 Виконавчий комітет Боблівської сільської Ради депутатів
трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4341 Виконавчий комітет Вовчанської сільської Ради депутатів
трудящих, 15 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4342 Виконавчий комітет Рубанівської сільської Ради депутатів
трудящих, 22 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4343 Виконавчий комітет Криковецької сільської Ради депутатів
трудящих, 8 од.зб., 1945 – 1948 рр.
214
Ф.Р-4344 Виконавчий комітет Рогознянської сільської Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1944 – 1945 рр.
Ф.Р-4345 Виконавчий комітет Малобушинської сільської Ради депутатів
трудящих, 5 од.зб., 1946 – 1948 рр.
Ф.Р-4346 Виконавчий комітет Селевинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 12 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4347 Виконавчий комітет Стрільчинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4348 Виконавчий комітет Чеколапівської сільської Ради депутатів
трудящих, 10 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4350 Виконавчий комітет Муховецької сільської Ради депутатів
трудящих, 10 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4351 Виконавчий комітет Кіровської сільської Ради депутатів
трудящих, 23 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4352 Виконавчий комітет Маркушинської сільської Ради депутатів
трудящих, 15 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4353 Вінницька міжобласна заготівельна контора Української
республіканської контори «Укрвторсировина», 138 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-4354 Жежелівське кар’єроуправління Республіканського тресту з
видобування й обробки граніту (Союзграніт), 11 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-4355 Вінницький виробничий обласний автомобільний транспортний
трест Міністерства автомобільного транспорту і шосейних доріг УРСР,
477 од.зб., 1944 – 1965 рр.
Ф.Р-4357 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Будьки, 10
од.зб., 1944 – 1952 рр.
Ф.Р-4358 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Новий побут», с.
Телелинці, 8 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4359 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Чапаєва, с. Мовчани,
7 од.зб., 1944 – 1950 рр.
215
Ф.Р-4360 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Бльшовик», с.
Станіславчик 17 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4361 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Зоря Комунізму», с.
Тарасівка, 53 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-4362 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна , с. Мовчани,
44 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-4363 Народний суд 7-ї дільниці Гайсинського округу, с. Соболівка,
118 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-4364 Виконавчий коміте Вінницької Ради робітничих і солдатських
депутатів, 15 од.зб., 1917 – 1918 рр.
Ф.Р-4365 Савчинецька сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1923 р.
Ф.Р-4367 Аптекоуправління Вінницького облвиконкому, 1366 од.зб., 1941
– 1986 рр.
Ф.Р-4368 Народний суд 2-ї дільниці Вінницького повіту, 2 од.зб., 1921 р.
Ф.Р-4369 Гайсинське повітове бюро юстиції Гайсинського повітового
виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських
депутатів, 1 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-4374 Виконавчий комітет Гуньківської сільської Ради депутатів
трудящих, 16 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4375 Виконавчий комітет Шолудьківської сільської Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1944 – 1945 рр.
Ф.Р-4376 Виконавчий комітет Язвинківської сільської Ради депутатів
трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4378 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Радянський господар»,
с. Олексіївка, 30 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-4379 Сільськогосподарська артіль (колгосп), ім. Чкалова с.
Олександрівка, 14 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4380 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний робітник», с.
Будьки, 28 од.зб., 1944 – 1950 рр.
216
Ф.Р-4381 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Плугатор», с.
Кам’яногірка, 19 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4382 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с.
Кам’яногірка, 29 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4383 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с.
Кацмазів, 13 од.зб., 1945 – 1949 рр.
Ф.Р-4384 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перебудова», с.
Кудіївці, 20 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4385 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с.
Носківці, 15 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4386 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Носківці,
52 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-4387 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна нива», с.
Слобода-Носковецька, 10 од.зб., 1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4388 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «1 Травня», с.
Станіславчик, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4389 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний прапор», с.
Станіславчик, 7 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4390 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Станіславчик, 32 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-4391 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с.
Тарасівка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4392 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с.
Тарасівка, 15 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4393 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Тарасівка, 8 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4394 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «13-річчя Жовтня», с.
Телелинці, 5 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4395 Уповноважений Міністерства заготівель СРСР у
Станіславчицькому районі, 17 од.зб., 1944 – 1952 рр.
217
Ф.Р-4396 Станіславчицька районна спілка споживчих товариств, 26 од.зб.,
1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4397 Станіславчицький районний фінансовий відділ виконавчого
комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 42 од.зб.,
1944 – 1956 рр.
Ф.Р-4400 Терешпільська районна комісія незаможних селян, 26 од.зб.,
1923 – 1925 рр.
Ф.Р-4402 Народний суд 1-ї дільниці Вінницького повіту, 386 од.зб., 1921 –
1922 рр.
Ф.Р-4404 Комаргородський волосний виконавчий комітет Ради
робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1920 –
1922 рр.
Ф.Р-4406 Асоціація «Вінницяцукор», м. Вінниця, 10750 од.зб., 1931 –
2001 рр.
Ф.Р-4407 Вінницький обласний комунальний банк, 105 од.зб., 1941 – 1959
рр.
Ф.Р-4408 Виконавчий комітет Білокамінської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1938 – 1946 рр.
Ф.Р-4409 Виконавчий комітет Куренівської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4410 Виконавчий комітет Липецької сільської Ради депутатів
трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4411 Виконавчий комітет Тартацької сільської Ради депутатів
трудящих, 18 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4412 Виконавчий комітет Червоногоребельської сільської Ради
депутатів трудящих, 10 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4413 Виконавчий комітет Чечельницької селищної Ради народних
депутатів, 384 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-4414 Відділ автомобільного транспорту і шосейних доріг
виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів
трудящих, 19 од.зб., 1944 – 1955 рр.
218
Ф.Р-4415 Відділ народної освіти виконавчого комітету Станіславчицької
районної Ради депутатів трудящих, 92 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4417 Виконавчий комітет Станіславчицької сільської Ради депутатів
трудящих, 220 од.зб., 1945 – 1969 рр.
Ф.Р-4418 Олексіївська лікарня Станіславчицького районного відділу
охорони здоров’я, 22 од.зб., 1944 – 1956 рр.
Ф.Р-4419 Вінницький обласний млинарський трест Головного управління
борошномельної промисловості УРСР, 118 од.зб., 1944 – 1956 рр.
Ф.Р-4420 Управління харчової промисловості виконавчого комітету
Вінницької обласної Ради народних депутатів, 1283 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-4421 Новогребельський цукровий комбінат Вінницького
цукротресту, 5 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4422 Хронологічні довідки про тимчасову окупацію німецько-
фашистськими загарбниками населених пунктів Вінницької області та
визволення їх частинами Радянської армії (колекція), 46 од.зб., 1944 – 1949
рр.
Ф.Р-4423 Відділ комунального господарства Станіславчицької районної
Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1945 – 1957 рр.
Ф.Р-4424 Виконавчий комітет Кам’яногірської сільської Ради депутатів
трудящих, 166 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-4425 Станіславчицький районний комітет у справах фізкультури і
спорту при виконавчому комітеті Станіславчицької районної Ради
депутатів трудящих, 20 од.зб., 1954 – 1957 рр.
Ф.Р-4426 Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету
Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 16 од.зб., 1944 –
1947 рр.
Ф.Р-4428 Виконавчий комітет Новоприлуцької сільської Ради депутатів
трудящих, 15 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4429 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Карла Лібкнехта, с.
Носові, 16 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4433 Козятинська міжрайонна заготівельна контора Української
республіканської контори «Головвторсировина», 7 од.зб., 1948 – 1956 рр.
219
Ф.Р-4435 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Інтернаціонал», с.
Олександрівка, 21 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4436 Виконавчий комітет Козинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 26 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4437 Виконавчий комітет Вербської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4439 Відділ культури виконавчого комітету Станіславчицької
районної Ради депутатів трудящих, 7 од.зб., 1952 – 1957 рр.
Ф.Р-4440 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с.Дзялів, 1
од.зб., 1946 р.
Ф.Р-4442 Фінансовий відділ виконавчого комітету Плисківської районної
Ради депутатів трудящих, 48 од.зб., 1944 – 1963 рр.
Ф.Р-4443 Виконавчий комітет Чернявської сільської Ради депутатів
трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4444 Виконавчий комітет Долотецької сільської Ради депутатів
трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4445 Виконавчий комітет Скальської сільської Ради депутатів
трудящих, 101 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4446 Виконавчий комітет Закриницької сільської Ради депутатів
трудящих, 43 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4448 Станіславчицька районна інспектура ЦСУ при РМ УРСР, 214
од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4450 Відділ сільського і колгоспного будівництва при виконавчому
комітеті Станіславчицької Ради депутатів трудящих, 21 од.зб., 1945 – 1957
рр.
Ф.Р-4452 Виконавчий комітет Гибалівської сільської Ради депутатів
трудящих, 8 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4453 Виконавчий комітет Жданівської сільської Ради депутатів
трудящих, 20 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4454 Виконавчий комітет Паціорівської сільської Ради депутатів
трудящих, 5 од.зб., 1946 – 1948 рр.
220
Ф.Р-4455 Виконавчий комітет Теклівської сільської Ради депутатів
трудящих, 61 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4456 Виконавчий комітет Федорівської сільської Ради депутатів
трудящих, 6 од.зб., 1946 – 1948 рр.
Ф.Р-4457 Виконавчий комітет Семківської сільської Ради депутатів
трудящих, 26 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4458 Виконавчий комітет Бабинської сільської Ради депутатів
трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4459 Виконавчий комітет Володимирівської сільської Ради депутатів
трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4460 Виконавчий комітет Голицької сільської Ради депутатів
трудящих, 4 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4461 Виконавчий комітет Джупинівської сільської Ради депутатів
трудящих, 3 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4462 Виконавчий комітет Жорницької сільської Ради депутатів
трудящих, 7 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4463 Виконавчий комітет Іллінецької селищної Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4469 Виконавчий комітет Човновиицької сільської Ради депутатів
трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4470 Виконавчий комітет Богданівської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4471 Виконавчий комітет Довжоцької сільської Ради депутатів
трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4473 Відділ робітничого постачання Вінницького суперфосфатного
заводу, 70 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4474 Жмеринська районна планова комісія виконавчого комітету
Жмеринської районної Ради народних депутатів, 122 од.зб., 1944 – 1978
рр.
Ф.Р-4475 Гніванський хімічний технікум Всесоюзного об’єднання
цукрової промисловості, 1 од.зб., 1931 – 1932 рр.
221
Ф.Р-4476 Виконавчий комітет Турбівської селищної Ради депутатів
трудящих, 222 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-4477 Виконавчий комітет Сиваковецької сільської Ради депутатів
трудящих, 29 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4478 Виконавчий комітет Турбівської районної Ради депутатів
трудящих, 662 од.зб., 1929 – 1959 рр.
Ф.Р-4479 Турбівська районна інспектура Центрального статистичного
управління при РМ УРСР, 479 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4480 Виконавчий комітет Червонотрибунівської сільської Ради
депутатів трудящих, 7 од.зб., 1946 – 1949 рр.
Ф.Р-4481 Виконавчий комітет Чупринівської сільської Ради депутатів
трудящих, 17 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4483 Виконавчий комітет Білянської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4484 Виконавчий комітет Лісово-Лисіївської сільської Ради депутатів
трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4485 Виконавчий комітет Староприлуцької сільської Ради депутатів
трудящих, 21 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4486 Виконавчий комітет Новогребельської сільської Ради депутатів
трудящих, 11 од.зб., 1945 – 1948 рр.
Ф.Р-4487 Турбівський районний промисловий комбінат Вінницького
обласного відділу місцевої промисловості, 46 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4488 Виконавчий комітет Костянтинівської сільської Ради депутатів
трудящих, 12 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4489 Виконавчий комітет Польово-Лисіївської сільської Ради
депутатів трудящих, 20 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4490 Турбівська районна інспекція з сільського господарства
виконавчого комітету Турбівської районної Ради депутатів трудящих, 55
од.зб., 1945 – 1959 рр.
222
Ф.Р-4491 Турбівський районний відділ сільського та колгоспного
будівництва при виконавчому комітеті Турбівської районної Ради
депутатів трудящих, 63 од.зб., 1945 – 1958 рр.
Ф.Р-4492 Турбівський районний відділ державного страхування, 6 од.зб.,
1945 – 1949 рр.
Ф.Р-4493 Турбівська районна спілка споживчих товариств
(райспоживспілка), 9 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4495 Турбівський районний фінансовий відділ виконавчого комітету
Турбівської районної Ради депутатів трудящих, 3 од.зб., 1948– 1955 рр.
Ф.Р-4496 Копайгородський районний відділ автлмлбільного транспорту і
шосейних доріг, 40 од.зб., 1944– 1958 рр.
Ф.Р-4497 Виконавчий комітет Джуринської районної Ради депутатів
трудящих, 429 од.зб., 1923 – 1959 рр.
Ф.Р-4498 Трест механізації гідромеліоративних робіт в УРСР Головного
управління водного господарства при Раді Міністрів УРСР
(Укрмехгідробуд), м. Вінниця, 221 од.зб., 1950 – 1959 рр.
Ф.Р-4499 Вінницька обласна будівельно-монтажна контора Головного
управління водного господарства при Раді Міністрів УРСР, 539 од.зб.,
1939 – 1959 рр.
Ф.Р-4500 Редакція газети «Зоря» – орган Турбівського районного комітету
КП України і виконавчого комітету Турбівської районної Ради депутатів
трудящих, 46 од.зб., 1948 – 1959 рр.
Ф.Р-4501 Виконавчий комітет Вознівецької сільської Ради депутатів
трудящих, 54 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4503 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Данова, с.
Жерденівка, 1 од.зб., 1946 – 1947 рр.
Ф.Р-4505 Відділ народної освіти виконавчого комітету Джуринської
районної Ради депутатів трудящих, 111 од.зб., 1946 – 1959 рр.
Ф.Р-4506 Джуринська районна інспекція ЦСУ при РМ УРСР, 199 од.зб.,
1946 – 1959 рр.
223
Ф.Р-4507 Шляхо-будівельний район №3 Міністетрства автомобільного
транспорту і шосейних шляхв УРСР «Ушосшлях», м. Хмільник, 78 од.зб.,
1952 – 1957 рр.
Ф.Р-4508 Фінансовий відділ виконавчого комітету Джуринської районної
Ради депутатів трудящих, 185 од.зб., 1946 – 1959 рр.
Ф.Р-4509 Відділ народної освіти виконавчого комітету Джулинської
районної Ради депутатів трудящих, 114 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-4510 Головне управління будівництва і архітектури Вінницького
облвиконкому, 587 од.зб., 1944 – 1989 рр.
Ф.Р-4511 Вінницька обласна будівельно-монтажна контора
«Сільелектробуд», міжрайонні будівельно-монтажні контори і дільниці
(о.а.ф.), 1234 од.зб., 1944 – 1960 рр.
Ф.Р-4512 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Хрущова, с. Дяківка,
1 од.зб., 1950 р.
Ф.Р-4513 Джулинська районна планова комісія при виконавчому комітеті
Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 32 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-4514 Виконавчий комітет Чорногребельської сільської Ради
депутатів трудящих, 70 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4515 Виконавчий комітет Джулинської районної Ради депутатів
трудящих, 250 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4516 Виконавчий комітет Раківської сільської Ради депутатів
трудящих, 36 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4517 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с.
Джулинка, 73 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4519 Планова комісія при виконавчому комітеті Турбівської
районної Ради депутатів трудящих, 1 од.зб., 1946 – 1947 рр.
Ф.Р-4521 Джуринська районна спілка споживчих товариств, 55 од.зб.,
1946 – 1959 рр.
Ф.Р-4522 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Котовського, с.
Теофілівка, 68 од.зб., 1944 – 1958 рр.
224
Ф.Р-4523 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кагановича, с.
Шляхова, 5 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4524 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с.
Червоне, 1 од.зб., 1948 р.
Ф.Р-4525 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Джулинка, 39 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4526 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с.
Чернятка, 30 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4527 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-тя п’ятерічка», с.
Чорна Гребля, 2 од.зб., 1945 р.
Ф.Р-4528 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Раківка, 10 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4529 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Серединка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4531 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Політвідділ», с.
Шляхова, 12 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4533 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Вікнина,
3 од.зб., 1946 – 1949 рр.
Ф.Р-4534 Виконавчий комітет Хмарівської сільської Ради депутатів
трудящих, 12 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4535 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Вікнина,
14 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4536 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Дяківка,
20 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4537 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Ставки, 24 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4538 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Березівка, 5 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4539 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «12-річчя Жовтня», с.
Красносілка, 6 од.зб., 1944 – 1946 рр.
225
Ф.Р-4540 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ударник», с. Хмарівка,
12 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4541 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ударник», с. Червоне, 3
од.зб., 1946 – 1949 рр.
Ф.Р-4543 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Серединка, 6 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4544 Вінницький обласний трест житлового постачання, збуту і
торгівлі Вінницького обласного управління житлово-комунального
господарства, 57 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4545 Уповноважений Міністерства заготівлі СРСР у Джулинському
районі, 21 од.зб., 1947 – 1955 рр.
Ф.Р-4548 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Комінтерна, с.
Вікнина, 3 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4549 Вороновицький районний відділ народної освіти виконавчого
комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 200 од.зб.,
1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4550 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Тирлівка, 10 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4554 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комінтерн», с. Дяківка,
17 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4555 Вороновицький районний відділ комунального господарства
виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих,
18 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4556 Вороновицький районний комбінат комунальних підприємств
Вінницького обласного відділу комунального господарства, 5 од.зб., 1955
– 1956 рр.
Ф.Р-4557 Вороновицька районна інспекція з сільського господарства
виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих,
333 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4558 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінська іскра», с.
Берізки, 19 од.зб., 1944 – 1950 рр.
226
Ф.Р-4559 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с.
Рогізка, 14 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4560 Ольгопільський районний відділ сільського і колгоспного
будівництва при виконавчому комітеті Ольгопільської районної Ради
депутатів трудящих, 36 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-4562 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «1-ше Травня», с.
Демівка, 12 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4563 Уповноважений Міністерства заготівлі СРСР у
Ольгопільському районі, 31 од.зб., 1944 – 1952 рр.
Ф.Р-4564 Ольгопільський районний фінансовий відділ виконавчого
комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 56 од.зб.,
1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4567 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний господар», с.
Стратіївка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4568 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Жовтнева перемога», с.
Рогізка, 16 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4569 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Працівник», с. Демівка,
7 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4571 Ольгопільський районний відділ комунального господарства
виконавчого комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих,
1 од.зб., 1947 р.
Ф.Р-4572 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «17-й партз’їзд», с.
Волова, 9 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4573 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-й вирішальний», с.
Демівка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4574 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «4-й завершальний», с.
Рогізка, 14 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4575 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Берізки,
11 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4577 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Волова,
13 од.зб., 1944 – 1950 рр.
227
Ф.Р-4578 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Любомирка, 10 од.зб., 1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4579 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Енгельса, с. Волова,
10 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4581 Ольгопільський районний відділ охорони здоров’я виконавчого
комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 4 од.зб., 1944
– 1945 рр.
Ф.Р-4582 Ольгопільське районне статистичне управління Центрального
статистичного Управління СРСР, 65 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4583 Управління сільського господарства і заготівель виконавчого
комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 93 од.зб.,
1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4584 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с.
Демівка, 7 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4585 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна праця», с.
Стратіївка, 19 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4586 Відділ культури виконавчого комітету Ольгопільської районної
Ради депутатів трудящих, 21 од.зб., 1945 – 1956 рр.
Ф.Р-4588 Ольгопільська районна прокуратура , 102 од.зб., 1944 – 1952 рр.
Ф.Р-4589 Ольгопільська районна спілка споживчих товариств, 10 од.зб.,
1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4590 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «8 Березня», с. Демівка,
10 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4591 Ольгопільський районний шляховий відділ виконавчого
комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1944
– 1946 рр.
Ф.Р-4592 Ольгопільський районний відділ кінофікації виконавчого
комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1944
– 1947 рр.
Ф.Р-4594 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ударник», с. Мухівці,
14 од.зб., 1944 – 1948 рр.
228
Ф.Р-4595 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Головоньки , 6 од.зб., 1945 – 1949 рр.
Ф.Р-4596 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Хлібна фабрика», с.
Сорокотяжинці, 16 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4597 Виконавчий комітет Вороновицької районної Ради депутатів
трудящих, 970 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4598 Редакція газети «Соціалістичне село» – орган Ольгопільського
районного комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих, 15
од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4604 Ворновицька районна планова комісія виконавчого комітету
Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 46 од.зб., 1946 – 1954
рр.
Ф.Р-4606 Виконавчий комітет Рахнянської сільської Ради депутатів
трудящих, 27 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4607 Виконавчий комітет Садко-Островської сільської Ради
депутатів трудящих, 87 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4609 Станіславчицьке районне управління сільського господарства і
заготівель Виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради
депутатів трудящих, 37 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4612 Станіславчицька районна планова комісія при виконавчому
комітеті Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 9 од.зб.,
1952 – 1956 рр.
Ф.Р-4613 Редакція газети «Патріот Батьківщини » – орган
Станіславчицького районного комітету КП (б) У та районної Ради
депутатів трудящих, 11 од.зб., 1945 – 1956 рр.
Ф.Р-4614 Станіславчицька районна прокуратура, 67 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4616 Виконавчий комітет Байраківської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4624 Станіславчицький районний комітет добровільного товариства
сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ), 2 од.зб., 1953 – 1957 рр.
Ф.Р-4627 Станіславчицька районна типографія Вінницького обласного
видавництва, 6 од.зб., 1947 – 1956 рр.
229
Ф.Р-4630 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Гута-
Мовчанська, 10 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4631 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Лука-
Мовчанська, 12 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4632 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Носківці, 9 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4633 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Носківці,
17 од.зб., 1951 – 1963 рр.
Ф.Р-4636 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Новий сівач», с.
Вознівці, 4 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4637 Вороновицький районний фінансовий відділ виконавчого
комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 312 од.зб.,
1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4638 Джулинський районний фінансовий відділ виконавчого
комітету Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 39 од.зб., 1944 –
1959 рр.
Ф.Р-4640 Джулинський районний відділ охорони здоров’я виконавчого
комітету Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1946 –
1949 рр.
Ф.Р-4641 Редакція газети «Соціалістична праця» – орган Джулинського
районного комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих, 31
од.зб., 1945 – 1958 рр.
Ф.Р-4642 Штаб місцевої протиповітряної оборони, м. Вінниця, 268 од.зб.,
1944 – 1960 рр.
Ф.Р-4643 Джулинська районна інспектура ЦСУ при РМ УРСР, 283 од.зб.,
1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4645 Джулинська районна спілка споживчих товариств, сільські
споживчі товариства (сільпо) Джулинського району (о.а.ф.), 73 од.зб., 1944
– 1959 рр.
Ф.Р-4648 Виконавчий комітет Косаківської сільської Ради депутатів
трудящих, 24 од.зб., 1944 – 1948 рр.
230
Ф.Р-4649 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях», с.
Будне, 4 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4650 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с.
Клекотина, 12 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4651 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний прапор», с.
Козлівка, 8 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4652 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Праця», с. Теклівка, 5
од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4653 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Копистирин, 12 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4654 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Гибалівка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4655 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Клекотина,
11 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4656 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Лозова,
11 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4657 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с.
Гибалівка, 3 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4658 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна праця», с.
Гибалівка, 9 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4659 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с.
Михайлівка, 5 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4660 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комінтерн», с.
Копатківці, 11 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4661 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Слобода-Шаргородська, 7 од.зб., 1945 – 1949 рр.
Ф.Р-4662 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний орач», м.
Шаргород, 8 од.зб., 1945 – 1949 рр.
Ф.Р-4663 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Пеньківка, 9 од.зб., 1944 – 1949 рр.
231
Ф.Р-4664 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Копистирин, 7 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4665 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний плугар», с.
Пасинки, 3 од.зб., 1948 – 1949 рр.
Ф.Р-4666 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с. Будне,
7 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4667 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес» с. Лозова, 10
од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4668 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Лозова, 5
од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4669 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с.
Плебанівка, 14 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4670 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с.
Пасинки, 4 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4671 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Калинівка,
9 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4672 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Куйбишева, с.
Слобода-Шаргородська, 3 од.зб., 1946 – 1947 рр.
Ф.Р-4673 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с.
Федорівка, 7 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4674 Виконавчий комітет Пеньківської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4675 Вінницьке державне об’єднання по шовківництву, 472 од.зб.,
1944 – 1998 рр.
Ф.Р-4676 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Вільний шлях», с.
Стратіївка, 11 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4677 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Котовського, с.
Стратіївка, 14 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4678 Шляховий відділ виконавчого комітету Джулинської районної
Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1947 р.
232
Ф.Р-4680 Вінницька обласна контора інкубаторно-птахівничих станцій
Міністерства сільського господарства УРСР, 130 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4682 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Покутина, 15 од.зб., 1948 – 1953 рр.
Ф.Р-4683 Уповноважений Міністерства заготівель у Джуринському
районі, 26 од.зб., 1949 – 1953 рр.
Ф.Р-4685 Джуринська районна Рада добровільного спортивного
товариства «Колгоспник», 28 од.зб., 1954 – 1958 рр.
Ф.Р-4686 Джуринський цукровий завод Вінницького Цукротресту, 24
од.зб., 1944 – 1952 рр.
Ф.Р-4687 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний факел», с.
Довжок, 20 од.зб., 1933 – 1950 рр.
Ф.Р-4688 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Вільна праця», с.
Деребчин, 17 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4689 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с.
Довжок, 7 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4690 Редакція газети «Колгоспне життя» – орган Джуринського
районного комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих, 35
од.зб., 1946 – 1954 рр.
Ф.Р-4691 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Активіст», с. Деребчин,
20 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4693 Джуринський районий відділ охорони здоров’я виконавчого
комітету Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 41 од.зб., 1949 –
1957 рр.
Ф.Р-4694 Джуринський районий відділ кінофікації виконавчого комітету
Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 16 од.зб., 1947 – 1952 рр.
Ф.Р-4699 Відді культури виконавчого комітету Джуринської районної
Ради депутатів трудящих, 19 од.зб., 1952 – 1959 рр.
Ф.Р-4700 Джуринський районий комітет фізкультури і спорту при
виконавчому комітеті Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 10
од.зб., 1952 – 1958 рр.
233
Ф.Р-4706 Виконавчий комітет Політанківської сільської Ради депутатів
трудящих, 47 од.зб., 1946 – 1953 рр.
Ф.Р-4709 Вінницький літературно-меморіальний музей М.М.
Коцюбинського управління культури Виконкому Вінницької обласної
Ради депутатів трудящих, 163 од.зб., 1926 – 1968 рр.
Ф.Р-4710 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кагановича, с.
Політанки, 20 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4711 Джуринський районний відділ сільського колгоспного
будівництва виконавчого комітету Джуринської районної Ради депутатів
трудящих, 117 од.зб., 1947 – 1954 рр.
Ф.Р-4712 Виконавчий комітет Ворошилівської сільської Ради депутатів
трудящих, 66 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4713 Виконавчий комітет Стрельницької сільської Ради депутатів
трудящих, 58 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4714 Виконавчий комітет Деребчинської сільської Ради депутатів
трудящих, 41 од.зб., 1945 – 1952 рр.
Ф.Р-4716 Вороновицька районна спілка споживчих товариств, 29 од.зб.,
1944 – 1955 рр.
Ф.Р-4719 Виконавчий комітет Попелівської сільської Ради депутатів
трудящих, 59 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4720 Виконавчий комітет Голинчицької сільської Ради депутатів
трудящих, 46 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4721 Виконавчий комітет Писарівської сільської Ради депутатів
трудящих, 41 од.зб., 1938 – 1953 рр.
Ф.Р-4722 Виконавчий комітет Довжоцької сільської Ради депутатів
трудящих, 52 од.зб., 1940 – 1953 рр.
Ф.Р-4723 Виконавчий комітет Хоменківської сільської Ради депутатів
трудящих, 74 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4724 Виконавчий комітет Шендерівської сільської Ради депутатів
трудящих, 14 од.зб., 1944 – 1947 рр.
234
Ф.Р-4725 Виконавчий комітет Малодеребчинської сільської Ради
депутатів трудящих, 50 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4726 Виконавчий комітет Рекичинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 50 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4730 Виконавчий комітет Ганщинської сільської Ради депутатів
трудящих, 40 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4731 Виконавчий комітет Латанецької сільської Ради депутатів
трудящих, 73 од.зб., 1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4733 Виконавчий комітет Лопатинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 54 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4736 Вороновицький районний відділ охорони здоров’я, 34 од.зб.,
1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4738 Управління державної інспекції за якістю товарів та торгівлі у
Вінницькій області Головного управління державної інспекції за якістю
товарів і торгівлі Міністерства торгівлі УРСР, м. Вінниця, 616 од.зб., 1944
– 1992 рр.
Ф.Р-4741 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Зоря», с. Політанка, 18
од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4744 Відділ автомобільного транспорту та шосейних доріг
виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих,
15 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4745 Вінницька державна заводська конюшня Міністерства
сільського господарства УРСР, с. Вороновиця, 16 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4748 Вороновицька районна інспектура ЦВУ при РМ УРСР
(райЦСУ), смт. Ворновиця, 178 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4749 Вороновицький районний торгівельний відділ виконавчого
комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 4 од.зб., 1948
– 1949 рр.
Ф.Р-4751 Відділл культури виконавчого комітету Вороновицької
районної Ради депутатів трудящих, 50 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4753 Гуменська сільськогосподарська школа тваринників
Вінницького обласного земельного відділу, 15 од.зб., 1944 – 1949 рр.
235
Ф.Р-4757 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «ХІІІ річчя Жовтня», с.
Лука, 10 од.зб., 1945 – 1949 рр.
Ф.Р-4758 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Правда», с. Глинянець,
14 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4761 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-й вирішальний», с.
Байраківка, 12 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4762 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-я п’ятирічка», с.
Никифорівці, 11 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4763 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Обідне, 18
од.зб., 1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4764 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ударник», с. Дубовик-
Маслівка, 25 од.зб., 1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4766 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Обідне, 1 од.зб., 1950 р.
Ф.Р-4767 Вінницьке обласне управління професійно-технічної освіти,
2099 од.зб., 1944 – 1983 рр.
Ф.Р-4768 Редакція газети «Комунар» – орган Вороновицького районного
комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих, 43 од.зб., 1948 –
1958 рр.
Ф.Р-4771 Вінницьке будівельно-монтажне управління №3 Головного
управління з будівництва і монтажу підприємств хімічної промисловості
«Головхімпромбуду», 45 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4772 Джулинський районний відділ кінофікації виконавчого комітету
Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 31 од.зб., 1947 – 1951 рр.
Ф.Р-4773 Виконавчий комітет Сорочинської сільської Ради депутатів
трудящих, 31 од.зб., 1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4775 Виконавчий комітет Никифоровецької сільської Ради депутатів
трудящих, 26 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4776 Виконавчий комітет Кордишівської сільської Ради депутатів
трудящих, 41 од.зб., 1944 – 1959 рр.
236
Ф.Р-4777 Виконавчий комітет Дубовчик-Маслівської сільської Ради
депутатів трудящих, 9 од.зб., 1945 – 1947 рр.
Ф.Р-4779 Уповноважений Міністерства заготівель СРСР у
Вороновицькому районі (Райуповмінзаг), 42 од.зб., 1944 – 1956 рр.
Ф.Р-4780 Вінницька обласна контора «Заготхудобвідгодівля», районі
контори та відгодівельні пункти (о.а.ф.), 37 од.зб., 1938 – 1969 рр.
Ф.Р-4781 Контролер-ревізор контрольно-ревізійного управління
Міністерства фінансів СРСР у Вороновицькому районі, 5 од.зб., 1951 –
1953 рр.
Ф.Р-4784 Вінницький інструментальний завод Головного управління
«Головінструмент» Міністерства верстатобудування та інструментальної
промисловості СРСР, 1479 од.зб., 1945 – 1984 рр.
Ф.Р-4785 Виконавчий комітет Зарудинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 50 од.зб., 1946 – 1954 рр.
Ф.Р-4786 Виконавчий комітет Михайлівської сільської Ради депутатів
трудящих, 50 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-4787 Виконавчий комітет Луканської сільської Ради депутатів
трудящих, 47 од.зб., 1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4788 Виконавчий комітет Кудлаївської сільської Ради депутатів
трудящих, 32 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4789 Вороновицька державна швейна фабрика Одеського тресту
швейної промисловості, 14 од.зб., 1948 – 1952 рр.
Ф.Р-4790 Виконавчий комітет Обідненської сільської Ради депутатів
трудящих, 30 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4791 Виконавчий комітет Теофілівської сільської Ради депутатів
трудящих, 58 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-4792 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
М’якохід, 7 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4794 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Воловодівка, 4 од.зб., 1948 – 1950 рр.
Ф.Р-4795 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с.
Воловодівка, 2 од.зб., 1950 р.
237
Ф.Р-4797 Виконавчий комітет Воловодівської сільської Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-4798 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 13-річчя Жовтня, с.
Воловодівка, 1 од.зб., 1949 р.
Ф.Р-4801 Виконавчий комітет Павлівської сільської Ради депутатів
трудящих, 60 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4802 Виконавчий комітет Педосівської сільської Ради депутатів
трудящих, 70 од.зб., 1944 –1954 рр.
Ф.Р-4803 Виконавчий комітет Малинківської сільської Ради депутатів
трудящих, 321 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-4804 Виконавчий комітет Іванківської сільської Ради депутатів
трудящих, 14 од.зб., 1947 – 1950 рр.
Ф.Р-4805 Виконавчий комітет Черемошненської сільської Ради депутатів
трудящих, 19 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4806 Вінницький районний комітет професійної спілки радянських та
торгових службовців «Радторгслужбовець», 4 од.зб., 1930 р.
Ф.Р-4807 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Культурний хлібороб»,
с. Рекечинці, 7 од.зб., 1945 – 1951 рр.
Ф.Р-4808 Інспектура Державної комісії з сортовипробування
сільськогосподарських культур у Вінницькій області Державної комісії з
сортовипробування сільськогосподарських культур при Міністерстві
сільського господарства СРСР, м. Вінниця, 2078 од.зб., 1938 – 1985 рр.
Ф.Р-4810 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Колос», с. Кудлаї, 6
од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4815 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський прапор», с.
Тендерів, 5 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-4816 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Деребчин, 25 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4817 Ордена Леніна колгосп ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с. Шляхове, 90
од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-4820 Вінницький обласний суд, 1746 од.зб., 1944 – 1994 рр.
238
Ф.Р-4821 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с.
Хоменки, 5 од.зб., 1947 – 1950 рр.
Ф.Р-4822 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Хоменки,
69 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-4823 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Соцгосподар», с.
Стрельники, 5 од.зб., 1946 – 1948 рр.
Ф.Р-4824 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Деребчин, 14 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4825 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Друг робітника», с.
Сапижанка, 19 од.зб., 1944 – 1951 рр.
Ф.Р-4827 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Можайського, с.
Вороновиця, 42 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-4832 Вінницький обласний науково-методичний центр народної
творчості і культурно-просвітницької роботи обласного управління
культури Вінницької обласної Ради народних депутатів, 496 од.зб., 1944 –
1987 рр.
Ф.Р-4833 Вінницьке будівельно-монтажне управління №7 Українського
будівельно-монтажного тресту «Заготпродбуд», 17 од.зб., 1954 – 1956 рр.
Ф.Р-4835 Виконавчий комітет Глинянецької сільської Ради депутатів
трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4836 Виконавчий комітет Овечацької сільської Ради депутатів
трудящих, 6 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4842 Виконавчий комітет Кальнишівської сільської Ради депутатів
трудящих, 15 од.зб., 1949 – 1953 рр.
Ф.Р-4843 Вінницький обласний клінічний ендокринологічний диспансер
Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 260 од.зб., 1963 – 1989
рр.
Ф.Р-4844 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «13-річчя Жовтня», с.
Потуш, 10 од.зб., 1947 – 1950 рр.
Ф.Р-4846 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Деребчин, 8 од.зб., 1947 – 1950 рр.
239
Ф.Р-4847 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях соціалізму», с.
Попелівка, 7 од.зб., 1946 – 1948 рр.
Ф.Р-4848 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с.
Попелівка, 1 од.зб., 1950 р.
Ф.Р-4849 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний промінь», с.
Тростянець, 4 од.зб., 1944 – 1945 рр.
Ф.Р-4852 Виконавчий комітет М’якоходської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-4853 Виконавчий комітет Червоненської сільської Ради депутатів
трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4857 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Тирлівка,
24 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-4858 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Ставки, 3
од.зб., 1946 – 1948 рр.
Ф.Р-4859 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Чернятка, 1
од.зб., 1945 р.
Ф.Р-4860 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Костюківка, 2 од.зб., 1948 – 1950 рр.
Ф.Р-4861 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с.
Костюківка, 7 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-4872 Виконавчий комітет Костюківської сільської Ради депутатів
трудящих, 7 од.зб., 1944 – 1946 рр.
Ф.Р-4876 Вінницький міжобласний трест Головного Управління
хлібопекарної промисловості «Укрголовхліб», 167 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-4877 Вінницький обласний комітет з фізичної культури і спорту,
1581 од.зб., 1946 – 1988 рр.
Ф.Р-4878 Вінницький об’єднаний комітет професійної спілки робітників
автотранспорту і шосейних доріг, 30 од.зб., 1951 – 1957 рр.
240
Ф.Р-4879 Місцевий комітет професійної спілки робітників
автотранспорту і шосейних доріг Красно-Прилуцької авто школи, 19
од.зб., 1949 – 1957 рр.
Ф.Р-4880 Андрушівський волосний військовий комісаріат, 17 од.зб., 1920
– 1921 рр.
Ф.Р-4882 Вінницький автомобільний трест Головного управління
автотранспорту «Союззаготтранс», 73 од.зб., 1945 – 1955 рр.
Ф.Р-4885 Будівельно-монтажне управління №1 Ради народного
господарства Вінницького економічного адміністративного району, 84
од.зб., 1945 – 1956 рр.
Ф.Р-4887 Виконавчий комітет Замостянської районної Ради народних
депутатів, м. Вінниця, 1801 од.зб., 1945 – 1992 рр.
Ф.Р-4888 Виконавчий комітет Ленінської районної Ради народних
депутатів, м. Вінниця, 2346 од.зб., 1945 – 1992 рр.
Ф.Р-4889 Відділ торгівлі виконавчого комітету Вінницької міської Ради
депутатів трудящих, 83 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-4891 Виконавчий комітет Староміської районної Ради народних
депутатів, м. Вінниця, 1482 од.зб., 1945 – 1994 рр.
Ф.Р-4892 Вінницький міський палац піонерів та школярів ім. Лялі
Ратушної Вінницького міського відділу народної освіти, 245 од.зб., 1944 –
1967 рр.
Ф.Р-4893 Управління клінік Вінницького медичного інституту, 7 од.зб.,
1945 – 1949 рр.
Ф.Р-4894 Вінницький меблевий комбінат Вінницького міжобласного
тресту «Вінницядеревпром», 446 од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-4895 Станіславчицький районний відділ тваринництва виконавчого
комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 3 од.зб.,
1945 – 1946 рр.
Ф.Р-4896 Станіславчицький районний відділ технічних культур
виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів
трудящих, 2 од.зб., 1946 р.
241
Ф.Р-4897 Обласний відділ народної освіти виконавчого комітету
Вінницької обласної Ради народних депутатів, 6204 од.зб., 1936 – 1993 рр.
Ф.Р-4898 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників
сільського господарства, 1685 од.зб., 1953 – 1986 рр.
Ф.Р-4899 Вінницька спеціалізована будівельно-монтажна дільниця №2
Українського державного республіканського спеціалізованого будівельно-
монтажного тресту «Укрміськгазбуд», 42 од.зб., 1955 – 1958 рр.
Ф.Р-4901 Вінницьке спеціалізоване будівельно-монтажне управління №10
Українського державного спеціалізованого будівельно-монтажного тресту
«Укрсантехремонт», 72 од.зб., 1954 – 1956 рр.
Ф.Р-4903 Вінницький обласний інститут удосконалення вчителів
Міністерства освіти УРСР, 976 од.зб., 1944 – 1984 рр.
Ф.Р-4904 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників і
службовців МТС та земельних органів, 32 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4907 Жмеринський районний відділ народної освіти виконавчого
комітету Жмеринської районної Ради депутатів трудящих, 356 од.зб., 1944
– 1978 рр.
Ф.Р-4908 Вінницька обласна Рада промислової кооперації, 1648 од.зб.,
1939 – 1961 рр.
Ф.Р-4909 Вінницька обласна спілка різнопромислової кооперації та її
артілі (о.а.ф.), 148 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4910 Вінницька обласна спілка лісопромислової кооперації, 155
од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4911 Вінницька обласна текстильно-швейно-шкіряна промислова
спілка, 67 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-4912 Вінницька обласна спілка гірничобудівельної, промислової
кооперації (облгірничобудспілка) і його артілі (о.а.ф.), 150 од.зб., 1944 –
1949 рр.
Ф.Р-4925 Вінницька обласна рада кооперативного страхування членів
артілей промислової кооперації, 212 од.зб., 1944 – 1960 рр.
Ф.Р-4926 Вінницький міський відділ охорони здоров’я виконавчого
комітету Вінницької міської Ради народних депутатів, 1266 од.зб., 1944 –
1984 рр.
242
Ф.Р-4929 Літинський повітовий революційний комітет, 4 од.зб., 1919 –
1920 рр.
Ф.Р-4930 Могилів-Подільський повітовий революційний комітет, 47
од.зб., 1919 – 1920 рр.
Ф.Р-4931 Ольгопільський повітовий революційний комітет, 17 од.зб.,
1920 – 1921 рр.
Ф.Р-4932 Ямпільський повітовий революційний комітет, 86 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-4933 Бабчинецький волосний революційний комітет, 8 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-4934 Зозівський волосний революційний комітет, 5 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-4935 Іллінецький волосний революційний комітет, 7 од.зб., 1919 –
1920 рр.
Ф.Р-4936 Лучинецький волосний революційний комітет, 3 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-4937 Люлинецький волосний революційний комітет, 9 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-4938 Обідненський волосний революційний комітет, 6 од.зб., 1919 –
1921 рр.
Ф.Р-4939 Острожоцький волосний революційний комітет, 15 од.зб., 1919
– 1921 рр.
Ф.Р-4940 Шаргородський волосний революційний комітет, 4 од.зб., 1918
– 1920 рр.
Ф.Р-4941 Яришівський волосний революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-4942 Сальницький волосний революційний комітет, 48 од.зб., 1919 –
1920 рр.
Ф.Р-4943 Гибалівський сільський революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-4944 Штилівсько-Мар’янівський сільський революційний комітет, 3
од.зб., 1919 – 1920 рр.
243
Ф.Р-4945 Янівське лісове господарство Вінницького територіального
управління лісонасаджень і лісоохорони, 597 од.зб., 1926 – 1958 рр.
Ф.Р-4946 Пеньківський волосний революційний комітет, 3 од.зб., 1919 –
1920 рр.
Ф.Р-4947 Могилів-Подільська міжрайонна заготівельна база Вінницького
обласного тресту Головного управління яєчно-пташиної промисловості, 9
од.зб., 1948 – 1952 рр.
Ф.Р-4948 Вінницьке об’єднання телебачення і радіомовлення, 2777 од.зб.,
1944 – 1997 рр.
Ф.Р-4949 Народний суд Брацлавського району, 2 од.зб., 1932 р.
Ф.Р-4950 Мартинівська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.Р-4951 Хмільницька міжрайонна заготівельна база Вінницького
обласного тресту Головного управління яєчно-пташиної промисловості, 8
од.зб., 1950 – 1952 рр.
Ф.Р-4952 Кіблицька міжрайонна заготівельна база Вінницького обласного
тресту Головного управління яєчно-пташиної промисловості, 5 од.зб.,
1951 – 1952 рр.
Ф.Р-4953 Уповноважений товариства ремісничої та землеробської праці
серед євреїв на Поділлі, м. Вінниця, 2 од.зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-4954 Подільський громадський комітет допомоги євреям,
постраждалим від погромів, м. Вінниця, 162 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-4955 Вінницький обласний комітет міжнародної організації допомоги
борцям революції (МОДР), 10 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-4956 Вінницька обласна організація товариства Червоного Хреста
України, 1971 од.зб., 1932 – 2000 рр.
Ф.Р-4958 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
будівництва і промисловості будівельних матеріалів, 1066 од.зб., 1949 –
1986 рр.
Ф.Р-4959 Вінницький обласний комітет профспілки працівників
держторгівлі та споживчої кооперації, 1286 од.зб., 1944 – 1984 рр.
244
Ф.Р-4960 Вінницький Державний Український музично-драматичний
театр ім. Садовського, 246 од.зб., 1944 – 1989 рр.
Ф.Р-4961 Управління державного страхування у Вінницькій області, 907
од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-4962 Будівельно-монтажне управління радіофікації Вінницької
обласної дирекції радіотрансляційної мережі, 151 од.зб., 1947 – 1958 рр.
Ф.Р-4963 Турбівський каоліновий завод Українського тресту
«Укрмінсировина» головного управління замінників шкіри Міністерства
легкої промисловості СРСР, 1 од.зб., 1951 р.
Ф.Р-4964 Завод залізобетонних виробів Вінницького обласного
будівельного тресту, 27 од.зб., 1954 – 1960 рр.
Ф.Р-4965 Вінницьке обласне виробниче об’єднання будівництва, ремонту
та експлуатації автомобільних доріг «Облавтодор», 1490 од.зб., 1944 –
1988 рр.
Ф.Р-4966 Вінницьке навчально-виробниче підприємство Українського
товариства сліпих, 57 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-4967 Вінницька спеціалізована будівельно-монтажна дільниця №1
«Укргідрориббуду» Міністерства рибного господарства УРСР, 15 од.зб.,
1956 – 1958 рр.
Ф.Р-4968 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників
культури, 125 од.зб., 1953 – 1971 рр.
Ф.Р-4969 Державна інспекція з карантину рослин у Вінницькій області,
544 од.зб., 1946 – 1997 рр.
Ф.Р-4970 Вінницький обласний відділ культурно-освітніх установ
виконавчого комітету Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 65
од.зб., 1934 – 1953 рр.
Ф.Р-4971 Вінницьке обласне управління культури виконавчого комітету
Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 2140 од.зб., 1946 – 1990 рр.
Ф.Р-4972 Вінницьке обласне управління у справах видавництв, поліграфії
та книжкової торгівлі виконавчого комітету Вінницької обласної Ради
депутатів трудящих, 963 од.зб., 1944 – 1986 рр.
245
Ф.Р-4973 Вінницький обласний відділ мистецтва виконавчого комітету
Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 14 од.зб., 1944 – 1953 рр.
Ф.Р-4974 Вінницький рибний трест Вінницького раднаргоспу, 476 од.зб.,
1944 – 1958 рр.
Ф.Р-4975 Вінницьке будівельно-монтажне управління №3 Вінницького
раднаргоспу, 138 од.зб., 1954 – 1959 рр.
Ф.Р-4976 Вінницький навчально-виробничий комбінат глухонімих
Українського товариства глухонімих, 46 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-4977 Відділ будівництва та експлуатації шосейних шляхів
виконавчого комітету Вінницької районної Ради депутатів трудящих, 44
од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-4978 Фінансовий відділ виконавчого комітету Вінницької районної
Ради народних депутатів, 1092 од.зб., 1944 – 1992 рр.
Ф.Р-4980 Пузирківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне
товариство Бердичівської районної сільськогосподарської кооперативної
спілки, 4 од.зб., 1924 р.
Ф.Р-4981 Немирівський районний фінансовий відділ виконавчого
комітету Немирівської районної Ради народних депутатів,1526 од.зб., 1944
– 1983 рр.
Ф.Р-4982 Пузирківська волосна судово-земельна комісія, 23 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-4983 Управління з праці та зайнятості населення Вінницької обласної
державної адміністрації, 1236 од.зб., 1945 – 2000 рр.
Ф.Р-4984 Виконавчий комітет Шаргородської районної Ради народних
депутатів, 1113 од.зб., 1924 – 1991 рр.
Ф.Р-4985 Вінницька обласна курортна контора Української
республіканської курортної контори, 72 од.зб., 1950 – 1962 рр.
Ф.Р-4988 Герої Соціалістичної Праці (колекція), 77 од.зб., 1937 – 1987 рр.
Ф.Р-4993 Окружні рахункові комісії по виборах до народних судів і
уповноважених міських та районних Рад депутатів трудящих, 150 од.зб.,
1948 – 1965 рр.
246
Ф.Р-4994 Пузирківський волосний військовий комісаріат, 54 од.зб., 1920 –
1922 рр.
Ф.Р-4996 Вінницьке обласне об’єднання з племінної справи у
тваринництві «Облплемоб’єднання», 398 од.зб., 1944 – 1986 рр.
Ф.Р-4998 Редакція газети «Під прапором Леніна», с. Піщанка, 62 од.зб.,
1945 – 1961 рр.
Ф.Р-4999 Вінницьке обласне управління промисловості будівельних
матеріалів Вінницького раднаргоспу, 188 од.зб., 1944 – 1961 рр.
Ф.Р-5000 Вінницька обласна санітарно-епідеміологічна станція
Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 2693 од.зб., 1944 – 1987
рр.
Ф.Р-5002 Вінницький міжобласний консервний трест Головного
управління консервної промисловості УРСР, 56 од.зб., 1955 – 1957 рр.
Ф.Р-5003 Група комісії державного контролю Ради Міністрів УРСР у
Вінницькому економічному адміністративному районі, м. Вінниця, 111
од.зб., 1960 – 1963 рр.
Ф.Р-5004 Вінницьке лісове господарство Вінницького обласного
управління лісового господарства, 452 од.зб., 1937 – 1957 рр.
Ф.Р-5005 Комітет з фізичної культури та спорту виконавчого комітету
Вінницької міської Ради депутатів трудящих, 73 од.зб., 1946 – 1958 рр.
Ф.Р-5007 Вінницький обласний трест харчової промисловості
Вінницького обласного управління промислових та продовольчих товарів,
28 од.зб., 1957 – 1959 рр.
Ф.Р-5008 Відділ юстиції виконавчого комітету Вінницької обласної Ради
народних депутатів, 1175 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-5009 Андрушівський волосний виконачий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 75 од.зб., 1918 – 1923 рр.
Ф.Р-5010 Виконавчий комітет Ольгопільської районної Ради депутатів
трудящих, 141 од.зб., 1945 – 1957 рр.
Ф.Р-5011 Виконавчий комітет Чечельницької районної Ради народних
депутатів, 1157 од.зб., 1944 – 1992 рр.
247
Ф.Р-5012 Вінницький районий відділ народної освіти виконавчого
комітету Вінницької районної Ради депутатів трудящих, 763 од.зб., 1944 –
1990 рр.
Ф.Р-5013 Вінницька центральна районна лікарня Вінницького обласного
відділу охорони здоров’я, 446 од.зб., 1954 – 1988 рр.
Ф.Р-5014 Відділ культури Виконавчого комітету Вінницької районної
Ради народних депутатів (о.а.ф.), 341 од.зб., 1946 – 1983 рр.
Ф.Р-5015 Вінницька районна планова комісія при Виконавчому комітеті
Вінницької районної Ради депутатів трудящих, 42 од.зб., 1951 – 1977 рр.
Ф.Р-5016 Вінницький районний відділ охорони здоров’я Виконавчого
комітету Вінницької районної Ради депутатів трудящих, 40 од.зб., 1944 –
1957 рр.
Ф.Р-5018 Вінницьке державне спеціалізоване виробничо-заготівельне
управління із заготівель, переробки і збуту вторинних і кольорових
металів,102 од.зб., 1949 – 1959 рр.
Ф.Р-5019 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
місцевої промисловості і комунально-побутових підприємств, 878 од.зб.,
1956 – 1984 рр.
Ф.Р-5020 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
державної торгівлі та громадського харчування, 118 од.зб., 1947 – 1957 рр.
Ф.Р-5021 Обласне державне комунальне торгово-виробниче підприємство
«Облторг», м. Вінниця, 2623 од.зб., 1944 – 1999 рр.
Ф.Р-5022 Колекція документів з історії краю, м. Вінниця, 189 од.зб., 1798
– 1999 рр.
Ф.Р-5023 Карти і плани населених пунктів, земельних ділянок,
будівельних об’єктів Вінниччини,139 од.зб., 1919 – 1989 рр.
Ф.Р-5024 Плисківсько-Андрушівський державний цукровий завод
Київського районного управління цукрової промисловості, с. Андрушівка,
6 од.зб., 1917 – 1924 рр.
Ф.Р-5026 Калинівський районний відділ будівництва і експлуатації
автомобільних доріг, 36 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5027 Маслюк Михайло Григорович – народний умілець, заслужений
мійстер народної творчості УРСР, м. Жмеринка, 82 од.зб., 1932 – 2003 рр.
248
Ф.Р-5028 Вінницеке (обласне) енергетично-експлуатаційне управління
сільського господарства Головного управління електрифікації сільського
господарства УРСР «Головсільенерго», 26 од.зб., 1949 – 1959 рр.
Ф.Р-5029 Виконавчик комітет Уланівської сільської Ради депутатів
трудящих, 511 од.зб., 1944 – 1962 рр.
Ф.Р-5030 Відділ культури Виконавчого комітету Літинської районної
Ради депутатів трудящих (о.а.ф.), 241 од.зб., 1948 – 1989 рр.
Ф.Р-5031 Відділ культури Виконавчого комітету Калинівської районної
Ради народних депутатів (о.а.ф.), 336 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-5032 Головний контролер-ревізор Міністерства фінансів України у
Вінницькій області, м. Вінниця, 1185 од.зб., 1944 – 1993 рр.
Ф.Р-5034 Пузирківський волосний революційний комітет, 38 од.зб., 1919
– 1921 рр.
Ф.Р-5035 Пузирківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 115 од.зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.Р-5036 Зятковецький районний комітет незаможних селян, 3 од.зб.,
1924 р.
Ф.Р-5037 Ольгопільський повітовий відділ робітничо-селянської
інспекції, 11 од.зб., 1920 – 1921 рр.
Ф.Р-5038 Вінницька музична школа Вінницького обласного відділу у
справах мистецтв, 12 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-5039 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХУІІ партз’їзду, с.
Польова Лисіївка, 1 од.зб., 1950 р.
Ф.Р-5040 Управління Ямпільського повітового коменданта, 1 од.зб., 1918
– 1919 рр.
Ф.Р-5041 Анчевський Мойсей Лазаревич – заслужений лікар УРСР, м.
Вінниця, 6 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5042 Рада народного господарства Подільського економічного
району, м. Вінниця, 6022 од.зб., 1949 – 1966 рр.
249
Ф.Р-5043 Вінницька фабрика художніх виробів ім. Т. Шевченка
управління художніх промислів Укрголовмісцевпрому, 313 од.зб., 1944 –
1973 рр.
Ф.Р-5047 Редакційна колегія тому «Історія міст і сіл Української РСР по
Вінницькій області», м. Вінниця, 484 од.зб., 1920 – 1972 рр.
Ф.Р-5048 Хмільницький районний комітет народного контролю, 320
од.зб., 1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5049 Калинівський районний комітет народного контролю, 863 од.зб.,
1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5050 Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.
Островського, 4172 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5051 Виконавчий комітет Чернівецької районної Ради депутатів
трудящих, 321 од.зб., 1944 – 1962 рр.
Ф.Р-5052 Виконавчий комітет Могилів-Подільської районної Ради
народних депутатів, 802 од.зб., 1958 – 1992 рр.
Ф.Р-5053 Виконавчий комітет Могилів-Подільської міської Ради
народних депутатів, 1651 од.зб., 1937 – 1993 рр.
Ф.Р-5054 Комітет народного контролю Вінницького обкому КПУ та
облвиконкому, 4590 од.зб., 1934 – 1991 рр.
Ф.Р-5055 Козятинський районний комітет народного контролю, 349
од.зб., 1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5056 Андрушівський волосний революційний комітет, 3 од.зб., 1920 –
1921 рр.
Ф.Р-5057 Фінансовий відділ Виконавчого комітету Чернівецької районної
Ради депутатів трудящих, 81 од.зб., 1949 – 1962 рр.
Ф.Р-5058 Фінансовий відділ Виконавчого комітету Могилів-Подільської
районної Ради депутатів трудящих, 673 од.зб., 1958 – 1988 рр.
Ф.Р-5059 Фінансовий відділ Виконавчого комітету Яришівської районної
Ради депутатів трудящих, 42 од.зб., 1949 – 1958 рр.
250
Ф.Р-5060 Відділ будівництва і експлуатації автомобільних доріг
Виконавчого комітету Могилів-Подільської районної Ради депутатів
трудящих, 38 од.зб., 1944 – 1971 рр.
Ф.Р-5061 Шляховий відділ виконавчого комітету Яришівської районної
Ради депутатів трудящих, 17 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5062 Відділ народної освіти виконавчого комітету Яришівської
районної Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1956 – 1958 рр.
Ф.Р-5063 Могилів-Подільський районний комітет партійно-державного
контролю, 101 од.зб., 1963 – 1965 рр.
Ф.Р-5064 Тульчинський районний комітет народного контролю, 1032
од.зб., 1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5065 Могилів-Подільський міський комітет народного контролю, 994
од.зб., 1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5066 Уланівська районна інспектура Державної статистики
статистичного управління Вінницької області, 195 од.зб., 1944 – 1962 рр.
Ф.Р-5067 Фінансовий відділ виконавчого комітету Уланівської районної
Ради депутатів трудящих, 143 од.зб., 1946 – 1962 рр.
Ф.Р-5068 Жмеринська міська інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики, 1692 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5069 Управління табору №253 МВС СРСР, м. Вінниця, 24 од.зб.,
1945 – 1948 рр.
Ф.Р-5070 Виконавчий комітет Жмеринської міської Ради народних
депутатів, 817 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5071 Жмеринський міський комітет народного контролю, 401 од.зб.,
1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5072 Вендичанський волосний революційний комітет, 3 од.зб., 1919 –
1920 рр.
Ф.Р-5073 Виконавчий комітет Бершадської районної Ради депутатів
трудящих, 1246 од.зб., 1930 – 1991 рр.
Ф.Р-5074 Виконавчий комітет Іллінецької районної Ради народних
депутатів, 1138 од.зб., 1944 – 1991 рр.
251
Ф.Р-5075 Виконавчий комітет Копайгородської районної Ради депутатів
трудящих, 213 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5076 Виконавчий комітет Крижопільської районної Ради народних
депутатів, 1015 од.зб., 1944 – 1994 рр.
Ф.Р-5077 Крижопільський районний комітет народного контролю,
181од.зб., 1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5078 Вінницький трест комплектації будівництва Міністерства
харчової промисловості УРСР, 71 од.зб., 1963 – 1967 рр.
Ф.Р-5079 Територіальне головне управління з будівництва у
Подільському економічному районі Міністерства будівництва УРСР
(«Головподільськбуд»), м. Вінниця, 868 од.зб., 1959 – 1967 рр.
Ф.Р-5080 Вінницький трест «Подільськбудмеханізація» територіального
управління з капбудівництва в Подільському економічному районі
«Головподільськбуду» та місцевий комітет, 115 од.зб., 1964 – 1967 рр.
Ф.Р-5081 Вінницький промисловий трест «Подільськзалізобетон»
територіального головного управління з будівництва в Подільському
економічному районі «Головподільськбуду», 138 од.зб., 1965 – 1967 рр.
Ф.Р-5082 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім.Кірова, с. Жуківці, 48
од.зб., 1948 – 1970 рр.
Ф.Р-5083 Навчально-курсовий комбінат територіального головного
управління з будівництва в Подільському економічному районі
«Головподільськбуду», м. Вінниця, 52 од.зб., 1964 – 1967 рр.
Ф.Р-5084 Редакція газети «Селянська громада», м. Вінниця, 2 од.зб., 1919
р.
Ф.Р-5085 Центральне бюро технічної інформації Подільського
раднаргоспу, м. Вінниця,91 од.зб., 1957 – 1965 рр.
Ф.Р-5086 Вінницький міський комітет народного контролю, 1489 од.зб.,
1961 – 1991 рр.
Ф.Р-5089 Вінницький районний комітет народного контролю, 805 од.зб.,
1965 – 1990 рр.
Ф.Р-5090 Жмеринський залізничний військово-продовольчий пункт
Південно-Західної залізниці, 3 од.зб., 1921 – 1922 рр.
252
Ф.Р-5091 Виконавчий комітет Барської районної Ради народних
депутатів, 1220 од.зб., 1922 – 1991 рр.
Ф.Р-5092 Виконавчий комітет Оратівської районної Ради народних
депутатів, 456 од.зб., 1944 – 1992 рр.
Ф.Р-5093 Барський районний комітет народного контролю, 523 од.зб.,
1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5094 Фінансовий відділ виконавчого комітету Шаргородської
районної Ради народних депутатів, 869 од.зб., 1944 – 1989 рр.
Ф.Р-5095 Вінницька нормативно-дослідна станція Головного управління
Центру Міністерства промислового будівництва УРСР
«Головцентропромбуду», 185 од.зб., 1963 – 1968 рр.
Ф.Р-5096 Відділ автомобільного транспорту і шосейних доріг
виконавчого комітету Жмеринської районної Ради депутатів трудящих, 16
од.зб., 1946 – 1968 рр.
Ф.Р-5097 Жмеринська районна лікарня ім. В.І. Леніна Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 305 од.зб., 1946 – 1986 рр.
Ф.Р-5098 Відділ народної освіти виконавчого комітету Літинської
районної Ради народних депутатів, 472 од.зб., 1944 – 1989 рр.
Ф.Р-5099 Відділ народної освіти виконавчого комітету Калинівської
районної Ради народних депутатів, 754 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-5100 Калинівська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики статистичного управління Вінницької області, 519
од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5101 Літинська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики статистичного управління Вінницької області, 398
од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5102 Відділ автомобільного транспорту і шосейних доріг
виконавчого комітету Латинської районної Ради депутатів трудящих, 14
од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5103 Управління матеріально-технічного постачання і збуту
виконавчого комітету Вінницької обласної Ради депутатів трудящих
(«Облпостачзбут»), 94 од.зб., 1957 – 1965 рр.
253
Ф.Р-5104 Рада старих комуністів при Вінницькій обласній організації
товариства «Знання» УРСР, м. Вінниця, 12 од.зб., 1966 – 1968 рр.
Ф.Р-5105 Присяжнюк Анастасія Андріанівна – фольклорист, етнограф,
краєзнавець, с. Погребище, 211 од.зб., 1914 – 1994 рр.
Ф.Р-5106 Погребищенський районний комітет народного контролю, 537
од.зб., 1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5108 Спеціалізоване управління механізації будівництва
«Подільськбудмеханізація», м. Вінниця, 74 од.зб., 1960 – 1966 рр.
Ф.Р-5109 Фінансовий відділ виконавчого комітету Жмеринської міської
Ради народних депутатів, 262 од.зб., 1963 – 1988 рр.
Ф.Р-5110 Фінансовий відділ виконавчого комітету Жмеринської районної
Ради депутатів трудящих, 915 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5111 Виконавчий комітет Білянської сільської Ради депутатів
трудящих, 204 од.зб., 1946 – 1975 рр.
Ф.Р-5112 Виконавчий комітет Яришівської сільської Ради депутатів
трудящих, 187 од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-5113 Виконавчий комітет Хрінівської сільської Ради депутатів
трудящих, 43 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5114 Виконавчий комітет Букатинської сільської Ради депутатів
трудящих, 72 од.зб., 1945 – 1959 рр.
Ф.Р-5115 Виконавчий комітет Воловодіївської сільської Ради депутатів
трудящих, 218 од.зб., 1945 – 1975 рр.
Ф.Р-5116 Виконавчий комітет Мазурівської сільської Ради депутатів
трудящих, 243 од.зб., 1945 – 1977 рр.
Ф.Р-5117 Виконавчий комітет Гамулівської сільської Ради депутатів
трудящих, 33 од.зб., 1947 – 1954 рр.
Ф.Р-5118 Виконавчий комітет Борівської сільської Ради депутатів
трудящих, 54 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5119 Виконавчий комітет Гонтівської сільської Ради депутатів
трудящих, 206 од.зб., 1945 – 1975 рр.
254
Ф.Р-5120 Виконавчий комітет Сокільської сільської Ради депутатів
трудящих, 215 од.зб., 1945 – 1975 рр.
Ф.Р-5121 Виконавчий комітет Коневської сільської Ради депутатів
трудящих, 188 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5122 Виконавчий комітет Юрківецької сільської Ради депутатів
трудящих, 135 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5123 Виконавчий комітет Іракліївської сільської Ради депутатів
трудящих, 43 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5124 Виконавчий комітет Садківської сільської Ради депутатів
трудящих, 47 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5125 Виконавчий комітет Косівської сільської Ради депутатів
трудящих, 59 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5126 Виконавчий комітет Яструбнівської сільської Ради депутатів
трудящих, 33 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5127 Виконавчий комітет Грушківської сільської Ради депутатів
трудящих, 178 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5128 Виконавчий комітет Чернівецької сільської Ради депутатів
трудящих, 220 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5129 Виконавчий комітет Вило-Ярузької сільської Ради депутатів
трудящих, 211 од.зб., 1945 – 1975 рр.
Ф.Р-5130 Виконавчий комітет Бабчинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 60 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5131 Виконавчий комітет Лозівської сільської Ради депутатів
трудящих, 86 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5132 Виконавчий комітет Бандишівської сільської Ради депутатів
трудящих, 148 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5133 Виконавчий комітет Немійської сільської Ради депутатів
трудящих, 202 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5134 Виконавчий комітет Пилипівської сільської Ради депутатів
трудящих, 162 од.зб., 1944 – 1975 рр.
255
Ф.Р-5135 Виконавчий комітет Хоньківецької сільської Ради депутатів
трудящих, 188 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5136 Виконавчий комітет Садовської сільської Ради депутатів
трудящих, 35 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5137 Виконавчий комітет Шлишковецької сільської Ради депутатів
трудящих, 40 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5138 Виконавчий комітет Слободо-Шлишковецької сільської Ради
депутатів трудящих, 36 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5139 Виконавчий комітет Сугаківської сільської Ради депутатів
трудящих, 172 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5140 Виконавчий комітет Суботівської сільської Ради депутатів
трудящих, 174 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5141 Виконавчий комітет Вендичанської сільської Ради депутатів
трудящих, 207 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5142 Виконавчий комітет Пелинівської сільської Ради депутатів
трудящих, 65 од.зб., 1946 – 1954 рр.
Ф.Р-5143 Виконавчий комітет Кричанівської сільської Ради депутатів
трудящих, 204 од.зб., 1945 – 1977 рр.
Ф.Р-5144 Виконавчий комітет Слідянської сільської Ради депутатів
трудящих, 207 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5145 Виконавчий комітет Матіївської сільської Ради депутатів
трудящих, 21 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5146 Виконавчий комітет Озаринецької сільської Ради депутатів
трудящих, 182 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5147 Виконавчий комітет Нагорянської сільської Ради депутатів
трудящих, 56 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5148 Виконавчий комітет Грабарівської сільської Ради депутатів
трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5149 Виконавчий комітет Ярузької сільської Ради депутатів
трудящих, 167 од.зб., 1944 – 1975 рр.
256
Ф.Р-5150 Виконавчий комітет Григорівської сільської Ради депутатів
трудящих, 79 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5151 Виконавчий комітет Лядівської сільської Ради депутатів
трудящих, 80 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5152 Виконавчий комітет Бронницької сільської Ради депутатів
трудящих, 190 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5153 Виконавчий комітет Слободо-Яришівської сільської Ради
депутатів трудящих, 204 од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5154 Виконавчий комітет Іванівської сільської Ради депутатів
трудящих, 71 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5155 Виконавчий комітет Борщівецької сільської Ради депутатів
трудящих, 87 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5156 Виконавчий комітет Воєводчинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 192 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5157 Виконавчий комітет Оленівської сільської Ради депутатів
трудящих, 31 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5158 Виконавчий комітет Шендерівської сільської Ради депутатів
трудящих, 96 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5159 Виконавчий комітет Саїнської сільської Ради депутатів
трудящих, 244 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5160 Виконавчий комітет Липчанської сільської Ради депутатів
трудящих, 64 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5161 Виконавчий комітет Козлівської сільської Ради депутатів
трудящих, 151 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5162 Виконавчий комітет Садківецької сільської Ради депутатів
трудящих, 46 од.зб., 1944 – 1956 рр.
Ф.Р-5163 Виконавчий комітет Бернашівської сільської Ради депутатів
трудящих, 35 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5164 Виконавчий комітет Борівської сільської Ради депутатів
трудящих, 247 од.зб., 1944 – 1975 рр.
257
Ф.Р-5165 Виконавчий комітет Серебринецької сільської Ради депутатів
трудящих, 170 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5166 Виконавчий комітет Карпівської сільської Ради депутатів
трудящих, 173 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5167 Виконавчий комітет Гоцулівської сільської Ради депутатів
трудящих, 90 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5168 Виконавчий комітет Жеребилівської сільської Ради депутатів
трудящих, 182 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5169 Вінницьке територіальне управління державного комітету
УРСР з матеріально-технічного постачання, 1090 од.зб., 1965 – 1985 рр.
Ф.Р-5170 Вінницьке управління виробничо-технологічної комплектації
Головпівденьпромбуду Мінпромбуду УРСР, 47 од.зб., 1963 – 1968 рр.
Ф.Р-5172 Вінницька філія Зерноцентру України (періоду німецько-
фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р.
Ф.Р-5174 Обідненська волосна земельна управа, 2 од.зб., 1919 р.
Ф.Р-5175 Вінницький обласний військовий комісаріат (облвійськомат),
202 од.зб., 1934 – 1963 рр.
Ф.Р-5176 Виконавчий комітет Воєводчинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 30 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5177 Виконавчий комітет Тропівської сільської Ради депутатів
трудящих, 186 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5178 Виконавчий комітет Мервинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 99 од.зб., 1945 – 1974 рр.
Ф.Р-5179 Виконавчий комітет Бабчинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 218 од.зб., 1946 – 1975 рр.
Ф.Р-5180 Виконавчий комітет Новомикільської сільської Ради депутатів
трудящих, 51 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5181 Ухов Олександр Якович – доктор медичних наук, зав. кафедрою
епідеміології Львівського медичного інституту, 21 од.зб., 1953 – 1974 рр.
258
Ф.Р-5183 Вінницький гідролізно-дріжджовий завод гідролізної
промисловості Головного управління мікробіологічної промисловості при
Раді Міністрів СРСР, 7 од.зб., 1966 – 1967 рр.
Ф.Р-5184 Медвежо-Вушківська сільська Рада депутатів трудящих, 168
од.зб., 1945 – 1966 рр.
Ф.Р-5185 Виконавчий комітет Гуменської сільської Ради депутатів
трудящих, 86 од.зб., 1945 – 1966 рр.
Ф.Р-5186 Виконавчий комітет Зарванецької сільської Ради депутатів
трудящих, 20 од.зб., 1949 – 1954 рр.
Ф.Р-5187 Виконавчий комітет Майданської сільської Ради депутатів
трудящих, 139 од.зб., 1949 – 1966 рр.
Ф.Р-5188 Виконавчий комітет Парпурівецької сільської Ради депутатів
трудящих, 180 од.зб., 1949 – 1966 рр.
Ф.Р-5189 Виконавчий комітет Олександрівської сільської Ради депутатів
трудящих, 152 од.зб., 1945 – 1966 рр.
Ф.Р-5190 Вербко-Волоський революційний комітет, 2 од.зб., 1920 р.
Ф.Р-5191 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с.
Скалопіль, 10 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5192 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Хлібороб», с. Коштуля,
1 од.зб., 1944 р.
Ф.Р-5193 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Юзино, 10 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-5194 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с.
Воєводчинці, 33 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5195 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Серби, 6
од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5196 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «8 Березня», с.
Бернашівка, 44 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5197 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Іскра», с. Шендерівка, 5
од.зб., 1945 – 1958 рр.
259
Ф.Р-5198 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний Жовтень», с.
Серби, 7 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5199 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Шендерівка, 13 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-5200 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Садова, 19
од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5201 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Сказинці, 75 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5202 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Лядова, 43
од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5203 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Яруга,
17 од.зб., 1946 – 1958 рр.
Ф.Р-5204 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «2 п’ятирічка», с.
Тропове, 14 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5205 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Маленкова, с.
Оленівка, 13 од.зб., 1946 – 1957 рр.
Ф.Р-5206 Серебрійський дитячий будинок Вінницького обласного відділу
народної освіти, 50 од.зб., 1947 – 1966 рр.
Ф.Р-5207 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «1 Травня», с.
Григорівка, 24 од.зб., 1945 – 1956 рр.
Ф.Р-5208 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Березівка, 10 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5209 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Сокіл, 11
од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5210 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Юрківці, 21 од.зб., 1944 – 1956 рр.
Ф.Р-5211 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона хвиля», с.
Пилипи, 19 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5212 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях», с.
Лужок, 14 од.зб., 1947 – 1957 рр.
260
Ф.Р-5213 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Березовка,
9 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5214 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Свердлова, с.
Борщівці, 74 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5215 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Конева,
65 од.зб., 1945 – 1975 рр.
Ф.Р-5216 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Березівка, 17 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5217 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Іванівка,
32 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5218 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Сугаки, 23 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5219 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХУІІ партз’їзду, с.
Яришів, 12 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5220 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Соцперемога», с.
Березівка, 9 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5221 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Хоньківці, 11 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5222 Могилів-Подільський державний лісорозсадник Могилів-
Подільського колгоспно-радгоспного управління Вінницького обласного
управління виробництва і заготівель сільськогосподарських продуктів,
132 од.зб., 1946 – 1965 рр.
Ф.Р-5223 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с.
Вендичани, 6 од.зб., 1940 – 1950 рр.
Ф.Р-5224 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Сліди,
31 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5225 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с.
Сказинці, 2 од.зб., 1945 – 1946 рр.
Ф.Р-5226 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Вендичани, 24 од.зб., 1944 – 1950 рр.
261
Ф.Р-5227 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 17-річчя РСЧА, с.
Вендичани, 15 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-5228 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Чкалова, с. Садківці,
51 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5229 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Суворова, с. Коси, 60
од.зб., 1944 – 1972 рр.
Ф.Р-5230 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний сівач», с.
Волохи, 15 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5231 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с.
Шлишківці, 54 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5232 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Сталінський шлях», с.
Ротмистрівка, 5 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5233 Шляховий відділ виконавчого комітету Чернівецької районної
Ради депутатів трудящих, 7 од.зб., 1958 – 1962 рр.
Ф.Р-5234 Шаргородська районна інспектура державної статистики
Вінницького обласного статистичного управління, 668 од.зб., 1944 – 1976
рр.
Ф.Р-5236 Молотківський Григорій Хрисанфович – доктор біологічних
наук, професор, завідуючий кафедрою фізіології рослин Чернівецького
державного університету, м. Чернівці, 26 од.зб., 1943 – 1971 рр.
Ф.Р-5237 Первомайський Борис Якович – доктор медичних наук,
професор звідуючий кафедрою психіатрії та медичної психології
Ворошиловоградського медичного університету, м. Ворошиловград, 57
од.зб., 1959 – 1983 рр.
Ф.Р-5239 Гуменюк Андрій Іванович – мистецтвознавець (доктор
мистецтвознавства), м. Київ, 58 од.зб., 1954 – 1974 рр.
Ф.Р-5240 Карнаух Григорій Петрович – кандидат історичних наук, доцент
кафедри філософії і наукового комунізму Київського медичного
інституту, м. Київ, 10 од.зб., 1959 – 1971 рр.
Ф.Р-5241 Вінницький виробничий автомобільний трест Головного
транспортного управління Міністерства промислового будівництва УРСР,
268 од.зб., 1963 – 1971 рр.
262
Ф.Р-5242 Ковальов Микола Петрович – мінеролог, кандидат геолого-
мінералогічних наук, доцент, м. Київ, 16 од.зб., 1943 – 1969 рр.
Ф.Р-5243 Горб Євдокія Василівна – краєзнавець, фольклористка,
літератор, м. Вінниця, 520 од.зб., 1898 – 1996 рр.
Ф.Р-5244 Кушта Григорій Павлович – доктор технічних наук, професор,
м. Чернівці, 21 од.зб., 1952 – 1970 рр.
Ф.Р-5245 Даховський Ігор Володимирович – доктор фізико-математичних
наук, м. Чернівці, 26 од.зб., 1963 – 1975 рр.
Ф.Р-5246 Каневський Олександр Йосипович – кандидат технічних наук,
доцент, м. Одеса, 14 од.зб., 1955 – 1971 рр.
Ф.Р-5247 Барабан Леонід Іванович – мистецтвознавець, кандидат
мистецтвознавства, науковий співробітник інституту мистецтвознавства,
фольклору та етнографії ім. М.Ф. Рильського АН УРСР, м. Київ, 22 од.зб.,
1963 – 1979 рр.
Ф.Р-5248 Коломийчук Леонтій Михайлович – кандидат технічних наук,
доцент, радіотехнік, м. Одеса, 26 од.зб., 1951 – 1990 рр.
Ф.Р-5249 Демуцький Віктор Петрович – кандидат фізико- математичних
наук, доцент, м. Харків, 12 од.зб., 1963 – 1971 рр.
Ф.Р-5250 Шнайдман Вольф Абрамович – кандидат фізико-математичних
наук, фізик, м. Одеса, 10 од.зб., 1961 – 1971 рр.
Ф.Р-5251 Данилевич Стефан Юзефович – кандидат технічних наук,
інженер-конструктор сільськогосподарських машин, м. Київ, 12 од.зб.,
1953 – 1971 рр.
Ф.Р-5253 Великий Мойсей Ізраїлович – доцент, кандидат технічних наук,
м. Кривий Ріг, 4 од.зб., 1965 – 1971 рр.
Ф.Р-5254 Череватов Борис Герасимович – терапевт-кардіолог, кандидат
медичних наук, співробітник кафедри госпітальної терапії лікувального
факультету Харківського медичного інституту, м. Харків, 10 од.зб., 1964 –
1971 рр.
Ф.Р-5255 Ярмоленко Віктор Олександрович – (кандидат фізико-
математичних наук), математик, доцент кафедри вищої математики
Вінницького філіалу Київського торгово-економічного інституту, м.
Вінниця, 7 од.зб., 1967 – 1971 рр.
263
Ф.Р-5256 Манзій Сава Филимонович – доктор біологічних наук,
професор, зоолог, завідуючий відділом морфології інституту зоології АН
УРСР, м. Київ, 9 од.зб., 1951 – 1971 рр.
Ф.Р-5257 Краєзнавці Вінниччини (колекція), 88 од.зб., 1868 – 2006 рр.
Ф.Р-5258 Желюк Пилип Олексійович – Двічі Герой Соціалістичної праці,
депутат Верховної Ради УРСР, голова колгоспу ім. Суворова, с.
Тиманівка, 32 од.зб., 1925 – 1990 рр.
Ф.Р-5259 Бондаренко Микола Іванович – кандидат сільськогосподарських
наук, заслужений аргоном УРСР, м. Умань, 6 од.зб., 1955 – 1971 рр.
Ф.Р-5260 Вінницький навчально-курсовий комбінат Міністерства
промислового будівництва, 47 од.зб., 1969 – 1971 рр.
Ф.Р-5261 Гудименко Федір Сидорович – математик, кандидат фізико-
математичних наук, доцент кафедри загальної математики Київського
держуніверситету, м. Київ, 7 од.зб., 1950 – 1971 рр.
Ф.Р-5262 Вінницьке обласне виробниче управління меліорації і водного
господарства Міністерства меліорації і водного господарства УРСР
(облводгосп), 687 од.зб., 1954 – 1988 рр.
Ф.Р-5264 Парамей Володимир Трохимович – кандидат медичних наук,
офтальмолог, м. Гродно, 32 од.зб., 1953 – 1972 рр.
Ф.Р-5265 Вчені Вінниччини (колекція), 737 од.зб., 1927 – 2004 рр.
Ф.Р-5266 Шаргородський районний військовий комісаріат, 8 од.зб., 1957 –
1966 рр.
Ф.Р-5267 Джуринський районний військовий комісаріат, 3 од.зб., 1949 –
1951 рр.
Ф.Р-5268 Письменники Вінниччини (колекція), 420 од.зб., 1946 – 1992 рр.
Ф.Р-5269 Учасники революційного руху та громадянської війни, ветерани
партії (колекція), 88 од.зб., 1915 – 1988 рр.
Ф.Р-5272 Мотовиловкер Яків Овсійович – юрист, доктор юридичних
наук, професор, завідуючий кафедрою цивільного права і процесу
Барнаульського вечірньо-заочного юридичного факультету Томського
264
державного університету ім. Куйбишова, м. Барнаул, 17 од.зб., 1954 – 1971
рр.
Ф.Р-5274 Кравцов Михайло Андрійович – юрист, кандидат юридичних
наук, доцент Одеського інституту народного господарства, м. Одеса, 10
од.зб., 1957 – 1971 рр.
Ф.Р-5275 Баніт Євген Олександрович – кандидат технічних наук, доцент
Одеського технологічного інституту, м. Одеса, 7 од.зб., 1958 – 1971 рр.
Ф.Р-5277 Крижопільський районний військовий комісаріат, 33 од.зб., 1945
– 1963 рр.
Ф.Р-5279 Виконавчий комітет Вороновицької селищної Ради депутатів
трудящих, 219 од.зб., 1944 – 1972 рр.
Ф.Р-5280 Вінницька міжрайонна контора «Укрторгплодоовоч», 23 од.зб.,
1944 – 1952 рр.
Ф.Р-5281 Кузьменко Стефан Миколайович – кандидат хімічних наук,
доцент Вінницького філіалу Київського політехнічного інституту, м.
Вінниця, 161 од.зб., 1908 – 1976 рр.
Ф.Р-5282 Вінницька районна інспектура державної статистики
статистичного управління Вінницької області, 575 од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5283 Виконавчий комітет Степанівської сільської Ради депутатів
трудящих, 103 од.зб., 1944 – 1966 рр.
Ф.Р-5284 Виконавчий комітет Слободо-Чернятинської сільської Ради
депутатів трудящих, 21 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5285 Виконавчий комітет Рожепської сільської Ради депутатів
трудящих, 34 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5286 Виконавчий комітет Комарівської сільської Ради депутатів
трудящих, 142 од.зб., 1944 – 1965 рр.
Ф.Р-5287 Виконавчий комітет Іванівської сільської Ради депутатів
трудящих, 102 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5288 Виконавчий комітет Малохуторянської сільської Ради депутатів
трудящих, 34 од.зб., 1944 – 1954 рр.
265
Ф.Р-5289 Виконавчий комітет Великокрушлинецької сільської Ради
депутатів трудящих, 107 од.зб., 1944 – 1966 рр.
Ф.Р-5290 Виконавчий комітет Оленівської сільської Ради депутатів
трудящих, 97 од.зб., 1944 – 1966 рр.
Ф.Р-5291 Вінницьке кар’єроуправління Житомирського тресту
«Житомирнерудпром» Укрглавнерудпрому Міністерства
промбудматеріалів УРСР, с. Сабарів, 134 од.зб., 1948 – 1966 рр.
Ф.Р-5292 Виконавчий комітет Тартакської сільської Ради депутатів
трудящих, 39 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5293 Виконавчий комітет Новоселицької сільської Ради депутатів
трудящих, 74 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5294 Виконавчий комітет Лелякської сільської Ради депутатів
трудящих, 138 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5295 Виконавчий комітет Браїлівської сільської Ради депутатів
трудящих, 104 од.зб., 1945 – 1968 рр.
Ф.Р-5296 Виконавчий комітет Краснянської сільської Ради депутатів
трудящих, 106 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5297 Виконавчий комітет Москалівської сільської Ради депутатів
трудящих, 31 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5298 Виконавчий комітет Козачівської сільської Ради депутатів
трудящих, 18 од.зб., 1947 – 1954 рр.
Ф.Р-5299 Виконавчий комітет Слободо-Межирівської сільської Ради
депутатів трудящих, 102 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5300 Виконавчий комітет Біликівської сільської Ради депутатів
трудящих, 118 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5301 Виконавчий комітет Северинівської сільської Ради депутатів
трудящих, 140 од.зб., 1946 – 1971 рр.
Ф.Р-5302 Виконавчий комітет Сьомаківської сільської Ради депутатів
трудящих, 62 од.зб., 1945 – 1959 рр.
Ф.Р-5303 Виконавчий комітет Щучинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 55 од.зб., 1945 – 1959 рр.
266
Ф.Р-5304 Виконавчий комітет Могилівської сільської Ради депутатів
трудящих, 36 од.зб., 1945 – 1959 рр.
Ф.Р-5305 Виконавчий комітет Демидівської сільської Ради депутатів
трудящих, 163 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5306 Виконавчий комітет Маложмеринської сільської Ради депутатів
трудящих, 120 од.зб., 1944 – 1963 рр.
Ф.Р-5307 Виконавчий комітет Рижавської сільської Ради депутатів
трудящих, 22 од.зб., 1946 – 1954 рр.
Ф.Р-5308 Виконавчий комітет Жуковецької сільської Ради депутатів
трудящих, 138 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5309 Виконавчий комітет Токарівської сільської Ради депутатів
трудящих, 45 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5310 Виконавчий комітет Людавської сільської Ради депутатів
трудящих, 187 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5311 Виконавчий комітет Потоцької сільської Ради депутатів
трудящих, 136 од.зб., 1945 – 1971 рр.
Ф.Р-5312 Виконавчий комітет Пултівецької сільської Ради депутатів
трудящих, 29 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5313 Виконавчий комітет Лисянської сільської Ради депутатів
трудящих, 7 од.зб., 1951 – 1954 рр.
Ф.Р-5314 Подільська губернська контора «Губсіль» Всеросійського
державного солесиндикату, м. Вінниця, 24 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-5315 Мурованокуриловецький районний продовольчий комітет, 29
од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-5316 Гринишин Данило Максимович – історик, професор
Ленінградської лісотехнічної академії ім. С.М. Кірова, 81 од.зб., 1939 –
1984 рр.
Ф.Р-5317 Коржупова Ангеліна Петрівна – філолог, професор Вінницького
педагогічного інституту ім. М.О. Островського, 89 од.зб., 1956 – 1974 рр.
267
Ф.Р-5320 Хоменко Борис Васильович – філолог, викладач Вінницького
педагогічного інституту ім. М. О. Островського, 6 од.зб., 1956 – 1970 рр.
Ф.Р-5321 Рябий Мефодій Васильович – краєзнавець, с. Кукавка, 214
од.зб., 1907 – 1973 рр.
Ф.Р-5322 Буяльський Болеслав Адамович – кандидат філологічних наук,
доцент кафедри російської та зарубіжної літератури Вінницького
педагогічного інституту, 81 од.зб., 1940 – 2000 рр.
Ф.Р-5323 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний прапор», с.
Метанівка, 1 од.зб., 1937 р.
Ф.Р-5324 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Петрашівка, 1 од.зб., 1941 р.
Ф.Р-5326 Пальчевський Василь Іванович – доктор сільськогосподарських
наук, м. Біла Церква, 5 од.зб., 1953 – 1973 рр.
Ф.Р-5327 Панєва Валентина Олексіївна – офтальмолог, професор-
консультант очних хвороб Вінницького медінституту, 25 од.зб., 1940 –
1973 рр.
Ф.Р-5328 Скрипник Лілія Іванівна – хімік, доцент Вінницького філіалу
Київського політехнічного інституту, м. Вінниця, 9 од.зб., 1967 – 1972 рр.
Ф.Р-5329 Чорний Михайло Федорович – журналіст, кореспондент РАТАУ
у Вінницькій області, 70 од.зб., 1947 – 1986 рр.
Ф.Р-5330 Вінницька обласна організація Українського товариства з
охорони пам’яток історії та культури, 239 од.зб., 1966 – 1983 рр.
Ф.Р-5331 Руденко Марія Авксентіївна – збирач фольклору у Вінницькій
області, с. Слобода Яришівська, 56 од.зб., 1935 – 1995 рр.
Ф.Р-5332 Козятинський дитячий будинок, 2 од.зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.Р-5333 Учасники Великої Вітчизняної війни (колекція), 485 од.зб., 1938
– 1997 рр.
Ф.Р-5334 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошолова, с.
Озаринці, 17 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5335 Гопчинецька семирічна школа, 5 од.зб., 1937 – 1941 рр.
268
Ф.Р-5336 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Яна Фабриціуса, с.
Майдан, 1 од.зб., 1939 – 1948 рр.
Ф.Р-5337 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Правда», с. Мала
Стратіївка, 1 од.зб., 1940 р.
Ф.Р-5338 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Нова
Ободівка, 1 од.зб., 1940 р.
Ф.Р-5339 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Четвертинівка, 2 од.зб., 1940 – 1941 рр.
Ф.Р-5340 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Кожухів, 5
од.зб., 1937 – 1941 рр.
Ф.Р-5341 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с.
Жабокрич, 1 од.зб., 1940 р.
Ф.Р-5342 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Заповіт Ілліча», с.
Петрунівка, 11 од.зб., 1930 – 1940 рр.
Ф.Р-5343 Давидович Семен Степанович – кандидат
сільськогосподарських наук, м. Полтава, 27 од.зб., 1932 – 1977 рр.
Ф.Р-5344 Управління будівництва Ладижинської ДРЕС тресту
«Південенергобуд», 268 од.зб., 1967 – 1972 рр.
Ф.Р-5345 Подільська губернська контора тресту «Укрм’ясохолодбойня»,
м. Вінниця, 8 од.зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.Р-5346 Вінницька обласна організація товариства «Знання», УРСР, 695
од.зб., 1948 – 1990 рр.
Ф.Р-5347 Юрихін Анатолій Павлович – доктор медичних наук, професор,
завідуючий кафедрою загальної хірургії Вінницького державного
медичного інституту, 428 од.зб., 1934 – 1989 рр.
Ф.Р-5348 Вінницька державна медична профшкола, 287 од.зб., 1922 – 1972
рр.
Ф.Р-5349 Графічні матеріали (колекція), 7 од.зб., 1971 – 1980 рр.
Ф.Р-5350 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Велика
Жмеринка, 34 од.зб., 1946 – 1970 рр.
269
Ф.Р-5351 Вінницький оцтовий завод «Укрголовконсерв», 23 од.зб., 1945 –
1954 рр.
Ф.Р-5352 Виробниче управління водогоно-каналізаційного господарства
відділу комунального господарства виконкому Вінницької міської Ради
депутатів трудящих, 89 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5353 Вінницький міський комітет профспілки працівників освіти
вищої школи і наукових установ Вінницького обкому профспілки
працівників освіти вищої школи і наукових установ, 40 од.зб., 1959 – 1967
рр.
Ф.Р-5354 Немирівське районне управління сільського господарства
виконавчого комітету Немирівської районної Ради депутатів трудящих,
674 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-5355 Брацлавсько районна інспекція з сільського господарства, 63
од.зб., 1944 – 1962 рр.
Ф.Р-5356 Ситковецька районна інспекція із сільського господарства
виконавчого комітету Ситковецької районної Ради депутатів трудящих, 55
од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5357 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Росія», с. Хвостівці, 61
од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5358 Вінницький міський відділ архітектури виконавчого комітету
Вінницької міської Ради депутатів трудящих, 79 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5359 Маловський Мар’ян Мартинович – художник-графік, член
союзу художників СРСР, ветеран війни та праці, м. Київ, 238 од.зб., 1945 –
1998 рр.
Ф.Р-5360 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с.
Курава, 155 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5361 Томашпільське районне правління сільського господарства
виконавчого комітету Томашпільської районної Ради депутатів трудящих,
1125 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-5362 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с.
Тростянець, 59 од.зб., 1944 – 1965 рр.
Ф.Р-5363 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с.
Клембівка, 41 од.зб., 1944 – 1966 рр.
270
Ф.Р-5364 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Цекинівка,
100 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5365 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Передовик», с. Кетроси,
70 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5366 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Дружба» ордену «Знак
Пошани», с. Качківка, 83 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5367 Барське районне управління сільського господарства Барської
районної державної адміністрації, 674 од.зб., 1945 – 1992 рр.
Ф.Р-5368 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Котовського, с. Лука-
Барська, 61 од.зб., 1951 – 1969 рр.
Ф.Р-5369 Копайгородський районний відділ сільського та колгоспного
будівництва виконавчого комітету Копайгородської районної Ради
депутатів трудящих, 11 од.зб., 1945 – 1958 рр.
Ф.Р-5370 Вінницьке обласне виробниче об’єднання з виробничо-
технічного забезпечення сільського господарства Державного комітету
УРСР з виробничо-технічного забезпечення сільського господарства, 2694
од.зб., 1944 – 1986 рр.
Ф.Р-5371 Вінницький політехнічний інститут Міністерства вищої та
середньої спеціальної освіти УРСР, 1620 од.зб., 1960 – 1994 рр.
Ф.Р-5372 Жмеринське районне управління сільського господарства
виконавчого комітету Жмеринської районної Ради депутатів трудящих,
716 од.зб., 1945 – 1985 рр.
Ф.Р-5373 Уланівська районна інспекція з сільського господарства
виконавчого комітету Уланівської районної Ради депутатів трудящих, 74
од.зб., 1944 – 1962 рр.
Ф.Р-5374 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Дружба», с. Уланів, 149
од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-5375 Копайгородське районне управління сільського господарства і
заготівель виконавчого комітету Копайгородської районної Ради депутатів
трудящих, 19 од.зб., 1949 – 1954 рр.
271
Ф.Р-5376 Вінницьке обласне міжколгоспне об’єднання з будівництва
Українського міжколгоспного об’єднання з будівництва
(«Облміжколгоспбуд»), 1657 од.зб., 1959 – 1982 рр.
Ф.Р-5377 Шаргородське районне управління сільського господарства
виконавчого комітету Шаргородської районної Ради народних депутатів,
761 од.зб., 1936 – 1985 рр.
Ф.Р-5378 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Жданова, с. Стара
Мурафа, 47 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5379 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Україна», с. Стадниця,
40 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5380 Шпиківська районна інспекція з сільського господарства
виконавчого комітету Шаргородської районної Ради депутатів трудящих,
191 од.зб., 1936 – 1953 рр.
Ф.Р-5381 Тульчинське районне управління сільського господарства
виконавчого комітету Тульчинської районної Ради народних депутатів,
1898 од.зб., 1935 – 1985 рр.
Ф.Р-5382 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Паризька комуна», с.
Тиманівка, 10 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5383 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Комінтерна, с.
Липівка, 18 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-5384 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Суворова, с.
Тиманівка, 154 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5385 Відомі спортсмени Вінниччини (колекція), 6 од.зб., 1913 – 1976
рр.
Ф.Р-5386 Липовецький повітовий громадський будинок примусових
робіт, 31 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-5387 Племрадгосп «Україна» республіканського тресту племінних
заводів і радгоспів Міністерства радгоспів УРСР, с. Радянське, 140 од.зб.,
1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5388 Давидовський Григорій Митрофанович – заслужений артист
УРСР, композитор, м. Вінниця, 10 од.зб., 1919 – 1975 рр.
272
Ф.Р-5389 Вінницькі обласні комітети Всесоюзних добровільних
товариств сприяння армії, авіації і військово-морському флоту (о.а.ф.), 39
од.зб., 1948 – 1951 рр.
Ф.Р-5390 Товариство сприяння обороні України, м. Вінниця, 1347 од.зб.,
1944 – 1993 рр.
Ф.Р-5391 Вінницька обласна державна станція з племінної роботи і
штучного запліднення сільськогосподарських тварин, 299 од.зб., 1958 –
1980 рр.
Ф.Р-5392 Вінницьке обласне підприємство електрозв’язку
«Вінницятелеком», 3707 од.зб., 1943 – 1996 рр.
Ф.Р-5393 Шаргородський районний комітет народного контролю
Вінницького обласного комітету народного контролю, 334 од.зб., 1965 –
1990 рр.
Ф.Р-5394 Виконавчий комітет Шаргородської міської Ради народних
депутатів, 578 од.зб., 1944 – 1989 рр.
Ф.Р-5395 Виконавчий комітет Юридико-Шаргородської сільської Ради
депутатів трудящих, 25 од.зб., 1944 – 1949 рр.
Ф.Р-5396 Палац культури Вінницького хімічного комбінату ім.
Свердлова, 41 од.зб., 1958 – 1968 рр.
Ф.Р-5397 Вінницька лісова дослідна станція Українського науково-
дослідного інституту лісового господарства і агролісомеліорації, 335
од.зб., 1959 – 1987 рр.
Ф.Р-5398 Державний арбітраж при виконавчому комітеті Вінницької
обласної Ради депутатів трудящих, м. Вінниця, 331 од.зб., 1945 – 1991 рр.
Ф.Р-5399 Виконавчий комітет Шевченківської сільської Ради депутатів
трудящих, 52 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5400 Вінницька обласна станція з захисту рослин Міністерства
сільського господарства УРСР, 270 од.зб., 1961 – 1997 рр.
Ф.Р-5401 Виконавчий комітет Крижопільської селищної Ради народних
депутатів, 332 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5402 Виконавчий комітет Березівської сільської Ради депутатів
трудящих, 193 од.зб., 1944 – 1975 рр.
273
Ф.Р-5403 Виконавчий комітет Кукавської сільської Ради депутатів
трудящих, 266 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5404 Виконавчий комітет Серебрійської сільської Ради депутатів
трудящих, 199 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5405 Виконавчий комітет Нижньоольчедаївської сільської Ради
депутатів трудящих, 128 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5406 Виконавчий комітет Кремінської сільської Ради депутатів
трудящих, 67 од.зб., 1945 – 1959 рр.
Ф.Р-5407 Виконавчий комітет Ломозівської сільської Ради депутатів
трудящих, 62 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5408 Виконавчий комітет Моївської сільської Ради депутатів
трудящих, 191 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5409 Могилів-Подільське районне об’єднання «Сільгосптехніка»
Вінницького обласного об’єднання «Сільгосптехніки», с. Вендичани, 42
од.зб., 1961 – 1972 рр.
Ф.Р-5410 Відділ культури виконавчого комітету Могилів-Подільської
районної Ради депутатів трудящих (о.а.ф.), 283 од.зб., 1946 – 1987 рр.
Ф.Р-5411 Відділ культури виконавчого комітету Яришівської районної
Ради депутатів трудящих (о.а.ф.), 25 од.зб., 1949 – 1955 рр.
Ф.Р-5412 Відділ культури виконавчого комітету Чернівецької районної
Ради депутатів трудящих, 25 од.зб., 1953 – 1962 рр.
Ф.Р-5413 Чернівецька районна спілка споживчих товариств
(райспоживспілка), 63 од.зб., 1949 – 1962 рр.
Ф.Р-5414 Яришівська районна спілка споживчих товариств
(райспоживспілка), 29 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5415 Відділ народної освіти виконавчого комітету Могилів-
Подільської районної Ради народних депутатів, 552 од.зб., 1958 – 1987 рр.
Ф.Р-5416 Яришівська середня школа Могилів-Подільського районного
відділу народної освіти, 112 од.зб., 1944 – 1969 рр.
Ф.Р-5417 Моївська середня школа Могилів-Подільського районного
відділу народної освіти, 94 од.зб., 1951 – 1968 рр.
274
Ф.Р-5418 Могилів-Подільський районний комітет професійних спілок
працівників культури, 17 од.зб., 1966 – 1971 рр.
Ф.Р-5419 Вендичанська ремонтно-технічна станція Вінницького
обласного управління матеріально-технічного постачання і ремонтно-
технічних станцій, 5 од.зб., 1958 – 1960 рр.
Ф.Р-5420 Виконавчий комітет Лужоцької сільської Ради депутатів
трудящих, 20 од.зб., 1950 – 1954 рр.
Ф.Р-5421 Вендичанська міжрайонна майстерня капітального ремонту
Вінницького обласного управління ремонтних підприємств, 5 од.зб., 1946 –
1956 рр.
Ф.Р-5424 Могилів-Подільський міський комітет професійної спілки
працівників державної торгівлі і споживчої кооперації, 72 од.зб., 1962 –
1971 рр.
Ф.Р-5425 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с.
Бандишівка, 99 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5426 Колгосп ім. Богдана Хмельницького, с. Кукавка, 116 од.зб., 1944
– 1970 рр.
Ф.Р-5427 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІІ з’зду КПРС, с.
Грабарівка, 39 од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-5428 Колгосп «Росія», с. Яришів, 79 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5429 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Дзержинського, с.
Березівка, 69 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5430 Колгосп «Червона зірка», с. Тропова, 56 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5431 Колгосп ім. Леніна, с. Серби, 76 од.зб., 1946 – 1975 рр.
Ф.Р-5432 Могилів-Подільський лісгоспзаг Вінницького обласного
управління лісового господарства і лісозаготівель, 544 од.зб., 1944 – 1988
рр.
Ф.Р-5433 Сулятицьке кар’єроуправління тресту «Укрцукрокамінь»
Головного управління цукрової промисловості Міністерства харчової
промисловості УРСР, с. Юрківці, 269 од.зб., 1944 – 1971 рр.
275
Ф.Р-5434 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях», с.
Володіївці, 6 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5435 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комінтерн», м.
Могилів-Подільський, 11 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5436 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Заповіт Ілліча», с.
Мазурівка, 25 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5437 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Куйбишева, с.
Гоцулівка, 11 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5438 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Бабчинці,
14 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5439 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Димитрова, с.
Мазурівка, 5 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5440 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Козлів, 14
од.зб., 1950 – 1958 рр.
Ф.Р-5441 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Сталіна, с. Могилів-
Подільський, 21 од.зб., 1945 – 1959 рр.
Ф.Р-5442 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Калініна, с. Немія, 19
од.зб., 1945 – 1960 рр.
Ф.Р-5443 Сільськогосподарська артіль (колгоп) «40-річчя Жовтня», с.
Іракліївка, 12 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5444 Промколгосп «2-га п’ятирічка», с. Мервинці, 16 од.зб., 1945 –
1950 рр.
Ф.Р-5445 Сільськогосподарська артіль (колгоп) «Перше Травня»,
с.Біляни, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5446 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Котовського, с.Біляни,
13 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5447 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. 20-річчя Жовтня , с.
Садки, 22 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5448 Сільськогосподарська артіль (колгоп) «Перемога», с. Липчани,
39 од.зб., 1944 – 1958 рр.
276
Ф.Р-5449 Сільськогосподарська артіль (колгоп) «17 Жовтень», с.
Гоцулівка, 10 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5450 Сільськогосподарська артіль (колгоп) «КІМ», с. Карпівка, 13
од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5451 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Сталіна, с. Слобода,
10 од.зб., 1950 – 1958 рр.
Ф.Р-5452 Вінницьке обласне виробниче об’єднання будівельних
матеріалів Республіканського промислового об’єднання
«Укрстінматеріали» Міністерства промисловості будівельних матеріалів
УРСР, 1739 од.зб., 1965 – 2004 рр.
Ф.Р-5453 Сільськогосподарська артіль (колгоп) «Серп і молот», с.
Мазурівка, 5 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5454 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Чапаєва, с.Яструбне,
42 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5455 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Леніна, с.Бабчинці, 3
од.зб., 1947 – 1948 рр.
Ф.Р-5456 Сільськогосподарська артіль (колгоп) «Зоря соціалізму», с.
Бабчинці, 8 од.зб., 1944 – 1948 рр.
Ф.Р-5457 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Леніна, с.Біляни, 10
од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5458 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. ХУІІІ партз’їзду , с.
Слобода-Яришівська, 16 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5459 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Кірова, с. Хрінівка, 7
од.зб., 1949 – 1950 рр.
Ф.Р-5460 Вінницке обласне агенство «Союздрук» Вінницького обласного
управління зв’язку, 414 од.зб., 1944 – 1972 рр.
Ф.Р-5461 Вінницька обласна організація Українського товариства
охорони природи, 200 од.зб., 1956 – 1982 рр.
Ф.Р-5462 Могилів-Подільська районна лікарня ім. Пирогова Могилів-
Подільського відділу охорони здоров’я, 404 од.зб., 1944 – 1988 рр.
277
Ф.Р-5463 Сільськогосподарська артіль (колгоп) «Зоря коменізму», с.
Бронниця, 37 од.зб., 1944 – 1969 рр.
Ф.Р-5464 Могилів-Подільський районний комітет професійної спілки
медичних працівників, 27 од.зб., 1955 – 1971 рр.
Ф.Р-5465 Обласне державне комунальне підприємство по заготівлі і
постачанню палива населенню, комунально-побутових підприємств і
установ «Облпаливо», м. Вінниця, 684 од.зб., 1944 – 1992 рр.
Ф.Р-5466 Могилів-Подільський районний комітет професійної спілки
працівників освіти, вищої школи та наукових установ, 34 од.зб., 1958 –
1975 рр.
Ф.Р-5468 Могилів-Подільський районний комітет робітників та
службовців сільського господарства та заготівель, 68 од.зб., 1963 – 1970 рр.
Ф.Р-5469 Сільськогосподарська артіль (колгоп) ім. Шевченка, с.
Новомикільськ, 8 од.зб., 1954 – 1958 рр.
Ф.Р-5470 Вінницьке обласне управління державної хлібної інспекції
Міністерства заготівель УРСР, 275 од.зб., 1946 – 1987 рр.
Ф.Р-5471 Вінницька державна інспекція з охорони та відновлення рибних
запасів і регулювання рибальства «Укррибвода», 225 од.зб., 1959 – 1986 рр.
Ф.Р-5472 Вінницька обласна Рада Українського товариства мисливців та
рибалок, 109 од.зб., 1947 – 1967 рр.
Ф.Р-5473 Вінницький краєзнавчий музей управління культури виконкому
Вінницької обласної Ради народних депутатів, 409 од.зб., 1946 – 1989 рр.
Ф.Р-5474 Вінницьке обласне житлове управління виконавчого комітету
Вінницької обласної Ради народних депутатів, 1037 од.зб., 1964 – 1988 рр.
Ф.Р-5475 Відкрите акціонерне товариство «Вінницянафто-продукт», 2116
од.зб., 1962 – 2005 рр.
Ф.Р-5476 Ямпільський районний комітет народного контролю
Вінницького обласного комітету народного контролю, 331 од.зб., 1965 –
1990 рр.
Ф.Р-5477 Виконавчий комітет Ямпільської селищної Ради народних
депутатів, 549 од.зб., 1944 – 1990 рр.
278
Ф.Р-5478 Вінницький трест маслосироробної промисловості
«Маслосирпром» управління м’ясної і молочної промисловості Ради
народного господарства Подільського економічного району, 1282 од.зб.,
1938 – 1963 рр.
Ф.Р-5479 Вінницьке виробниче об’єднання молочної промисловості
Міністерства м’ясної і молочної промисловості УРСР, 2453 од.зб., 1963 –
1985 рр.
Ф.Р-5480 Вінницький обласний театр ляльок Вінницького обласного
управління культури, 161 од.зб., 1945 – 1988 рр.
Ф.Р-5481 Могилів-Подільська міська Рада професійних спілок Вінницької
обласної Ради професійних спілок, 42 од.зб., 1974 – 1976 рр.
Ф.Р-5482 Винахідник першого в світі літака О.Ф. Можайський на Поділлі
(колекція), 15 од.зб., 1950 – 1972 рр.
Ф.Р-5483 Районна інспекція з сільського господарства виконавчого
комітету Могилів-Подільської районної Ради депутатів трудящих, 17
од.зб., 1958 – 1961 рр.
Ф.Р-5484 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Могилів-Подільської районної Ради народних депутатів, 913 од.зб., 1944 –
1985 рр.
Ф.Р-5485 Могилів-Подільське районне виробниче управління сільського
господарства, 332 од.зб., 1962 – 1969 рр.
Ф.Р-5486 Управлння капітального будівництва виконавчого комітету
Вінницької обласної Ради народних депутатів, 242 од.зб., 1963 – 1987 рр.
Ф.Р-5487 Вінницьке обласне бюро товарних експертиз Хмельницького
відділення торгово-промислової палати УРСР, 160 од.зб., 1964 – 1985 рр.
Ф.Р-5488 Вінницький центр стандартизації та метрології Українського
республіканського управління Держстандарту СРСР, 1077 од.зб., 1944 –
1990 рр.
Ф.Р-5489 Відділ народної освіти виконавчого комітету Шаргородської
районної Ради народних депутатів, 497 од.зб., 1944 – 1989 рр.
Ф.Р-5490 Соснівський цукровий комбінат Вінницького цукротресту, 267
од.зб., 1944 – 1971 рр.
279
Ф.Р-5491 Вінницький проектно-конструкторський проектний інститут
Міністерства харчової промисловості УРСР, 666 од.зб., 1961 – 1986 рр.
Ф.Р-5492 Немирівський районний комітет народного контролю, 453
од.зб., 1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5493 Виконавчий комітет Чуківської сільської Ради депутатів
трудящих, 186 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5494 Виконавчий комітет Ситковецької селищної Ради депутатів
трудящих, 213 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5495 Виконавчий комітет Брацлавської селищної Ради депутатів
трудящих, 249 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5496 Виконавчий комітет Немирівської міської Ради народних
депутатів, 497 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5497 Немирівський цукровий завод Вінницького цукротресту, 109
од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5498 Виконавчий комітет Шляхівської сільської Ради депутатів
трудящих, 172 од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-5499 Виконавчий комітет Тирлівської сільської Ради депутатів
трудящих, 22 од.зб., 1946 – 1960 рр.
Ф.Р-5500 Виконавчий комітет Пилипонівської сільської Ради депутатів
трудящих, 120 од.зб., 1948 – 1966 рр.
Ф.Р-5501 Виконавчий комітет Піско-Бершадської сільської Ради
депутатів трудящих, 53 од.зб., 1945 – 1954 рр.
Ф.Р-5502 Виконавчий комітет Бершадської міської Ради народних
депутатів, 303 од.зб., 1967 – 1986 рр.
Ф.Р-5503 Бершадський районний комітет народного контролю, 522 од.зб.,
1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5504 Управління сільського господарства і заготівель виконавчого
комітету Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 144 од.зб., 1944
– 1953 рр.
Ф.Р-5505 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Бершадської районної Ради народних депутатів, 560 од.зб., 1970 – 1985 рр.
280
Ф.Р-5506 Районна інспекція з сільського господарства виконавчого
комітету Бершадської районної Ради депутатів трудящих,24 од.зб., 1958 –
1961 рр.
Ф.Р-5507 Бершадське районне виробниче управління сільського
господарства, 249 од.зб., 1962 – 1969 рр.
Ф.Р-5508 Виконавчий комітет Бершадської сільської Ради депутатів
трудящих, 82 од.зб., 1944 – 1965 рр.
Ф.Р-5509 Виконавчий комітет Бершадської селищної Ради депутатів
трудящих, 106 од.зб., 1947 – 1966 рр.
Ф.Р-5510 Гонорівський цукровий завод Вінницького цукротресту, 102
од.зб., 1941 – 1967 рр.
Ф.Р-5511 Відділ народної освіти виконавчого комітету Ямпільської
районної Ради депутатів трудящих, 486 од.зб., 1946 – 1989 рр.
Ф.Р-5512 Інспектура державної статистики Ямпільського району, 152
од.зб., 1944 – 1962 рр.
Ф.Р-5513 Фінансовий відділ виконавчого комітету Ямпільської районної
Ради депутатів трудящих, 320 од.зб., 1944 – 1986 рр.
Ф.Р-5514 Трест «Вінницясільбуд» Головцентросільбуду Міністерства
сільського будівництва УРСР, 1569 од.зб., 1964 – 1985 рр.
Ф.Р-5515 Будинок науково-технічної пропаганди Міністерства харчової
промисловості УРСР, м. Вінниця, 238 од.зб., 1964 – 1967 рр.
Ф.Р-5517 Вінницьке районне виробниче управління сільського
господарства Вінницького обласного управління сільського господарства,
345 од.зб., 1962 – 1969 рр.
Ф.Р-5518 Комбінат «Вінницяпромбуд» Міністерства промислового
будівництва УРСР, 1168 од.зб., 1965 – 1987 рр.
Ф.Р-5520 Мурованокуриловецький районний комітет народного
контролю Вінницького обласного комітету народного контролю, 247
од.зб., 1967 – 1990 рр.
281
Ф.Р-5521 Фінансовий відділ виконавчого комітету
Мурованокуриловецької районної Ради депутатів трудящих, 438 од.зб.,
1944 – 1991 рр.
Ф.Р-5522 Гайсинський районний комітет народного контролю, 237 од.зб.,
1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5523 Планова комісія виконавчого комітету Гайсинської районної
Ради депутатів трудящих, 67 од.зб., 1957 – 1977 рр.
Ф.Р-5524 Виконавчий комітет Гайсинської міської Ради народних
депутатів, 453 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-5525 Відділ культури виконавчого комітету Гайсинської районної
Ради народних депутатів (о.а.ф.), 250 од.зб., 1948 – 1988 рр.
Ф.Р-5526 Відділ нородної освіти виконавчого комітету Гайсинської
районної Ради народних депутатів, 332 од.зб., 1949 – 1987 рр.
Ф.Р-5527 Теплицький районний комітет народного контролю
Вінницького обласного комітету народного контролю, смт. Теплик, 204
од.зб., 1967 – 1990 рр.
Ф.Р-5528 Виконавчий комітет Теплицької селищної Ради депутатів
трудящих, 372 од.зб., 1944 – 1984 рр.
Ф.Р-5529 Виконавчий комітет Іванівської сільської Ради депутатів
трудящих, 37 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5530 Виконавчий комітет Комарівської сільської Ради депутатів
трудящих, 165 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5531 Виконавчий комітет Соболівської сільської Ради депутатів
трудящих, 103 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5532 Виконавчий комітет Шиманівської сільської Ради депутатів
трудящих, 152 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5533 Виконавчий комітет Антонівської сільської Ради депутатів
трудящих, 28 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5534 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Свердлова, с.
Марківка, 22 од.зб., 1947 – 1958 рр.
282
Ф.Р-5535 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «ХТЗ», с. Карабелівка,
16 од.зб., 1946 – 1958 рр.
Ф.Р-5536 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-й рік п’ятирічки», с.
Степанівка, 9 од.зб., 1944 – 1947 рр.
Ф.Р-5537 Ордена Леніна колгосп ім. Леніна, с. Степанівна, 61 од.зб., 1944
– 1970 рр.
Ф.Р-5538 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Політвідділ», с. Важне,
12 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5539 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Погоріла,
80 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5540 Вінницький філіал Республіканського проектного інституту з
землевпорядкування «Укрземпроект», 373 од.зб., 1944 – 1989 рр.
Ф.Р-5541 Виконавчий комітет Сутиської сільської Ради депутатів
трудящих, 140 од.зб., 1946 – 1967 рр.
Ф.Р-5542 Виконавчий комітет Гніванської селищної Ради депутатів
трудящих,163 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5543 Тиврівський районний комітет народного контролю, 389 од.зб.,
1965 – 1990 рр.
Ф.Р-5544 Чечельницький районний комітет народного контролю
Вінницького обласного комітету народного контролю, смт Чечельник, 698
од.зб., 1966 – 1990 рр.
Ф.Р-5545 Фінансовий відділ виконавчого комітету Чечельницької
районної Ради народних депутатів, 701 од.зб., 1944 – 1991 рр.
Ф.Р-5546 Чечельницький цукровий комбінат Вінницького цукротресту,
137 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5547 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Чечельницької районної Ради народних депутатів, 494 од.зб., 1944 – 1985
рр.
Ф.Р-5548 Чечельницьке районне виробниче управління сільського
господарства, 49 од.зб., 1967 – 1969 рр.
283
Ф.Р-5549 Вінницький районний комітет професійної спілки працівників
державної торгівлі і споживчої кооперації, 33 од.зб., 1951 – 1969 рр.
Ф.Р-5550 Вінницьке обласне управління побутового обслуговування
населення, 2268 од.зб., 1960 – 1998 рр.
Ф.Р-5551 Виконавчий комітет Тульчинської міської Ради народних
депутатів, 882 од.зб., 1945 – 1985 рр.
Ф.Р-5552 Виконавчий комітет Шпиківської селищної Ради депутатів
трудящих, 241 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5553 Виконавчий комітет Замлинської сільської Ради депутатів
трудящих, 58 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5554 Виконавчий комітет Тиманівської сільської Ради депутатів
трудящих, 221 од.зб., 1944 – 1967 рр.
Ф.Р-5555 Виконавчий комітет Липівської сільської Ради депутатів
трудящих, 70 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5556 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Літинської районної Ради народних депутатів, 608 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-5557 Районна інспекція сільського господарства виконавчого
комітету Літинської районної Ради депутатів трудящих, 76 од.зб., 1958 –
1961 рр.
Ф.Р-5558 Літинське районне виробниче управління сільського
господарства, 128 од.зб., 1967 – 1969 рр.
Ф.Р-5559 Літинський районний комітет народного контролю, 463 од.зб.,
1967 – 1990 рр.
Ф.Р-5560 Виконавчий комітет Томашпільської селищної Ради депутатів
трудящих, 212 од.зб., 1945 – 1973 рр.
Ф.Р-5561 Томашпільський районний комітет народного контролю
Вінницького обласного комітету народного контролю, смт. Томашпіль,
314 од.зб., 1967 – 1990 рр.
Ф.Р-5562 Планова комісія виконавчого комітету Томашпільської
районної Ради депутатів трудящих, 76 од.зб., 1944 – 1977 рр.
284
Ф.Р-5563 Відділ з будівництва в колгоспах виконавчого комітету
Томашпільської районної Ради депутатів трудящих, 101 од.зб., 1945 – 1958
рр.
Ф.Р-5564 Фінансовий відділ виконавчого комітету Томашпільської
районної Ради депутатів трудящих, 1255 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5565 Ленінський районний комітет народного контролю міста
Вінниці, 916 од.зб., 1972 – 1990 рр.
Ф.Р-5566 Замостянський районний комітет народного контролю міста
Вінниці, 881 од.зб., 1972 – 1990 рр.
Ф.Р-5567 Староміський районний комітет народного контролю міста
Вінниці, 666 од.зб., 1972 – 1991 рр.
Ф.Р-5568 Вінницький політехнічний технікум Міністерства харчової
промисловості УРСР, 227 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5569 Вінницький технікум м’ясної та молочної промисловості
Міністерства м’ясної та молочної промисловості СРСР, 168 од.зб., 1945 –
1971 рр.
Ф.Р-5570 Вінницьке державне музичне училище ім. М.Д. Леонтовича
Вінницького обласного управління культури, 266 од.зб., 1958 – 1976 рр.
Ф.Р-5571 Відкрите акціонерне товариство «Людмила», м. Вінниця, 249
од.зб., 1944 – 2001 рр.
Ф.Р-5572 Вінницька кондитерська фабрика управління харчової
промисловості «Укрголовкондитер», 571 од.зб., 1944 – 1974 рр.
Ф.Р-5573 Вінницька обласна станція юних техніків Вінницького
обласного відділу народної освіти, 364 од.зб., 1950 – 1988 рр.
Ф.Р-5574 Відкрите акціонерне товариство «Інфракон», м. Вінниця, 581
од.зб., 1969 – 2004 рр.
Ф.Р-5575 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Мир», с. Степанівка, 46
од.зб., 1946 – 1967 рр.
Ф.Р-5576 Жмеринське районне об’єднання «Сільгосптехніка»
Вінницького обласного об’єднання «Сільгосптехніка», м. Жмеринка, 19
од.зб., 1961 – 1973 рр.
285
Ф.Р-5577 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях», с.
Потоки, 69 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5578 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Дубова,
33 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5579 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с.
Чернятин, 27 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5580 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників
текстильної та легкої промисловості, 858 од.зб., 1956 – 1988 рр.
Ф.Р-5581 Вінницька обласна організація спілки наукових та інженерних
товариств СРСР (о.а.ф.), 838 од.зб., 1958 – 1989 рр.
Ф.Р-5582 Виконавчий комітет Козятинської міської Ради народних
депутатів, 715 од.зб., 1944 – 1986 рр.
Ф.Р-5583 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХ з’їзду КПРС, с.
Непедівка, 34 од.зб., 1947 – 1970 рр.
Ф.Р-5584 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с.
Миколаївка, 51 од.зб., 1946 – 1970 рр.
Ф.Р-5585 Фінансовий відділ виконавчого комітету Козятинської районної
Ради народних депутатів, 837 од.зб., 1944 – 1983 рр.
Ф.Р-5586 Фінансовий відділ виконавчого комітету Комсомольської
районної Ради депутатів трудящих, 112 од.зб., 1944 – 1963 рр.
Ф.Р-5587 Фінансовий відділ виконавчого комітету Самгородоцької
районної Ради депутатів трудящих, 115 од.зб., 1945 – 1957 рр.
Ф.Р-5588 Інспекція з сільського господарства виконавчого комітету
Козятинської районної Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1959 – 1961 рр.
Ф.Р-5589 Інспекція з сільського господарства виконавчого комітету
Комсомольської районної Ради депутатів трудящих, 25 од.зб., 1959 – 1961
рр.
Ф.Р-5590 Козятинське районне виробниче управління сільського
господарства, 144 од.зб., 1962 – 1969 рр.
Ф.Р-5591 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Козятинської районної Ради депутатів трудящих, 464 од.зб., 1944 – 1985 рр.
286
Ф.Р-5592 Управління сільського господарства і заготівель виконавчого
комітету Комсомольської районної Ради депутатів трудящих, 27 од.зб.,
1944 – 1953 рр.
Ф.Р-5593 Управління сільського господарства і заготівель виконавчого
комітету Самгородоцької районної Ради депутатів трудящих, 24 од.зб.,
1944 – 1953 рр.
Ф.Р-5594 Гайсинська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики, 561 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5595 Фінансовий відділ виконавчого комітету Гайсинської районної
Ради народних депутатів, 626 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-5596 Гайсинська районна спілка споживчих товариств, 332 од.зб.,
1944 – 1982 рр.
Ф.Р-5599 Гайсинська ремонтно-тракторна станція, 3 од.зб., 1959 – 1960 рр.
Ф.Р-5600 Гайсинське районне виробниче об’єднання з виробничо-
технічного забезпечення сільського господарства, 32 од.зб., 1961 – 1974 рр.
Ф.Р-5602 Виконавчий комітет Краснопільської сільської Ради депутатів
трудящих, 97 од.зб., 1950 – 1968 рр.
Ф.Р-5603 Гайсинське районне виробниче управління сільського
господарства, 163 од.зб., 1962 – 1969 рр.
Ф.Р-5604 Виконавчий комітет Кунянської сільської Ради депутатів
трудящих, 82 од.зб., 1948 – 1968 рр.
Ф.Р-5605 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с.
Краснопілка, 70 од.зб., 1945 – 1968 рр.
Ф.Р-5606 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Кунка,
63 од.зб., 1946 – 1968 рр.
Ф.Р-5607 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Куна, 50
од.зб., 1950 – 1968 рр.
Ф.Р-5608 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Носівці, 40
од.зб., 1945 – 1968 рр.
287
Ф.Р-5609 Виконавчий комітет Барської міської Ради народних депутатів,
586 од.зб., 1944 – 1992 рр.
Ф.Р-5610 Виконавчий комітет Балківської сільської Ради депутатів
трудящих, 66 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5611 Виконавчий комітет Ялтушківської сільської Ради депутатів
трудящих, 117 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5612 Відділ народної освіти виконавчого комітету Барської районної
Ради народних депутатів, 938 од.зб., 1944 – 1992 рр.
Ф.Р-5613 Фінансовий відділ виконавчого комітету Барської районної
Ради народних депутатів, 740 од.зб., 1944 – 1992 рр.
Ф.Р-5614 Барська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики, 548 од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5615 Ялтушківський цукровий комбінат Вінницького
бурякоцукротресту, 112 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5616 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Щорса, с. Хутір
Комаровецький, 69 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5617 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Гармаки,
39 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5618 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с.
Комарівці, 41 од.зб., 1945 – 1968 рр.
Ф.Р-5619 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с.
Іванівці, 52 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5620 Виконавчий комітет Лозівської сільської Ради депутатів
трудящих, 190 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5621 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Суворова, с.
Зведенівка, 95 од.зб., 1944 – 1969 рр.
Ф.Р-5622 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Вільна праця», с.
Зведенівка, 12 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5623 Виконавчий комітет Кожухівської сільської Ради депутатів
трудящих, 22 од.зб., 1944 – 1953 рр.
288
Ф.Р-5624 Виконавчий комітет Кам’янецької сільської Ради депутатів
трудящих, 26 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5625 Виконавчий комітет Росошанської сільської Ради депутатів
трудящих, 96 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5626 Виконавчий комітет Брідоцької сільської Ради депутатів
трудящих, 110 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5627 Теплицька районна спілка споживчих товариств, 112 од.зб., 1948
– 1971 рр.
Ф.Р-5628 Інспектура державної статистики Теплицького району, 412
од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5629 Фінансовий відділ виконавчого комітету Теплицької районної
Ради народних депутатів, 445 од.зб., 1944 – 1983 рр.
Ф.Р-5630 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХ з’їзду КПРС, с.
Теплик, 34 од.зб., 1951 – 1970 рр.
Ф.Р-5631 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Україна», с. Росоша, 54
од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5632 Інспекція з сільського господарства виконавчого комітету
Теплицької районної Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1958 – 1961 рр.
Ф.Р-5633 Теплицьке районне виробниче управління сільського
господарства, 64 од.зб., 1966– 1969 рр.
Ф.Р-5634 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Теплицької районної Ради народних депутатів, 354 од.зб., 1945– 1981 рр.
Ф.Р-5635 Мурованокуриловецька районна інформаційно-обчислювальна
станція державної статистики статистичного управління Вінницької
області, 493 од.зб., 1944– 1982 рр.
Ф.Р-5636 Виконавчий комітет Рівненської сільської Ради депутатів
трудящих, 146 од.зб., 1946– 1972 рр.
Ф.Р-5637 Виконавчий комітет Нішевецької сільської Ради депутатів
трудящих, 35 од.зб., 1944– 1954 рр.
Ф.Р-5638 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Попова,
47 од.зб., 1946 – 1969 рр.
289
Ф.Р-5639 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с.
Погоріла, 19 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5640 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Вперед до комунізму»,
с. Рівне, 71 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5641 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с.
Перекоринці, 3 од.зб., 1946 – 1958 рр.
Ф.Р-5642 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Степанки, 70 од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5643 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Горай,
39 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5644 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Куйбишева, с.
Нишівці, 35 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5645 Трест «Подільськпроммонтаж» Головхімпроммонтажу
Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, м.
Вінниця, 1185 од.зб., 1964 – 1980 рр.
Ф.Р-5646 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с.
Даньківка, 74 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5647 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Печора,
105 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5648 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с.
Петрашівка, 91 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5649 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Печора,
18 од.зб., 1944 – 1952 рр.
Ф.Р-5650 Тульчинська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики статистичного управління Вінницької області, 743
од.зб., 1944 – 1978 рр.
Ф.Р-5651 Інспектура державної статистики Шпиківського району, 133
од.зб., 1944 – 1962 рр.
Ф.Р-5652 Фінансовий відділ виконавчого комітету Тульчинської районної
Ради депутатів трудящих, 1003 од.зб., 1944– 1988 рр.
290
Ф.Р-5653 Фінансовий відділ виконавчого комітету Шпиківської районної
Ради депутатів трудящих, 111 од.зб., 1944– 1962 рр.
Ф.Р-5654 Виконавчий комітет Журавлівської сільської Ради депутатів
трудящих, 179 од.зб., 1946– 1969 рр.
Ф.Р-5655 Виконавчий комітет Самгородоцької сільської Ради депутатів
трудящих, 22 од.зб., 1944– 1953 рр.
Ф.Р-5656 Вінницький обласний онкологічний диспансер Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 354 од.зб., 1946– 1973 рр.
Ф.Р-5657 Спичинецький державний цукровий завод Київського
цукротресту, 43 од.зб., 1917– 1923 рр.
Ф.Р-5658 Спичинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1919– 1922 рр.
Ф.Р-5659 Фінансовий відділ виконавчого комітету Тиврівської районної
Ради депутатів трудящих, 209 од.зб., 1944– 1972 рр.
Ф.Р-5660 Виконавчий комітет Онитківської сільської Ради депутатів
трудящих, 27 од.зб., 1944– 1954 рр.
Ф.Р-5661 Виконавчий комітет Жахнівської сільської Ради депутатів
трудящих, 100 од.зб., 1944– 1968 рр.
Ф.Р-5662 Виконавчий комітет Івонівецької сільської Ради депутатів
трудящих, 28 од.зб., 1944– 1954 рр.
Ф.Р-5663 Вінницький обласний міжколгоспний шляхово-будівельний
трест «облміжколгоспшляхбуд» Українського міжколгоспного об’єднання
з будівництва, 1437 од.зб., 1965– 1981 рр.
Ф.Р-5664 Вінницьке обласне управління автомобільного транспорту
Міністерства автомобільного транспорту УРСР, 904 од.зб., 1966– 1977 рр.
Ф.Р-5665 Планова комісія виконавчого комітету Крижопільської районної
Ради депутатів трудящих, 125 од.зб., 1944– 1977 рр.
Ф.Р-5666 Фінансовий відділ виконавчого комітету Крижопільської
районної Ради народних депутатів, 633 од.зб., 1944– 1991 рр.
Ф.Р-5667 Відділ народної освіти виконавчого комітету Крижопільської
районної Ради народних депутатів, 524 од.зб., 1944– 1991 рр.
291
Ф.Р-5668 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. К. Маркса, с.
Красносілка, 63 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5669 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 40-річчя Жортня, с.
Зеленянка, 35 од.зб., 1944 – 1960 рр.
Ф.Р-5670 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-й Вирішальний», с.
Голубече, 63 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5671 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Голубече,
19 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5672 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Інтернаціонал», с.
Радянське, 15 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5673 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с.
Радянське, 23 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-5674 Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер
Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 657 од.зб., 1950 – 1987
рр.
Ф.Р-5675 Вінницький обласний протитуберкульозний госпіталь інвалідів
Вітчизняної війни Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 51
од.зб., 1946 – 1962 рр.
Ф.Р-5676 Крижопільська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики, 790 од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5677 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Мічурінець», с.
Кіровка, 124 од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-5678 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Україна», с. Лемешівка,
94 од.зб., 1951 – 1974 рр.
Ф.Р-5679 Виконавчий комітет Хомутинецької сільської Ради депутатів
трудящих, 253 од.зб., 1944– 1970 рр.
Ф.Р-5680 Виробниче енергетичне об’єднання «Вінницяенерго», м.
Вінниця, 3164 од.зб., 1959– 1988 рр.
Ф.Р-5681 Відкрите акціонерне товариство «Вінницький ламповий завод»,
м. Вінниця, 2906 од.зб., 1961– 2009 рр.
292
Ф.Р-5682 Фінансовий відділ виконавчого комітету Могилів-Подільської
міської Ради народних депутатів, 474 од.зб., 1944– 1983 рр.
Ф.Р-5683 Відділ народної освіти виконавчого комітету Могилів-
Подільської міської Ради депутатів трудящих, 521 од.зб., 1947– 1985 рр.
Ф.Р-5684 Фінансовий відділ виконавчого комітету Ободівської районної
Ради депутатів трудящих, 19 од.зб., 1947– 1958 рр.
Ф.Р-5685 Тростянецький районний комітет народного контролю, 304
од.зб., 1965– 1990 рр.
Ф.Р-5686 Ободівська районна інспектура ЦСУ СРСР, 28 од.зб., 1944– 1959
рр.
Ф.Р-5687 Тростянецька районна інформаційно-обчислювальна станція,
336 од.зб., 1944– 1976 рр.
Ф.Р-5688 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Скибинці,
38 од.зб., 1944 – 1963 рр.
Ф.Р-5689 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «ХТЗ», с. Глибочок, 2
од.зб., 1944 – 1945 рр.
Ф.Р-5690 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Зоря комунізму», с.
Глибочок, 33 од.зб., 1950 – 1968 рр.
Ф.Р-5691 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «40-річчя Жовтня», с.
Лукашівка, 22 од.зб., 1946 – 1959 рр.
Ф.Р-5692 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Росія», с. Ладижин, 53
од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5693 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Ладижин,
22 од.зб., 1946 – 1958 рр.
Ф.Р-5694 Тростянецьке районне виробниче управління сільського
господарства, 150 од.зб., 1965 – 1969 рр.
Ф.Р-5695 Районна інспекція з сільського господарства виконавчого
комітету Тростянецької районної Ради депутатів трудящих, 15 од.зб.,
1958– 1961 рр.
Ф.Р-5696 Управління сільського господарства і заготівель виконавчого
комітету Ободівської районної Ради депутатів трудящих, 40 од.зб., 1944 –
1953 рр.
293
Ф.Р-5697 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Тростянецької районної Ради народних депутатів, 533 од.зб., 1944 – 1985
рр.
Ф.Р-5698 Вінницькі художньо-виробничі майстерні художнього фонду
УРСР, 378 од.зб., 1950 – 1987 рр.
Ф.Р-5699 Вінницький обласний шкіряно-венерологічний диспансер
Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 640 од.зб., 1948 – 1986
рр.
Ф.Р-5700 Вінницький оліє-жировий комбінат ім. 60-річчя Радянської
України Українського промислового об’єднання оліє-жирової
промисловості, 1396 од.зб., 1949 – 1986 рр.
Ф.Р-5701 Редакція газети Вінницької обласної Ради, 341 од.зб., 1956 – 1998
рр.
Ф.Р-5702 Інспекція з сільського господарства виконавчого комітету
Тиврівської районної Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1958 – 1961 рр.
Ф.Р-5703 Тиврівське районне виробниче управління сільського
господарства Вінницького обласного управління сільського господарства,
108 од.зб., 1965 – 1969 рр.
Ф.Р-5704 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Тиврівської районної Ради депутатів трудящих, 226 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-5705 Відкрите акціонерне товариство «Вінницький електротехнічний
завод», 1423 од.зб., 1948 – 2008 рр.
Ф.Р-5706 Вінницький трест м’ясної та птахопереробної промисловості
головного управління м’ясної і птахопереробної промисловості
Міністерства м’ясної і молочної промисловості УРСР, 139 од.зб., 1966 –
1970 рр.
Ф.Р-5707 Юзефівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 17 од.зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.Р-5708 Фінансовий відділ виконавчого комітету Погребищенської
районної Ради народних депутатів, 740 од.зб., 1946 – 1986 рр.
Ф.Р-5709 Відділ народної освіти виконавчого комітету Погребищенської
районної Ради народних депутатів, 637 од.зб., 1947 – 1987 рр.
294
Ф.Р-5710 Виконавчий комітет Погребищенської селищної Ради депутатів
трудящих, 380 од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5711 Вінницький філіал республіканського проектно-
вишукувального інституту «Укрколгосппроект», 554 од.зб., 1964 – 1986 рр.
Ф.Р-5712 Вінницьке обласне управління Ощадбанку СРСР, 905 од.зб.,
1944 – 1990 рр.
Ф.Р-5713 Вінницький філіал державного проектного інституту
«Діпроцивільпромбуд», 404 од.зб., 1945 – 1985 рр.
Ф.Р-5714 Вінницька обласна контора сільгоспбанку, 57 од.зб., 1944 – 1959
рр.
Ф.Р-5715 Вінницька обласна станція юних натуралістів Вінницького
обласного відділу народної освіти, 205 од.зб., 1951 – 1987 рр.
Ф.Р-5716 Ардикуца Василь Юхимович – краєзнавець, дійсний член
географічного товариства СРСР, 145 од.зб., 1891 – 1979 рр.
Ф.Р-5717 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Горбівці,
66 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5718 Літинське районне об’єднання «Сільгосптехніка», 21 од.зб., 1963
– 1973 рр.
Ф.Р-5720 Фінансовий відділ виконавчого комітету Літинської районної
Ради депутатів трудящих, 385 од.зб., 1956 – 1989 рр.
Ф.Р-5721 Літинська центральна районна лікарня Вінницького обласного
вдділу охорони здоров’я, 314 од.зб., 1953 – 1989 рр.
Ф.Р-5722 Товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницький
меблевий комбінат», 3297 од.зб., 1966 – 2006 рр.
Ф.Р-5723 Вінницький завод радіотехнічної апаратури Міністерства
радіопромисловості СРСР, 1362 од.зб., 1968 – 1982 рр.
Ф.Р-5724 Редакція районної газети «Прапор перемоги», орган
Калинівського райкому КПУ і районної Ради депутатів трудящих, 96
од.зб., 1944 – 1969 рр.
Ф.Р-5725 Калинівська районна спілка споживчих товариств
(райспоживспілка), 621 од.зб., 1944 – 1988 рр.
295
Ф.Р-5726 Калинівська міжколгоспна будівельна організація
(міжколгоспбуд) Вінницького облміжколгоспбуду, 55 од.зб., 1958 – 1973
рр.
Ф.Р-5727 Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Калинівської
районної Ради депутатів трудящих, 52 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-5728 Калинівська центральна районна лікарня Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 556 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-5730 Калинівське районне об’єднання «Сільгосптехніка»
Вінницького обласного об’єднання «Сільгосптехніка», 36 од.зб., 1961 –
1970 рр.
Ф.Р-5732 Виконавчий комітет Будьонівської сільської Ради депутатів
трудящих, 36 од.зб., 1946 – 1954 рр.
Ф.Р-5733 Погребищенське районне виробниче управління сільського
господарства, 376 од.зб., 1962 – 1969 рр.
Ф.Р-5734 Районна інспекція з сільського господарства виконавчого
комітету Погребищенської районної Ради депутатів трудящих, 11 од.зб.,
1958 – 1961 рр.
Ф.Р-5735 Районна інспекція з сільського господарства виконавчого
комітету Плисківської районної Ради депутатів трудящих, 3 од.зб., 1958 –
1960 рр.
Ф.Р-5736 Вінницьке виробничо-аграрне об’єднання садівництва і
виноробної промисловості «Вінницярадгоспвінпром» Головплідвінпрому
УРСР, 1298 од.зб., 1969 – 1985 рр.
Ф.Р-5737 Подільська регіональна дослідна станція садівництва
Українського науково-дослідного інституту садівництва, с. Медвеже
Вушко, 296 од.зб., 1969 – 1985 рр.
Ф.Р-5738 Вінницька обласна Рада Всесоюзного товариства винахідників
та раціоналізаторів (о.а.ф.), 653 од.зб., 1958 – 1988 рр.
Ф.Р-5739 Вінницький комплексний відділ «Південнозахід-
гіпроцукропром», 206 од.зб., 1959 – 1986 рр.
Ф.Р-5740 Виконавчий комітет Дубівської сільської Ради депутатів
трудящих, 124 од.зб., 1945 – 1971 рр.
296
Ф.Р-5741 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Щорса, с. Курилівці,
14 од.зб., 1960 – 1970 рр.
Ф.Р-5742 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Дзержинського, с.
Почапинці, 28 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5743 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 1 Травня, с.
Стодульці, 15 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5744 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Дзержинського, с.
Рів, 8 од.зб., 1963 – 1969 рр.
Ф.Р-5745 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Димитрова, с.
Сербинівці, 30 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5746 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с.
Северинівка, 40 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5747 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Росія», с. Кацмазів, 44
од.зб., 1951 – 1970 рр.
Ф.Р-5748 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІ партз’їзду, с.
Станіславчик, 25 од.зб., 1959 – 1969 рр.
Ф.Р-5749 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Котовського, с.
Кам’яногірка, 17 од.зб., 1959 – 1970 рр.
Ф.Р-5750 Радгосп ім. 50-річчя Великого Жовтня с. Олександрівка, 124
од.зб., 1944 – 1968 рр.
Ф.Р-5751 Радгосп «Червоний» Всесоюзного насінницького об’єднання
цукрового буряку та тютюну Міністерства сільського господарства СРСР,
с. Плутівці, 76 од.зб., 1962 – 1969 рр.
Ф.Р-5752 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Жданова, с.
Головчинці, 23 од.зб., 1956 – 1970 рр.
Ф.Р-5753 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Орджонікідзе, с.
Демидівка, 67 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5754 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Свердлова, с.
Телелинці, 19 од.зб., 1953 – 1969 рр.
Ф.Р-5755 Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Жмеринської
районної Ради депутатів трудящих, 50 од.зб., 1944 – 1952 рр.
297
Ф.Р-5756 Редакція газети «Нові горизонти», орган Жмеринського
райкому КПУ та районної Ради депутатів трудящих, 78 од.зб., 1947 – 1969
рр.
Ф.Р-5757 Жмеринська хутрова фабрика Всесоюзного об’єднання хутрової
та овечо-шубної промисловості, 39 од.зб., 1961 – 1968 рр.
Ф.Р-5758 Жмеринська музична школа (семирічка) управління культури
виконавчого комітету Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 58
од.зб., 1956 – 1970 рр.
Ф.Р-5759 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Яруга, 59
од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5760 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кагановича, с.
Саїнка, 17 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5761 Чернятинський радгосп-технікум Міністерства сільського
господарства УРСР, 116 од.зб., 1944 – 1965 рр.
Ф.Р-5763 Жмеринська районна спілка споживчих товариств Вінницької
облспоживспілки, 109 од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-5764 Відділ культури Жмеринської райдержадміністрації, 255 од.зб.,
1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5765 Радгосп «Зоря комунізму» Вінницького тресту плодово-ягідних
радгоспів, с. Бронниця, 73 од.зб., 1969 – 1973 рр.
Ф.Р-5766 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Мічуріна, с.
Станіславчик, 16 од.зб., 1951 – 1958 рр.
Ф.Р-5767 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Жданова, с.
Кам’яногірка, 16 од.зб., 1951 – 1958 рр.
Ф.Р-5768 Радгосп ім. Леніна, с. Козлів, 98 од.зб., 1959 – 1971 рр.
Ф.Р-5769 Радгосп ім. КІМ, м. Могилів-Подільський, 155 од.зб., 1948 – 1972
рр.
Ф.Р-5770 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с.
Людавка, 15 од.зб., 1945 – 1954 рр.
298
Ф.Р-5771 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Кричанівка, 15 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5772 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 2-ої п’ятирічки, с.
Демидівка, 6 од.зб., 1946 – 1950 рр.
Ф.Р-5773 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. КПРС, с. Мервенці,
37 од.зб., 1949 – 1973 рр.
Ф.Р-5774 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «За соціалістичну
перемогу», с. Потоки, 7 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5775 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Рижавка, 19 од.зб., 1945 – 1958 рр.
Ф.Р-5776 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Потоки, 11 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5777 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Щучинці,
4 од.зб., 1950 – 1958 рр.
Ф.Р-5778 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Червоних партизан, с.
Мала Жмеринка, 32 од.зб., 1949 – 1965 рр.
Ф.Р-5779 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях Леніна», с.
Коростівці, 20 од.зб., 1944 – 1954 рр.
Ф.Р-5780 Вінницьке обласне виробниче аграрно-промислове об’єднання
плодоовочевої продукції «Вінницяплодоовочгосп» Міністерства
плодоовочевого господарства УРСР, 1985 од.зб., 1965 – 1985 рр.
Ф.Р-5781 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с.
Могилівка, 14 од.зб., 1945 – 1957 рр.
Ф.Р-5782 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 12-річчя РСЧА, с.
Тартак, 34 од.зб., 1944 – 1958 рр.
Ф.Р-5783 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний шлях», с.
Слобода-Межирівська, 36 од.зб., 1944 – 1969 рр.
Ф.Р-5784 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с.
Сьомаки, 28 од.зб., 1944 – 1957 рр.
299
Ф.Р-5785 Вінницька обласна контора громадського харчування Головного
управління громадського харчування Міністерства торгівлі УРСР, 86
од.зб., 1967 – 1969 рр.
Ф.Р-5786 Вінницьке обласне виробничо-торговельне об’єднання
громадського харчування, 1267 од.зб., 1970 – 1991 рр.
Ф.Р-5787 Барська центральна районна лікарня Вінницького обласного
відділу охорони здоров’я, 368 од.зб., 1945 – 1987 рр.
Ф.Р-5788 Районний відділ охорони здоров’я виконавчого комітету
Копайгородської районної Ради депутатів трудящих, 31 од.зб., 1944 – 1957
рр.
Ф.Р-5789 Районний відділ культури виконавчого комітету Барської
районної Ради народних депутатів, 160 од.зб., 1950 – 1992 рр.
Ф.Р-5790 Відділ культурно-освітніх установ виконавчого комітету
Копайгородської районної Ради депутатів трудящих, 18 од.зб., 1946 – 1953
рр.
Ф.Р-5793 Фінансовий відділ виконавчого комітету Копайгородської
районної Ради депутатів трудящих, 36 од.зб., 1946 – 1959 рр.
Ф.Р-5794 Барське районне об’єднання «Сільгосптехніка», 2 од.зб., 1968 –
1970 рр.
Ф.Р-5795 Барська районна міжколгоспна будівельна організація
«Райміжколгопбуд» Вінницького облміжколгоспбуду, 47 од.зб., 1957 –
1969 рр.
Ф.Р-5796 Барська районна міжколгоспна шляхово-будівельна організація
«Міжколгоспшляхбуд» Вінницького тресту «Облміжколгоспшляхбуд», 59
од.зб., 1965 – 1969 рр.
Ф.Р-5797 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 40-річчя Жовтня, с.
Бабчинці, 81 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5798 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях до комунізму», с.
Бабчинці, 52 од.зб., 1946 – 1976 рр.
Ф.Р-5799 Промколгосп ім. Молотова, с. Бандишівка, 13 од.зб., 1946 – 1950
рр.
300
Ф.Р-5800 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Росія», с. Борівка, 58
од.зб., 1947 – 1973 рр.
Ф.Р-5801 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Біляни,
69 од.зб., 1945 – 1975 рр.
Ф.Р-5802 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Володіївці,
63 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5803 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Борівка, 43
од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-5804 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний Жовтень», с.
Вендичани , 85 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5805 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІ з’їзду КПРС, с.
Вила Ярузькі, 91 од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-5806 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с.
Борівка, 5 од.зб., 1945 – 1950 рр.
Ф.Р-5807 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Мічуріна, с. Грушка,
76 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5808 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Котовського, с.
Жеребилівка, 84 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5809 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Борівка, 7
од.зб., 1944 – 1945 рр.
Ф.Р-5810 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ватутіна, с.
Кричанівка, 88 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5811 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Крупської, с.
Ляшівці, 46 од.зб., 1944 – 1974 рр.
Ф.Р-5812 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с.
Людвиківка, 46 од.зб., 1950 – 1976 рр.
Ф.Р-5813 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Першого Травня, с.
Моївка, 40 од.зб., 1946 – 1975 рр.
Ф.Р-5814 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Україна», с. Гоцулівка,
88 од.зб., 1945 – 1973 рр.
301
Ф.Р-5815 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Щорса, с. Озаринці,
95 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5816 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Пилипи,
81 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5817 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Карла Маркса, с.
Пелинівка, 58 од.зб., 1944 – 1973 рр.
Ф.Р-5818 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Комінтерна, с.
Саїнка, 85 од.зб., 1945 – 1976 рр.
Ф.Р-5819 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с.
Борівка, 48 од.зб., 1945 – 1956 рр.
Ф.Р-5820 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Україна», с. Серебрія,
54 од.зб., 1944 – 1974 рр.
Ф.Р-5821 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Дружба», с. Сугаки, 109
од.зб., 1944 – 1960 рр.
Ф.Р-5822 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Суботівка,
81 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5823 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Сліди, 109
од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5824 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Чапаєва, с. Сокіл, 54
од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5825 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Карла Маркса, с.
Серебринці, 84 од.зб., 1944 – 1975 рр.
Ф.Р-5826 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ілліча, с. Хоньківці,
88 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5827 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Горького, с. Хрінівка,
91 од.зб., 1949 – 1975 рр.
Ф.Р-5828 Вінницька міська Рада спілки спортивних товариств і
організацій УРСР, 71 од.зб., 1959 – 1968 рр.
Ф.Р-5829 Вінницька обласна Рада спілки спортивних товариств і
організацій УРСР, 375 од.зб., 1959 – 1968 рр.
302
Ф.Р-5830 Відділ з будівництва в колгоспах при виконавчому комітеті
Теплицької районної Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1946 – 1958 рр.
Ф.Р-5831 Управління технічної експлуатації малих рік при Вінницькому
обласному управлінні меліорації і водного господарства, м. Вінниця, 46
од.зб., 1971 – 1977 рр.
Ф.Р-5832 Фінансови відділ виконавчого комітету Брацлавської районної
Ради депутатів трудящих, 53 од.зб., 1944 – 1962 рр.
Ф.Р-5833 Відділ освіти Немирівської районної державної адміністрації,
410 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5834 Немирівське педагогічне училище Міністерства освіти УРСР,
184 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5835 Відділ культури виконавчого комітету Немирівської районної
Ради народних депутатів, 333 од.зб., 1945 – 1988 рр.
Ф.Р-5836 Редакція районної газети «Колгоспні вісті», орган
Немирівського районного комітету КПУ і районної Ради депутатів
трудящих, 42 од.зб., 1950 – 1970 рр.
Ф.Р-5837 Немирівська центральна районна лікарня Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 439 од.зб., 1945 – 1988 рр.
Ф.Р-5838 Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Немирівської
районної Ради депутатів трудящих, 114 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-5839 Немирівська районна інформаційно-обчилювальна станція
державної статистики, 489 од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5840 Мурованокуриловецьке районне об’єднання «Сільгосптехніка»,
12 од.зб., 1965 – 1973 рр.
Ф.Р-5841 Мурованокуриловецька центральна районна лікарня
Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 296 од.зб., 1955 – 1991
рр.
Ф.Р-5842 Мурованокуриловецьке районне виробниче управління
сільського господарства, 120 од.зб., 1966 – 1969 рр.
Ф.Р-5843 Відділ культури виконавчого комітету Муровано-куриловецької
районної Ради народних депутатів, 157 од.зб., 1959 – 1991 рр.
303
Ф.Р-5846 Ямпільська районна спілка споживчих товариств
(райспоживспілка), 295 од.зб., 1946 – 1986 рр.
Ф.Р-5847 Мурованокуриловецька районна спілка споживчих товариств
(райспоживспілка), 448 од.зб., 1947 – 1991 рр.
Ф.Р-5848 Барська районна спілка споживчих товариств, 868 од.зб., 1946 –
1992 рр.
Ф.Р-5849 Районна планова комісія виконавчого комітету Барської
районної Ради депутатів трудящих, 101 од.зб., 1949 – 1977 рр.
Ф.Р-5850 Виконавчий комітет Копайгородської селищної Ради депутатів
трудящих, 211 од.зб., 1944 – 1972 рр.
Ф.Р-5851 Південно-Бузьке басейнове управління з регулювання
використання і охорони вод Міністерства меліорації водного господарства
УРСР, м. Первомайськ, 766 од.зб., 1961 – 1996 рр.
Ф.Р-5852 Вінницька обласна Рада з туризму і екскурсій Вінницької
обласної Ради профспілок, 405 од.зб., 1950 – 1989 рр.
Ф.Р-5853 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників
зв’язку, 472 од.зб., 1968 – 1984 рр.
Ф.Р-5854 Вінницька обласна Рада голів профспілкових комітетів
працівників лісових галузей, 763 од.зб., 1967 – 1991 рр.
Ф.Р-5855 Теплицька центральна районна лікарня Вінницького обласного
відділу охорони здоров’я, 291 од.зб., 1947 – 1984 рр.
Ф.Р-5857 Теплицька міжколгоспна будівельна організація Вінницького
міжколгоспбуду, 25 од.зб., 1957 – 1971 рр.
Ф.Р-5858 Відділ будівництва і експлуатації автомобільних шляхів
виконавчого комітету Теплицької районної Ради депутатів трудящих, 32
од.зб., 1944 – 1969 рр.
Ф.Р-5859 Відділ культури виконавчого комітету Теплицької районної
Ради народних депутатів, 40 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5861 Теплицьке районне об’єднання «Сільгосптехніка», 8 од.зб., 1961
– 1968 рр.
Ф.Р-5862 Вінницьке виробниче об’єднання м’ясної промисловості
Вінницького агропрому, 1272 од.зб., 1970 – 1987 рр.
304
Ф.Р-5863 Вінницька обласна Рада добровільного спортивного товариства
«Авангард», 305 од.зб., 1958 – 1987 рр.
Ф.Р-5864 Вінницька обласна Рада добровільного спортивного товариства
«Спартак», 347 од.зб., 1946 – 1987 рр.
Ф.Р-5865 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників
машинобудування, 797 од.зб., 1968 – 1982 рр.
Ф.Р-5866 Чечельницька районна спілка споживчих товариств Вінницької
облспоживспілки, 301 од.зб., 1962 – 1991 рр.
Ф.Р-5867 Відділ народної освіти виконавчого комітету Чечельницької
районної Ради депутатів трудящих, 389 од.зб., 1944 – 1991 рр.
Ф.Р-5868 Відділ культури виконавчого комітету Чечельницької районної
Ради депутатів трудящих, 157 од.зб., 1967 – 1991 рр.
Ф.Р-5869 Чечельницька районна інформаційно-обчилювальна станція
державної статистики, 667 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-5870 Відділ народної освіти виконавчого комітету Ольгопільської
районної Ради депутатів трудящих, 40 од.зб., 1944 – 1950 рр.
Ф.Р-5871 Центральна районна лікарня Чечельницького району
Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 384 од.зб., 1944 – 1991
рр.
Ф.Р-5872 Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Чечельницької
районної Ради депутатів трудящих, 30 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-5874 Вісімнадцятий Державний підшипниковий зовод Головного
управління з виробництва підшипників Міністерства автомобільної
промисловості СРСР, м. Вінниця, 1781 од.зб., 1961 – 1975 рр.
Ф.Р-5875 Вінницький міжобласний трест дорожніх ресторанів
республіканської контори «Укрдорресторан» Міністерства торгівлі УРСР,
536 од.зб., 1966 – 1981 рр.
Ф.Р-5876 Козятинська міжколгоспна будівельна організація Вінницького
міжколгоспбуду, 22 од.зб., 1958 – 1970 рр.
Ф.Р-5877 Відділ культури виконавчого комітету Козятинської районної
Ради депутатів трудящих, 68 од.зб., 1947 – 1974 рр.
305
Ф.Р-5878 Відділ культури виконавчого комітету Самгородоцької
районної Ради депутатів трудящих, 28 од.зб., 1945 – 1956 рр.
Ф.Р-5879 Фінансовий відділ виконавчого комітету Липовецької районної
Ради народних депутатів, 499 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-5880 Липовецький районний комітет народного конторолю, 380
од.зб., 1963 – 1990 рр.
Ф.Р-5881 Липовецька районна інформаційно-обчилювальна станція
державної статистики, 392 од.зб., 1959 – 1977 рр.
Ф.Р-5882 Виконавчий комітет Липовецької селищної Ради народних
депутатів, 325 од.зб., 1944 – 1987 рр.
Ф.Р-5883 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с.
Лукашівка, 71 од.зб., 1945 – 1970 рр.
Ф.Р-5884 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. К. Маркса, с. Росоша,
78 од.зб., 1944 – 1970 рр.
Ф.Р-5885 Штанько Валентина Григорівна – депутат Верховної Ради СРСР
7 – 9 скликань по Вінницькому виборчому округу №424, 49 од.зб., 1947 –
1981 рр.
Ф.Р-5886 Чечельницьке районне об’єднання «Сільгосптехніка», 23 од.зб.,
1962 – 1974 рр.
Ф.Р-5887 Відділ культури виконавчого комітету Джулинської районної
Ради депутатів трудящих, 27 од.зб., 1946 – 1959 рр.
Ф.Р-5888 Бершадське районне об’єднання «Сільгосптехніка», 34 од.зб.,
1964 – 1973 рр.
Ф.Р-5889 Фінансовий відділ виконавчого комітету Бершадської районної
Ради народних депутатів, 631 од.зб., 1944 – 1983 рр.
Ф.Р-5890 Відділ народної освіти виконавчого комітету Бершадської
районної Ради народних депутатів, 1047 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5891 Відділ культури виконавчого комітету Бершадської районної
Ради депутатів трудящих, 205 од.зб., 1945 – 1985 рр.
306
Ф.Р-5892 Уповновадений Ради в справах релігій при Раді Міністрів УРСР
у Вінницькій області, 68 од.зб., 1945 – 1984 рр.
Ф.Р-5893 Вінницька обласна Рада фізкультурно-спортивного товариства
«Динамо» України, 325 од.зб., 1948 – 1987 рр.
Ф.Р-5898 Бершадська ремонтно-технічна станція, 3 од.зб., 1960 р.
Ф.Р-5899 Копайгородська районна інспектура ЦСУ, 62 од.зб., 1944 – 1958
рр.
Ф.Р-5900 Відділ культури виконавчого комітету Крижопільської районної
Ради депутатів трудящих, 200 од.зб., 1944 – 1991 рр.
Ф.Р-5902 Крижопільська районна лікарня Вінницького обласного відділу
охорони здоров’я, 289 од.зб., 1945 – 1991 рр.
Ф.Р-5903 Районний відділ народної освіти виконавчого комітету
Тиврівської районної Ради депутатів трудящих, 142 од.зб., 1964 – 1974 рр.
Ф.Р-5904 Тиврівська районна спілка споживчих товариств Вінницької
обласної спілки споживчих товариств, 264 од.зб., 1947 – 1992 рр.
Ф.Р-5905 Тиврівське територіальне медичне об’єднання, 140 од.зб., 1946 –
1992 рр.
Ф.Р-5906 Відділ культури виконавчого комітету Тиврівської районної
Ради депутатів трудящих, 59 од.зб., 1949 – 1972 рр.
Ф.Р-5907 Вінницький філіал Центрального дослідного проектно-
конструкторського бюро ДЕРЖНІТІ з організації і технології ремонту та
технічного обслуговування автомобілів «Авторемонт», 27 од.зб., 1978 –
1982 рр.
Ф.Р-5909 Гайсинська районна лікарня Вінницького обласного відділу
охорони здоров’я, 467 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5910 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Гайсинської районної Ради народних депутатів, 539 од.зб., 1970 – 1985 рр.
Ф.Р-5911 Відділ культури виконавчого комітету Шаргородської районної
Ради депутатів трудящих, 165 од.зб., 1953 – 1989 рр.
Ф.Р-5912 Шаргородська районна лікарня Вінницького обласного відділу
охорони здоров’я, 501 од.зб., 1944 – 1989 рр.
307
Ф.Р-5913 Шаргородська районна спілка споживчих товариств, 337 од.зб.,
1944 – 1989 рр.
Ф.Р-5915 Районна планова комісія виконавчого комітету Шаргородської
районної Ради депутатів трудящих, 22 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5916 Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Шаргородської
районної Ради депутатів трудящих, 95 од.зб., 1944 – 1957 рр.
Ф.Р-5917 Погребищенська районна спілка споживчих товариств
Вінницької обласної спілки споживчих товариств, 525 од.зб., 1945 – 1984
рр.
Ф.Р-5918 Відділ культури виконавчого комітету Погребищенської
районної Ради депутатів трудящих, 287 од.зб., 1946 – 1987 рр.
Ф.Р-5919 Хмільницька районна спілка споживчих товариств Вінницької
обласної спілки споживчих товариств, 97 од.зб., 1954 – 1972 рр.
Ф.Р-5920 Стехов Сергій Тимофійович – командир партизанського загону
«Переможці» під керівництвом Героя Радянського Союзу Д. Медвєдєва,
ветеран КПРС з 1918 р., м. Вінниця, 217 од.зб., 1922 – 1988 рр.
Ф.Р-5921 Бершадська районна спілка споживчих товариств Вінницької
обласної спілки споживчих товариств, 516 од.зб., 1944 – 1983 рр.
Ф.Р-5922 Бершадська центральна районна лікарня Вінницького обласного
відділу охорони здоров’я, 358 од.зб., 1945 – 1986 рр.
Ф.Р-5923 Планова комісія виконавчого комітету Немирівської районної
Ради народних депутатів, 72 од.зб., 1956 – 1977 рр.
Ф.Р-5924 Немирівське районне виробниче об’єднання з виробничо-
технічного забезпечення сільського господарства, 7 од.зб., 1966 – 1973 рр.
Ф.Р-5925 Томашпільська центральна районна лікарня Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 296 од.зб., 1945 – 1988 рр.
Ф.Р-5926 Томашпільська районна спілка споживчих товариств
Вінницької обласної спілки споживчих товариств, 652 од.зб., 1944 – 1988
рр.
Ф.Р-5927 Відділ культури виконавчого комітету Томашпільської районної
Ради народних депутатів, 200 од.зб., 1953 – 1988 рр.
308
Ф.Р-5928 Томашпільський районний відділ народної освіти, школи і
дитячі будинки Томашпільського району (о.а.ф), 434 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-5929 Томашпільське районне об’єднання «Сільгосптехніка», смт.
Вапнярка, 36 од.зб., 1962 – 1974 рр.
Ф.Р-5930 Томашпільська районна інформаційно-обчилювальна станція
державної статистики статистичного управління Вінницької області, 749
од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5931 Могилів-Подільська міська інформаційно-обчилювальна
станція державної статистики статистичного управління Вінницької
області, 232 од.зб., 1958 – 1975 рр.
Ф.Р-5932 Животівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих,
селянських і червоноармійських депутатів, 165 од.зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.Р-5933 Державна інспекція із закупівлі і якості сільськогосподарських
продуктів у Вінницькій області Міністерства заготівель УРСР, м. Вінниця,
195 од.зб., 1970 – 1985 рр.
Ф.Р-5936 Відділ культури виконавчого комітету Хмільницької районної
Ради депутатів трудящих, 130 од.зб., 1948 – 1973 рр.
Ф.Р-5937 Відділ культури виконавчого комітету Уланівської районної
Ради депутатів трудящих, 23 од.зб., 1947 – 1962 рр.
Ф.Р-5938 Хмільницьке районне об’єднання «Сільгосптехніка», 53 од.зб.,
1961 – 1973 рр.
Ф.Р-5939 Хмільницька центральна районна лікарня Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 124 од.зб., 1946 – 1973 рр.
Ф.Р-5940 Вінницький об’єднаний авіазагін Українського ордена
Трудового Червоного Прапора управління цивільної авіації, 54 од.зб., 1949
– 1987 рр.
Ф.Р-5941 Фабрика №10 Головного управління геодезії і картографії при
Раді Міністрів СРСР, м. Вінниця, 506 од.зб., 1965 – 1986 рр.
Ф.Р-5942 Прокуратура Козятинського району, 90 од.зб., 1944 – 1976 рр.
Ф.Р-5943 Прокуратура Комсомольського району, 27 од.зб., 1946 – 1962 рр.
309
Ф.Р-5944 Прокуратура Самгородоцького району, 10 од.зб., 1945 – 1955 рр.
Ф.Р-5945 Могилів-Подільський приладо-будівельний завод Міністерства
приладобудування, засобів автоматизації і систем управління СРСР, 161
од.зб., 1961– 1974 рр.
Ф.Р-5946 Могилів-Подільський машинобудівний завод Міністерства
машинобудування для легкої і харчової промисловості і побутових
приладів СРСР, 482 од.зб., 1944 – 1974 рр.
Ф.Р-5949 Відділ будівництва і експлуатації автомобільних доріг
виконавчого комітету Тростянецької районної Ради депутатів трудящих,
26 од.зб., 1944 – 1974 рр.
Ф.Р-5950 Відділ автомобільного транспорту і шосейних доріг
виконавчого комітету Ободівської районної Ради депутатів трудящих, 4
од.зб., 1947 – 1958 рр.
Ф.Р-5951 Тростянецька районна спілка споживчих товариств Вінницької
облспоживспілки, 432 од.зб., 1965 – 1988 рр.
Ф.Р-5952 Ободівська районна спілка споживчих товариств Вінницької
обласної спілки споживчих товариств, 44 од.зб., 1944 – 1955 рр.
Ф.Р-5953 Віддл культури виконавчого комітету Тростянецької районної
Ради народних депутатів, 195 од.зб., 1948 – 1988 рр.
Ф.Р-5954 Відділ культури виконавчого комітету Ободівської районної
Ради депутатів трудящих, 37 од.зб., 1945 – 1958 рр.
Ф.Р-5955 Тростянецьке районне об’єднання «Сільгосптехніка», 31 од.зб.,
1963 – 1974 рр.
Ф.Р-5956 Планова комісія виконавчого комітету Тростянецької районної
Ради депутатів трудящих, 52 од.зб., 1945 – 1974 рр.
Ф.Р-5957 Планова комісія виконавчого комітету Ободівської районної
Ради депутатів трудящих, 12 од.зб., 1945 – 1957 рр.
Ф.Р-5958 Відділ народниї освіти виконавчого комітету Тростянецької
районної Ради депутатів трудящих, 424 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5959 Відділ цін виконавчого комітету Вінницької обласної Ради
народних депутатів, 554 од.зб., 1970 – 1992 рр.
310
Ф.Р-5961 Козятинське районне об’єднання «Сільгосптехніка», 33 од.зб.,
1960 – 1974 рр.
Ф.Р-5963 Архітектор Вінницького району при виконавчому комітеті
Вінницької районної Ради депутатів трудящих, 16 од.зб., 1967 – 1974 рр.
Ф.Р-5964 Козятинська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики, 465 од.зб., 1944– 1976 рр.
Ф.Р-5965 Відділ народної освіти виконавчого комітету
Мурованокуриловецької районної Ради народних депутатів, 499 од.зб.,
1948 – 1991 рр.
Ф.Р-5967 Вінницька організація спілки письменників України, 141 од.зб.,
1971 – 1983 рр.
Ф.Р-5968 Липовецьке районне об’єднання «Сільгосптехніка», 33 од.зб.,
1961 – 1974 рр.
Ф.Р-5970 Вінницький трест з будівництва і реконструкції автомобільних
шляхів і споруд «Вінницяшляхбуд» Головшляхбуду Міністерства
будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР, 786 од.зб., 1969 –
1982 рр.
Ф.Р-5971 Вінницький обласний комітет з охорони природи, 281 од.зб.,
1967 – 1989 рр.
Ф.Р-5972 Барський машинобудівний завод Головхарчомаш Міністерства
машинобудування для легкої і харчової промисловості і побутових
приладів СРСР, 459 од.зб., 1944 – 1974 рр.
Ф.Р-5973 Вінницька районна інспекція з сільського господарства
виконавчого комітету Вінницької районної Ради депутатів трудящих, 34
од.зб., 1957 – 1961 рр.
Ф.Р-5974 Планова комісія виконавчого комітету Тульчинської районної
Ради народних депутатів, 158 од.зб., 1944 – 1977 рр.
Ф.Р-5975 Планова комісія виконавчого комітету Літинської районної
Ради народних депутатів, 27 од.зб., 1967 – 1977 рр.
Ф.Р-5976 Погребищенська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики, 588 од.зб., 1944– 1982 рр.
Ф.Р-5977 Планова комісія виконавчого комітету Бершадської районної
Ради народних депутатів, 53 од.зб., 1964 – 1977 рр.
311
Ф.Р-5978 Бершадська районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики, 505 од.зб., 1945– 1978 рр.
Ф.Р-5979 Іллінецький районний комітет народного контролю, 694 од.зб.,
1965– 1990 рр.
Ф.Р-5980 Фінансовий відділ виконавчого комітету Іллінецької районної
Ради народних депутатів, 720 од.зб., 1944 – 1988 рр.
Ф.Р-5981 Управління сільського господарства виконавчого комітету
Іллінецької районної Ради народних депутатів, 388 од.зб., 1944 – 1983 рр.
Ф.Р-5982 Іллінецьке районне виробниче управління сільського
господарства, 56 од.зб., 1965 – 1969 рр.
Ф.Р-5983 Іллінецька районна інформаційно-обчислювальна станція
державної статистики статистичного управління Вінницької області, 580
од.зб., 1944– 1978 рр.
Ф.Р-5984 Районна планова комісія виконавчого комітету
Мурованокуриловецької районної Ради народних депутатів, 19 од.зб., 1968
– 1976 рр.
Ф.Р-5985 Вінницька обласна сільськогосподарська виставка Міністерства
сільського господарства УРСР, 93 од.зб., 1950 – 1984 рр.
Ф.Р-5986 Скалецький Радіон Андрійович – самодіяльний композитор, м.
Вінниця, 34 од.зб., 1927 – 1984 рр.
Ф.Р-5987 Інспектура державної статистики Могилів-Подільського району
статистичного управління Вінницької області, 249 од.зб., 1944– 1972 рр.
Ф.Р-5988 Вінницький технікум залізничного транспорту відділу
навчальних закладів Південно-Західної залізниці, 167 од.зб., 1953– 1971 рр.
Ф.Р-5989 Вінницький технікум електронних приладів управління кадрів і
навчальних закладів Міністерства електронної промисловості СРСР, 114
од.зб., 1965– 1975 рр.
Ф.Р-5990 Районне управління сільського господарства виконавчого
комітету Крижопільської районної Ради народних депутатів, 367 од.зб.,
1946– 1985 рр.
312
Ф.Р-5991 Крижопільське районне виробниче управління сільського
господарства Вінницького обласного управління сільського господарства,
68 од.зб., 1962– 1969 рр.
Ф.Р-5992 Планова комісія виконавчого комітету Липовецької районної
Ради народних депутатів, 61 од.зб., 1952– 1977 рр.
Ф.Р-5993 Центральна контрольно-виробнича лабораторія місцевої
харчової промисловості Укрпивмісцевпрому Державного
агропромислового комітету УРСР, м. Вінниця, 100 од.зб., 1962– 1987 рр.
Ф.Р-5994 Вінницьке виробниче об’єднання «Термінал» Всесоюзного
об’єднання «Союзелектронмаш», 724 од.зб., 1968– 1986 рр.
Ф.Р-5995 Вінницька обласна організація спілки журналістів УРСР, 66
од.зб., 1968– 1983 рр.
Ф.Р-5996 Вінницька обласна ветеринарна лабораторія Вінницького
обласного агропромислового комітету, 776 од.зб., 1941– 1991 рр.
Ф.Р-5997 Районна планова комісія виконавчого комітету Теплицької
районної Ради народних депутатів, 9 од.зб., 1959– 1978 рр.
Ф.Р-5998 Вінницький обласний відділ Українського товариства глухих,
61 од.зб., 1954– 1978 рр.
Ф.Р-5999 Вінницьке обласне об’єднання з виробництва, заготівель і збуту
насіння овочевих культур і картоплі «Сортнасінняовоч» Українського
республіканського об’єднання «Укрнасінняовоч», 74 од.зб., 1965 – 1983 рр.
Ф.Р-6000 Планова комісія виконавчого комітету Могилів-Подільської
районної Ради народних депутатів, 24 од.зб., 1947– 1978 рр.
Ф.Р-6001 Ямпільське районне виробниче управління сільського
господарства Вінницького обласного управління сільського господарства,
86 од.зб., 1961 – 1969 рр.
Ф.Р-6002 Районне управління сільського господарства виконавчого
комітету Ямпільської районної Ради народних депутатів, 501 од.зб., 1970 –
1985 рр.
Ф.Р-6003 Піщанський районний комітет народного контролю
Вінницького обласного комітету народного контролю, 485 од.зб., 1967 –
1990 рр.
313
Ф.Р-6004 Районне управління сільського господарства виконавчого
комітету Піщанської районної Ради народних депутатів, 504 од.зб., 1944 –
1985 рр.
Ф.Р-6005 Районна інспекція з сільського господарства виконавчого
комітету Піщанської районної Ради депутатів трудящих, 41 од.зб., 1958 –
1961 рр.
Ф.Р-6006 Піщанське районне виробниче управління сільського
господарства Вінницького обласного управління сільського господарства,
85 од.зб., 1966 – 1969 рр.
Ф.Р-6007 Бєлканія Северян Павлович – заслужений лікар Українського
РСР, кандидат медичних наук, почесний громадянин м. Вінниці, 91 од.зб.,
1941 – 1987 рр.
Ф.Р-6008 Будівельно-монтажний трест «Вінницяводбуд» Головного
управління меліоративного будівництва Міністерства меліорації і водного
господарства УРСР, м. Вінниця, 742 од.зб., 1974 – 1988 рр.
Ф.Р-6009 Відділ народної освіти виконавчого комітету Липовецької
районної Ради народних депутатів, 230 од.зб., 1945 – 1987 рр.
Ф.Р-6010 Шереметкер Михайло Касьянович – заслужений працівник
культури УРСР, м. Вінниця, 12 од.зб., 1931 – 1984 рр.
Ф.Р-6011 Вінницьке обласне відділення музичного товариства УРСР, 46
од.зб., 1959 – 1986 рр.
Ф.Р-6012 Художники Вінниччини (колекція документів), 3 од.зб., 1967 –
1984 рр.
Ф.Р-6013 Вінницький завод «Кристал» Всесоюзного промислового
об’єднання з виробництва діамантів (Союзпромкристал) Міністерства
приладобудування, засобів автоматизації і систем управління СРСР, 586
од.зб., 1971 – 1983 рр.
Ф.Р-6014 Відділ народної освіти виконавчого комітету Піщанської
районної Ради народних депутатів, 418 од.зб., 1944 – 1991 рр.
Ф.Р-6015 Фінансовий відділ виконавчого комітету Піщанської районної
Ради народних депутатів, 773 од.зб., 1944 – 1991 рр.
Ф.Р-6016 Районний відділ народної освіти виконавчого комітету
Тульчинської районної Ради народних депутатів, 812 од.зб., 1944 – 1992 рр.
314
Ф.Р-6017 Вінницьке обласне виробниче об’єднання з агрохімічного
обслуговування сільського господарства Українського республіканського
виробничо-наукового об’єднання «Укрсільгоспхімія», 392 од.зб., 1979 –
1988 рр.
Ф.Р-6018 Вінницька обласна станція юних туристів, 118 од.зб., 1956 – 1986
рр.
Ф.Р-6019 Відділ робітничого постачання «Будмонтажтресту», м Вінниця,
42 од.зб., 1964 – 1971 рр.
Ф.Р-6020 Оратівський районний комітет народного конторолю, 154 од.зб.,
1979 – 1990 рр.
Ф.Р-6021 Колекція документів з історії Голодомору 1932 – 1933 рр. на
Вінниччині, 255 од.зб., 1932 – 2008 рр.
Ф.Р-6022 Колекція свідчень, спогадів та інших документів колишніх
в’язнів гетто, концентраційних та робочих таборів, а також громадян
примусово вигнаних до Німеччини, 85 од.зб., 1941 – 1999 рр.
Ф.Р-6023 Колекція фільтраційних, слідчих та наглядових справ переданих
СБУ у Вінницькій області, 77999 од.зб., 1918 – 1999 рр.
Ф.Р-6024 Вінницька обласна організація товариства любителів книги
УРСР, 65 од.зб., 1974 – 1987 рр.
Ф.Р-6025 Вінницька організація Спілки художників України, 49 од.зб.,
1976 – 1983 рр.
Ф.Р-6026 Вінницьке міське відділення радянсько-польської дружби
(колекція), 48 од.зб., 1967 – 1990 рр.
Ф.Р-6027 Тульчинське культурно-освітнє училище, 484 од.зб., 1944 – 1981
рр.
Ф.Р-6028 Тульчинський ветеринарний технікум Міністерства сільського
господарства УРСР, 333 од.зб., 1945 – 1984 рр.
Ф.Р-6029 Тульчинська центральна районна лікарня Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 627 од.зб., 1947 – 1989 рр.
Ф.Р-6030 Відділ культури виконавчого комітету Тульчинської районної
Ради народних депутатів, 552 од.зб., 1946 – 1983 рр.
315
Ф.Р-6031 Вінницький обласний комітет профспілки, 133 од.зб., 1981 –
1984 рр.
Ф.Р-6032 Груповий комітет профспілки робітників нафтової та
нафтохімічної промисловості при Вінницькому міжобласному управлінні
Головнафтопостачбуду, м. Вінниця, 139 од.зб., 1969 – 1988 рр.
Ф.Р-6033 Вінницький обласний комітет профспілки працівників
плодоовочевого господарства і заготівель, 48 од.зб., 1981 – 1983 рр.
Ф.Р-6034 Іллінецька районна спілка споживчих товариств, 427 од.зб., 1944
– 1988 рр.
Ф.Р-6035 Хмільницький завод сільськогосподарських машин
«Хмільниксільмаш» Всесоюзного промислового об’єднання з
виробництва машин для підготовки і внесення в ґрунт мінеральних добрив
і машин для хімічного захисту рослин «Союзсільхозхіммаш», 469 од.зб.,
1969 – 1983 рр.
Ф.Р-6036 Відділ народної освіти виконавчого комітету Хмільницької
районної Ради народних депутатів, 120 од.зб., 1980 – 1983 рр.
Ф.Р-6037 Відділ охорони злоров’я виконавчого комітету Іллінецької
районної Ради депутатів трудящих, 29 од.зб., 1944 – 1959 рр.
Ф.Р-6038 Іллінецька центральна районна лікарня Вінницького обласного
відділу охорони здоров’я, 448 од.зб., 1950 – 1985 рр.
Ф.Р-6039 Відділ культури виконавчого комітету Іллінецької районної
Ради народних депутатів, 239 од.зб., 1959 – 1984 рр.
Ф.Р-6040 Вінницьке обласне відділення педагогічного товариства
України, 272 од.зб., 1960 – 1993 рр.
Ф.Р-6041 Відділ народної освіти виконавчого комітету Іллінецької
районної Ради народних депутатів, 648 од.зб., 1944 – 1985 рр.
Ф.Р-6042 Оратівський районний відділ народної освіти, 183 од.зб., 1947 –
1989 рр.
Ф.Р-6043 Оратівський районний відділ культури виконавчого комітету
Оратівської районної Ради народних депутатів, 65 од.зб., 1952 – 1990 рр.
Ф.Р-6044 Оратівська центральна районна лікарня, 165 од.зб., 1944 – 1992
рр.
316
Ф.Р-6045 Фінансовий відділ виконавчого комітету Оратівської районної
Ради народних депутатів, 185 од.зб., 1944 – 1990 рр.
Ф.Р-6046 Літинське районне споживче товариство, 457 од.зб., 1945 – 1989
рр.
Ф.Р-6047 Вінницька обласна Рада добровільного спортивного товариства
«Колос», 294 од.зб., 1957 – 1987 рр.
Ф.Р-6048 Вінницька обласна Рада добровільного спортивного товариства
профспілок, 35 од.зб., 1981 – 1987 рр.
Ф.Р-6049 Вінницький філіал Дніпропетровського науково-дослідного
інституту відновлення та експертизи працездатності інвалідів, м. Вінниця,
200 од.зб., 1973 – 1987 рр.
Ф.Р-6050 Кугай Петро Трофимович – командир партизанського загону
кавалерійської бригади ім. В. І. Леніна, 42 од.зб., 1938 – 1984 рр.
Ф.Р-6951 Вінницький обком профспілки робітників автомобільного,
тракторного та сільськогосподарського машинобудування, 286 од.зб., 1977
– 1985 рр.
Ф.Р-6052 Томашпільська сільська Рада робітничих, селянських і
червоноармійських депутатів, 112 од.зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.Р-6053 Оратівська районна спілка споживчих товариств, 257 од.зб.,
1944 – 1992 рр.
Ф.Р-6054 Вінницький обласний комітет профспілки робітників
електростанцій та електротехнічної промисловості, 597 од.зб., 1971 – 1982
рр.
Ф.Р-6055 Хмільницький міський фінансовий відділ виконавчого комітету
Хмільницької міської Ради народних депутатів, 95 од.зб., 1980 – 1984 рр.
Ф.Р-6056 Закрите акціонерне товариство «Поділля», м. Вінниця, 1385
од.зб., 1967 – 1997 рр.
Ф.Р-6057 Теплицький районний відділ народної освіти виконавчого
комітету Теплицької районної Ради народних депутатів, 152 од.зб., 1958 –
1984 рр.
317
Ф.Р-6058 Вінницьке обласне виробниче об’єднання грузового
автотранспорту 10100, 724 од.зб., 1978 – 1986 рр.
Ф.Р-6059 Вінницьке обласне виробниче об’єднання пасажирського
автотранспорту «Вінницяпасавтотранс» 30100, 512 од.зб., 1978 – 1986 рр.
Ф.Р-6060 Виконавчий комітет Іллінецької селищної Ради народних
депутатів, 288 од.зб., 1944– 1984 рр.
Ф.Р-6061 Піщанський районний відділ охорони здоров’я, 22 од.зб., 1944 –
1957 рр.
Ф.Р-6062 Піщанське районне територіальне медичне об’єднання, 213
од.зб., 1958 – 1991 рр.
Ф.Р-6063 Оратівське районне управління сільського господарства
виконавчого комітету Оратівської районної Ради народних депутатів, 222
од.зб., 1946 – 1985 рр.
Ф.Р-6064 Відділ культури виконавчого комітету Піщанської районної
Ради депутатів трудящих, 228 од.зб., 1946 – 1991 рр.
Ф.Р-6065 Ладижинський технікум механізації сільського господарства,
139 од.зб., 1944 – 1978 рр.
Ф.Р-6066 Тростянецька центральна районна лікарня Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 209 од.зб., 1952 – 1988 рр.
Ф.Р-6067 Відділ у справах роздержавлення власності і демонополізації
виробництва Вінницької обласної державної адміністрації, 12 од.зб., 1992 –
1996 рр.
Ф.Р-6068 Вінницький філіал Чернігівського інституту регіональної
економіки і управління, м. Вінниця, 8 од.зб., 1993 – 1996 рр.
Ф.Р-6069 Вінницьке виробниче об’єднання хлібопекарської
промисловості Міністерства хлібопродуктів УРСР, 444 од.зб., 1976 – 1986
рр.
Ф.Р-6070 Шульга Ілля Гаврилович – доктор історичних наук, професор
Вінницького педінституту, заслужений працівник вищої школи
Української РСР, Лауреат Державної премії України, 464 од.зб., 1941 –
2004 рр.
318
Ф.Р-6071 Молилів-Подільська центральна міська лікарня Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 350 од.зб., 1952 – 1985 рр.
Ф.Р-6072 Ленінський районний відділ народної освіти, м. Вінниця, 695
од.зб., 1972 – 1992 рр.
Ф.Р-6073 Липовецьке районне агропромислове об’єднання, 80 од.зб., 1986
– 1987 рр.
Ф.Р-6074 Липовецький районний відділ культури Липовецької районної
Ради народних депутатів, 186 од.зб., 1945 – 1987 рр.
Ф.Р-6075 Погребищенська центральна районна лікарня Вінницького
обласного відділу охорони здоров’я, 217 од.зб., 1945 – 1979 рр.
Ф.Р-6076 Бершадське районне агропромислове об’єднання, 76 од.зб., 1986
– 1988 рр.
Ф.Р-6077 Липовецька центральна районна лікарня Вінницького обласного
відділу охорони здоров’я, 271 од.зб., 1946 – 1987 рр.
Ф.Р-6078 Барське районне агропромислове об’єднання, 142 од.зб., 1986 –
1991 рр.
Ф.Р-6079 Вінницький технікум громадського харчування, 120 од.зб., 1967
– 1976 рр.
Ф.Р-6080 Замостянський районний відділ народної освіти, м. Вінниця,
708 од.зб., 1972 – 1992 рр.
Ф.Р-6081 Яропуд Василь Миколайович – кандидат сільськогосподарських
наук, м. Вінниця, 66 од.зб., 1964 – 1990 рр.
Ф.Р-6082 Колекція документів воїнів-вінничан, колишніх учасників війни
в Афганістані, 126 од.зб., 1956 – 2004 рр.
Ф.Р-6083 Ямпільський районний відділ культури виконавчого комітету
Ямпільської районної Ради депутатів трудящих, 123 од.зб., 1946 – 1988 рр.
Ф.Р-6084 Ямпільське районне агропромислове об’єднання , 56 од.зб., 1986
– 1988 рр.
Ф.Р-6085 Управління житлового господарства Вінницького
міськвиконкому, 259 од.зб., 1965 – 1988 рр.
319
Ф.Р-6086 Вінницьке об’єднання «Соціотерапія», 17 од.зб., 1980 – 1987 рр.
Ф.Р-6087 Вінницький кооперативно-державний проектно-вишукувальний
інститут «Вінницяагропроект», 45 од.зб., 1986 – 1987 рр.
Ф.Р-6088 Окружні виборчі комісії по виборах народних депутатів
України від Вінницької області (1998) (о.а.ф.), 202 од.зб., 1997 – 1998 рр.
Ф.Р-6090 Крижопільське районне агропромислове об’єднання, 115 од.зб.,
1986 – 1991 рр.
Ф.Р-6091 Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, 67 од.зб., 1980 –
1987 рр.
Ф.Р-6093 Чечельницьке районне агропромислове об’єднання, 153 од.зб.,
1986 – 1991 рр.
Ф.Р-6094 Немирівське районне агропромислове об’єднання, 59 од.зб.,
1986 – 1988 рр.
Ф.Р-6095 Томашпільське районне агропромислове об’єднання, 122 од.зб.,
1986 – 1988 рр.
Ф.Р-6096 Тростянецьке районне агропромислове об’єднання, 67 од.зб.,
1986 – 1988 рр.
Ф.Р-6097 Могилів-Подільське районне агропромислове об’єднання, 214
од.зб., 1986 – 1988 рр.
Ф.Р-6098 Піщанська районна спілка споживчих товариств, 283 од.зб., 1944
– 1982 рр.
Ф.Р-6099 Вінницька дільниця «Рембудмонтаж», 131 од.зб., 1967 – 1990 рр.
Ф.Р-6100 Колекція документів вчителів Вінницької області, 49 од.зб., 1965
– 2001 рр.
Ф.Р-6101 Староміський районний відділ народної освіти, м. Віниця, 642
од.зб., 1971 – 1992 рр.
Ф.Р-6102 Усач Григорій Давидович – відомий поет, прозаїк, драматург,
69 од.зб., 1954 – 1996 рр.
Ф.Р-6103 Філія «Вінницька дирекція Акціонерного комерційного
агропромислового банку «Україна», 668 од.зб., 1987 – 2006 рр.
320
Ф.Р-6105 Оратівське районне агропромислове об’єднання, 166 од.зб., 1986
– 1991 рр.
Ф.Р-6108 Шаргородське районне агропромислове об’єднання, 77 од.зб.,
1986 – 1989 рр.
Ф.Р-6110 Безуглий Іван Аксентійович – ветеран війни та праці, автор книг
«Тайни Вервольфа», «Облава на збройного вовка», 648 од.зб., 1940 – 1993
рр.
Ф.Р-6111 Вінницька обласна редакція «Книги Пам’яті України», 114
од.зб., 1992 – 1996 рр.
Ф.Р-6112 Окружні комісії по виборах Президента України (о.а.ф.), 292
од.зб., 1999 – 2005 рр.
Ф.Р-6113 Ленінський районний фінансовий відділ, м. Вінниця, 224 од.зб.,
1962 – 1993 рр.
Ф.Р-6114 Замостянський районний фінансовий відділ, м. Вінниця, 180
од.зб., 1972 – 1993 рр.
Ф.Р-6115 Староміський районний фінансовий відділ, м. Вінниця, 223
од.зб., 1957 – 1993 рр.
Ф.Р-6116 Вінницька обласна комісія з Всеукраїнського референдуму за
народною ініціативою¸63 од.зб., 1999 – 2000 рр.
Ф.Р-6117 Ямпільська центральна районна лікарня, 146 од.зб., 1944 – 1990
рр.
Ф.Р-6118 Колекція спогадів колишніх розкуркулених та репресованих, 43
од.зб., 2000 р.
Ф.Р-6119 Вінницька обласна організація Українського товариства сліпих
«УТОС», 45 од.зб., 1977 – 2001 рр.
Ф.Р-6120 Обласне комунальне підприємство «Вінницька обласна
телерадіокомпанія «Вінниччина», 8 од.зб., 2000 – 2001 рр.
Ф.Р-6121 Винокурова Фаїна Аврамівна – заступник директора
Держархіву Вінницької області, заслужений працівник культури України,
дослідник історії Поділля, 122 од.зб., без дати
Ф.Р-6122 Колекція документів «Лікарів Вінниччини», 66 од.зб., 1955 –
1996 рр.
321
Ф.Р-6123 Відкрите акціонерне товариство «Вінницький пивзавод», 399
од.зб., 1978 – 2006 рр.
Ф.Р-6124 Колекція документів «Журналісти Вінниччини», 45 од.зб., 1964
– 1987 рр.
Ф.Р-6125 Піщанське районне агропромислове об’єднання, 117 од.зб., 1986
– 1991 рр.
Ф.Р-6126 Українська державна лабораторія вовни, с. Агрономічне, 74
од.зб., 1977 – 2001 рр.
Ф.Р-6127 Мурованокуриловецьке агропромислове об’єднання (РАПО),
175 од.зб., 1986 – 1991 рр.
Ф.Р-6128 Вінницький консервний завод, 5 од.зб., 1987 – 1990 рр.
Ф.Р-6129 Книги записів актів громадянського стану по населених пунктах
Вінницької області (колекція), 3116 од.зб., 1918 – 2010 рр.
Ф.Р-6130 Управління капітального будівництва виконавчого комітету
Вінницької міської Ради народних депутатів, 322 од.зб., 1958 – 1991 рр.
Ф.Р-6131 Окружні виборчі комісії по виборах народних депутатів
України 2002 року (о.а.ф), 197 од.зб., 2002 р.
Ф.Р-6132 Вінницьке обласне виробниче управління по меліорації і
водному господарству «Облводгосп», 84 од.зб., 1988 – 1991 рр.
Ф.Р-6133 Вінницьке обласне аграрнопромислове об’єднання
«Облплодоовочпром», 286 од.зб., 1986 – 1992 рр.
Ф.Р-6134 Вінницька філія дочірньої компанії «Газ України», 35 од.зб.,
1999 – 2002 рр.
Ф.Р-6135 Рада агропромислових формувань Вінницької області, 53 од.зб.,
1987 – 1990 рр.
Ф.Р-6136 Відкрите акціонерне товариство «Сервісний центр
«Автоперевезення», м. Вінниця, 99 од.зб., 1985 – 2000 рр.
Ф.Р-6137 Дирекція автомобільних доріг, що будуються у Вінницькій
області, 214 од.зб., 1974 – 2000 рр.
Ф.Р-6138 Фонд комунального майна м. Вінниці, 333 од.зб., 1992 – 1997 рр.
322
Ф.Р-6139 Подільське управління міжрегіональної академії управління
персоналом, м. Вінниця, 12 од.зб., 2000 – 2002 рр.
Ф.Р-6141 Відкрите акціонерне товариство «Вінницький завод «Ореол», 17
од.зб., 1994 – 2003 рр.
Ф.Р-6142 Склад для зберігання обладнання в м. Немирів, 13 од.зб., 1985 –
1989 рр.
Ф.Р-6143 Відкрите акціонерне товариство з газопостачання та газифікації
«Вінницягаз», м. Вінниця, 19 од.зб., 1976 – 2000 рр.
Ф.Р-6144 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників
агропромислового комплексу, 98 од.зб., 1986 – 1987 рр.
Ф.Р-6145 Державне кооперативно-виробниче об’єднання
«Західелеваторагроспецбуд», м. Вінниця, 331 од.зб., 1979 – 1998 рр.
Ф.Р-6146 Народні депутати СРСР (колекція), 27 од.зб., 1989 – 1991 рр.
Ф.Р-6147 Вінницька обласна державна адміністрація, 327 од.зб., 1992 –
1997 рр.
Ф.Р-6148 Міські (міст обласного значення), районні в м. Вінниці
територіальні виборчі комісії з виборів депутатів міських та районних рад,
міських голів у Вінницький області та агітаційні матеріали виборчої
кампанії 2006 р. (о.а.ф.), 436 од.зб., 2006 р.
Ф.Р-6149 Окружні територіальні виборчі комісії з виборів народних
депутатів України 2006 р. та агітаційні матеріали виборчої кампанії у
Вінницький області (о.а.ф.), 252 од.зб., 2006 р.
Ф.Р-6150 Обласна територіальна виборча комісія з виборів депутатів
Вінницької обласної Ради 2006 р. та агітаційні матеріали виборчої
кампанії, м. Вінниця, 182 од.зб., 2006 р.
Ф.Р-6151 Вінницьке державне підприємство складних мінеральних
добрив, 9 од.зб., 2001 – 2004 рр.
Ф.Р-6152 Військовий місцевий суд Вінницького гарнізону, 76 од.зб., 1987
– 2005 рр.
Ф.Р-6153 Зінченко Арсен Леонідович – професор, історик, політичний і
громадський діяч, 303 од.зб., 1921 – 2005 р.
323
Ф.Р-6154 Управління культури Вінницької міської Ради, 226 од.зб., 1970 –
1997 рр.
Ф.Р-6155 Окружні територіальні виборчі комісії з позачергових виборів
народних депутатів України 30 вересня 2007 р. у Вінницькій області
(о.а.ф.), 84 од.зб., 2007 р.
Ф.Р-6156 Вінницька обласна Рада організації ветеранів України, 39 од.зб.,
1987 – 1999 рр.
Ф.6157 Благодійна організація «Вінницькі Самаритяни», 3 од. зб., 2007 –
2008 рр.
Ф.6158 Управління з питань оборони і мобілізаційної роботи Вінницької
ОДА, 5 од. зб., 1995 – 2010 рр .
Ф.6159 Контрольно-ревізійне управління у Вінницькій області, 99 од. зб.,
1993 – 1995 рр.
Ф.6160 Окружні комісії територіальних виборчих округів з виборів
президента України 2010 р. (о.а.ф), 144 од. зб., 2009 – 2010 рр.
Ф.Р-6161 Державне підприємство «Вінницьке обласне автотранспортне
управління», м. Вінниця, 407 од. зб., 1986 – 2009 рр.
Ф.П-1. Подільський губернський комітет КП(б)У, м. Вінниця, 4585 од.
зб., 1917 – 1925 рр.
Ф.П-2. Подільська губернська контрольна комісія КП(б)У, м. Вінниця,
3109 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.П-3. Жмеринський повітовий комітет КП(б)У, 127 од. зб., 1920 – 1923
рр.
Ф.П-4. Вапнярський районний комітет КП(б)У, 75 од. зб., 1921 – 1930 рр.
Ф.П-5. Літинський повітовий комітет КП(б)У, 123 од. зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.П-6. Могилів-Подільський повітовий комітет КП(б)У, 44 од. зб., 1921 –
1923 рр.
Ф.П-7. Ольгопільський повітовий комітет КП(б)У, м. Бершадь, 239 од.
зб., 1920 – 1923 рр.
324
Ф.П-8. Ямпільський повітовий комітет КП(б)У, м-ко Томашпіль, 143 од.
зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.П-9. Юзвинський районний комітет КП(б)У, 20 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.П-10. Краснянський районний комітет КП(б)У, 29 од. зб., 1923 – 1927
рр.
Ф.П-11. Обідненський районний комітет КП(б)У, 15 од. зб., 1923 – 1925
рр.
Ф.П-12. Терешпільський районний комітет КП(б)У, 18 од. зб., 1922 – 1925
рр.
Ф.П-13. Бабчинецький районний комітет КП(б)У, 237 од. зб., 1923 – 1931
рр.
Ф.П-14. Великокісницький районний комітет КП(б)У, 53 од. зб., 1922 –
1926 рр.
Ф.П-15. Джуринський районний комітет Компартії України, 459 од. зб.,
1923 – 1959 рр.
Ф.П-16. Лучинецький районний комітет КП(б)У, 105 од. зб., 1923 – 1930
рр.
Ф.П-17. Мурафський районний комітет КП(б)У, 66 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.П-18. Межирівський районний комітет КП(б)У, 52 од. зб., 1923 – 1927
рр.
Ф.П-19. Озаринецький районний комітет КП(б)У, 13 од. зб., 1923 – 1925
рр.
Ф.П-20. Пиківський районний комітет КП(б)У, 62 од. зб., 1922 – 1929 рр.
Ф.П-21. Староприлуцький районний комітет КП(б)У, 44 од. зб., 1923 –
1929 рр.
Ф.П-22. Соболівський районний комітет КП(б)У, 167 од. зб., 1923 – 1928
рр.
Ф.П-23. Ялтушківський районний комітет КП(б)У, 179 од. зб., 1925 –
1931 рр.
325
Ф.П-24. Ярузький районний комітет КП(б)У, 12 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.П-25. Ладижинський районний комітет КП(б)У, 24 од. зб., 1923 – 1930
рр.
Ф.П-29. Вінницький окружний комітет КП(б)У, 1941 од. зб., 1923 – 1930
рр.
Ф.П-30. Гайсинський окружний комітет КП(б)У, 240 од. зб., 1923 – 1925
рр.
Ф.П-31. Могилів-Подільський окружний комітет КП(б)У, 819 од. зб., 1923
– 1937 рр.
Ф.П-33. Тульчинський окружний комітет КП(б)У, 3489 од. зб., 1923 –
1930 рр.
Ф.П-34. Вінницька окружна контрольна комісія КП(б)У, 1404 од. зб.,
1925 – 1930 рр.
Ф.П-36. Могилів-Подільська окружна контрольна комісія КП(б)У, 809 од.
зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.П-37. Тульчинська окружна контрольна комісія КП(б)У, 258 од. зб.,
1927 – 1932 рр.
Ф.П-39. Бершадський районний комітет КПУ, 7766 од. зб., 1923 – 1991
рр.
Ф.П-40. Брацлавський районний комітет Компартії України, 856 од. зб.,
1921 – 1962 рр.
Ф.П-41. Барський районний комітет Компартії України, 28 од. зб., 1921 –
1991 рр.
Ф.П-42. Вінницький районний комітет Компартії України, 2485 од. зб.,
1924 – 1991 рр.
Ф.П-43. Вороновицький районний комітет Компартії України, 917 од. зб.,
1923 – 1959 рр.
Ф.П-45. Гайсинський районний комітет Компартії України, 3134 од. зб.,
1925 – 1991 рр.
326
Ф.П-48. Дашівський районний комітет Компартії України, 880 од. зб.,
1923 – 1959 рр.
Ф.П-51. Жмеринський міський комітет Компартії України, 6755 од. зб.,
1923 – 1991 рр.
Ф.П-52. Іллінецький районний комітет Компартії України, 2502 од. зб.,
1925 – 1991 рр.
Ф.П-53. Калинівський районний комітет Компартії України, 3464 од. зб.,
1923 – 1991 рр.
Ф.П-54. Копайгородський районний комітет Компартії України, 669 од.
зб., 1922 – 1959 рр.
Ф.П-58. Літинський районний комітет Компартії України, 1919 од. зб.,
1923 – 1991 рр.
Ф.П-61. Могилів-Подільський міський комітет компартії України, 3131
од. зб., 1924 – 1991 рр.
Ф.П-62. Мурованокуриловецький районний комітет компартії України,
2115 од. зб., 1923 – 1991 рр.
Ф.П-63. Немирівський районний комітет компартії України, 2892 од. зб.,
1920 – 1991 рр.
Ф.П-64. Ольгопільський районний комітет компартії України, 455 од. зб.,
1924 – 1957 рр.
Ф.П-65. Піщанський районний комітет компартії України, 1938 од. зб.,
1921 – 1991 рр.
Ф.П-66. Партійний комітет Могилів-Подільського виробничого
колгоспно-радгоспного управління, 44 од. зб., 1963 – 1964 рр.
Ф.П-69. Ситковецький районний комітет компартії України, 575 од. зб.,
1924 – 1958 рр.
Ф.П-70. Станіславчицький районний комітет компартії України, 657 од.
зб., 1925 – 1957 рр.
Ф.П-73. Теплицький районний комітет компартії України, 2639 од. зб.,
1922 – 1941 рр.
327
Ф.П-74. Тростянецький районний комітет компартії України, 2610 од. зб.,
1923 – 1991 рр.
Ф.П-75. Крижопільський районний комітет компартії України, 2280 од.
зб., 1921 – 1991 рр.
Ф.П-76. Чернівецький районний комітет компартії України, 2448 од. зб.,
1924 – 1991 рр.
Ф.П-77. Чечельницький районний комітет компартії України, 1868 од. зб.,
1922 – 1991 рр.
Ф.П-78. Шаргородський районний комітет компартії України, 2535 од.
зб., 1921 – 1991 рр.
Ф.П-79. Шпиківський районний комітет компартії України, 2036 од. зб.,
1923 – 1962 рр.
Ф.П-80. Ямпільський районний комітет компартії України, 2149 од. зб.,
1921 – 1991 рр.
Ф.П-82. Яришівський районний комітет компартії України, 495 од. зб.,
1922 – 1958 рр.
Ф.П-85. Станіславчицька районна контрольна комісія КП(б)У, 38 од. зб.,
1931 – 1934 рр.
Ф.П-86. Тульчинська районна контрольна комісія КП(б)У, 154 од. зб.,
1933 – 1934 рр.
Ф.П-87. Вінницький міський комітет Компартії України, 19848 од. зб.,
1921 – 1991 рр.
Ф.П-88. Вінницька міська контрольна комісія КП(б)У, 920 од. зб., 1930 –
1934 рр.
Ф.П-90. Політвідділ Вінницької машинно-тракторної станції, 77 од. зб.,
1933 – 1934 рр.
Ф.П-91. Політвідділ Калинівської машинно-тракторної станції, 23 од. зб.,
1933 – 1935 рр.
Ф.П-93. Політвідділ Тульчинської машинно-тракторної станції, 54 од. зб.,
1933 – 1934 рр.
328
Ф.П-94. Політвідділ Буг-Янівської машинно-тракторної станції, 28 од. зб.,
1934 – 1935 рр.
Ф.П-101. Комуністична фракція Могилів-Подільської окружної
професійної ради, 30 од. зб., 1923 – 1928 рр.
Ф.П-121. Комуністична фракція «Міжкооперативна» при Подільській
губернській спілці, м. Вінниця, 9 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.П-122. Комуністична фракція Подільської губернської ради
професійних спілок, м. Вінниця, 13 од. зб., 1923 – 1925 рр.
Ф.П-123. Комуністична фракція Подільського губернського відділу
Всеукраїнської спілки робітників «землі і лісу», м. Вінниця, 4 од. зб., 1925
р.
Ф.П-124. Комуністична фракція Подільської губернської спілки
«Шевців», м. Вінниця, 4 од. зб., 1922 – 1925 рр.
Ф.П-125. Комуністична фракція Вінницького окружного відділу спілки
«Цукровиків», 94 од. зб., 1921 – 1937 рр.
Ф.П-134. Комуністична фракція Вінницької окружної ради профспілок,
28 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.П-135. Комуністична фракція Вінницької обласної ради профспілок, 17
од. зб., 1933 – 1937 рр.
Ф.П-136. Вінницький обласний комітет Комуністичної партії України,
46243 од. зб., 1932 – 1991 рр.
Ф.П-137. Політичний сектор машино-тракторних станцій при
Вінницькому обласному земельному управлінні , 573 од. зб., 1933 – 1934
рр.
Ф.П-138. Колекція документів Вінницького партархіву, 2106 од. зб., 1918
– 1995 рр.
Ф.П-139. Вінницька обласна контрольна комісія КП(б)У, 11019 од. зб.,
1931 – 1939 рр.
Ф.П-141. Вінницький обласний комітет Компартії України
(промисловий), 292 од. зб., 1963 – 1964 рр.
329
Ф.П-171. Турбівський районний комітет Компартії України, 409 од. зб.,
1923 – 1959 рр.
Ф.П-174. Первинна парторганізація колгоспу «Червоний Жовтень», с.
Вендичани, 102 од. зб., 1921 – 1989 рр.
Ф.П-175. Первинна організація Компартії України Могилів-Подільського
приладобудівного заводу, 35 од. зб., 1961 – 1989 рр.
Ф.П-178. Первинна організація КП України колгоспу ім. Свердлова, с.
Борщівці, 26 од. зб., 1921 – 1976 рр.
Ф.П-179. Первинна організація КП(б)У Могилів-Подільського повітового
продовольчого комітету, 13 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.П-181. Первинна організація КП(б)У Могилів-Подільської окружної
ради професійних спілок, 26 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.П-183. Первинна організація КП(б)У Могилів-Подільського міського
відділу охорони здоров’я, 53 од. зб., 1926 – 1957 рр.
Ф.П-184. Первинна організація КП(б)У «Кооперативно-земельна»
Могилів-Подільського округу, 34 од. зб., 1925 – 1930 рр.
Ф.П-186. Первинні партійні організації Шаргородського району (о.а.ф.),
2632 од. зб., 1922 – 1989 рр.
Ф.П-188. Осередок КП(б)У с. Яруги, 10 од. зб., 1923 – 1924 рр.
Ф.П-189. Первинні партійні організації Ямпільського району (о.а.ф.),
2038 од. зб., 1922 – 1990 рр.
Ф.П-191. Осередок КП(б)У с. Кукавка, 5 од. зб., 1922 – 1923 рр.
Ф.П-192. Осередок КП(б)У с. Рівне, 4 од. зб., 1921 – 1923 рр.
Ф.П-193. Осередок КП(б)У Вінницького окружного земельного відділу, 7
од. зб., 1921 – 1928 рр.
Ф.П-199. Осередок КП(б)У Подільського губернського продовольчого
комітету, 26 од. зб., 1920 – 1925 рр.
Ф.П-200. Осередок КП(б)У Подільського підрайкому спілки
деревообробників, м. Вінниця, 5 од. зб., 1923 – 1924 рр.
330
Ф.П-201. Осередок КП(б)У Подільського губернського революційного
трибуналу, м. Вінниця, 11 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.П-202. Осередок КП(б)У Подільської губернської ради професійних
спілок, м. Вінниця, 9 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.П-204. Осередок КП(б)У Подільського губернського військового
комісаріату, м. Вінниця, 5 од. зб., 1921 – 1924 рр.
Ф.П-205. Осередок КП(б)У Подільської губернської ради народного
господарства, м. Вінниця, 2 од. зб., 1921 р.
Ф.П-206. Осередок КП(б)У Подільського губернського відділу народної
освіти, м. Вінниця, 5 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.П-207. Осередок КП(б)У Подільського губернського відділу
соціального забезпечення, м. Вінниця, 4 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.П-208. Осередок КП(б)У Подільського губернського відділу охорони
здоров’я, м. Вінниця, 25 од. зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.П-209. Осередок КП(б)У Подільської губернської надзвичайної комісії,
м. Вінниця, 8 од. зб., 1920 – 1922 рр.
Ф.П-211. Осередок КП(б)У Подільського губернського військового
відділу продовольчого постачання, м. Вінниця, 3 од. зб., 1922 р.
Ф.П-212. Комуністичне бюро ударної військової продовольчої комісії №
1 Народного Комісаріату продовольства України, м. Вінниця, 28 од. зб.,
1921 – 1922 рр.
Ф.П-226. Осередок КП(б)У Вінницького повітового продовольчого
комітету, 3 од. зб., 1922 р.
Ф.П-227. Осередок КП(б)У професійної спілки «Трудцукор», м. Вінниця,
2 од. зб., 1921 – 1922 рр.
Ф.П-228. Первинна організація Компартії України Вінницького заводу
тракторних агрегатів, 340 од. зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.П-233. Первинна парторганізація Вінницького виробничого об’єднання
«Металіст», 48 од. зб., 1934 – 1981 рр.
331
Ф.П-236. Первинна парторганізація поштамту, м. Вінниця, 124 од. зб.,
1921 – 1989 рр.
Ф.П-239. Первинна організація Компартії України Вінницького
радіолампового заводу ім. 60-річчя Жовтня, 567 од. зб., 1961 – 1989 рр.
Ф.П-241. Первинна парторганізація Вінницької міської Ради народних
депутатів, 124 од. зб., 1924 – 1989 рр.
Ф.П-243. Осередок КП(б)У Вінницького окружного комунального
відділу, 44 од. зб., 1923 – 1930 рр.
Ф.П-244. Брацлавський повітовий комітет КП(б)У, м. Тульчин, 93 од. зб.,
1920 – 1923 рр.
Ф.П-246. Первинна парторганізація залізничної станції Вінниця, 160 од.
зб., 1921 – 1989 рр.
Ф.П-249. Первинна парторганізація українського педагогічного
технікуму, м. Вінниця, 36 од. зб., 1926 – 1941 рр.
Ф.П-251. Первинна парторганізація Вінницької кондитерської фабрики,
119 од. зб., 1930 – 1989 рр.
Ф.П-253. Первинна парторганізація Вінницьких обласних курсів
марксизму-ленінізму, 42 од. зб., 1936 – 1941 рр.
Ф.П-254. Первинна парторганізація Вінницького деревообробного
комбінату, 46 од. зб., 1925 – 1971 рр.
Ф.П-256. Первинна організація Вінницького м’ясокомбінату, 289 од. зб.,
1924 – 1989 рр.
Ф.П-258. Первинна парторганізація Вінницького головного підприємства
«Вінницяремтехсільмаш», 53 од. зб., 1931 – 1981 рр.
Ф.П-259. Первинна парторганізація Вінницького ордену «Знак Пошани»
медичного інституту ім. М. І. Пирогова, 338 од. зб., 1924 – 1989 рр.
Ф.П-260. Первинна парторганізація Вінницького проектного інституту
«Вінницяоблколгосппроект», 19 од. зб., 1964 – 1977 рр.
Ф.П-264. Осередок КП(б)У Вінницького окружного народної освіти, 31
од. зб., 1923 – 1928 рр.
332
Ф.П-265. Первинна парторганізація Вінницького виробничого об’єднання
взуттєвих підприємств ім. Щорса, 196 од. зб., 1921 – 1989 рр.
Ф.П-266. Первинна парторганізація Вінницького обласного відділу
охорони здоров’я, 73 од. зб., 1925 – 1989 рр.
Ф.П-267. Осередок КП(б)У Вінницького окружного фінансового відділу,
74 од. зб., 1923 – 1929 рр.
Ф.П-268. Первинна парторганізація Вінницького обласного комітету
народного контролю, 40 од. зб., 1932 – 1989 рр.
Ф.П-269. Первинна парторганізація Вінницького обласного суду і
прокуратури, 119 од. зб., 1924 – 1989 рр.
Ф.П-270. Первинна парторганізація Вінницького обласного виробничо-
технічного управління зв’язку, 110 од. зб., 1925 – 1989 рр.
Ф.П-271. Первинна парторганізація Вінницького обласного суду
краєзнавчого музею, 79 од. зб., 1933 – 1989 рр.
Ф.П-272. Первинна парторганізація Вінницького 18-го Державного
підшипникового заводу, 265 од. зб., 1965 – 1985 рр.
Ф.П-274. Первинна парторганізація Вінницького обласного відділу
комунального господарства, 93 од. зб., 1932 – 1989 рр.
Ф.П-277. Первинна парторганізація Вінницького обласного автотресту
«Союззаготтранс», 63 од. зб., 1931 – 1955 рр.
Ф.П-278. Первинна парторганізація Вінницького обласного управління
автомобільного транспорту, 55 од. зб., 1932 – 1977 рр.
Ф.П-279. Первинна парторганізація об’єднання «Кіновідеопрокату», м.
Вінниця, 65 од. зб., 1927 – 1989 рр.
Ф.П-283. Первинна парторганізація Вінницької обласної ради
профспілок, 101 од. зб., 1932 – 1989 рр.
Ф.П-287. Первинна парторганізація Вінницької обласної споживчої
спілки, 114 од. зб., 1930 – 1989 рр.
Ф.П-288. Первинна парторганізація Вінницької обласної бібліотеки ім.
академіка Тімірязєва, 49 од. зб., 1934 – 1989 рр.
333
Ф.П-290. Первинна парторганізація Вінницького пивоварного заводу, 49
од. зб., 1928 – 1971 рр.
Ф.П-292. Первинна парторганізація Вінницького педагогічного інституту
ім. М. Островського, 260 од. зб., 1930 – 1989 рр.
Ф.П-294. Первинна парторганізація Вінницької обласної
психоневрологічної лікарні ім. академіка Ющенко, 94 од. зб., 1928 – 1989
рр.
Ф.П-295. Первинна парторганізація Вінницького плодоконсервного
заводу, 76 од. зб., 1932 – 1989 рр.
Ф.П-297. Первинна парторганізація редакції Вінницької обласної газети
«Вінницька правда», 82 од. зб., 1934 – 1989 рр.
Ф.П-298. Первинна парторганізація Вінницької фабрики трикотажно-
спортивних виробів виробничого об’єднання «Укрпромдинамо», 52 од.
зб., 1928 – 1989 рр.
Ф.П-299. Первинна парторганізація Ордену Трудового Червоного
Прапору Вінницького хімзаводу ім. Я. М. Свердлова, 460 од. зб., 1923 –
1989 рр.
Ф.П-300. Первинна парторганізація Вінницького спиртового заводу, 60 од.
зб., 1926 – 1981 рр.
Ф.П-301. Первинна парторганізація Вінницького філіалу Української
сільськогосподарської академії, 196 од. зб., 1925 – 1989 рр.
Ф.П-302. Первинна парторганізація Вінницького будівельного технікуму,
101 од. зб., 1931 – 1989 рр.
Ф.П-305. Первинна парторганізація Вінницького будівельного управління
148 тресту «Південнозахідтрансбуд», 40 од. зб., 1953 – 1989 рр.
Ф.П-306. Первинна парторганізація Вінницького виробничого об’єднання
«Вінницьцукорпром», 77 од. зб., 1924 – 1985 рр.
Ф.П-312. Первинна парторганізація Вінницького виробничого об’єднання
хлібопекарної промисловості, 88 од. зб., 1924 – 1989 рр.
Ф.П-314. Первинна парторганізація головного підприємства Вінницького
обласного швейного об’єднання ім. Володарського, 191 од. зб., 1922 –
1989 рр.
334
Ф.П-317. Первинна парторганізація Вінницької електростанції, 95 од. зб.,
1923 – 1972 рр.
Ф.П-318. Первинна парторганізація Вінницького політехнічного
технікуму, 81 од. зб., 1931 – 1989 рр.
Ф.П-321. Первинна парторганізація Вінницької макаронної фабрики, 36
од. зб., 1925 – 1970 рр.
Ф.П-324. Первинна парторганізація цегельних заводів № 2, № 3, м
Вінниця, 36 од. зб., 1928 – 1952 рр.
Ф.П-328. Первинна парторганізація колгоспу ім. Таранюка, с. Юрківці,
Ситковецького району, Вінницької області, 18 од. зб., 1921 – 1950 рр.
Ф.П-339. Первинна парторганізація Вінницького обласного комітету
Компартії України, 263 од. зб., 1932 – 1989 рр.
Ф.П-346. Подільський губернський комітет ЛКСМУ, м. Вінниця, 565 од.
зб., 1921 – 1925 рр.
Ф.П-347. Ольгопільський повітовий комітет КСМУ, м. Бершадь, 51 од.
зб., 1920 – 1923 рр.
Ф.П-348. Літинський повітовий комітет КСМУ, м. Хмільник, 20 од. зб.,
1921 – 1923 рр.
Ф.П-349. Липовецький повітовий комітет КСМУ, м. Липовець, 2 од. зб.,
1922 р.
Ф.П-350. Ямпільський повітовий комітет КСМУ, м. Томашпіль, 42 од. зб.,
1920 – 1923 рр.
Ф.П-352. Гайсинський окружний комітет КСМУ, м. Гайсин, 96 од. зб.,
1923 – 1930 рр.
Ф.П-353. Вінницький окружний комітет ЛКСМУ, м. Вінниця, 374 од. зб.,
1923 – 1930 рр.
Ф.П-354. Могилів-Подільський окружний комітет ЛКСМУ, 262 од. зб.,
1921 – 1928 рр.
Ф.П-359. Бабчинецький районний комітет ЛКСМУ, 110 од. зб., 1923 –
1927 рр.
335
Ф.П-360. Барський районний комітет ЛКСМУ, 2562 од. зб., 1922 – 1991
рр.
Ф.П-361. Бершадський районний комітет ЛКСМУ, 2374 од. зб., 1923 –
1991 рр.
Ф.П-362. Вінницький районний комітет ЛКСМУ, 2031 од. зб., 1921 – 1991
рр.
Ф.П-365. Джуринський районний комітет ЛКСМУ, 435 од. зб., 1923 –
1959 рр.
Ф.П-367. Жмеринський повітовий комітет КСМУ, 4 од. зб., 1921 – 1922
рр.
Ф.П-368. Жмеринський міський комітет ЛКСМУ, 2357 од. зб., 1923 –
1991 рр.
Ф.П-369. Жмеринський промислово-виробничий комітет ЛКСМУ, 11 од.
зб., 1963 – 1964 рр.
Ф.П-371. Копайгородський районний комітет ЛКСМУ, 375 од. зб., 1923 –
1959 рр.
Ф.П-372. Крижопільський районний комітет ЛКСМУ, 2031 од. зб., 1923 –
1990 рр.
Ф.П-376. Літинський районний комітет ЛКСМУ, 1860 од. зб., 1924 – 1991
рр.
Ф.П-380. Могилів-Подільський міський комітет ЛКСМУ, 2664 од. зб.,
1922 – 1991 рр.
Ф.П-381. Мурованокуриловецький районний комітет ЛКСМУ, 1749 од.
зб., 1924 – 1991 рр.
Ф.П-382. Немирівський районний комітет ЛКСМУ, 2306 од. зб., 1923 –
1990 рр.
Ф.П-385. Пиківський районний комітет ЛКСМУ, 21 од. зб., 1923 – 1929
рр.
Ф.П-386. Староприлуцький районний комітет ЛКСМУ, 117 од. зб., 1923 –
1929 рр.
336
Ф.П-388. Староміський районний комітет ЛКСМУ (МДС), м. Вінниця,
722 од. зб., 1945 – 1990 рр.
Ф.П-389. Ленінський районний комітет ЛКСМУ, м. Вінниця, 1173 од. зб.,
1945 – 1990 рр.
Ф.П-390. Замостянський райком ЛКСМУ, м. Вінниця, 874 од. зб., 1945 –
1990 рр.
Ф.П-391. Теплицький районний комітет ЛКСМУ, 1556 од. зб., 1925 – 1991
рр.
Ф.П-392. Тростянецький районний комітет ЛКСМУ, 1822 од. зб., 1924 –
1991 рр.
Ф.П-393. Комітет ЛКСМУ Могилів-Подільського виробничого
колгоспно-радгоспного управління, 43 од. зб., 1963 – 1964 рр.
Ф.П-394. Чечельницький райком ЛКСМУ, 1169 од. зб., 1925 – 1989 рр.
Ф.П-395. Шпиківський райком ЛКСМУ, 449 од. зб., 1923 – 1961 рр.
Ф.П-396. Ялтушківський районний комітет ЛКСМУ, 173 од. зб., 1924 –
1928 рр.
Ф.П-397. Яришівський районний комітет ЛКСМУ, 304 од. зб., 1925 –
1958 рр.
Ф.П-399. Вінницький міський комітет ЛКСМУ, 2338 од. зб., 1921 – 1991
рр.
Ф.П-410. Вінницький комітет ЛКСМУ обласних сільсько-господарських
організацій та підприємств, 14 од. зб., 1963 – 1964 рр.
Ф.П-421. Гайсинський повітовий комітет КП(б)У, 75 од. зб., 1921 – 1923
рр.
Ф.П-425. Підпільні організації, партизанські загони Вінницької області
періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, 728 од. зб., 1941 –
1995 рр.
Ф.П-438. Лучинецький районний комітет ЛКСМУ, 43 од. зб., 1923 – 1930
рр.
337
Ф.П-457. Вінницький обласний комітет ЛКСМУ, 7436 од. зб., 1932 – 1991
рр.
Ф.П-458. Первинна парторганізація Вінницького обласного управління
торгівлі, 30 од. зб., 1927 – 1955 рр.
Ф.П-459. Первинна парторганізація Вінницького обласного відділу
народної освіти, 121 од. зб., 1932 – 1989 рр.
Ф.П-460. Політчастина Вінницького цукротресту, 649 од. зб., 1934 – 1940
рр.
Ф.П-461. Вінницький промисловий обласний комітет ЛКСМУ, 85 од. зб.,
1963 – 1964 рр.
Ф.П-463. Політвідділ Степанівського цукротресту, 11 од. зб., 1934 – 1936
рр.
Ф.П-464. Політвідділ Шпиківського цукротресту, 6 од. зб., 1936 р.
Ф.П-465. Політвідділ Вищеольчедаївського цукротресту, 30 од. зб., 1934 –
1936 рр.
Ф.П-467. Політвідділ Вороновицької машинно-тракторної станції, 29 од.
зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.П-468. Вороновицька районна контрольна комісія КП(б)У, 236 од. зб.,
1929 – 1934 рр.
Ф.П-469. Політвідділ Ялтушківської машинно-тракторної станції, 53 од.
зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.П-470. Політвідділ Барської машинно-тракторної станції, 135 од. зб.,
1933 – 1934 рр.
Ф.П-471. Політвідділ Немирівської машинно-тракторної станції, 53 од.
зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.П-472. Немирівська районна контрольна комісія КП(б)У, 50 од. зб.,
1931 – 1934 рр.
Ф.П-473. Первинна парторганізація виконкому Немирівської районної
Ради народних депутатів, 56 од. зб., 1925 – 1981 рр.
338
Ф.П-475. Первинна парторганізація Немирівського спиртзаводу, 62 од.
зб., 1926 – 1989 рр.
Ф.П-476. Первинна парторганізація Вінницького педагогічного училища,
54 од. зб., 1935 – 1989 рр.
Ф.П-478. Первинна парторганізація Немирівського будинку відпочинку
«Авангард», 54 од. зб., 1933 – 1989 рр.
Ф.П-479. Первинна парторганізація Немирівського районного ремонтно-
транспортного підприємства, 62 од. зб., 1933 – 1989 рр.
Ф.П-482. Політвідділ Брацлавської машинно-тракторної станції, 59 од.
зб., 1933 – 1935 рр.
Ф.П-483. Брацлавська районна контрольна комісія КП(б)У, 91 од. зб.,
1931 – 1933 рр.
Ф.П-490. Первинна парторганізація Брацлавського відділення
«Сільгосптехніки», 52 од. зб., 1933 – 1978 рр.
Ф.П-493. Первинна парторганізація Брацлавської селищної Ради
народних депутатів, 36 од. зб., 1935 – 1978 рр.
Ф.П-503. Первинна організація Немирівської райспоживспілки, 88 од. зб.,
1928 – 1989 рр.
Ф.П-504. Шпиківська районна контрольна комісія КП(б)У, 181 од. зб.,
1929 – 1933 рр.
Ф.П-505. Політвідділ Кордилівського бурякорадгоспу, 118 од. зб., 1933 –
1940 рр.
Ф.П-508. Первинна порторганізація Калинівської районної Ради народних
депутатів, 110 од. зб., 1924 – 1981 рр.
Ф.П-509. Первинна порторганізація Калинівського районного комітету
КПУ, 58 од. зб., 1935 – 1981 рр.
Ф.П-510. Первинна порторганізація Калинівської райсоживспілки, 47 од.
зб., 1930 – 1981 рр.
Ф.П-512. Первинна парторганізація Вінницького проектно-
конструкторського технологічного інституту, 50 од. зб., 1961 – 1989 рр.
339
Ф.П-513. Первинна парторганізація Вінницького виробничого об’єднання
«Вінницядрев», 76 од. зб., 1934 – 1989 рр.
Ф.П-515. Первинна парторганізація колгоспу ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с.
Дружелюбівка Калинівського району, 60 од. зб., 1931 – 1989 рр.
Ф.П-517. Первинна парторганізація Калинівського ремонтно-
транспортного підприємства, 60 од. зб., 1931 – 1985 рр.
Ф.П-519. Первинна парторганізація залізничної станції Калиніка, 60 од.
зб., 1925 – 1962 рр.
Ф.П-520. Первинна парторганізація Калинівського експериментального
заводу з фракціонування олії та жирів, 74 од. зб., 1927 – 1989 рр.
Ф.П-524. Первинна парторганізація Корделівського цукрового заводу, 147
од. зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.П-526. Первинна парторганізація колгоспу «Україна», с. Комунарівка
Калинівського району, 108 од. зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.П-527. Калинівська районна контрольна комісія КП(б)У, 92 од. зб.,
1931 – 1934 рр.
Ф.П-528. Політвідділ Жданівського бурякорадгоспу, 126 од. зб., 1933 –
1940 рр.
Ф.П-530. Політвідділ Хмільницької машинно-тракторної станції, 52 од.
зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.П-531. Політвідділ Уладівської машинно-тракторної станції, 31 од. зб.,
1933 – 1934 рр.
Ф.П-532. Хмільницький міський комітет Компартії України, 3034 од. зб.,
1923 – 1991 рр.
Ф.П-533. Хмільницька районна контрольна комісія КП(б)У, 94 од. зб.,
1925 – 1933 рр.
Ф.П-534. Первинна парторганізація Уладівського цукрового комбінату,
191 од. зб., 1924 – 1985 рр.
Ф.П-537. Первинна парторганізація заводу «Хмільниксільмаш», м.
Хмільник, 50 од. зб., 1933 – 1989 рр.
340
Ф.П-538. Первинна парторганізація Жданівського цукрового комбінату,
119 од. зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.П-539. Первинна парторганізація Уладівського спиртового заводу, 75
од. зб., 1928 – 1989 рр.
Ф.П-540. Первинна парторганізація Хмільницького лісгоспзагу, 39 од. зб.,
1926 – 1981 рр.
Ф.П-542. Первинна парторганізація Хмільницької райспоживспілки, 64
од. зб., 1928 – 1989 рр.
Ф.П-543. Первинна парторганізація Хмільницької районної Ради
народних депутатів, 76 од. зб., 1925 – 1980 рр.
Ф.П-548. Первинна парторганізація колгоспу ім. Леніна, с. Березна,
Хмільницький район, 127 од. зб., 1926 – 1989 рр.
Ф.П-550. Комсомольський районний комітет компартії України, 933 од.
зб., 1925 – 1962 рр.
Ф.П-551. Барська районна контрольна комісія КП(б)У, 452 од. зб., 1929 –
1935 рр.
Ф.П-552. Політвідділ Ялтушківського цукрорадгоспу, 110 од. зб., 1933 –
1940 рр.
Ф.П-556. Первинні партійні організації Барського району Вінницької
області (о.а.ф.), 2706 од. зб., 1922 – 1989 рр.
Ф.П-557. Політвідділ Комсомольської машинно-тракторної станції, 83 од.
зб., 1933 – 1935 рр.
Ф.П-581. Осередок КП(б)У с. Михайлівці Барського району, 48 од. зб.,
1923 – 1933 рр.
Ф.П-586. Первинна парторганізація Вінницького обласного виробничого
об’єднання «Вінницяводоканал», 70 од. зб., 1934 – 1989 рр.
Ф.П-587. Первинна парторганізація Вінницького міського радіовузла, 56
од. зб., 1935 – 1982 рр.
Ф.П-600. Політвідділ Бродецького цукрорадгоспу, 25 од. зб., 1934 – 1935
рр.
341
Ф.П-601. Первинна парторганізація радгоспу «Свинар», с. Комсомольське
Комсомольського району, 28 од. зб., 1931 – 1936 рр.
Ф.П-603. Первинна парторганізація Жежилівського кар’єроуправління, 56
од. зб., 1930 – 1981 рр.
Ф.П-604. Первинна парторганізація колгоспу ім. Дзержинського, с. Малі
Кутища Калинівського району, 44 од. зб., 1923 – 1976 рр.
Ф.П-605. Первинна парторганізація Комсомольського садо-городнього
радгоспу, 25 од. зб., 1935 – 1981 рр.
Ф.П-608. Первинна парторганізація колгоспу ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с.
Люлинці Калинівського району, 34 од. зб., 1931 – 1977 рр.
Ф.П-610. Первинна парторганізація колгоспу «Росія», с. Марківці
Козятинського району, 36 од. зб., 1931 – 1975 рр.
Ф.П-611. Первинна парторганізація Бродецького цукрокомбінату, 353 од.
зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.П-612. Первинна парторганізація колгоспу «Росія», с. Комсомольське
Козятинського району, 226 од. зб., 1927 – 1989 рр.
Ф.П-613. Первинна парторганізація Глуховецького каолінового
комбінату, 123 од. зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.П-614. Плисківський районний комітет Компартії України, 673 од. зб.,
1923 – 1962 рр.
Ф.П-615. Політвідділ Дзюньківської машинно-тракторної станції, 18 од.
зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.П-616. Плисківська районна контрольна комісія КП(б)У, 63 од. зб.,
1929 – 1933 рр.
Ф.П-617. Первинна парторганізація КП(б)У Спичинецького
цукрорадгоспу, 38 од. зб., 1933 – 1958 рр.
Ф.П-618. Первинна парторганізація Плисківського відділення
«Сільгосптехніка», 56 од. зб., 1933 – 1981 рр.
Ф.П-622. Первинна парторганізація радгоспу «Дружба», с. Адамівка
Погребищенського району, 30 од. зб., 1931 – 1974 рр.
342
Ф.П-624. Первинна парторганізація Погребищенського контейнерного
заводу, 49 од. зб., 1937 – 1989 рр.
Ф.П-625. Первинна парторганізація відділення радгоспу ім. Кірова
Скоморошківського цукрокомбінату, 31 од. зб., 1936 – 1974 рр.
Ф.П-626. Первинна парторганізація Спичинецького цукрокомбінату, 47
од. зб., 1924 – 1956 рр.
Ф.П-627. Політвідділ Спичинецького бурякорадгоспу, 131 од. зб., 1933 –
1940 рр.
Ф.П-628. Політвідділ Кальницької машинно-тракторної станції, 147 од.
зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.П-629. Політвідділ Яструбинецького цукрорадгоспу, 126 од. зб., 1933 –
1940 рр.
Ф.П-652. Жмеринська районна контрольна комісія КП(б)У, 318 од. зб.,
1929 – 1934 рр.
Ф.П-653. Махнівська районна контрольна комісія КП(б)У, 371 од. зб.,
1929 – 1933 рр.
Ф.П-654. Первинна парторганізація обласного фінансового відділу, 87 од.
зб., 1932 – 1989 рр.
Ф.П-660. Первинна парторганізація колгоспу «Комунар», с. Обідне
Немирівського району, 66 од. зб., 1925 – 1989 рр.
Ф.П-667. Політвідділ Рахнянської машинно-тракторної станції, с. Рахни-
Лісові Шпиківського району, 106 од. зб., 1933 – 1934 рр.
Ф.П-668. Політвідділ Браїлівської машинно-тракторної станції, 67 од. зб.,
1933 – 1934 рр.
Ф.П-669. Політвідділ Браїлівського цукрорадгоспу, 55 од. зб., 1933 – 1940
рр.
Ф.П-670. Первинна парторганізація Браїлівського цукрового комбінату,
292 од. зб., 1923 – 1985 рр.
Ф.П-671. Первинна парторганізація Жмеринського відділення Південно-
Західної залізниці, 253 од. зб., 1926 – 1989 рр.
343
Ф.П-672. Первинна парторганізація дистанції шляху залізничної станції
Жмеринка, 115 од. зб., 1924 – 1989 рр.
Ф.П-673. Первинна парторганізація Жмеринського вагоноремонтного
заводу, 278 од. зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.П-674. Жмеринська вечірня радянсько-партійна школа, 40 од. зб., 1926
– 1931 рр.
Ф.П-675. Первинна парторганізація колгоспу ім. Калініна, с. Щучинці
Жмеринського району, 25 од. зб., 1930 – 1959 рр.
Ф.П-677. Первинна парторганізація Жмеринського народного суду, 24 од.
зб., 1934 – 1955 рр.
Ф.П-678. Первинна парторганізація колгоспу «Червоний партизан», с.
Мала Жмеринка, Жмеринського району, 32 од. зб., 1925 – 1961 рр.
Ф.П-679. Первинна парторганізація ліспгоспзагу, м. Жмеринка , 53 од.
зб., 1933 – 1989 рр.
Ф.П-680. Первинна парторганізація Жмеринської міської Ради народних
депутатів, 66 од. зб., 1932 – 1989 рр.
Ф.П-682. Первинна парторганізація колгоспу ім. Сталіна, с. Козачівка
Жмеринського району, 23 од. зб., 1929 – 1950 рр.
Ф.П-683. Первинна парторганізація Жмеринської хутряної фабрики, 84
од. зб., 1923 – 1988 рр.
Ф.П-684. Первинна парторганізація Мартинівського спиртового
комбінату, 71 од. зб., 1925 – 1989 рр.
Ф.П-687. Первинна парторганізація колгоспу ім. Щорса, с. Курилівці
Жмеринського району, 70 од. зб., 1923 – 1989 рр.
Ф.П-693. Первинна парторганізація колгоспу ім. Димитрова, с.
Сербинівці Жмеринського району, 78 од. зб., 1928 – 1989 рр.
Ф.П-695. Первинна парторганізація залізничної станції Жмеринка, 198 од.
зб., 1930 – 1989 рр.
Ф.П-697. Первинна парторганізація Сербинівського відділення
«Сільгосптехніка», 28 од. зб., 1936 – 1970 рр.
344
Ф.П-699. Первинна парторганізація Чернятинського пивзаводу, 41 од. зб.,
1927 – 1981 рр.
Ф.П-700. Первинна парторганізація колгоспу «Перемога», с. Леляки
Жмеринського району, 151 од. зб., 1925 – 1988 рр.
Ф.П-701. Первинна парторганізація Жмеринського тютюново-
ферментаційного заводу, 56 од. зб., 1931 – 1989 рр.
Ф.П-702. Осередок КП(б)У (міжспілкова), м. Жмеринка, 32 од. зб., 1923 –
1927 рр.
Ф.П-703. Первинна парторганізація Жмеринського ремонтно-
транспортного підприємства, с. Браїлів, 69 од. зб., 1933 – 1989 рр.
Ф.П-707. Первинна парторганізація Людавського відділення радгоспу
Браїлівського цукрокомбінату, 33 од. зб., 1932 – 1978 рр.
Ф.П-708. Первинна парторганізація ім. Дзержинського, с. Межирів
Жмеринського району, 30 од. зб., 1927 – 1961 рр.
Ф.П-709. Первинна парторганізація Жмеринської районної спілки
споживчої кооперації, 66 од. зб., 1924 – 1989 рр.
Ф.П-710. Первинна парторганізація Жмеринської районної Ради народних
депутатів, 51 од. зб., 1927 – 1981 рр.
Ф.П-711. Первинна парторганізація колгоспу ім. Дзержинського, с. Рів
Жмеринського району, 26 од. зб., 1933 – 1977 рр.
Ф.П-714. Козятинський районний комітет Компартії України, 3062 од. зб.,
1922 – 1991 рр.
Ф.П-715. Козятинська районна контрольна комісія КП(б)У, 490 од. зб.,
1929 – 1934 рр.
Ф.П-716. Первинна парторганізація Козятинського районного відділення
«Сільгосптехніка», с. Титусівка Козя