Дякуємо, що завітали! На цій сторінці ви знайдете інформацію стосовно принципу формування вартості дослідження родоводу.

Комплексне генеалогічне дослідження

Орієнтовна вартість генеалогічного дослідження до 7-10 покоління, яке триває близько року, становить від 2-3 тисяч $. Оплата здійснюється поетапно протягом року.

Кінцева вартість побудови родового дерева залежить від багатьох факторів (які вказані нижче). Прогнози щодо вартості і перспективи дослідження ми робимо вже після першого етапу дослідження.


Фактори формування вартості генеалогічного дослідження:

 1. Кількість населених пунктів, по яких буде робитись дослідження;
 2. Кількість опрацьованих документів в архівах;
 3. Кількість знайдених фактів;
 4. Кількість фактів, внесених в родову базу даних;
 5. Кількість генеалогічних поїздок;
 6. Кількість скопійованих документів.

Вартість робіт:

 1. Аналіз документальної бази — пошук по довідниках архівів та описах фондів архівних матеріалів генеалогічного характеру (метричні книги, сповідальні розписи, ревізійні казки, посімейні списки, актові книги реєстрації цивільного стану, та інші) та представлення звіту з переліком виявлених матеріалів — 50$.
 2. Перегляд документу за один рік — замовлення справи у читальний зал архіву та пошук в ній фактів про родину на території України — 30$.
 1. Виявлення запису — виявлення факту про родину та виписка інформації або копіювання сторінки зі знайденим фактом — 3$.
 2. Внесення запису в генеалогічне дерево — внесення виявленого факту про родину в єдину базу даних з поєднанням всіх сімейних зв’язків та з вказанням посилання на джерело інформації – 3$.
 3. Генеалогічна поїздка — виїзд до населеного пункту та збір інформації на місцевості (опитування родичів та старожилів села; спілкування із головою та секретарем сільської ради; опитування краєзнавців, священника, бібліотекаря; пошук церковних документів, що не були передані до архіву; виявлення господарських книг, фотографування культових споруд та пам’ятників) — 200$. (без врахування витрат на дорогу).

Кожен знайдений нами факт підтверджується архівним документом.

Оплата здійснюється частинами по 200$. Після робіт на цю суму надається звіт про виконану роботу з детальним фінансовим звітом. І обговорюються плани на наступний етап.

Приклад звіту про використання коштів та виконану роботу

Приклад звіту про використання коштів та виконану роботу

Відштовхуючись від відомої Вам інформації про родовід: населений пункт, де народилися Ваші предки, віросповідання, соціальний стан, прізвище, ми заглиблюємося в дослідженні. Найперше переглядаємо пріоритетні документи, і, знайшовши потрібні факти, прямуємо далі.

Починаємо з аналізу наявності і міри збереження документів у архівах по певній місцевості (аналіз документальної бази), визначаємо пріоритетні напрямки і починаємо пошук інформації про пращурів.

Дослідження проходить поетапно. Перед початком кожен етап обговорюється і затверджується Вами на основі побажань і можливостей.

Кінцева вартість генеалогічного дослідження, в основному, складається з кількості переглянутих документів і знайдених фактів, генеалогічних поїздок (якщо були), оформлення знайденої інформації та родового дерева в плакат, родову книгу чи сувій (за бажанням, за результатом проведеної роботи окремо обговорюватимемо цю можливість та прорахуємо вартість).

На нашій території, зазвичай, є можливість досліджувати родовід по певній лінії до 7-10 покоління.
Загалом робота триває близько року.

Щоб замовити генеалогчне дослідження пишіть на пошту: prashhur.zakaz@gmail.com

Телефон: +38 (093) 799-68-97 (Viber)
Адреса: м.Вінниця, вул. 600-річчя, б.66-Г, оф.2.

Розрахуватись можна за реквізитами:

Розрахуватись можна за реквізитами:

Одержувач платежу:

Найменування отримувача: ФОП Долецький Віктор Анатолійович

Код отримувача: 3143205011

Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA823052990000026003006106425

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Валюта: UAH