До нас періодично звертаються дослідники чи люди, які вже замовляли генеалогічне дослідження або кротам: кроти – це працівники архівів, які напівлегально займаються пошуками в архівах, досліджують і видають вам якісь «огризки» інформації. Або ж у приватних дослідників, одинаків або псевдофірм. Коли до нас потрапляють їхні роботи чи їхні звіти в дуже багатьох випадків там немає жодного посилання ні на які джерела, де вони брали інформацію. Це крах і це біда.

Є, звісно, гарні роботи, де є посилання на документи, які перевірити легше. Нас клієнти просять перевірити на скільки вони достовірно склали родовід. І от в рамках послуги генеалогічної експертизи ми фактично будем вивіряти роботу наших колег. Ми перевірим ті факти, знайдем підтвердження їм.

Тут є два варіанти.

Перший варіант, якщо вам надали посилання – то це одна робота, це буде досить недорога послуга. А якщо не надали посилань, то тут, зазвичай, потрібно зробити досить велику кількість роботи з нуля.

Потрібно по-новій знайти документи, підняти їх, передивитись, це буде вже не генеалогічна експертиза, а міні-генеалогічне дослідження для підтвердження тих результатів, які вам були знайдені.

Отож, якщо вам робили генеалогічне дослідження, але там немає вказаних джерел і ви сумніваєтесь у достовірності тої інформації, яка була знайдена – зверніться, ми перевіримо, надамо джерела. Надамо копії фактів про народження, шлюб, одруження, і інших фактів з вашими прямими предками і ви будете впевнені в достовірності цієї інформації.

Пишіть на пошту prashhur.zakaz@gmail.com 

Або телефонуйте
 +38 (093) 799-68-97 (Viber, Telegram, WatssApp)

м.Вінниця,
вул. 600-річчя, б.66-Г, офіс 2

Працюємо:
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
Вихідні: Сб, Нд та державні свята